Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hghg

Sprawdza się Wam numerologia ?

Polecane posty

Gość hghg

Jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się tym zajmuję hobbystycznie, robiłam taką dokładną analizę i sobie i znajomym i muszę przyznać, że ciekawe rzeczy. U mnie wszystko się zgadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
sprawdzisz jak 4 zapowiada sie styczen zwlaszcza w kwestii uczuciowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
5.6.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi$
Hej. Ja jestem numerologiczną Trójką, ale sądzę, że większe znaczenie mają znaki zodiaku niż numerologia, widzę więcej podobieństw np. między dwoma Lwami niż dwoma Trójkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jest różnica, numerologii nie tylko robi się z całej daty, dzień urodzenia, miesiąc.. suma tych cyfr potrzebna jest do innych obliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednie niepelne
krevetka to jakas sciema bo 3 to 3 i naprawde nie ma znaczenia data urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:59 srednie niepelne krevetka to jakas sciema bo 3 to 3 i naprawde nie ma znaczenia data urodzin " x x tak mi się wydawało do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srednie niepelne - to się dokształć w tej dziedzinie jeśli chcesz, ale nie neguj tego co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednie niepelne
numer jaki masz to suma liczb z daty urodzenia i nie robi sie zadnych innych obliczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednie niepelne
Liczba urodzenia mówi o tym jaki / jaka jesteś, jaki masz charakter, ale także w sposób ogólny charakteryzuje przyszłość. Jest to liczba na którą nie masz wpływu i jest Ci ona dana raz na całe życie. Dlatego też liczba urodzenia jest najważniejszą wibracją jaka na Ciebie oddziałuje. Obliczanie liczby urodzenia jest bardzo proste. Wystarczy zsumować poszczególne cyfry daty urodzenia, a wynik będzie Twoją liczbą. Poniżej przykład: Załóżmy, że obliczamy liczbę urodzenia dla osoby, która urodziła się 15.05.1990 roku Aby obliczyć wspomnianą liczbę tworzymy działanie 1+5+5+1+9+9 = 30 Jako, że numerologii nie rozpatruje się liczby 30, to należy ją skrócić dodając pierwszą cyfrę do drugiej 3+0 = 3 Tak więc liczba urodzenia dla osoby urodzonej 15 maja 1990 roku wynosi 3. Pamiętajmy więc, aby zawsze skracać powstała liczbę dwucyfrową do jednocyfrowej. Jeśli z obliczeń wyjdzie 41, to Twoją liczbą jest 4+1 czyli pięć. Jeśli otrzymasz wynik na przykład 28, wówczas 2+8 daje 10, a wtedy 1+0 równa się 1, co oznacza, że liczbą urodzenia jest 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na ten temat, dopóki nie poczytasz o tym :) Dodatkowo powiem, by uzyskać pełną analizę potrzebne jest jeszcze imię (imiona) i nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
tego na kafe nie podam :P A to co jest w necie np. na wp sie Wam sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednie niepelne
Ta ale to ju jest numerologia imienia i nie ma nic wspolnego i numerologia urodzenia. Numer z urodzenia i z imienia nie zawsze jest taki sam. Wiem o czym mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W numerologii ostatnia liczba nie wiele daje, potrzebna jest też podliczba i inne, które wylicza się z dnia, miesiąca. Podliczba czyli trzeba wiedzieć skąd się bierze ta trójka... Czy z 12, 21, 30 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
Średnie niepełne, pojecia nie masz o prawdziwej numerologii. Do porządnej analizy bierze się pod uwagę nawet numer telefonu. Poza tym np. dwójka jest też 11 i to ma też duże znaczenie, a 7 moze być tez 88. To tak jak przy znakach zodiaku. Horoskop ogólny dla znaku zodiaku to gowno, do prawdziwego horoskopu bierze się pod uwagę godzinę i miejsce urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi$
hghg Mi nie za bardzo się sprawdza, ale nie znam się zbytnio na tym Bardziej znak zodiaku, spod jakiego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laicy cisza - dokładnie tak, można nawet numer wyliczyć z numeru domu, nazwy firmy :) W numerologii wszystko ma znaczenie :) 11, 22, 33 itd do liczby mistrzowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednie niepelne
no to macie pecha bo liczb podwojnych takich jak 11,22,33 .... sie nie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczcie mi
a co powiecie o 22 proste , bez dodatkowego dodawania, tylko za pierwszy razem z daty ur wychodzi 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 to liczba mistrzowska, nie sprowadza się jej do czwórki już. Szybka wklejka z jakiegoś e-booka: DROGA ŻYCIA Nr 22 - ARCHITEKT Moc wewnętrzna, wyższa inteligencja, geniusz konstrukcyjny. Ta droga łączy w sobie pozytywne i negatywne aspekty wszystkich innych liczb. Podobnie jak „jedenastki" - osoby spod 22 umieją znaleźć wyjście z sytuacji, które dla innych wydają się być nie do rozwiązania. Jest to rodzaj praktycznego geniusza. Posiadając inspirację i inteligencję „jedenastki", 22 umie jednocześnie zrealizować je na planie materialnym. Potrafi osiągnąć każdy cel, gdyż nie zna granic swych możliwości - są tak szerokie. To właśnie może stać się źródłem sławy i prestiżu. 22 po mistrzowsku prowadzi innych. Jesteś osobą pomysłową, szczerą, uczciwą, postrzegasz życie w kategoriach uniwersalnych. Masz żywy charakter, choć nieobce są ci chłód i rezerwa. Lubisz atmosferę napięcia i często twoje życie zamienia się w nieustanną walkę. Twoja misja - konstruowanie dla ludzkości - wymaga pełnego zaangażowania. Musisz jednak unikać przepracowania, które może spowodować rozchwianie emocjonalne. Jeśli wibrujesz negatywnie, twoje plany przekraczają twoje możliwości. Stajesz się nieczuły i obojętny, naruszasz wszelkie prawa i reguły, mylisz miłość z nienawiścią. Działasz pod wpływem wybujałych ambicji, stajesz się despotyczny, samolubny, nie słuchasz nikogo. Często prowadzi to do destrukcji, głębokiej depresji lub nawet choroby psychicznej. Dopóki nie uzyskasz równowagi wewnętrznej i zrozumienia praw kosmicznych, nie powinieneś zajmować się okultyzmem i magią, gdyż moc we władaniu niedojrzałej osoby uczyni więcej złego niż dobrego. Dążąc do stabilizacji rodzinnej, która daje ci oparcie, dosyć wcześnie rozpoczynasz życie miłosne. Niestety, twoje zaangażowanie zawodowe i nieumiejętność zrozumienia potrzeb drugiej osoby powodują rozdźwięki w związkach. Charakterystyczne dla ciebie napięcie wewnętrzne często uniemożliwia współżycie z drugą osobą, a potrzeba stymulującej atmosfery współzawodnictwa jest przyczyną konfliktów. Twoją najważniejszą lekcją jest nauczyć się dawać, dzielić się, zauważyć i rozumieć innych. Tworzyć na skalę uniwersalną, z myślą o ludzkości. Pracować nad sobą tak, by uzyskać akceptację otoczenia. Nauczyć się odpoczywać, wyłączać z wiru zdarzeń i starać się rozpoznać swoje rzeczywiste potrzeby emocjonalne. Możesz spełnić się w każdej dziedzinie, tak wielki jest zakres twoich możliwości. Dzięki dużej intuicji wielu szpiegów i detektywów realizowało drogę 22, a także wielu polityków i historyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
no alew tych ebookach jest cos o przyszłosci czy tylko np. opis danego numeru ? sprawdzilo Ci sie z nich cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×