Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

na mieście nie ma brunetów

Polecane posty

polonistka od siedmiu boleści, która tylko szuka pierdoły, by pokazać swoją wyższość (wytykając błąd), do książek stara panno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
Fiku - masz zły dzień, czy coś piłaś i agresor się włączył? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraza wytłukła brunetów!
Na niektórych forach za uporczywe nawijanie na określony,mało sensowny temat można dostać briga luba nawet bana. Może ktoś z moderatorów zechciałby wreszcie wprowadzić zasadę w wątkach opartą na dwóch prostych równaniach: x Fiku mikuuu + brunet = brig x (Fiku mikuuu + brunet) x 10 = ban Może to by skłoniło wieczną amatorkę brunetów (czy raczej PISANIA O BRUNETACH) do większego zróżnicowania zakładanych wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraza wytłukła brunetów!
Jeden post temu jeszcze się wstrzymałem z tym wnioskiem,ale teraz mogę już chyba zaryzykowac twierdzenie,że to się ociera o trolling :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraza wytłukła brunetów!
A ja myślę,że słusznie.Napiszę więcej: ten ban może by Ci dobrze zrobił,bo zamiast siedzieć na kafeterii ruszyłabyś tyłek do miasta i rozejrzała się za jakimś facetem (tak naprawdę,a nie tylko "w gębie" czy "na forum").I skutki mogłyby być 100 razy lepsze od siedzenia tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraza wytłukła brunetów!
Coraz mocniej się zastanawiam,czy choć jedna rzecz,którą napisałaś o sobie,jest prawdziwa?Czy osoba wystepująca tu jako Fiku mikuuu w ogóle istnieje,czy nie jest jedynie projektem służącym nabijaniu postów na kafeterii?Bo gdyby to była żywa,rzeczywiście spragniona miłości dziewczyna,to już by ruszyła tyłek żeby ją znaleźć w prawdziwym świecie,jeśli tyle lat poszukiwań tutaj dokładnie g... dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj!niewolnik
...blondyni to wynik walki pomiędzy brunetami ci co przegrali ze strachu w drugim pokoleniu stają się blondynami a rudzi sa wynikiem walki pomiedzy blondynami, a siwi wystarczy ze zobavczą rudego i ze stracghu siwieją a pomiedzy sa łysi i łysiejący męsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaadoptuj mnie
mam niebieskie oczy i jestem bardzo zdrowe a mój braciszek ma Downa i ma mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraza wytłukła brunetów!
I co,będziesz teraz biadolić na forum po sądny dzień?Ogarnij się dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×