Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

dzień dobry ;-) kolejny dzień diety czas zacząć :-) ja też dziś na śniadanie bułka tyle że grahamka z serkiem i herbatka nie wiem czy dzisiaj będę bo ksiądz u mnie chodzi...a tak w ogóle to przepraszam że tak rzadko tu piszę ale mam małe dziecko i czasami brakuje czasu pozdrawiam Wszystkich odchudzających się buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotka85
Kolejny dzien :) MAriola89k - ok poniedzialek dniem wazenia :) Jak Ci idzie jedzenie tej kaszy? Co jeszcze jesz? Ja tez mam dziecko 5 letnie,I najgorsze jest przygotowanie dla niej jedzenia czy dla ,Meza oj slinka leci :) dzis sniadanko ,pol skibeczki chlebka, 2 sniadanie Jajko, obiad rosolek (bez makaronu) jogurt, pomaranczko. Obym nic nie dojadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest kolejny dzień odchudzania :-) Dotka85 pisałam już że z kaszy zrezygnowałam bo wcale nie oczyszcza- przeszłam na mż jem rano ok 8-9 śniadanie , koło 12 drugi posiłek i 15 ostatni posiłek do tego piję 1,5 l płynów (wody lub herbaty zielonej) i ćwiczę A6W i codziennie 50 brzuszków ciekawe czy coś zgubiłam ale wytrwam do poniedziałku... ja mam 15 miesięcznego synka który jest dosłownie wszędzie pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Witajcie:) Kolejny dzień, zaraz kawa, później jogurt, dwa jabłka i na obiad ogórkowa (nie powstrzymam się) :) Czekam z niecierpliwością na mój orbitrek, bo inaczej, to jakoś ciężko mi się zmobilizować do ćwiczeń:) A nawiązując do tego, co piszecie - ja też mam 6-cio miesięcznego brzdąca:) Ale całe szczęście potrafi się jeszcze sam sobą zająć:) Miłego dnia :) I tak, jak Wy - zważę się dopiero w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Witajcie:) Kolejny dzień, zaraz kawa, później jogurt, dwa jabłka i na obiad ogórkowa (nie powstrzymam się) :) Czekam z niecierpliwością na mój orbitrek, bo inaczej, to jakoś ciężko mi się zmobilizować do ćwiczeń:) A nawiązując do tego, co piszecie - ja też mam 6-cio miesięcznego brzdąca:) Ale całe szczęście potrafi się sam sobą zająć:) Miłego dnia:) I tak jak Wy - zważę się dopiero w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a jakie macie wagi-elektroniczne czy takie ze wskazówką ? bo ja mam taką ze wskazówką i nie wiem czy dobrze waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Ja mam obie. Sugeruję się elektroniczną. Bo na takiej ze wskazówką musiałam dodawać ok. 3kg. Ale najważniejsze, że różnicę wagi będzie Ci pokazywać prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja również postanowiłam schudnąć razem z Wami:) moje dane: wzrost 170 cm, 78kg a 20 do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotka85k
Ja mam Obie wagi ,z tym,ze elektroniczna dodaje 2 kg :) nawet sama jak sie wlaczy pokazuje 2 kg :) A dieta Mz chyba jest najlepsza :) Witam dzis dolaczone odchudzajace sie ! Trzymam kciuki Was ! Ja pije jogurt naturalny wlasnie ... Na zdrowie za Nasze sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacy z otyloscia
Witajcie sorry ze mnie nie bylo ale poprostu brak czasu(praca,silownia,dom itd)Ktos tam wspomnial o orbitreku(Arlea chyba)Jest to jedno z najlepszych maszyn do gubienia kilogramow.Jest na niej ciezko i to bardzo a dlatego ze pracuje na niej prawie 200 naszych miesni.To bardzo dobry wybor.Apropo odchudzania przypadkowo trafilem szukajac czegos innego w odchudzaniu.Polecam przeczytajcie.Bardzo wiele cennych pytan i informacji. http://portal.abczdrowie.pl/porady-dietetyczne-dla-odchudzajacych-sie Nie wytrzymalem i wazylem sie dzis poraz pierwszy od nowego roku.Na wadze przez 11 dni ubylo kolejne 2kg..Tak wiec 32kg! ochydnego tluszczu wyrzucilem z siebie.Zostalo jeszcze jakies 10 kg i bede szczuplym czlowiekiem poraz pierwszy od 35 lat.Przysieglem sobie ze wygram z ta ochydna otyloscia.Najgorsze ze cala garderoba juz nadaje sie do wymiany i zaczynam kupywac nowe ubrania.Z rozmiaru 4XL przeszedlem na 2XL.To dla mnie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj foczka:-) ja też już nie mogę wytrzymać i z chęcią bym się zważyła ale te 3 dni jeszcze dam radę... kolejny już 5 dzień czas zacząć :D jakoś szybko nam ten czas leci ... walczący z otyłością-gratulacje :-) lecę na śniadanie do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedka90
hej, chetnie do Was dołącze, jesli nie macie nic przeciwko. :D Ja mam jakies 10 kg do zrzucenia ale zwaze sie dopiero w niedziele badz poniedzialek wowczas dokladnie powiem. Od dzis rezygnuje ze slodyczy, napojow gazowanych, bialego pieczywa. Wiecej ruchu, duzzzzo wody n-gaz oraz zielonej i czerwonej herbaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Witajcie:) "Walczący z otyłością" - jesteś moim idolem :D Gratuluję i mam nadzieję, że i ja wytrwam:) Wczoraj przyszedł mój orbitrek, mąż już złożył i pierwszy trening za mną. Godzina jazdy i dopiero uświadomiłam sobie jak słabą mam kondycję:) Dzisiaj solidniejsze śniadanie w domu, w pracy aktualnie herbatka. Po południu szkoła i nie będę miała czasu na jedzenie:) Jak mój mały terrorysta pójdzie spać, to ponowny trening. Ps. Sprzęt świetny i naprawdę wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90
witam wszystkich! Ciesze sie ze znalazlam ten watek! I wiem ze to glupie i egosityczne ale ciesze sie ze nie jestem sama z zrzuceniem ogromnej ilosci kg! Wiec zaczne tak: waze 94 kg, przy wzroscie 170 cm! Porazka! Mam 20 lat, kurde i chyba czas cos z tym zrobic! Nie wiem jak i kiedy przytylam 14 kg! 80 kg to byla dla mnie dobra waga, nie wygladalam zle, mialam ogromne powodzenie wiec nawet bnie myslalam o odchudzaniu, ale teraz jestem zalamana i najgorsze jest to ze nie wiem jak sie za to zabrac! Pomocy dziewczyny pomocyyy :) caluje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
I mnie też korci, że ponownie wejść na wagę. Mam nadzieję, że będzie chociaż 2kg mniej w poniedziałek, bo się załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90
witam wszystkich! Ciesze sie ze znalazlam ten watek! I wiem ze to glupie i egosityczne ale ciesze sie ze nie jestem sama z zrzuceniem ogromnej ilosci kg! Wiec zaczne tak: waze 94 kg, przy wzroscie 170 cm! Porazka! Mam 20 lat, kurde i chyba czas cos z tym zrobic! Nie wiem jak i kiedy przytylam 14 kg! 80 kg to byla dla mnie dobra waga, nie wygladalam zle, mialam ogromne powodzenie wiec nawet bnie myslalam o odchudzaniu, ale teraz jestem zalamana i najgorsze jest to ze nie wiem jak sie za to zabrac! Pomocy dziewczyny pomocyyy :) caluje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Magda90 - ja też przybrałam 10kg bo zakończeniu Dukana, później w ciąży dodatkowe 20kg. 165cm, zaczynam z 93kg... Biorę się za siebie, bo aż wstyd... Tyle ciuchów na strychu leży - bo wszystko za małe, że zaczyna mi być szkoda... Ja podchodziłam do paru diet, ale jakoś odpuszczałam... W tej chwili, to po pierwsze MŻ, zero cukru i fastfoodów. Oraz w miarę możliwości trochę ruchu. Ja stawiam sobie za cel - 1h dziennie na orbitreku. Muszę zrzucić te straszne 30kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedka90
Magda20 dolączylysmy w tym samym momencie wiec mam nadzieje ze uda nam sie tu ze wszystkimi osiagnac cel. Akurat robie sniadanko dzis zjem jajka gotowane , chlopak podrzucil mi ten pomysl wracajac ze sluzby zadzwonil ze zjadlby cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedka90
Widze ,ze testowalysccie juz Dukana. Moj tato rok temu w miesiac ( bo na tyle mial determinacji ) zrzucil 8 kg bez zbednych wysilkow ani drakonskich diet. Na sniadanie zjem jajka wiec skoro zaczynam od bialka to postaram sie wytrwac 3 dni na proteinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka 1985
no ja również na śniadanko jajo i 1/2 serka wiejskiego z dodatkiem papryki.ja chyba wody już się pozbyłam z organizmu bo kg stoją. ale wytrwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia202
Czesc i ja dobijam do Was 76 kg 168 cm i 11 kg do zrzucenia:)Ja zamierzam stosowac diete nielaczenia bo wydaje sie najbardziej odpowiednia dla mnie.Pozdrawiam i zyczmy sobie silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedka90
foczka mysle ze za 2 dni cos sie "ruszy". Wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jest Nas coraz więcej:-) witam Wszystkie "Nowe" odchudzające się i życzę wytrwałości i sukcesów takich jak u walczącego z otyłością pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję, że się rusza te kg;) ja nie stosuję diety ale postanowiłam zdrowo się odżywiać i oczywiście zero słodyczy, ciast....a jeśli chodzi o ćwiczenia to jak na razie średnio mi to wychodzi....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia202
Ja tez sie zastanawiam jak znales czas na cwiczenia,corcia ma 15 miesiecy i po pracy trudno wygospodarowac czas na troche ruchu,moze chociaz spacer??I mala bedzie szczesliwa i mama spali troche kalorii:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia ja też mam 15-miesięcznego synka, jeżeli naprawdę nie masz czasu to dobry i spacer ja ćwiczę najczęściej albo w południe jak mały ma drzemkę albo wieczorem kiedy już śpi a czasem zdarza mi się ćwiczyć razem z synkiem i mamy przy tym wiele radości i zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90
jejku jak tak czytam te wasze posty to az chce sie odchudzac :) samej jest strasznie ciezko, ale mam nadzieje ze z Wami bedzie o niebo lepiej :) nawiazujac do diety dukana, to chyba sie do niej przekonam, mam nadzieje ze wyjdzie, a jezeli nie to mz, skakanka, spacer i jakies brzuszki zdzialaja cuda! Oby! 14 kg musi spasc koniecznie! Ktoraj z was pisala, ze ciuchy za male leza na strychu, u mnie jest dokladnie to samo! Tyle sukienek spodni czy koszul! Szkoda, szkoda ale przeciez to nie probklem wrocic do dawnego rozmiaru tak? Oczywiscie ze tak!!!! Trzymam kciuki za was dziewczyny!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam problem z nadwaga po ciąży ale niestety przeżyłam depresję po śmierci mojego synka i nie mogę się cieszyć macierzyństwem, ale schudnąć muszę bo chcę coś zrobić ze swoim życiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foczka wyrazy głębokiego współczucia dla Ciebie...takie już to jest nasze życie nie sprawiedliwe z problemami...każdy z Nas je ma...jedni większe inni mniejsze i trzeba z Nimi walczyć,czasem brakuje sił ale trzeba żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×