Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loea :)

Ślub wrzesień 2013

Polecane posty

Gość Greta89
Narzeczona89 - zgadza się, rocznik 89 ;) Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakinka
Jest sala ,jest zespół,jest kamerzysta,z fotografa zrezygnowaliśmy,suknia się szyje,garnitur też,zaproszenia wysłane,tylko do rozdania zostały ale to jeszcze z miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaklepaną salę, orkiestrę i fotografa. Jesteśmy zapisani na nauki...kościół też zaklepany. Na razie to tyle, ale reszta w toku;). Z kamerzysty też zrezygnowaliśmy. xxx Dziewczyny dlaczego już tak wcześnie wysyłacie i rozdajecie zaproszenia. Przecież jeszcze w ciul czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loea :)
Hej :) u mnie już się trochę ruszyło. W końcu zaklepaliśmy kamerzystę, ja mam wybraną suknię i w marcu na przymiarkę :). Mój nrzeczony kupił już cały swój ubiór. Niebawem idziemy po wódkę :P. A jutro mamy Kolendę brrr.. aż się boje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loea :)
czy jest tutaj dziś ktoś wrześniowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
Drogie Panny Młode,jeśli jeszcze nie macie fotografa ślubnego bądź zastanawiacie się nad jego wyborem - zapraszam na swoją stronę www.pawliczka.net - jeśli moje zdjęcia Wam się spodobają - robię klasyczny reportaż i fajne, nieustawiane sesje plenerowe - to zapraszam do kontaktu na maila - pawliczka69@gmail.com Czekam niecierpliwie na Wasze zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Polecam www.salakokarda.pl byłam, widziałam, jest elegancko i z klasą. I pojedyncze terminy na 2013 mają jeszcze wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jeśli któraś ma ślub w najbliższym czasie a nie ma kamerzysty, a marzy jej się oryginalny film- piszcie do mnie. Mój znajomy rozkręca właśnie firmę produkcyjną, ma świetne pomysły i filmy na koncie. Do portfolio brakuje mu jednak reportaży ślubnych. Gadałam z nim i zrobiłby to nawet DA DARMO jesli byloby to w niedalekim odstępie czasowym. Aż sama żaluje, że nie wychodzę za mąż:) Jakby co piszcie do mnie, podam namiary i powołacie się na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A nam dzis udało sie załatwić dekoratorkę :) Mały krok do przodu...Suknie mierzyłam dwa tygodnie temu ale nic nie znalazłam dla siebie... W kwietniu robie kolejne i ostatnie mam nadzieje pdejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merigold271286
Nasz ślub 07.09 . Póki co mamy wstępnie kościół ( niezałatwiłam jeszcze zgody proboszcza na ślub w innej parafi) sale , orkiestrę , fotografa , kamarzystę , suknia wybrana , jest w trakcie szycia przymiarka za 3 miesiące, kurs przedmałżenski zrobiliśmy w zeszlym roku , teraz moze w marcu zaczniemy przedslubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadssaf
Kurs przedmałżeński to rozumiem ale co to jest kurs przedślubny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wrzesień i też 7
hmm kurs przedślubny może chodzi o nauki które trzeba odbyć pomimo kursy przedmałżeńskiego. My nadal nie zamówiliśmy tych zaproszeń :o kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowniczka
Cześć, Dziewczyny! Ja również biorę ślub w tym roku. 14 września :) Mamy już salę, kamerzystę, zespół, zarezerwowaną godzinę w kościele. Zrobiłam już zaproszenia, ale rozdawać je będziemy dopiero w maju. W najbliższym czasie chcemy załatwić fotografa i kupić wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2013
Witam Was:) Mamy ślub 7 września 2013 r godzina 15.00. Mam już dużo rzeczy moim zdaniem: -kościół -orkiestra -kamerzysta -sala -kucharz -samochód i ozdoby na auto -różne ozdoby związane z salą -Czekam na zaproszenia -wódka -zamówiony fryzjer -rożne akcesoria na poltrabent np.m.in. talerzyki sztućce itp. jutro mam sesje narzeczeńską od poniedziałku zaczynamy nauki przedmałżeńskie Nad obraczkami jeszcze nie myślimy po woli szukam sukni ślubnej No a tak po za tym to myślę że jesteśmy na dobrej drodze ;) Pozdrawiam was kobietki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2013
U mnie będzie dwóch świadków z mojej strony brat i z Pana Młodego brat. zastanawiam się czy mają mieć muszki czy krawat może mi doradzicie ;D ?? a na temat zaproszeń to wysyła sie tak ok 2 lub 2.5 miesiąca wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowniczka
Zapomniałam, że mam jeszcze umówionego fryzjera i kosmetyczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowniczka
ślub2013, a co będzie miał Pan Młody? Mnie osobiście bardziej podobają się krawaty, ale to kwestia gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2013
Miodowniczka. Myślę ze bedzie miał plastron. A natomiast dla światków myślałam krawat śledź lub musznik. Jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna89koronka
u mnie świadek sam wybierze co założy, przypuszczam, że to będzie krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
U mnie chyba też świadek będzie mieć krawat...Bardziej skupiam się na wyglądzie przyszłego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
A macie już suknie ślubną??? Bo ja jeszcze nie i trochę zaczynam się tym denerwować :) a już byłam w salonie i przymierzyłam kilka i w każdej jest coś co mi się podoba i obawiam się że nawet jak pójdę znowu to nie będe wiedziała na którą się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Heej :-) Ja również ślubuję we wrześniu:) ale w piątek 13-ego :-) Właściwie załatwiliśmy już salę, Kościół, dja, video-foto. Zaproszenia zamowilam wczoraj, żeby już na święta częśc rozdac :-) Samochód wybrany. A po świętach ide szukac sukni, ale wybrałam już salon, dziś ,przypadkiem' zobaczyłam śliczne suknie na wystawce i musialam zajsc do srodka i już wiedziałam, że tam się wybiorę po Suknię:-) świadkowie wybrani, wieczór panieński zaplanowany:D Jak myślicie, pogoda wrześniowa Nam dopisze?:) Ostatnie 2 lata wrzesień był piękny i ciepły, oby w tym roku bylo podobnie:-) Pozdrawiam wszystkie Wrześniowe Panny Młode:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
dj wodzirej na wesele www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też ostatnio dużo myślę o pogodzie. Skoro w marcu mamy pełnię zimy, to kto wie jak będzie we wrześniu :( No i co w związku z tym zaplanować sobie jako okrycie na wierzch. Ja też jeszcze nie mam sukni, ale skończyłam już chodzenie po salonach, bo nie chcę zwiększać mętliku, który mam w głowie. Podoba mi się kilka modeli i ciężko mi wybrać tę jedyną. Obiecałam sobie jednak, że zamowię do końca tego tygodnia. Z resztą w kilku salonach mówili mi, że trzeba zamawiać pół roku przed, a połowa roku lada chwila wybije. :) Też myślałam, zeby rozdać zaproszenia rodzinie na Wielkanoc, ale to podobno niegrzecznie dawać tak hurtowo "przy okazji", więc wstrzymamy się do kwietnia lub maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka1235
Jezeli jestescie z wroclawia lub okolic to polecam nauke pierwszego tanca w szkole tanca esens. my za lekcje prywatna dalismy okolo 80zl, wiec mysle to przystepna cena. po 5 lekcjach mielismy gotowy, piekny uklad, odpowiedni do naszych umiejetnosci www.esens.com.pl. mozna sprawdzic, nawet z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projekt-Ślub
Jesli potrzebujecie przy organizacji najważniejszego w życiu dnia pomocy zapraszam do współpracy www.projekt-slub.eu wszystkim zajmę się od A do Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy ślub marzeń
my również 7.09.2013 rok o 16:30:) mamy: kościół salę foto (Bez kamerzysty) dj sukienka wybrana zaproszenia wydrukowane (czesc nawet rozdana dla rodziny ktora musi kawał drogi dojezdzac) makijazystka swiadkowie alkohol(pan tadeusz) obrączki na palcach-bo jestesmy po cywlinym:) jeszcze pamietam jak niedawno rezerwowalismy salę - to dokladnie rowniez bylo 7 wrzesnia :) a tu juz połowa kwietnia, tak szybko zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
My jak na razie mamy zespół, salę, kamerzyste, foto, dekoratorkę, zaklepaną datę i godzinę w kościele, nauki przedmałżeńskie, obrączki i moje buty ślubne :D Trochę zaczynam się stresować bo nie mam sukni ale nie mam kiedy po nią pójść :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×