Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dxdiag

NWO, BOG, ZBAWIENIE ITP

Polecane posty

wlasnie czytam sobie artykuly na www zbawienie com. I juz sam nie wiem co myslec. czytaliscie moze tegotypu rzeczy. zastanawialiscie sie czy to czmterazjestesmy karmieni przez tv internet itp jest prawda czy odwiekow jestesmy bardzo sprytnie manipulowani. Co o tym wszystkim myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych ale czasami trudno oprzeć mi ise wrażeniu że zbyt wiele jest zbieżności , zbyt wiele zależności ,zbyt wiele świadomych działań żeby były to tylko zbiegi okoliczności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium - przegaldalas moze artykuly na tej stronie?? Jesli tak to co o tym sadzisz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolona moderatornia usunela mi komentarz. Jebane pionki. chuj wam w dupe debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83e4yr5834
ja w to wszytsko niestety wierze.... zbyt duzo jest powodow zeby nie wierzyc i podkreslane bylo to ze przecietny czlowiek instyktowinie obraca glowe od tego typu wiadomosci ja jednak wierze do czasu kiedy zylam w blogiej nieswiadomosci (jak wiekszosc) mialam to w dupie. Jednak gdy sie dowiedzialam to poprostu odechcialo mi sie zyc... nie wychodzilam z domu i zylam w takiej jakby nostalgii przez kilka dni... jednak "pocieszam" sie ze ja tego NWO nie doczekam......mam 20 lat.. moje dzieci tez nie doczekaja ale co z dziecmi moich dzieci itd ? tego nie wiem i sie nie dowiem........... to straszne ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
jak patrze na wiadomosci ze stanow to stanie sie w tym roku 800 obozow fema oznaczanie przed domem kolorem niebieskim lub czerwonym ten 2 oznacza eliminacje mowil o tym szef policji jest na youtube 30tysiecy gilotyn zamowionych masakra po co ? tak jak te trumny i obozy rodem z 2 wojny swiatowej NWO jest nieuniknione to chcial pokazac rezyser dyrektor GRAY STATE to zabil siebie i swoja rodzine tylko tailer filmu zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak patrze na wiadomosci ze stanow to stanie sie w tym roku 800 obozow fema oznaczanie przed domem kolorem niebieskim lub czerwonym ten 2 oznacza eliminacje mowil o tym szef policji jest na youtube 30tysiecy gilotyn zamowionych masakra po co ? tak jak te trumny i obozy rodem z 2 wojny swiatowej NWO jest nieuniknione to chcial pokazac rezyser dyrektor GRAY STATE ,Kat ma przepaske z symbolami illuminatow to zabil siebie i swoja rodzine akurat juz koinczyl film tylko tailer filmu zostal. MARTIAN LAW juz to macie w stanach policja zabija 4 osoby dziennie fajnie co morze lepiej ze nie dali nam wiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×