Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan Biały,.

Kto mi wytłumaczy dlaczego kobiety noszą szpilki na cholernie wyoskich obcasach?

Polecane posty

Gość Pan Biały,.

Typu 10, 12 cm? Ani to zdrowe dla nóg, ani praktyczne i jeszcze bardzo niewygodne. To jakieś rekompensowanie sobie braków w wyglądzie, moda czy wabik na facetów... Chociaż faceci wolą raczej kobiety w mniejszych obcasach do 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę nawet 13 bo lubię
mi sie podoba sam but, a nie jak wygląda w nim noga itp (i tak noszę spodnie). I jest mi bardzo wygodnie, serio, w płaskich bolą mnie stopy. jakaś chyba dziwna jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Biały,.
Ano co racja to racja Ktoś kiedyś odrzekł, że pod względem skomplikowania facet to droga dwupasmowa a kobieta ośmiopasmowa autostrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0l9kijuyhrefdswa
Szczerze to ja też nie rozumiem. Ok, ładnie to wygląda, ale nie wiem, kto w ogóle coś takiego wymyślił. :o Sama noszę buty na obcasie, ale takim grubszym i niezbyt wysokim (np. botki zimowe), za to w szpilkach nie jestem w stanie się poruszać, bo to naprawdę cholernie niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finnar
Bo jestem niska i lubię takie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora z puszki
juz ci tlumacze. poniewaz taki obcas mechanicznie wymusza konkretna postawe. dupa idzie do tylu a piersi do przodu a lydka optycznie sie wyszczupla. kobiety robia to dla was choc nie wiedza, ze was to wcale nie rusza wiec w efekcie robia to dla siebie. bledne kolo. szpile to fetysz, niestety nie koniecznie meski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Biały,.
Ktoś sobie z tymi obcasami nieźle wykombinował lekko ugięta stopa jest podobno bardziej seksowna, tak jak z tym malowaniem ust na czerwono i makijażem oczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest29
Ja na codzien biegam w adidasach ale na sluzbowe spotkania nakladam 10-15cm obcasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×