Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjshddjsfhdfhdfhdkoo

jak powiedziec to mojej pracy??

Polecane posty

Gość hjshddjsfhdfhdfhdkoo

Zaczelam nowa prace 5 dni temu, ale juz po 1wszym dniu zobaczylam ze tam ludzi wykorzystuja i oczywiscie mnie tez zaczeli, nie mialalm przewrw,nadgodziny nie odliczane, wiec zadzwonilam do manadzerki zeby jej powiedziec ze odchodze (akrat szefostwo wyjechalo na urlop) ona do mnie zebym dala jeszcze jedna szanse i odpisywala sobie nadgodziny, ok, wszystko dobrze, az do przedwczoraj kiedy to na zmianie jezdzili po mnie jak na psie az sie rozplakalalm potem w domu i obiecalalm sobie ze tam juz nie wroce, jutro mam kolejna zmiane ale ja tam nie wracam!nie dam sie ponizac, odchodze na stowe no i terazsiedze i pisze maila do tej manadzerki ze juz nie przychodze ale nie wiem co podac za powod,nie moge przeciez powiedziec ze odchodze bo czuje sie jak w obozie koncentracyjnym ze czuje sie poniewierana, wiem ze moglabym jej dac kilka dni wypowiedzenia ale 2 dni temu wiedzialaze chce odejsc ale za jej namowa dalalam temu szanse ale jutro a diabla nie chce tam isc i nie pojde tylko jak to jej napisac??? pomozcie!!! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksienkaaa
zwyczajnie powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
patrzcie ludzie ! "księżniczka" się znalazła co niechce się już dłużej pracować bo jej "dokuczają", zamiast zacisnąć zęby, przetrwać najgorsze, i w końcu się przyzwyczaić do takiego traktowania na jakie sie zasługuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolka
Ja bym napisała tak jak piszesz nam tutaj na forum, czyli tak jak czujesz. Przecież to chyba nie chodzi o jakieś oficjalne pismo do tej menadżerki tylko o poinformowanie. Jaką masz tam umowę? I nie słuchaj tego kogoś kto Ci każe zaciskać zęby i sie przyzwyczaić, w pracy spędzamy często większą część dnia i szkoda życia na pracę która wykańcza nerwowo i psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha, dużo
normalnie, nie idziesz do pracy, telefonów nie odbierasz. Papiery olewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pneomides
kaska spadaj malpo myc kuciape autorko, napisz to co tu nam dokladnie i rzuc w cholere wykorzystywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolka
Jeśli nie masz tam żadnej konkretnej umowy albo okresu wypowiedzenia to rzeczywiście możesz ich olać i przestać odbierać telefony,maile, nie wnikaj, pewnie dla nich takie ucieczki pracowników to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha, dużo
już widziałem takiego pracodawcę, co jak ludzie nie chcieli u niego pracować, to krzyczał do nich, że będą u niego w kolejce pod bramą stać. Dzisiaj ten facet to bankrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraj dowody,sąd pracy-ale dla postraszenia jakby nie chcieli wypłacić nadgodzin,praca pracą,ale jakieś zasady muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
to lepiej siedzieć na bezrobociu głupia c.ipo ? księżniczce się po prostu niechce i tyle, woli d.upe w domu grzać niż pracować, a takim nigdy nie dogodzisz, zobaczysz, pójdzie do następnej pracy i będzie to samo. TO SĄ SKUTKI BEZSTRESOWEGO WYCHOWYWANIA KALEK ŻYCIOWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz ze nei przyjdziesz
bo nie, bo podpisalas umowe! sprawdzco pisze w twojej umowe, bo nawet jak jest zlecenie ale pisze, ze np zlecaja cos na tydzien/miesiac itp to przez ten czas zobowiazalas sie wykonac dane zadanie! a w przypadku zerwania umowy moga nalozyc na ciebie kare pieniezna. mozesz napisac jej, ze nie wytrzymujesz psychicznie, ze masz dowody mobbingu i ze nie pojdziesz ztym do sadu jezeli polubownie rozwiaza z toba umowe za obustronnym porozumieniem stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha, dużo
no jeszcze, pracować trzeba, ale nie dawać sie cwaniczkow wykorzystywać. Nalezy sie przerwa w pracy, płacenie za nadgodziny i godziwe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkbjyujt
kaska wypier­dalaj glupia krowo bno przez takie tepe frajerki jak ty pzobawione kregoslupa i godnosci w tym kraju jest taki syf :O szef napluje ty mu z usmiechem, ze deszcz pada bo booisz sie ze prace stracisz?? głupia ci­pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha, dużo
i racja, jak cos podpisywałaś to dobrze to przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghvrthse
kaska wypier­dalaj glupia krowo bno przez takie tepe frajerki jak ty pzobawione kregoslupa i godnosci w tym kraju jest taki syf :O szef napluje ty mu z usmiechem, ze deszcz pada bo booisz sie ze prace stracisz?? głupia ci­pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pneomides
kaska, albo masz rownie beznadziejna robote w ktorej zaciskasz zeby albo siedzisz na zasilku i z nudow dopier.dalasz innym tak czy siak jestes wyjatkowo wredna zolza dobrze, ze w zyciu cie nie spotykamy, a forum zawsze mozna zamknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1111
a niech idzie na bezrobocie, co mnie to obchodzi, tylko niech później nie żali sie że pracy nie może znaleźć bo takie łajzy mnie najbardziej denerwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurwa w szpitalu
mobbing nie tak łatwo udowodnić. U nas w szpitalu mamy luz, to masz gorzej :o, bo my to nawet na zwolnieniu możemy pracować, bo kadrówka nas wybroni w razie wsypy w ZUSie... no ale większość ludzi tak nie ma i nie zarabia tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×