Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hghg

Sprawdza się Wam numerologia ?

Polecane posty

Gość Bejbi$
hghg Byk? A to Twoja data urodzenia? :5.6.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi$
A co do nr telefonu, to właśnie raz policzyłam nr tel swój i byłego chłopaka i był taki sam, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HGHG DROGA ŻYCIA No. 4 BUDOWNICZY Twórcza praca, ograniczenia, organizacja, wysiłek. To prawda, że ta droga wymaga dużo wysiłku, ale i konstrukcje stworzone dzięki niej sąnajsolidniejsze. A o to właśnie tym razem chodzi: żeby nauczyćsię konstruowaćbazę, organizować życie, czyli budowaćrzeczywistość od podstaw. To jest tak, jak budowaćdom: najpierw trzeba zrozumiećpotrzeby, jakim ma służyć, następnie zebrać odpowiednie środki, a potem wziąćsiędo pracy. I nigdy nie będziemy sięczućw nim bezpiecznie i wygodnie, jeśli nie zaakceptujemy jego rozmiarów, planu wnętrza, sposobu urządzenia, czyli jego ograniczeń. Tego właśnie uczymy siędochodząc do programu „cztery" poczucia istoty stabilnej konstrukcji, która zapewnia bezpieczeństwo dzięki swym ograniczeniom, odpowiadającym naszym rzeczywistym potrzebom. Jeśli jesteś „czwórką", umiesz jasno widziećswoje cele, kończyćzaczęte i rzeczy , utrzymywaćporządek w sobie i wokółsiebie, postępowaćmetodycznie, ale wystrzegaj sięfanatyzmu i pedanterii: one sątylko przykrywką dla niepewności i lęku. Twoje życie wypełnione będzie zapewne ciężką, systematycznąpracą przynoszącąowoce, jesteśpraktyczny, wytrwały i uczciwy we wszystkim, co robisz. Dzięki tym niezwykłym zaletom zjednasz sobie zaufanie i miłość, choćnie należysz do osób potrafiących okazywaćuczucia i można ci zarzucićpewien brak fantazji. Masz umiejętnośćanalitycznego myślenia, dostrzegania szczegółów, planowania, organizowania, znajdowania metod na wszystko i we wszystkim. Jesteśostrożny w dobieraniu przyjaciół, zachowujesz spokój i dystans wobec problemów życia codziennego. Posiadasz silnąwolę, czasem graniczącąz uporem. Można ci zaufać, gdyżjesteś lojalny, wierny i odpowiedzialny. Rzadko sięmylisz. Twoja zachowawczość, przywiązanie do przeszłości i owoców swej wytrwałej pracy powoduje często brak elastyczności i ograniczoność, które nie pozwalająna zmiany, a więc utrudniająrozwój. Jeśli wyrażasz tęwibracjęnegatywnie, możesz staćsięosobąleniwą, nietolerancyjną, obsesyjną, zbyt ambitną, przesiąkniętąrutyną. Twoja odwaga zamienia sięwówczas w potrzebę dominacji i autorytatywność. Stajesz sięnerwowy, kłótliwy i skutecznie burzysz każdąharmonięnp. psując nastrój przyjęcia, wywołując podskórne konflikty między członkami zespołu w pracy itd. Ważne jest dla ciebie, byśbyłotoczony ludźmi praktycznymi i pełnymi entuzjazmu, gdyżaby osiągnąćsukces nieustannie potrzebujesz dodawania ci odwagi. W przeciwnym razie zamykasz sięw swej skorupce i z trudem nawiązujesz kontakt z otoczeniem. Jeśli chodzi o zdrowie i ciało, należy zwrócićuwagęna drogi oddechowe, struny głosowe, tarczycęi system trawienny. Ograniczaćzbyt obfite posiłki i upodobanie do dobrego wina, gdyżmoże sięto skończyćotyłościąi kłopotami z wątrobą. „Czwórki" sąniezastąpione we wszystkich dziedzinach, które wymagają metodyczności, precyzji, analizy i organizacji. Odnosząsukces wszędzie tam, gdzie liczy siępraktycznośći konstruktywne myślenie. Dlatego „czwórki", które chcą"przebudować świat", mogąstaćsięznakomitymi reformatorami we wszystkich dziedzinach. Jeszcze z podliczby 31: Ogromna witalność i wytrzymałość. Absolutna konieczność zachowania dystansu do życia, jego przypływów i odpływów. Powolny, lecz stały postęp. Próby działania poza prawem ( czy to stanowionym, czy to umową partnerską) niezawodnie przynoszą upadek. W negatywie -chimeryczność, destruktywność, porzucanie w połowie rozpoczętych przedsięwzięć. Dodam tylko, że to co wam wklejam nie jest jeszcze 100% analizą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hghg - mi się wiele z tego sprawdza. Nie umiem Ci ot tak napisać wszystkiego, czy nawet wkleić dokładnych info, bo schodzi z liczeniem tego wszystkiego. Do każdej liczby trzeba podejść indywidualnie. Kiedyś zrobiłam sobie taką dokładną analizę, to zeszło mi ponad godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
ale ja chce znać przyszłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
no szkoda, ale nadal ponawiam pytanie czy komuś sie sprawdza numerologia z internetu ? :P nie pytam o opis liczby a o przepowiedzenie przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
Z tego co mowia astrolodzy najciezsze , i najrtudniejsze zycie maja numerologiczne ---- 7 , 9 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
No to udaj się na przykład do Zefira, ale na pewno korzystanie z serwisów typu WP.pl to nie jest dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krevetka1 czy moglabys mi wyslac te ebooki?prosze ja sie tym nie zajmuje ale temat mnie ineteresuje a tak przy okzaji poprosze o analize mojej daty urodzenia 04.05.83 moja poczta divana22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
najtrudniejsze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczcie mi
numerologia nie podaje przyszłosci :-O tylko opisuje predyspozycje charakterologiczne danego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 7, rzeczywiście zdaje mi się że mam ciężkie życie, no ale kto nie ma. Ale zgadza się, że jestem artystą :P :P :P I że jestem mocno rozwinięta duchowo -to też prawda :P Z tym że nie mam tu na myśli kościoła i boga. Jestem przekonana że reinkarnacja to fakt, co niestety KK neguje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
Nie "przepowiada" przyszłości, ale moze na przykład wskazać, że dana osoba osiągnie sukces, jeśli bedzie podróżować lub jeśli zajmie się dana dziedzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diviannna ok, mogę spakować w paczkę i wrzucić na jakiś serwer? Będziesz umiała rozpakować nie? A przy okazji może jeszcze ktos sobie ściągnie, jak podam link publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
7 sa po prostu '' inne '' niz wiekszosc ludzi, tak obserwuje po znajkomych, na pewno uduchowionw bardzo. Najgorzej wiedzie sie wlasnie 9 z tego co patrze po znajomych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
Nie ma czegoś takiego, ze dany numer ma lekkie życie, a inny trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyliczcie mi
krevetka daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
9 powinny pójść w stronę duchową, wówczas beda szczęśliwi. Dobrze jest też mieć numer telefonu kończący się na 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
To nie tak ze trudne na bank czy nie ale wierzcie lub nie z moich znajomych tak sie sklala ze 9 nie maja powodzenia w finansach , 7 czesto wybieraja droge '' naprawiania swiata, doradcy duchowi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć tutaj tego linka krevetk
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dajcie znać czy wam się ściągnęło, bo nigdy nie wstawiam nic na speedyshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laicy cisza
Jestem urodzeniowa siódemką, daleko mi do uduchowienia, bardzo daleko. Wszystkie 9 w moim otoczeniu są bardzo bogate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzabawniejsze w tym, co wyliczylam sobie, to ze zawsze, każde wyliczenie sprowadza mi się do jednego - że jestem uduchowniona :P Czy liczę z całej daty, czy z dnia urodzenia, czy z imienia... zawsze wychodzi w ten sam deseń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
krevetko a co powiesz o tym ze astrolog bierze 300 zl i chce postawic na zmiane imienia i nazwiska i twierdzi ze wtedy sie lepiej komus bedzie wiesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numery
U mnie w miescie wielu ludzi do niej chodz i placi za portet numerologiczny a ona im dobiera '' najodpowiedniejsze'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numery -potwierdzam, w której z książek (nie wiem czy załączyłam ją do paczki) czytałam o tym, że zmiana imienia, nazwiska ma wpływ na życie i że numerolodzy to zalecają :P 300 zł? Ładny biznes, jeśli ktoś wierzy w numerologię, to sam może się doszkolić przecież, w sieci jest masa książek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×