Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość phoebefenix

Imię Julia czy Wiktoria

Polecane posty

Gość gość
weźcie kalendarz do ręki i już... To już nie ma innych imion tylko te obrzygane Julki czy Wikusie? Dramat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa dla was ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa zj^bane i oklepane do orzygu. Julia brzmi jak wymiociny, takie flegmowate "bezpłciowe" imie bez wyrazu, taka pipcia - cipcia, jak już ktoś wcześniej napisał. A ta Wiktoria? Starobabskie, zapyziałe imie które teraz wróciło do mody i jest oklepane do zarzygu. Na dodatek nie ma żadnej formy która brzmiałaby ładnie dla dziecka. Wiktoria brzmi twardo i zupełnie niekobieco, a zdrobnienie "Wiki" to mi sie kojarzy z jakimś psycholem z wariatkowa. Ktoś wyżej się pytał jakie są ładne imiona. Moim zdaniem ładne imię to np. Magdalena, Marcelina, Kornelia, Pola, Iga. Nie są oklepane, pasują do dziecka, bo nie brzmią ani tak flegmowato jak Julia ani tak twardo jak Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa oklepane od zaj*bu, ale z tych dwóch zdecydowanie Julia. Łagodne i delikatne imię, ślicznie pasuje do małej dziewczynki, a u dorosłej kobiety brzmi bardzo romantycznie i kobieco. Wiktoria to jak dla trepa z wojska, twarde, niekobiece imie, na dodatek strasznie oklepane. Zdrobnień też nie ma ładnych. "Wikusia" jest wieśniackie, a "Wiki" to imie dobre dla małpy z cyrku, a nie dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem będzie -"mamo czemu wołaja mnie po nazwisku ? bo jesteś 5 Wiki w klasie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria to piekne i ponadczasowe imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda, Sara,Zosia, Antosia, Kornelia, Aurelia, Emilia,Amelia, Basia.Pokaz mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Michalina? Moja kuzynkA dala takie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, ale wybór.... Do samych imion nic nie mam, ale tyle tego natrzaskało przez ostatnie lata, że już się nie da tego słuchać... A może jednak mąż da się przekonać do trzeciej opcji? Może tak Magdalena, Marcelina, Anna, Róża, Kornelia, Joanna, Marzena, Eliza, Emilia, Jagoda, Klaudia, Milena, Laura, Łucja, Aurelia, Anastazja, Agnieszka, Monika, Weronika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×