Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Ksenia

Co sądzicie o moim ciele?

Polecane posty

Gość Mama Ksenia
nosze 38, a wbijam sie w 36, ale ja malutka jestem mam 166cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8ki97ju6
Nie martw się tym brzuchem, tylko trochę odstaje i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no faktycznie, na zdjeciu wyszlas dosyc wysoce ,i dalabym tobie czysto optycznie tak ze 170 murowane :) Na mnie spora ilosc kofeiny dziala tak ze apetytu nie mam,i mniej jem, lecz drobenj postury nigdy nie mialam,i wysoka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
masz bardzo ladne cialo,gladziutkie,brzuszek mozna zgubic bez problemu. ale 166 cm to wzrost sredni,ja mam 158 cm,jestem malutka faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ksenia
na mnie tak dzialaly wlasnie napoje energetyczne, musze do nich wrocic dziewczyny a wroce jeszcze do tego stanika, bo jak kupie wieksza miseczke to bedzie mi odstawala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabojad 21+3
malutka? chyba cię pogięło ! 166 cm to wielka baba a jak juz chcesz oceny to masz , coś paskudnego pod cyckami ci wyłazi,jakieś górki nie wiem co to żebra czy co ? postura wygięta do przodu , nie wskazuje na urodzenie dziecka, ogólnie ciało takie sobie,,żadna rewelacja wstyd pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
energetyki to swinstwo,nie rob sobie krzywdy dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ksenia
tak to zebra, jeden z moich kolejnych kompleksów:( a jaka postura wskazuje na urodzenie dziecka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupicz
od wczoraj trujesz o ciele a bielizna byle jaka.zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ksenia
bielizna byle jaka, bo nie ona jest tematem postu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..kilk..
Ja to bym na twoim miejscu nad pośladkami mocno popracowała i ogólnie siłownia żeby ujędrnić cale ciało. Aeroby możesz sobie odpuścić ;). Pozdrawiam. Ps.tez nad tyłkiem ostro pracuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudne cielsko
lubisz się pokazywać co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus8888888888888888888
bardzo ładne nogi i pupa :) bez cellulitu :) no a nad brzuszkiem trochę popracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..kilk..
Pupa nie ładna, szczupła ale płaska... a to nieładne. Ale w twoim wypadku wystarczy troszkę pracy i będziesz miała super seksowne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ktoś już napisał
nie odchudzaj się ale poćwicz siłowo na ramiona (hantle) przysiady i wykroki na pupę i uda plus hula hop i skrętoskłony by wyrzeźbić talię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladnie wygladasz. masz ladne ,zgrabne nogi i reszta tez niczego sobie. ja nie rodzilam ,a wygladam gorzej od ciebie. nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama borcia
masz bardzo ladne cialo kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama borcia
jagoda a Ty jestes niepowazna wypowiadajac sie:) dziewczyna prosila o ocene i pewnie tym samym o motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest żle, zwłaszcza jeśli patrząc na to, że dopiero co urodziłaś dziecko, trochę ruchu codziennie, może zmiana sposobu odżywiania i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobrze, staraj sie tylko zdrowiej odżywiać to nie tylko figura bedzie lepsza. No i stanik masz zle dobrany, splaszcza Ci biust - wybierz większa miseczke i być może mniejszy obwód, tzn.jesli masz np. 75B to spróbuj 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ksenia
oo dzieki, tak zawsze nosze wlasnie 75b, dzieki sprobuje 70c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz swietne nogi :))
naprawde poazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sato
Bardzo ładne nogi i tyłeczek.Ogólnie wszystko masz ładne.Jesteś sexi kobietą!Nie przejmuj się głupimi komentarzami.Gdybym był Twoim facetem, mocno byś mnie kręciła.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNl
Ksenia masz ładną figurę i niewiele trzeba by wprowadzić lekkie korekty na plus. Nogi masz bardzo zgrabne. Pupa niestety nieco płaska. Sadełko na brzuchu, sama wiesz i bez rozsądnego odżywiania się go nie pozbędziesz. Jak stracisz tłuszcz na brzuchu, stracisz też w talii, co też Ci się przyda. Najwięcej do zrobienia w górnej partii ciała (ramiona i ręce). Tutaj tylko ćwiczenia siłowe pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Szczerze mówiąc przydałoby się trochę wyszczuplić ciałko ale przede wszystkim powinnaś zrobić to dla siebie ;) Zadaj sobie pytanie czy czujesz się atrakcyjna czy chcesz tego. Bo jeśli Ty sama nie będziesz chciała to to nie ma sensu. Przypominasz mi trochę siebie tylko w okrąglejszym wydaniu na brzuchu. Mi pomogły tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Po nich w połączeniu z zdrową dietą i spacerami udało mi się jak na razie schudnąć 9 kilogramów już po miesiącu stosowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśka89898
masz zgrabniutkie nogi, ZERO CELLULITU, nie wiem dziewczyno jak to robisz (zazdroszcze, bo ja cwicze i nic mi to nie daje..). no i masz ladna talie, zgrabne ramiona. tylko mam jedno zastrzeżenie, wg mnie za bardzo pochylasz sie do przodu, wyginasz ledzwie. Stań bokiem przed lustrem, wypnij na maxa pupe w tyl wyginajac ledzwie (jeszcze bardziej, niz masz na zdjeciu) a zaraz pozniej wypnij rekami miednice w przeciwnym kierunku "chowajac" pupe i prostujac ledzwie. powtarzaj kilka razy te 2 pozycje na zmiane i sprobuj znaleźć pozycje pomiędzy tymi dwoma skrajnosciami - to bedzie prawidlowa postawa twojego ciala, ktora powinnas trzymac na codzień. I moze sprobuj skonsultowac sie ze specjalista, czy nie masz problemow z kregoslupem, bo taka pozycja ciala nie jest zbyt zdrowa... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaa252
No właśnie ciało... tylko o nie można dbać bo facetów nie obchodzi, czy jesteś interesująca, inteligentna i masz coś ciekawego do powiedzenia, tak już jest chodzi o szybki sex i tyle, nie ważne co w głowie tylko ciało.... żal i to już nawet otwarcie się o tym pisze... http://kultura.wp.pl/gid,15654993,title,Nikogo-nie-obchodzi-czy-jestes-interesujaca-inteligentna-i-masz-cos-ciekawego-do-powiedzenia,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×