Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanadziewczyna20

zbyt ciasna ?Prosze o rade :(

Polecane posty

Gość załamanadziewczyna20

hej Wam. Mam bardzo bardzo duzy problem. Otoz.. Mam 21 lat za dwa miesiace, mam chlopaka , masturbuje sie ( ale nie wkladam nic do pochwy), orgazmy mam tylko łechtaczkowe. Mam problem, bo czuje straszy opor przy wkladaniu palca wskazującego. Kiedys chlopak probowal we mnie wejsc i nie mogl za cholere ! Ja strasznie sie rozplakalam, bo wiekszego bolu nie czulam nigdy. Bardzo chcialabym sie kochac, masturbuje sie nawet do 3 razy dziennie, ale nie mam jak.. ? Co mam zrobic ? Jestem dziewicą of kors. Prosze o rade? Jak mam sie TAM rozluźnic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drbreee
no faktycznie, problem, nie wiem jak Ci pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
Ty się smiejesz, ale to ja mam problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczeeeeeeeeeeeeeee
matko jedyna, a co ci powiedzieć? Rozdziewiczyć cię trzeba. Idź do gina bo widocznie masz mega błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
ehhh i co mim ginekolog powie ? Jak mnie boli przy lekkim, początkowym wlozeniu, do pochwy, a blona jest jednak dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to samo z moim pierwszym, bylo kilka podejsc i za cholere nie mogl wejsc. tez myslalm ze jestem beznadziejna, tez ryczalam z tego powodu, widzialam ze on tez nie wiedzial o co kaman i byl niezadowolony, bo robil wspanialy nastroj, dluga gra wstepna a tu znowu lipa... w koncu za ktoryms razem wzial mnie na szybko zaraz po przebudzeniu, ja (juz troche wnerwiona ta sytuacja, ze tak dlugo trwa to moje rozdziewiczanie), przelamalam sie, przestalam sie 'piescic ze soba' i nagle poczulam ze mnie przebil i wszystko bylo ok, nic nie bolalo. glowa do gory, w ogole sie nie zamartwiaj tylko probuj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz pochwicę. ;) To psychiczna blokada przed współżyciem. Musisz się maksymalnie rozluźnić. ;) Poszukaj sobie informacji w necie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
kiedy ja bardzo pragne uprawiac seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego gina, laski, co wy jej doradzacie!!! nie bylyscie w takiej sytuacji to sie nie wypowiadajcie! pierwszy raz ma byc z facetem a nie z metalowymi cegami i ma byc zarabiscie wspominany do konca zycia! dlatego tez pogadaj o tym z facetem, zeby bylo ok. ja troche zaluje, ze zrobilam to ze swoim troche z pospiechu i po kolejnej probie nie bylo tego nastroju... dlatego na spokojnie bez stresu sie kochajcie i na pewno pojdzie:) i twoj facet musi byc cierpliwy i wyrozumialy oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
jak tak czytam to faktycznie.. moze to ta pochwica. W koncu tez nie moge ani tampona wlozyc, ani palca.. Ani kawalek penisa nie wejdzie. O jaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
jak tak czytam to faktycznie.. moze to ta pochwica. W koncu tez nie moge ani tampona wlozyc, ani palca.. Ani kawalek penisa nie wejdzie. O jaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnienie nie wystarczy. :P Możesz mieć jakieś podświadome blokady przed seksem i nawet o nich nie wiedzieć. Poza tym, nie wiem w jakiej pozycji próbowaliście, ale najodpowiedniejsza jest klasyczna z poduszką pod kobiecą pupą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
byla klasyczna. U mnie dochodzi raczej strach, poczucie bolu no i molestowanie w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jak ja bylam dziewica tez za cholere tampona nei moglam wlozyc i mnie mdlilo, przejdzie ci od reki jak cie w koncu przebije. i bedziesz mogla kochac sie bez problemu i wkladac palca, wszystko bedzie ok. jak czytam twoej wypowiedezi to tak, jakbym czytala swoje mysli sprzed mojego pierwszego razu i doskonale cie rozumiem. ale posluchaj kogos, kto to przeszedl i nie daj sobie wmowic zadnej pochwicy, nerwicy, kurwicy ani niczego innego. po prostu masz taki organizm i tyle. jak po kilku razach sie oswoisz i pozwolisz chlopakowi sie przebic to bedzie wszsytko dobrze, uwierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gitarzystka - podswiadoma blokada przed seksem nie sprawia, ze nie mozna sobie wlozyc nawet tamponu do pochwy. po prostu dziewczyna ma taki organizm i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
dobrze, bede powoli probowac, ale nie mam sily. eh , troche to upokarzajace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molestowanie wszystko tłumaczy. Musicie zrobić to spokojnie, długa gra wstępna, nie myśl o seksie ani o tym, że musi się udać albo, że będzie boleć. Jeśli Twój chłopak jest delikatny to żadnego bólu nie ma. Poza tym- błona znajduje się ok 1,5-3 cm od wejścia do pochwy, więc bardzo możliwe, że już dawno jesteś przebita (próbowałaś sobie przecież włożyć tampon), bo rozdziewiczenie jest praktycznie bezbolesne. Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, miłości i spokój. Niech chłopak zrobi Ci masaż wycałuje ciało, rozluźnij się i w ogóle nie myśl o seksie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy probowalas? mysle ze powinnaś przestac sie tak zamartwiac i nie myslec o sobie w ten sposob. nie twoja wina, podejdz do tego dojrzale - nie miej pretensji do siebie o cos, na co nie masz wplywu:) wyluzowane podejscie duzo da. wiec pracuj nad tym i przede wszystkim zaufaj facetowi i pozwol mu robic swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
czy moge nie miec blony jesli wsadzilam caly palec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie. Wiele dziewczyn rozdziewicza się nawet przy prostych ćwiczeniach bądź w wyniku jakiegoś uderzenia. Błona dziewicza jest zazwyczaj bardzo delikatna i często pęka na długo przed pierwszym współzyciem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blona ma naturalny niewielki otwor wiec nie wiadomo...a skoro czujesz opory przed wprowadzeniem calego penisa, to wg mnie masz ja dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
a moge to jakos sparwdzic sama ? bo w lusterku nie wiedze nic, mam taki jakby miesien ktory mi zaslania wejscie do pochwy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, ale skoro twierdzisz, że wkładałaś tam cały palec, próbowałaś włożyć tampon, masz 21 lat i byłaś molestowana, to raczej masz małe szanse na to, żeby mieć jeszcze nieprzerwaną błonę dziewiczą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
może nie miałaś zbyt mokrej ? polecam wazalinę wtedy powinno być łatwiej. Gdy ja traciłam dziewictwo chłopak z 3 minuty próbował mi włożyć nie wychodziło, aż w końcu ja na niego usiadłam też płakałam z bólu, ale daliśmy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
jestem az za mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
molestowana, ale raczej nikt mi nic tam nie wkladal, dotykali tylko mojej cipki :( dobrze to pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do ginekologa, on od razu bedzie wiedzial czy masz blone czy nie. z calym szacunkiem dla gitarzystki, ale jej wypowiedzi wydaja mi sie czysto teoretyczne, bo ona sama jest (jak sadze) typem dziewczyny, ktora nie miala problemu z blona dziewicza i wprowadzaniem czegokolwiek do pochwy, tak jak wiekszosc lasek zreszta. stad teorie, ze u ciebie blona mola sie juz przebic. ale skoro masz problem z seksem, to wydaje mi sie ze nie, pisze na podstawie moich wlasnych doswiadczen, ktore sa identyczne z tym, co ty opisujesz. moze poza molestowaniem, ale nie jestem pewna czy to nie byl podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
nie, to nie byl podszyw, niestety. Kiedys sie wybralam do ginekologa, powiedzialam jej, ze mam problem taki czy siaki, ona na to : widocznie jestes tak zamurowana ". i tyle mi powiedziala. Eh ci lekarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego warto poswiecic troche pieniedzy i isc prywatnie - prywatny lekarz cie wyslucha, bedzie mial czas i nie bedzie bredzil takich idiotyzmow jak tamata lekarka. wspolczuje wspomnien z dziecinstwa, na pewno nie jest ci latwo, ale jesli teraz masz czulego chlopaka, to powinno wszystko pojsc dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanadziewczyna20
rose, zobaczymy jak to bedzie, ale i tak bardzo mi dziwnie z tym, źle .. Kiedys myslalam nawet, ze jestem aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×