Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskooka wodniczka88

Kobietki możecie mi polecić dobry krem na noc ?

Polecane posty

Gość gość
Przestań spamować tym kolagenem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam stosowanie kolagenu, daje na prawdę dobre rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie stosuje renegerujacy na noc z bio iq, bo mam bardzo wrazliwa skore i zawsze od zwyklych kremow pieka mnie oczy, a ten wyjatkowo mi sie przyjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmalayaDana
Anti aging, krem Floslek na noc. Cudeńko przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Sylveco, trochę ponad 30 zł kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwniki, sztuczne aromaty zapachowe, konserwanty, środki utrzymujące pożądaną konsystencję kremów lub innych kosmetyków bardziej szkodzą naszej skórze niż pomagają. Niestety często kosmetyki, które na pierwszy rzut oka robią wrażenie bardzo naturalnych (opakowanie sugerujące bazę naturalnych składników, eksponowanie składników, które producent chce podkreślić, a ukrywanie w formie małej czcionki niechcianych składników) - z naturą mają niewiele wspólnego. Na noc, dla cery suchej polecam oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Zawiera ona prawie wszystkie składniki, których potrzebuje nasza skóra - polifenole, witaminy i inne antyoksydanty, lipidy i wiele innych ważnych składników. (Należy jednak uważać, by nie nałożyć zbyt grubej warstwy, ponieważ będzie się długo wchłaniała.) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belissimma
Najczęśćiej stawiam na kremy znanych i sprawdzonych marek, a najlepiej jeśli są to kosmetyki apteczne - wtedy mam pewniość co do działania i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belissimma wczoraj góowno masz a nie pewność. NIe ma czegoś takiego jak kosmetyki apteczne, wszystkie kosmetyki podlegają takim samym prawom i testom, a kanał dystrybucji to tylko i wyłącznie marketingowy wybór producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję krem z nivea i jestem zadowolona, ma w sobie q10 więc działa przeciwzmarszczkowo, ale jak szukacie czegoś innego to bardzo dużo jest na https://www.znamlek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona noona
@niebieskooka wodniczka88 - tez mam problem z powracającymi wypryskami. Testowałam wiele prepartów, ale statecznie sprawdziły się te d Repachage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COUPEROSE RELAX NOC HB - robi ogromną różnicę. Przynajmniej w przypadku cery wrażliwej, powinno się wam udać uzyskać fajny efekt. Nie twierdzę, że od razu będzie cudownie, ale kolejne dni powinny przynosić mocną poprawę - po prostu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttrish
Żel z aloesem od Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka23
Krem najlepiej jak najbardziej naturalny, sama używam Silveco ale ostatnio umówiłam się z pewnymi technologami, że zrobią dla mnie krem na fb mają stronę Zakręcona Natura. Ale jak mówiłam na razie najlepszy Silveco na noc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo gorąco ten oto krem na noc. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku i elastyczności. http://track.easyprofits.com/1ca8260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi podpasował krem z termissy na noc, on jest na wodzie termalnej, bardzo szybko się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę bardzo dobry krem jednakże wolałabym nie podawać nazw na forum . Chętną Panią zapraszam do kontaktu na email justyna89.19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×