Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość wkurwiony***
Nie wiem już gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiony chłopcze pobudzony :D za maupe robi pani Mieczysława, pozdrawiam niedouczoną wywłokę po zawodówce 💤 :D )) Miałeś szczęście, trafiłeś na kobietę, której każdy samiec chciałby robić za fotel :P Nie wykorzystałeś szansy polizania jej tzipki ;) Sprawdziła Cię, okazało się, że jesteś leszczykiem, który nie umie wyjść z inicjatywą ;) Chyba nie myślałeś, że będziesz wiecznie marszczył freda pod jej wpisy Tzo? :D Nie załamuj się, w końcu trafisz na egzemplarz, który pozwoli odetchnąć pełną piersią, dając dozgonną możliwość walenia konia pod wpisy kobiety. Najlepsza baba własna graba. :D:D:D Białego monitora :D ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony*****
G3r3k przypierdoliłbym Ci tak że byś się złożył jak fotel z promocji z Ikei. Ona jest niezwykła, jedyna w swoim rodzaju! Kłamczucha powiedziała, że pogodziła się z byłym i nie będzie już przesiadywać na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko..... wpadlam na krotko sprawdzic na oparach jakiego alkoholu Kapitan z zenska zaloga doplynal do baru na przyladku dobrej nadziei.... a tu zong ;) .... poszkodowany przez oszustke zawital na poklad... uwazaj Kapitanie, konkurencja czuwa.... moze bedzie chcial odreagowac i zakreci sie kolo twoich pieszczoszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurrwiony***** nitz nie boli tak, jak obite męskie jajtza przez charakterną kobietę, której chciałeś robić za stringi ;) :D:D Byleś jej zabawką w momencie gdy potrzebowała strzelić sobie z paltza :P Może nawet zdjęcie dostałeś, w nadziei, że Twoje podróże ręką po fredzie, będą namiętniejsze :D Jenak ona rozegrała jak amazonka ;) pozostawiając Cię przed monitorem, z ręką na fujarze :D :D:D Teraz masz nagrodę pocieszenia, fotke, na długie zimowe wieczory :D ))) Nie jestem pewny czy nie będzie tu wpadać, obstawiam, że raz w miesiącu dostąpisz zaszczytu kręcenia worów, z rączek tej amazonki :D )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczki słodziutkie na dobry początek dnia całus 😘 i kiatów bukiety 🌼 🌼 🌼 🌼 Wyspy erotyki już nie daleko ;) :D 😘 frida6 rum już szumi w kapitańskiej głowie, jak szum fal, wiagra harcuje w maszcie, latarnia świeci w dal :D:P:D Wachta przy kapitańskim barze to wachta jak przystało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam teorię,
Te,słodka :D gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu , lubię desery z kremem, ale obowiązkowo musi być wisienka! Wino może sobie odpuśćmy, nie lubię szumu w głowie - fale wystarczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :0 dla mnie też się znajdzie? Czy w związku z tym, że nieproszona mogę obejść się smakiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony****
słodka ale niegrzeczna - rozszyfrowałem cie mało blondynowata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×