Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loea :)

Ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Gość Loea :)

Witam :) Czy jest tutaj na forum ktoś, kto będzie ślubował we wrześniu. Jestem ciekawa na jakim etapie teraz jesteście. Co jest już załatwione, a co nadal czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loea :)
To może ja zacznę. - ślub 7 września - zarezerwowana sala - zarezerwowany termin w kościele - sporządzona lista gości - buty do sukni zamówione (kiedy się pojawią, a mają być dzisiaj zacznę poszukiwania sukni) W najbliższym czasie zamierzamy: - iść na nauki - zarezerwować kamerzystę - zarezerwować termin u kosmetyczki i fryzjera - to ja Panna Młoda ;) - zdobyć zgodę na ślub od naszego proboszcza na ślub w innej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja tez wrzesien,u mnie jest narzeczony ,jest sala,jest zespół,jest kamerzysta,jest fotograf a na resztę nie mamy czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wrzesień i też 7
Co już mamy: - salę - kamerzystę i fotografa - zaklepany termin i godzina w kościele - obrączki - kupiona wódka - zadatkowana suknia ślubna (ostateczne szycie zacznie się dopiero w czerwcu i padnie też ostateczny wybór, póki co mam pomysł, ale do czerwca mogę zmienić jakby co) - garnitur pana młodego jest, razem z koszulą i spinkami - mam zaklepany termin u wizażystki - wybranego fryzjera i dziewczynę od paznokci aczkolwiek terminu nie zaklepałam jeszcze - mam skrzypka i wokalistkę do kościoła - mam dj - wybrana piosenke na pierwszy taniec ( i inne na poszczegolne momenty) - miejsce na plener ustalone - ja mam bizuterie na dniach lub w najblizszych tygodniach: - będziemy zamawiać zaproszenia (są wybrane już dawno) - dokupimy buty i krawat dla pana młodego (bedzie juz kompletny stroj) - zamowimy auto - zorientuje sie w kosztach kwiatow i wybiore najkorzystniejsza kwiaciarnie - obecnie tez usilnie szukam jakis butow kompletnie nie wiem co wybrac dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loea :)
Dziewczyny nie załamujcie mnie :( zaczynam się bać, że nie zdążę ze wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wrzesień i też 7
Loea jedyne z czym możesz nie zdążyć i radziłabym Ci podpisać tą umowę to kamerzysta, chyba, że masz już wybranego i wstępnie termin umówiony to pewnie nie ma pośpiechu, bo już masz pewność. Ale jeśli nie to w tym wypadku czas jest ważny, bo kamerzyści mają po rezerwowane terminy nawet już na 2014 rok. Ja swojego zamawiałam na początku 2012 już. A z resztą na pewno zdążysz my takie rzeczy jak wódka, obrączki, garnitur - kupiliśmy wcześniej, bo na wódkę trafiła się promocja 17 zł za butelkę Wyborowej to była mega okazja więc wzięliśmy, obrączki ze względu, że ceny złota szybowały w górę, a i zależało nam by jak najwięcej załątwić wcześniej ze względu na rozłożenie kosztów w czasie, garnitur kupiony ze względu na wyprzedaże za 800 zł dostaliśmy grnitur i koszulę i spinki. To była okazja. Ale tak naprawdę te rzeczy można zakupić i miesiąc przed ślubem. Obrączki tak z 3 miesiące wcześniej zwykle się zamawia. Rób wszystko swoich rytmem i na pewno się wyrobisz. A jakie buciki masz wybranę? skoro buty to i suknię zapewne też?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Ja mam ślub 28.09. JaK na razie mamy salę, orkiestrę, kamerzystę, date i godzine zaklepaną w kościele. Ja kurs przedmałżeński mam. Narzeczony musi zrobić ;) W tym miesiącu podpiszę chyba umowę z dekoratorką i załątwie fotografa... Ale jak tak patrze na ilość rzeczy kktóre wy macie załatwione już to chyba muszę się wziąć do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Witam, my bierzemy ślub 14.09.2013r o godzinie 16.00. Mamy już załatwioną: -restaurację -kościół -video-fotografię -zespół muzyczny -samochód ślubny A pozostałymi sprawami zajmiemy się dopiero wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też bierzemy ślub 28 września, tak jak koleżanka wyżej:). Mamy zaklepaną wstępnie salę, zespół i "prawie" fotografa. W marcu robimy nauki przedmałżeńskie a w kwietniu przedślubne. Powoli się rozkręcamy...damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Ja tylko czekam aż skończy mi się sesja na studiach. Będe mieć wtedy kilka dni wolnego to chce koniecznie załatwić już ostatecznie fotografa, umówić się z dekoratorką sali i rozejrzeć się za suknią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
Witam :) to ja też się do Was dołączę. Data 28 września. Mamy: umówionego księdza, zespół, fotografa i "Pana od wiejskich wyrobów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
do Narzeczona89 na ostatnim roku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Dziewczyny słuchajcie a kiedy warto już mieć zaklepany termin u kosmetyczki i fryzjerki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Tak. Na szczęscie już ostatni..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
u mnie najpierw muszę zdecydować, kogo wybierzemy na świadków, wtedy umówię się do fryzjera i kosmetyczki, żeby zapisać siebie, świadkową i moją mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
W sumie to nie głupie ;) U mnie świadkową będzie moja przyjaciółka bo rodzeństwa nie mam. Narzeczony ma brata tylko więc on będzie świadkiem. Ale o tym kto będzie śiwadkiem wiedzieliśmy już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
Obronę przewidujesz na czerwiec/lipiec czy wrzesień? Kurczę, ja się chyba pośpieszyłam z datą. Mogłam najpierw skończyć szkołę, a potem ślub. Trudno, może wezmę urlop w pracy na przygotowanie tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
nigdy nie zrozumiem kwokowatego podejścia niektórych - "ślub życiowym celem" - czym tu się podniecać? dla nikogo z wyjątkiem Was samych Wasz ślub nie ma żadnego znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Chciałabym w lipcu żeby w wakacje już o tym nie myśleć i skupić się na ślubie ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
To fajnie :) jeden problem mniej z głowy. Ja mam kuzynkę, ale to dalsza więc odpada. Najbliższe koleżanki, to jedna mieszka bardzo daleko ode mnie, a druga ma już dziecko. Myślimy o znajomych od Narzeczonego, ale najpierw musimy ich poprosić i zapytać czy chcieliby się poświęcić na tą jedną noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A kto powiedział że ślub jest naszym życiowym celem???? Moim na pewno nie jest. po prostu się cieszę z niego i jest to jedyny taki dzień ale na pewno nie jest moim celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Do barnej: Po pierszwe akurat dla mnie ślub nie jest życiowym celem. jest za to jedynym takim dniem w życiu i chciałabym zeby wszystko było ok ale na pewno nie jest życiowym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A co też nie masz rodzeństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
prawda zabolała? aż dwie emocjonalne odpowiedzi? na durną prowokację? tak na prawdę nie twierdzę, że ślub jest celem. wyjście za mąż jest. ślub to tylko pokazanie innym kwokom - patrzcie - mam super ślub - wygrałam życie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Wysłane przez przypadek więc się tak nie unoś :) i nic mnie akurat nie zabolało :) Wiem co czuje i co jest dla mnie ważne w życiu, jaki mam cel a nawet gdyby to był ślub to nic ci do tego ;) Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
do barnej Po pierwsze, żadna z Nas nie napisała, że "ślub życiowym celem". Po drugie, jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu. Każdy podchodzi do tego jak chce i angażuję się na tyle ile chce/może sobie pozwolić. To jest Mój i Mojego N. dzień, więc cóż się dziwić, że jestem najbardziej zainteresowana tym tematem. Po trzecie, nikt Cię nie zmusza do czytania takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
do Narzeczona89 Mam brata, ale On raczej źle by się czuł na takim miejscu. do barnej Tak w sumie to o co Ci chodzi? Przeszkadza Ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
Witam ;) Mój Ślub odbędzie się 7 września. Na dzień dzisiejszy mam: - załatwione nauki przedmałżeńskie - salę weselną - zespół weselny - fotografa (zrezygnowałam z kamery) - wybranych świadków - ustaloną liczbę gości - zaczęłam robić zaproszenia, winietki, itp. - piosenkę na pierwszy taniec - wybraną fryzjerkę i makijażystkę - załatwiony transport dla gości W przeciągu miesiąca kupuję alkohol. A od marca zaczynam poszukiwania sukni całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Czyżby też rocznik 89???? cz to tylko liczby :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×