Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Witam..czy ktos się odchudza?ja zaczełam od poniedziałku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć smukła sylwetkę nie wiesz jak to zrobić zobacz Pierwszy niezależny ranking skutecznych tabletek odchudzających.Dzięki połączeniu opinii specjalistów ds. żywienia z praktyczną wiedzą światowej sławy trenera, wiesz, który preparat jest dla Ciebie najlepszy i przyniesie Ci najszybsze rezultaty. https://track.cashinpills.com/product/Ranking-tabletek-odchudzajacych/?uid=21999&pid=141&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbowac diety 42 Vital. Mozna zastąpić wszystkie posiłki lub np kolację. Można zjadac na słono, ostro lub słono, jak kto woli. Mało kalorii, niski indeks glikemiczny, bez glutenu.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćconrado83
Witam nie wiem czy słyszeliście o naturalnym ekstrakcie z zielonej kawy jeśli nie to zapoznajcie się z nim same opinie ludzie stosujących go mogą być bardzo pomocne http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?uid=21999&pid=150&bid=advandec Zielona kawa nie zawiera kofeiny zawarty w niej kwas obniża ciśnienie krwi. Jeśli zalegają wam zbędne kilogramy a nie chcecie stosować masońskich diet to jest produkt dla was.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, łatwo sie mówi. W rzeczywistości, zrzucić zbędne kilogramy nie jest aż tak łatwo. Sam bez rezultatu wypróbowałem już wiele podobno "niezawodnych" technik. Ostatnio trafiłem jednak na coś ciekawego i, nie zapeszając, zaczyna mi się sprawdzać. Sekret tkwi w tak zwanych jagodach AcaiBerry. Te i inne triki znajdziecie tutaj: 1-forum.net/uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskakaśka
Ile ludzi tyle metod na odchudzanie.To prawda, większość środków odchudzających nie daje kompletnie nic. Ale Afrikan Mango http://nplink.net/btkjP7vM daje dobre efekty tutaj rzeczywiście zmiany są widoczne. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące, straciłam 11 kg. Zmieniłam życie, ale nie jakoś znacząco. Generalnie polecam chudnięcie - człowiek staje się kimś całkowicie innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak dawno dowiedziałam się o ketonach malinowych i ich właściwościach, które pomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Czytając artykuł http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html jestem na tak, ale czy ktoś z Was stosował ten produkt? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polariska
Ja po ciąży stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki African Mango skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam że zamówiłam je od producenta http://nplink.net/btkjP7vM gdyż naprawdę schudłam 7kg po miesiącu stosowania :) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę :) Kapsułki stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo wazne pytanie do was. Czy warto jechac na tzw wczasy odchudzające, które oferuja np. tutaj www.nawzgorzu.com.pl ? jestem bardzo zmotywowana, żeby poprawic swoja sylwetke dlatego czekam na szybkie odpowiedzi, dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Mistarz
Ja się już od trzech lat próbuję odchudzić, ale dopiero teraz coś ruszyło. Łykam sobie naturalne jagody ACAI, o takie: http://pl.bestacaiberryplus.com/ I waga ruszyła, ponadto mam jakby więcej "pałeru" i siły na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina1314
Nie radzę odchudzać się chemią i dietami z internetu bo to nigdy na dobre nie wychodzi. Ja normalnie trenuję na siłowni żeby utrzymać sprawność i dobre samopoczucie a co do diety to kiedyś trzymałam się tego co mówiła mi dietetyczka a teraz polegam na doświadczeniu mojego trenera z Saturn Fitness na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny sa takich wczasow odchudzajacych www.nawzgorzu.com.pl ktoras sie moze orientuje czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich odchudzających się :) jeżeli zaglądają tu jeszcze normalne osoby poza spamującymi tabletkami i innymi cudownymi rzeczami to się bardzo cieszę i mam nadzieję, że kogoś mój post zainteresuje :) Jestem dietetykiem takim prawdziwym po 5 ciężkich latach na uniwersytecie medycznym (wow :p), mam zdrowe podejście do "diet", które staram się przekazać innym i nauczyć ich że nie ma cudownych diet, że nie na tym to wszystko polega, że dieta to zmiana wszystkich nawyków, to styl życia, który nie staje się obsesją a miłością :) Więc moja miłość (ta pierwsza mój chłopak) zmotywował mnie do działania, dzięki jego wsparciu i pomocy od marca ruszamy z Wczasami Odchudzającymi :D na których chcę własnie podzielić się moją wiedzą na temat zdrowego odżywiania, odchudzania, nauczyć uczestników jak zdrowo mają chudnąć co jeść. Można to bardziej zaliczyć do takich warsztatów odchudzających, na których oczywiście jest zbilansowana dieta (z ekologicznych produktów), pomiary masy, składu ciała, codzienne zajęcia z trenerami, dużo ruchu, rzeczowych informacji, przepisów i czego dusza zapragnie do tego, aby zacząć zmieniać siebie i swoje życie :) Jeżeli ktoś przeczytał mój wywód do końca (który i tak zwięźle starałam się napisać :P) może wypowiedzieć się co o takim czymś sądzi, będą to dla mnie jakieś wskazówki i cenne informacje :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka
Hcg 500 jedyna skuteczna dieta..schudlam 11 kg w ciagu 23 dni...badania swietne..warto przeczytac ksiazke..tluszcz zszedl z miejsc najbardziej otluszczinych ..uda brzuch posladki..rezim ale codziennie na wadze mniej 0,5 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×