Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarek6776

Sex z koleżanką

Polecane posty

Było to w 12 lipca 2008 roku. Będąc na zakupach spotkałem moją dobrą znajomą Anne. Po zrobionych zakupach zaprosiłem ją na kawę i coś do kawy. Rozmawialiśmy z sobą około 2 godzin zaproponowałem że pomogę zanieść jej zakupy widząc że jest w ciąży. Zgodziła się a przy okazji zaprosiła na obiad. Annę znam od wielu lat zawsze mieliśmy dobry kontakt z sobą i o czym porozmawiać. Sam nie wiem jak się to stało ale wylądowaliśmy w łóżku. Było cudownie nie wiedziałem że sex z kobietą w 6 miesiącu ciąży może być tak przyjemny. Wiedząc że jest sama i sama będzie wychowywać dziecko. Pomyślałem że w ten sposób chce być zemną, zawsze się w niej podkochiwałem o czym Ona dobrze wiedziała. W tym dniu byłem super szczęśliwy myśląc że w końcu będę miał rodzinę. Niestety tak nie było to był tylko jedno razowy sex. Nie mogę zrozumieć dlaczego oddała mi się na ten jeden raz. Wiedziała że zawsze coś do niej czułem i takim seksem może mnie skrzywdzić. Nawet przed samym seksem spytałem ją czy jest pewna swojej decyzji. Odpowiedziała z uśmiechem na twarzy że Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłeś kondoma czy ufajdałeś ją spermą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie Twoja wymyślona historia 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  nr 2
Moze dla niej nie jestes idealem....chciala tylko chwilowej przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec dziecka się odezwał pewnie,albo chce alimentów i nie może pokazać się do końca rozpraw sądowych w kimś innym,albo chciała sobie zrobic dobrze,ale chce byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×