Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurvionya

wyprosili mnie dzisiaj z dziecmi z restauracji! gdzie skladac skarge?

Polecane posty

Gość gość
a ma jakies wyjscie? powiesic na drzwiach rest. info ze dzieci niemile widziane i gwarantuje ze nikt sie pchal nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak niegdyś sobie matki radziły. Nie było pampersów, przewijaków a ludzie do restauracji chodzili. Bidne te nowoczesne mamuńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama napisala, ze nie chcialo jej sie czekac w kolejce do toalety...jakby miala troche rozumu toby poprosila ludzi czekajacych w kolejce aby ja przepuscicli bo chce dziecko przewinac, mysle ze nikt by problemu nie robil, ja sie wcale nie dziwie, ze ja wyprosili, ja jako klient restauracji sama bym zwrocila takiej babie uwage jakby przewijala obsrane dziecko w korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bachorami się wszędzie wepchną. Kto ci kazał mieć dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak matki sie oburzaja, ze osiedlowe obszczykioski pija i przeklinaja na placu zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt jej nie kazal jak sadze ale nie tu jest problem dziewczyna poradzila sobie jak potrafila pytanie brzmi inaczej - czy przewijak w toalecie jest niedoscignionym marzeniem w wiekszosci knajp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewijak powinien byc tylko i wylacznie w miejscu gdzie jest restauracja/ kawaiarnia przyjazna rodzinom z dziecmi, w innych miejscach wrecz bym powiesila znak, ze wstep od lat 10 plus... Nie ma nic gorszego niz spozywanie posilku przy akompaniamencie wrzaskow jakiegos bachora i jego mamuski, albo durnych melodyjek z dzieciecych zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry pomysl :) ciekawe ile knajp sie na to zdecyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cooooo? no i dobrze że Cie wyprosili, k***a mogłabyś spojrzeć za czubek swojego nosa.... Ja bym sam cię wyprosił jakbyś przewijała bachora w przejsciu do toalety...bo nei chciało się poczekać 2 minut w kolecje... Jeszcze chce skrażyć, no w głowie się poprzewracało wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty poszlas do restauracji czy do sralni:O fuuj, co za ohydna prowokacja, co to za pomysł, żeby bachor srał na oczach jedzących ludzi, ja nie tylko bym cię wywaliła ale od razu zadzwoniła po ludzi z kaftanami dla ciebie, bo niedługo sama będziesz srać ludziom do talerzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście w knajpie gdzie ja się stołuję ze zwierzętami np. z dziećmi nie wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, dobrze, że poruszyłaś temat nieprzystosowania polskich restauracji do dzieci. nie słuchaj gimbusów i załóż im sprawę! dziwię się, że żaden z klientów nie stanął w Twojej obronie, tylko musiał się napchać. ech, społeczeństwo komercyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, absurd ten poziom obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwi tylko jedno autorka wchodzac do restauracji nie wiedziala ze jest ona nieprzystosowana dla kogos z niemowleciem oznakowania na knajpie nie bylo... wiec waszym zdaniem co powinien zrobic rodzic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no absurd, obesrany dracy się dzieciak i mamunia której korona z głowy by z hukiem spadła bo w kolejce miała stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawić bachora w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni ci obniżyć alimenty, to byś po knajpach z bachorami nie łaziła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się zerzygał jakbym zobaczył taką akcję, dobrze, że Cię wyprosili w trosce o klientów restauracji, RESTAURACJI, bo wg Ciebie byłaś klientką szaletu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najobrzydliwsze prowo ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do szaletu to ona sadzac z jej wypowiedzi nie dotarla, zreszta nie bylo po co skoro dzieciaka mogla polozyc wylacznie na klapie od kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich restauracja mogli zrobić co chcą. Może dzięki takiej akcji będą mieć więcej klientów którzy w spokoju chcą zjeść kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnięta spamerka ayris na pierwszej stronie odkopala temat sprzed prawie dwóch lat, żeby wcisnąć spam o jakichś gównianych dozownikach, a wy się nakręcacie jak szczerbaty na sucharki, choć autorka tego żałosnego tematu na pewno już tu nie zagląda. Naprawdę, warto czasem spojrzec na daty postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie musi być provo. Niektóre p***y tak mają - czubek nosa widzi, a reszta nieważne. Sam dziś miałem takie - stoją dwie p***y z bachorami na środku drogi pier..lą farmazony. Ominąć tego nie było jak. Podjechałem i stanąłem. A te nic, rzuciły okiem i dalej pier..dolą. Jako człowiek kulturalny nie zatrąbiłem. Ale jak przegazowałem to sie posrały ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze masz racje co nie zmienia faktu ze problem niemowlat w knajpach wiecznie zywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemowlęta nie łażą po knajpach!!! Ani do kina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jak takich pojebanych bab nienawidzę. Przychodzisz sobie z dziewczyna miło spędzić czas a tu nie dość ze bachor pysk drze to ta jeszcze pokazuje wszystkim jego osrana dupę... Wziąłbym cie za pysk i sam wyjebal z restauracji. Potem jeszcze zrzygal sie na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nastepnym razem bedziesz mial roslego huja z bachorkiem w pampersie... ciekawe czy w ryj dostaniesz jak bedzie trzymal bachorka na reku czy najpierw da go potrzymac pierwszej z brzegu babie w knajpie problem nie dotyczy wylacznie kobiet, chociaz to one najczesciej odwalaja przewijanie d**y ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne czy post stary czy nie, temat nadal aktualny bo takich durnych mamusiek nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję autorce :) Mowa o tym temacie była w dzisiejszych Faktach :D Powinni Ci przesłać jakąś kasę albo coś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×