Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniolek93

Dieta norweska od 5 .01.2013 kto ze mna??

Polecane posty

Gość lorilaj
Nie pisałam przez te wszystkie dni, bo tak właściwie nie było o czym. Mam zastój na 54 kg i waga nie chce ruszyć w dół :( ale nie zamierzam się poddawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie za duzo tych jajek? lepsza chyba kopenhaska ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suza25
Dieta norweska jest super! Robiłam ją w kwietniu i schudłam 11 kg:) sama nie mogłam w to uwierzyć, ale jestem bardzo szczęśliwa! po zakończeniu diety nie przytyłam nic, a nawet dalej powolutku chudłam. Teraz chcę ją znowu powtórzyć, potrzebuję zrzucić jeszcze kilka kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do jajek można używać majonezu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suza15
Do jajek nie można używać majonezu... majonez ma dużo kalorii, w ogóle w tej diecie żadnych sosów nie można używać ani przypraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można używać przyprawy do kurczaka z prymatu ? a wiecie może co można stosować do jajek tak do smaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKA TO TYLKO 14 DNI
witam wszystkie dziewczyny, jakieś chętne na rozpoczęcie diety norweskiej od 26.08 /??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKA TO TYLKO 14 DNI
dziś 1 dzień. wzrost 160 cm waga 75 kg napisze efekty po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka89
Kaśka jak ci idzie? Dzis mój pierwszy dzień, zaraz zabieram się za gotowanie jajek. mam nadzieję, że wytrwam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houhou
Witam! Mam 19 lat i nie wiem ile ważę, ale sądzę, że za dużo xd Dzisiaj jest mój czwarty dzień, tzn że zaczęłam piątego, co za zbieg okoliczności! Dopiero znalazłam ten topik więc pewnie będę tu zaglądać :) Podjęłam się tej diety ponieważ chcę schudnąć a ta dieta to jak strzał w dziesiątkę. Lubię jajka... a szpinak i grapefruity wprost kocham. w tej diecie nie ma niczego czego nie lubię jeść więc nie powiem, że jest jakoś niesamowicie trudno. Ciężko mi się tylko rozstać ze słodyczami, bo nie da się ukryć: kiedy widzę kogoś jak wcina ciastka czy batoniki to budzą się we mnie pierwotne instynkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelll2222
Witajcie, wystartowałam dzis z dieta. Dam znać w niedziele ile schudłam po tygodniu i czy dam radę kontunuować dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×