Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sznur pereł

tak wielu jest mężczyzn którzy nie potrafią używać kutasa

Polecane posty

Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
,,Lagunastópki Znudzona - czuję u Ciebie duże doświadczenie" Potrafisz tak na odległość czuć? Super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
Ale ja zawsze mówię nie, a myślę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on jest mój... i daje wiele rozkoszy i nie wyobrażam sobie robić tego z kimś innym. Dla mnie jest głupotą ruchać się z każdym. Po prostu moim zdaniem nie ma sexu i prawdziwego doznania bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
Bez przesady. Do sexu wystarczy zauroczenie, fascynacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
,,No tak jakoś zgaduje - trafnie ??" Tego nie wiem, bo nie wiem co masz na myśli pisząc ,,doświadczona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie zauroczenie jest chujowe, nic nie warte. A oddawać się komuś ma duże znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznur pereł
Moment, "ruchać się z każdym" a uprawiać wyrafinowany seks z dojrzałym mężczyzną któremu się ufa to są dwie różne sprawy. A że ja takich mężczyzn poznałam w swoim życiu np. 20 to uważam to za swoje szczęście;) Seks bez miłości jest, zapewniam Cię;) Jeśli ktoś przywykł do odczuwania przyjemności płynącej z uprawiania z seksu to nie potrzebuje kochać żeby mieć orgazm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
Kurcze, ale miłość jest jedna w życiu. Sex z jednym facetem przez całe życie i nie poznać jak to może być z innym ....hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaaaaaaaaaa żona
sznur pereł wie co pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptonim
uważasz, że Twój facet nie potrafi go używać???:) może zmień na sprawniejszy model - poranne refleksje będą przyjemniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznur pereł
Mój facet umie. inaczej nie byłby moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przes interneta
kazdy cheba umi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMagdaZ
Mój facet też nie potrafi używać kutasa do tego stopnia, że ja muszę mu wiele rzeczy pokazać. A ma taki skarb obok siebie http://efukt.com/pictures/73.med.jpg i nie wie jak go wykorzystać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
malaMagdaZ ależ zazdroszczę kutasa, którego ma twój facet !! Sam bym pragnął mieć taką pałę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiększacz_wacków
Też możesz mieć dużego wacka jak murzyny bambo, teraz łatwo znaleźć w sieci jak powiększyć penisa: www.jak-powiekszyc-penisa.h2g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadsa3434
Przykro mi za wszystkich facetów krótkodystansowych lub maczo przechwalających się co to nie oni. Niestety do takich niedorozwojów we dziewczyny najbardziej lecicie i ściągacie majtki bez żadnego ale. Zacznijcie naprawiać społeczeństwo od samych siebie, myślcie głową a nie cipą bo potem żałujecie i powstają stereotypy. Chętnie mogę pomóc zawiedzionym kobietom w Trójmieście i pokazać jak prawidłowo mężczyzna używa kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×