Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzony Tata

Szukam bata na pieprznięte matki - właścicielki dzieci..

Polecane posty

Gość Majka.k
Tatuś prawda jest taka że gdyby twoja eks nie chciała żebyś miał kontajt z dzieckiem to byś go nie miał i gówno byś jej zrobił.Ma prawo wynieść się 500km od ciebie i szukaj sobie.Dziecko może być wiecznie chore różnie może być.A ty zamiast cieszyć się że dziecko dużo jest z tobą bluzgasz jak pojebany.To ty jesteś 3poziomy niżej ode mnie frajerze moje dziecko miało kontakt z rodziną eks tylko dlatego że je sama tam woziłam bo tatuś nie miał czasu dorabiając sobie jeszcze jako mąż kolejne.I z doświadczenia ci powiem że taki tatuś jak mojego syna nie jest mu w życiu niezbędny.Doskonale sobie radzi.A zmuszanie kogoś do bycia ojcem jest bez sensu.I to twoje szczekanie jest też bez sensu. Drzesz papę bo niby wszystko wiesz najlepiej 80%facetów ma swoje dzieci w dupie po rozstaniu robią tylko szum wkoło siebie jak przychodzi proza życia z dzieckiem to szybciutko zmieniają zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej się obawiam,że dziecko byłoby tylko niejako narzędziem do dopier..... matce ,jakiś taki zbyt zapalczywy jest autor tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Hmmm, jak czytam chamskie wypowiedzi autora, to jakoś wcale się jego ex nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egewsgwesgwe
a w sprawie wypowiedzi, że niektórzy tatusiowie sie nie poczuwaja i nie płacą--- tak się składa że jak matka robi wszystko by utrudnić kontakt to dlaczego maja się poczuwac i byc tylko skarbonką? według mnie każdy ojciec , którego była żona celowo utrudnia kontakt i zabrania sie widywania z dzieckiem, nie musi sie finansowo poczuwać. Może czegoś się wtedy by te mamuśki nauczyły.Bo zwykle rozum jaśniej działa na takie jak sie po kieszeni trzepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi dojść do głowy,że z kimkolwiek matka się zwiąże -a ma prawo robić co chce-to obowiązkiem ojca jest płacić na dziecko i płaci na dziecko,dużo facetów uważa ,że płaci na matkę i jak nie da ,to jej dopier....,tak dopier... jej ale i swojemu dziecku ,każdy robi co uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
jonymnemonic - jesteś idiotą czy idiotką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
ja mam opiekę naprzemienna nad 5 latką- wiec jak sie chce to mozna- i to pisze mama :D pol tyg.u mnie, pol u taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
dodam tylko ze oczywiscie alimenty w takiej sytuacji sa nieistotne- skoro dziecko "na pół" to i wydatki na pół. Masa problemow "z głowy" proponuje udac sie na mediacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzony Tata
no i włąśnie o to mi chodzi - może być normalnie..? może :) każdy konflikt rodziców odbije się TYLKO na dziecku.. ja już dojrzałem, że żonce (byłej) jak najlepiej życzę do majki: no i włąśnie widzisz jaki jest sedno: jesteś typową przedstawicielką płci pięknej, z jej wszystkimi wadami i zaletami (to już oddzielny temat :) ) i tak jak napisałaś - jak matka, na przykład Ty, się uprze - ojciec dzieciaka w majestacie prawa (!) nie widzi :) wywalczy sobie pewnie po latach, jak mały już będzie 18 latkiem i stracą oboje, ojciec i syn, najważniejsze chwile swojego życia a mamusia póści się w tym czasie z kolejnym tuzinem łysych jełopów - wszystko w majestacie prawa i PRZYZWOLENIA SPOŁECZNEGO, bo tak było, jest i jak tu któraś napisała, jeszcze długo będzie; i włąśnie znajdziemy na takie mamuśki bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko wspolczuc
ja od niedawna jestem samotna mamą, po wieloletnim związku, planowanym dziecku facet się wypiął. Rozstalismy sie w dużej niezgodzie, mam ogromny żal i życzę mu jak najgorzej (jeszcze dużo emocji we mnie), ale nigdy nie zabraniałam konktatów z dzieckiem. Także nie wszystkie kobiety takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
nie znajdziecie- tak jest i juz- moze warto wykazac troche dobrej woli i sie dogadac z matka? to fakt- dziecko najwiecej ucierpi, podejmujac decyzje aby nie byc razem juz go skazaliscie z marszu na cierpienie, a teraz nalezy zrobic wszystko aby te cierpienie zminimalizowac. I powiem szczerze- tez chcialam miec tylko dziecko "na wyłacznosc" a tata mial je miec od czasu do czasu. Dopiero rozmowa z osoba postronna (mediator) uswiadomila mi ze to tylko wygodne rozwiazanie dla mnie, nie dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko wspolczuc
do jhikjhg czemu uważasz, że opieka naprzemienna jest ok? Moim zdaniem, to nie jest zbyt dobre dla dziecka, żeby miało dwa domy. Lepszy jeden z dochodzącym rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropnhÓTTTT de kiQttt
>>>Głupie kRowy i nierogacizna zdania nie posiadają ....rozumiem Arabów .....Ciapatych itd...umieją towarzystwo za morde na łańcuchu poskramiać......parzysto i nie parzysto kopytne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
w naszym przypadku jest to na tyle rozwiazanie korzystne ze mieszkamy obok siebie- a jak dziecko bedzie na tyle "dojrzale"emocjonalnie, samo zdecyduje gdzie bedzie to jego dom.Teraz nie chodzi do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
tzn- jeszcze nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to tatusiowe w większości wolą się spotkać z dzieckiem na chwilę albo wcale... Najczęściej dlatego, ze nowa niunia nie ma ochoty zajmować się nie swoim dzieckiem ( czemu się nie dziwię) Facet nie chce opieki naprzemiennej, bo to ustawia go na "rynku" poszukiwań partnera na końcu - tak jak samotne matki. I powiem szczerze - bardzo podziwiałabym faceta zajmującego się naprzemienne dzieckiem... ale nie związałabym się z takim I wybaczcie, ale jeśli matka izoluje dziecko od Ojca, powinna się od jego pieniędzy też odizolować ( pomijam przypadki, gdy ojciec jest bandytą, narkomanem lub w jakiś sposób zagraża dziecku) inaczej to facet płaci... chyba za to, że ją ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
dodam tylko ze taki uklad funkcjonuje juz u nas 3 lata, i jak do tej pory sa same korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropnhÓTTTT de kiQttt
jeśli żona stoi w przedpokoju to przypominam że łańcuch jest za długi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
eh, troszke sie z tym nie zgodze- moj byly przez jakis czas lansowal sie z tego tytulu jako "ojciec samotnie wychowujacy"co mnie szczerze bawilo :D, ale zlapal sobie Pania na to :D. To co miedzy nami to miedzy nami, dziecko ma byc jak najdalej od tego. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzariatNatychmiast
szariat wprowadzić - jak u arabusów i wszystko będzie alles kla a mysie tu piepżymy z tymi kobiktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhikjhg
szariat u arabusow i piepzymy :D- wprowadzmy obowiazkowe coroczne egzaminy z wiedzy ogolnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roznie to
bywa. Ja kiedy rozstalam sie z miom ex nie zabranialam mus ie widywac z dzieckiem, przynajmniej na poczatku. Pozniej bylo tak, ze przychodzil niby do dziecka, powiedzial dziecku "czesc", a potem wchodzil do kuchni i wylewal te swoje zale. Kiedys przegial. Wiesz co powiedzial?" Szkoda, ze nie masz jakiegos faceta i ze nie jestes z nim w ciazy, bo kopnalbym cie w brzuch". No coz, po tym zaczelam mu to utrudniac. i utrudnilam skutecznie. Teraz nie ma to juz zadnego znaczania, bo zrobil najlepsze co mogl - umarl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropnhÓTTTT de kiQttt
......to dobrze że chodzą z zasłoniętymi twarzami bo szpetotą swą ne obrażają przechodniów ....byle nie kobiety z Iranu bo w większości Prześliczne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfxdxcfvfvvb
i tunezyjnki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko wspolczuc
u mnie ex chciał wziąć dziecko, ale to było tylko dlatego, żeby zrobić mi ewidentnie na złość i założę się, że utrudniałby mi widzenia (zresztą straszył mnie). Oczywiście nie było takiej opcji, nie zamieniłabym mieszkania z dzieckiem na mieszkanie z nawet z nie wiem... jamsem bondem i jego przygodami. On sobie pannę przygruchał już (tylko się wyprowadziliśmy). Ale o ile na początku często odwoływał wizyty, to teraz jest bardzo regularnie. Ale wpada w tyg. dosłownie na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropnhÓTTTT de kiQttt
.....egzaminy konieczne ......i pozwolenie na poruszanie się tylko PIESZO w obrębie jednej mili w pobliżu domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropnhÓTTTT de kiQttt
...Mam LEPSZY POMYSŁ- >>>te które nie zdadzą egzaminu sprzedamy Arabom za ropę i wielbłądy będie ,,,alle klar,, jak powiedział przedmówca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roznie to
ropnhÓTTTT de kiQttt - biedny, sfrustrowany mezczyzna, ktory nie ma dosc bogatego wnetrza zeby przywiazac do sibie kobiete czym innym jak pregiez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roznie to
swoja droga glupiesmy kobiety, ze wiazemy sie z podobnymi mezczyznami wybierajac ich na ojcow swoich dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alajsjsaasa
i coz bys począł z tą ropą i wielbłądami.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×