Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodaaawrocekk

Poranna depresja...

Polecane posty

Gość mlodaaawrocekk

...niepokój, jak sobie z nimi pomóc? są jakieś sposoby naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaawrocekk
zauważyłam ze depresja nasila sie jak nie zdąże sie wysrać przed wyjściem z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaawrocekk
podszyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemczytototo
Ale tylko rano masz depresyjny nastrój?Może to nerwica lękowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaawrocekk
czasami w ciagu dnia mam stany niepokoju, kiedy cos skojarzy mi sie z czyms czego sie boje albo zle wspominam... w sumie to mam 1 problem osobisty, ale wiem że to jest do wyjaśnienia, nie powinno aż tak nakręcać i czasami miewam złe sny, wcześniej z nerwów było mi niedobrze, nakręcałam się samym strachem przed wymiotowaniem co powodowało więcej wymiotów, ale w końcu olałam to i pomyslałam trudno, bedę rzygać i prawie przeszło. nie chce jeszcze brac lekow, wierze ze moze uda sie zwlaczyc, tylko nie wiem, jak lagodzic te objawy, po przebudzeniu zly nastroj, pozniej strach (jesli mam cos do zrobienia) czasami jeszcze lekkie nudnosci jak juz sie nerwowo nakrece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaawrocekk
przeważnie, czasami bez powodu,czasem zły sen, koszmar, często kiedy wstaję od razu myslę co mnie czeka, gdy mam sporo spraw zaczynam się denerwować, czasami po prostu myśl że muszę wstać mnie denerwuje, nakręcam się, czasami robi się niedobrze, co przechodzi w ciągu dnia. Jakiś czas temu robiło mi się niedobrze z nerwów, przez wymioty zaczęłam się nakręcać strachem przed wymiotowaniem, jak wzięłam pare razy z rana aviomarin i neopersen przeszło, pózniej olałam ten fakt-i co że zwymiotuje, niech tak bezie trudno i zaczelo przechodzic. ale teraz znow nasila sie zly nastroj po przebudzeniu... nie wiem co robicm by temu zapobiec, moze cos porobic zanim pojawi sie to napiecie, stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×