Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BasiaNieszczesliwa

Mój mąż jest prawiczkiem!

Polecane posty

Gość outdoor
Co wy chcecie od niego ? Jest przecież normalny tylko nie chce mu się seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest jakiś dziwny :o A Ty tym bardziej! 5 LAT bez seksu bo facet tak chce :/ jakiś kryptogej i tyle. Ja bym była załamana jakbym nie widziała w oczach mojego faceta podniecenia na mój widok. Czułabym się jakaś gorsza... jak jakaś zwyczajna koleżanka, a nie kobieta której się pożąda. Weź się w garść i postaw sprawę na ostrzu noża. Ten związek jest nieskonsumowany i nic nie wart. Nawet w oczach kościoła (skoro on taki bogobojny) Już nie wspomnę o rozmnażaniu... Może lepiej namów go na inseminację :D będzie po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Baśka sprawa może mieć też podłoże religijne. Jak sama powiedziałaś jest religijnym konserwatystą. Od maleństwa mu może wpajano, że seks można uprawiać tylko po bożemu w celu zajścia w ciąże. Są takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Na Twoim miejscu powiedziałbym mu że chcę zajść w ciążę. Zobaczysz jego reakcję. Jak potraktuje to jako odrobienie pańszczyzny w celu zapłodnienia będzie to znaczyć, że będziesz miała w życiu wielki post ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadamadamaaaa
OWIJASZ WELNE WBAWELNE; I MASZ ZA SWOJE STRESC SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Dziś postawię sprawę jasno. Muszę z nim poważnie porozmawiać, kolejny raz zresztą, ale teraz muszę to inaczej rozegrać, powiedzieć że chcę rozwodu czy raczej dzieci? Już mam dosyć latania za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdę mówiąc to
małżeństwo Twoje jest nieważne bo nie "zostało skonsumowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Właśnie zdaje sobie z tego sprawę, to pseudo "małżeństwo". Ale koniec tego użalania się nad sobą, muszę coś z tym zrobić. Kocham go ma wiele wartości, ale powoli zaczynam się czuć jak jego siostra czy coś w tym stylu. Koniec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Dziękuję, za wszystkie wypowiedzi. Uświadomiliście mnie tylko bardziej w przekonaniu w jakim absurdalnym związku jestem. Tak na spokojnie jak się zastanawiam, to na prawdę jest chore. I ja też, że na to wszystko pozwoliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety same
masz podstawę do rozwodu,nie wywiązuje się małżonek z obowiązków małżeńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Rozwód to śliska sprawa. Bo jeśli seks on traktuje wg religii tylko jako sposób zapłodnienia kobiety to kościół rozwodu Ci nie da. Rozwód dostałabyś tylko wtedy gdyby nigdy nie doszło do konsumpcji w celu zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety same
a od kiedy to kościół daje rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe masz podstawy do
unieważnienia ślubu kościelnego, bo małżeństwo nie zostało skonsumowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Jeśli więc Ci powie "zapłodnię Cie" byśmy zostali rodzicami, a kościół właśnie seks akceptuje tylko do zajścia w ciążę to z rozwodem kościelnym może być trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
A kościelny rozwód kościelny to kto daje ??? Chyba że ma tylko cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma problemy psychiczne albo seksualne. Do tego nie jest szczery wobec ciebie, na czym opiera sie kazdy zwiazek. Popatrz na to w ten sposob, odwracajac role - jakbys sama nie chciala seksu, wypierala sie tego az 5 lat bycia razem on i kazdy inny facet zostawilby cie juz dawno nieszukajac nawet przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialu Było sobie życie
no tak chyba,że zależy komuś na błogosławieństwie kościoła,już w to nie wnikam,to jest prywatna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
W takim razie pozostałoby tylko powiedzieć, że chcę dziecka. Tylko on może w to nie uwierzyć. Na razie tego nie planowaliśmy, ja teraz angażuje się w pracę, mam przed sobą duży projekt. On zresztą prowadzi firmę, w ogóle nie ma go w domu, mieliśmy poczekać na czas, aż wszystko się ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
kobiety same Rozwód kościelny daje sąd biskupi czyli "kościół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialu Było sobie życie
skutki wyznaniowe małżeństwa nie mają żadnego znaczenia w świetle prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Dzisiaj też pewnie późno wróci i będzie udawał wielce zmęczonego, ale nie odpuszczę. Dziś konkretnie z nim porozmawiam. A może ktoś go skrzywdził seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Baśka Mogę się mylić ale moim zdaniem powód ma podłoże religijne. W tej sytuacji sąd biskupi kościelnego rozwodu Ci nie da. Ciąża jest jedynym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
serialu Było sobie życie skutki wyznaniowe małżeństwa nie mają żadnego znaczenia w świetle prawa Sprecyzuj o jakim mówisz prawie. Bo jeśli o kanonie kościelnym na którym bazuje sąd biskupi to jak najbardziej ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialu Było sobie życie
o Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym,a jak dla kogoś kanony kościelne mają znaczenie,ja w to nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujhuhuhihihuh
jasne, ze dostanie rozwod koscielny jesli malzenstwo nie zostalo skonsumowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialu Było sobie życie
Jeżeli Baśka koniecznie chce,żeby pobłogasławił jej rozwód z mężem,mi nic do tego.Niech się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaNieszczesliwa
Nie ukrywam, że jeśli już radykalnie postanowie się z nim rozstać to zależałoby mi na unieważnieniu małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak najlepiej straszyć rozwode
wy to ma ie cudowne rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
hujhuhuhihihuh "...jasne, ze dostanie rozwod koscielny jesli malzenstwo nie zostalo skonsumowane..." Jest tylko jedno ale Jeśli nie zostało skonsumowane, żeby mogła zajść w ciążę. Jak Baśka powiedziała ciąża nie jest na razie w planie co skutkuje brak seksu. hujhuhuhihihuh Czy rozumiesz o co mi chodzi jeśli nie daj znać postaram sie jaśniej napisać w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×