Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Prośba młodej mamy

Wasze sposoby na wzdęcia i kolki u niemowlaka ????

Polecane posty

Gość Prośba młodej mamy

Dziewczyny co pomogło Wam przetrwać ten okres ??? Jak długo męczy kolka ??? Mój synek ma 3 tyg czy możliwe ze ma juz kolki , bo wyczytałam gdzieś ze kolki się pojawiają po 6 tyg ? Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
ja podawałam Bobotic, a starszej córce delikol, są tezinne preparaty, wypróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w dzień dobry tvn był pokazany sposób na kolki, chyba kładlo się dziecko na brzuchu na swoich kolanach, ale nie jestem pewna czy właśnie to było na kolki, bo było troche dolegliwości i sposobów na ich pokonanie pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Mój synek też tak dostał. 1 noszenie 2 termos na brzuszek lub ciepła pieluszka 3 masaż brzuszka odwrocona literką c zg z ruchem wskazówek zegara 4 ciepła kompiel 5 strumień suszarki skierowany na brzuszek tak żeby nie poparzyc malca ją do tego dawalam kropelki Esputicon ale natychmiastową ulgę i ustąpienie koleg przyniósł lek delicol polecam go! Daje małe codziennie do każdego posiłku. Dodam że dziś kończy 3 mies i dalej kolki ma. Wiem bo próbowałam delicol odstawic i zaraz dostał ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
noszenie na rekach malucha lekko dociskajac brzuszkiem do naszej klatki i lekko podbijac na palcach.u nas to dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no smiac mi sie chce
ja dawałam infacol,espumisan i oczywsiscie przytulanie masowanie brzuszka itp niestety dzieciatko cierpi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj m 3 lata
u nas dzialaly sab simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh83
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
tak jak wyżej na kolkę , ale niekoniecznie musi to być kolka może być skaza białkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasofija
U nas sprawdzała się herbatka koperkowa i masaż brzuszka. Z leków miałam espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
karmienie piersią, bez smoczków, butli i mm. Zero dokarmiania. Po mm tak się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula...0712
ja także polecam sab simplex:) działają baardzo szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
SAB SIMLPEX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriia29
Jest wiele przyczyn, które mogą powodować pojawianie się wzdęć u Twojego maluszka. Być może należy podawać mu probiotyki, które maja bardzo pozytywny wpływ na nasz układ pokarmowy. Niektóre z nich mają w składzie substancje uczulające dlatego proponuję MULTILAC BABY. Kiedyś mój maluszek strasznie cierpiał na wzdęcie i wówczas lekarz polecił mi własnie ten suplement diety. Czy znacie może jakieś inne, ale równie dobre i tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI farmaceuta polecił multilac babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My podajemy od 2tyg zycia dicoflor, od 3 tyg doszedl do tego esputicon, a teraz (4tyg zycia) ja zaczelam jeszcze pic napar z kminku I dopiero teraz widze zdecydowana poprawe. Poza tym masaze, suszarka, rurki windi w ostatecznosci. Zdecydowana poprawe zobaczylam jak zaczelam pic kminek. Naprawde pomaga dzidziusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubyibrunka
Mam drugie dziecko i kolki to było to, czego bałam się najbardziej. Przy starszym przeszliśmy mękę. Teraz już miałam sprawdzone krople esputicon i powiem wam, że nawet nie wiem co to kolka. Szkoda mi maluszków które tak się meczą. Krople są w pełni bezpieczne i można je podawać bez obaw. Co najważniejsze, to mama wsypana a właśnie taka jest potrzebna maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię piersią syn ma 4 mc. Przez pierwsze 3 mc podawalam espumisan 100 po 10 kropli rano i wiecZorem. Delicol kupilam raz trochę drogi interes a nie widzialam poprawy więc już nie kombinowalam. Rurki windi rowniez mieliśmy zostaly mi 2 sztuki także nie uzywalam często. Niestety taki okres musimy przetrwać. Moj syn nie miał typowych kolek jedynie problemy z gazami strasznie byl zagazowany jak już robil kupe to tak glosno i strzelajaco ze w pampersie prawie nic nie bylo a ubrudzone cale plecy. Teraz znowu mamy problem bo synek ma ewidentnie problem ze zrobieniem kupy nawet podalam mu dzisiaj pol czopka glicerynowego i zero efektu a syn sie prezy i steka przy cycku nawet jesc za bardzo nie chce a nakarmić go to nie lada wyczyn najladniej je w nocy jak spi a w dzien cyrki. Moze ktoras z Was miala podobny przypadek i moze cos poradzić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaZ1986
Esputicon krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola235
Też polecam krople esputicon są o wiele tańsze a działają bardzo dobrze. My dzięki temu zaczęliśmy normalnie spać a nie na zmianę po 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska56
O tak esputicon nie dość że tani to naprawdę skuteczny. Nasz maluszek jak tylko skończył 4 tygodnie od razu zaczął mieć kolki. Płakał straszliwie aż sąsiadki pytały co maleństwu a ja nie umiałam nic zaradzić. Mąż chyba od kolegi przywiózł i aż byłam w szoku ze na drugi dzień była cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskamamaoli
Na wzdęcia zarówno u dzieci jak i dla nas stosujemy esputicon. Bardzo się sprawdził podczas kolej u najmłodszego syna i wtedy poleciła nam je znajoma. Przyznam że był to nasza ostatnia deska ratunku, bo nic innego nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
my mieliśmy z naszym Antosiem ten sam problem - całe noce nieprzespane, a maluszek zwijał się z bólu. Nasza cudowna położna poleciła nam masaże brzuszka i esputicon w kropelkach. Tylko dzięki temu udało nam się przetrwać ten okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolki straszna sprawa. Na początku płakałam razem z dzieckiem, bo nie mogłam mu pomóc. Od razu mogę obalić mit koperkowej herbatki, o której skuteczności zapewniała mnie moja mama i teściowa 😄
Nam pediatra przepisał krople - esputicon dzięki którym nasza kruszyna mogła w końcu poczuć ulgę a my razem z nią. Polecam dziewczyny, bo nie warto zwlekać i przysparzać cierpienia naszym kochanym dzieciaczkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może odpowiedni synbiotyk? U nas zawsze jest Multilac Baby on właśnie wspiera układ pokarmowy, a można go podawać już od 2 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

U nas zaczeło sie książkowo.Wszystko mniej wiecej w 5 tygodniu. To był bardzo trudny okres, bo jak wiadomo chcemy jak najlepiej dla Naszych dzieci a tu nic nie pomagało 😞 wtedy z pomocą przyszła mi położna z kropelkami Esputicon. Uwierzcie maluda przespała cała noc. Kropelki bardzo szybko podziałały i co najwazniejsze są bardzo wydajne. Od teraz zawsze mam je w apteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×