Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurvionya

wyprosili mnie dzisiaj z dziecmi z restauracji! gdzie skladac skarge?

Polecane posty

Gość gość
haha tez to widzialam :D rozwalilo mnie jak pokazali kafeterie w telewizji :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tego nie oglądał w Faktach ten trąba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, uważam, że dobrze zrobili. jestem matka dwójki dzieci, ale zawsze jak wybierałam się z nimi w okresie pieluchowym czy karmienia piersią, sprawdzałam czy moje karmienie nikomu nie bedzie przeszkadzać, czy będę mogła to zrobić zachowując przy tym troche intymności. jeśli chodzi o przewijanie to matka najpierw powinna sprawdzić czy miejsce nadaje sie dla malców a nie fundować gościom śmierdzące pieluchy pod nosem. I nie mów, że nie śmierdziało, bo fiołkami raczej nie pachniało. Mimo, że jestem matką jestem za strefami bez dzieci i to zarówno restauracji jak spa, hoteli, basenów, np. w godzinach od do tylko pow. 16 roku zycia. A nie idziesz do restauracji wrzeszczą, biegają, na basenie skaczą, chlapią, pływanie odpada. Masakra. Gdybym wyjechała tylko z mężem na weekend odpocząć i spotkała się z wrzaskiem dzieci wyskoczyłabym chyba przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty oglądała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za otwarciem restauracji, gdzie wstepu nie miałyby dzieci. Ale juz widze plumkanie polskich mamusiek :D kto śmie nie wpuszczac ich skarbeńków, skoro one są najwazniejsze i najpiekniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja. Newsy już nie z d**y biorą ale z Kafeterii. Drodzy Kafeterianie tworzymy nową rzeczywistość na miarę nowych czasów. Prowokatorzy, klawiatury w dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica restauracji
I BAAAARDZO DOBRZE ZE AUTORKE WYRZUCILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedz w domu ,restauracja jest dla normalnych ludzi bez bachorow co sie dra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, a ta pierwsza laska co się wypowiada to Monika Kluza - prowadzi zespół muzyczny wykonujący piosenki dla dzieci i przeróżne warsztaty muzyczne :D Ja tam jestem za "strefami bez dzieci" - chociaż pracuję w przedszkolu. A może właśnie dlatego ;) Po pracy niekoniecznie mam ochotę słuchać wrzasków. I pomyślcie - to może też być z korzyścią dla Was, dal dzieciaków. A już szczególnie w przypadku hoteli - jest powiedziane np. że dla dorosłych, dla singli, dla młodzieży... Jadą sobie tam ludzie, co chcą sobie poimprezować. I nie muszą zachowywać się super cicho, ani Wy - rodzice- nie musicie się martwić, że ktoś Wam dzieci pobudzi. Rodziny z dziećmi jadą do hotelu specjalizującym się w atrakcjach właśnie dla takiej grupy docelowej - i wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwq
przerażonaaaa jak to czytam to stwierdzam ze ty powinnas siedziec w domu bo nienadajesz sie miedzy ludzi strasznie pusta laska musisz byc jak chcesz pogadac na ten temat i twojej inteligecj to daj znac prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w restauracji nie raz, z własnym przewijakiem - nigdy nie było problemu (nie przewijam dziecka na środku sali). Zawsze jak wraca,m z warszawskiego Teatru Małego Widza to idę z córką coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie weszlas do toalety i tam je nie przewinelas?? chocby nawet polozyc dziecko na desce sedesowej i tam je przewinąc w ostatecznosci,jelsi nie bylo innego blatu Przesadzilaś x Buhaha, Toksyczna to ty przesadziłaś. Sama się połóż na desce sedesowej, najlepiej twarzą w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wszyscy rodzice mieli wyczucie i poczucie taktu oraz potrafili poskromić swoje dzieci i ich pilnować - byliby mile widziani w restauracji. A że nie mają - biegające i wrzeszczące dzieci + ich zapachy odstraszają innych gości. Proponuję następnym razem wybrać restaurację, która jest nakierowana na rodziny z dziećmi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ida do restauracji, zeby milo spedzic class a nie po to, zeby sluchac ryczenia twoich szczeniakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo to juz te mamuśki podpaski beda zmieniac na środku restauracji. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet nie chodzi o to, czy było coś czuć czy nie, ale skąd do cholery wiadomo czy takie dziecko nie ma jakchś chorób? robaków, owsikow, tasiemca? przewijając dziecko w miejscu gdzie ludzie jedzą, naraża wszystkich gości na zarażenie się czymś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobili, od takich rzeczy jest łazienka lub osobne pomieszczenie . Jak mozna komus jedzącemu obiad prawie ze przed nosem wycierac tylek dziecku? Postaw sie troche na miejscu gosci ty hipokrytko. Przewijak powinien byc ale jak nie ma to nie oznacza ze mozesz tez na srodku restauracji dziecku tylek podcierac z goowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do matek od bezdzietnej - co się stanie jak się przewinie dziecko 5 minut po kupie (bo kolejka do toalety)? Pupka mu odpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaśśkkaa
Też mnie wkurza, że w tak niewielkiej liczbie restauracji są przewijaki. Jakby to był jakiś majątek i restauracja nie mogła sobie na niego pozwolić. Najprostsze przewijaki to cena ok. 1000 zł, np. takie jak tu: http://www.impeco.pl/ . Czy to dużo dla restauracji? Nie! A jak bardzo taki zakup ułatwiłby życie młodym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy nosić ze sobą kawałek zwykłej ceraty żeby było na czym położyć dziecko i przewinąć choćby na podłodze w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam,ze restauracja jest od jedzenia,a nie przewijania. Jestem matka i powinnam byc przygotowana na kazda ewentualnosc. Wszedzie mozna sobie poradzic z przewinieciem. Oprocz tego,ze jestem matka jestem rowniez czlowiekem i nie wyobrazam sobie jesc w restauracji gdzie dzieci sie dra,wariuja,a matki glupie udaja. Przyszlas z dzieckiem? to je pilnuj. yslcie kobiety glowa,bo dupa to juz wymyslilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze. idac do restauracji mam ochote posiedziec, pocieszyc sie spokojem, zjesc cos smacznego, za co place, i nie mam ochoty ogladac, ani tymbardziej czuc, jak zmieniasz z****** pieluche swojemu dzieciakowi. dobrze, ze nie polozylas go na stoliku i dupska nie odslonilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. szukałam w okolicy miejsca, gdzie mój 11-miesięczny synek nie będzie problemem dla obsługi: http://przewijaki.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko nie człowiek
eleganckie restauracje są dla LUDZI a nie DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier z nk
Dnia 7.01.2013 o 17:24, Gość wkurvionya napisał:

wyzej podszyw. no nie wiem czy to takie chore w koncu jak sie idzie z dzieciakiem na chrzciny to powinien byc zrobiony na te okolicznosc jakis przewijak. gdzies w miare blisko zeby nie trzeba bylo wychodzic poza kosciol i mszy tracic. no bo co jak w takim kosciele kupe zrobi? jak mi sie dziecko na chrzcinach zesra a nie bedzie przewijaka, to przewine centralnie na oltarzu :o przewijaki powinny byc wszedzie!

PRZEWIJAJ GÓWNIAKI NA SRACZU I TAM JE KARM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×