Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Uwaga kobietki! Podaję poprawne odpowiedzi

Polecane posty

1-a) Och! Tak! 2-a) Wezmę 3-b) Tak, zawsze chciałam wiedzieć jak smakuje 4-a) Ok, nie jestem głodna ale czemu nie. 5-c) Bardzo 6-a) Oczywiście, po to są. 7-b) Piesek też jest fajny 8-a) Jasne, a nawet czworokącik jeśli one nie mają nic przeciwko. 9-c) Nie ma sprawy. Po meczu dokończymy. 10-b) Nie, oczywiście, że mi nie przeszkadza 11-c) Nie, skądże. Mogę przecież oddychać nosem. 12-d) Tyle razy ile zechcesz. to są odpowiedzi, pytania pojawią się gdzieś, kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) Och! Tak! xxx tą odpowiedz wpisze nawet kilkukrotnie:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodziłam akurat...
Uwaga podaję pytania 1. Czy mówi pan po niemiecku? 2. Co robisz kiedy podejrzewasz, że kobieta na dyskotece podała Ci w drinku tabletkę gwałtu? 3.Czy poznał pan smak porażki? 4.Czy zjadłby pan karmę dla psa? 5. Czy pan mnie lubi? 6. Czy zdarzyło się panu najechać na pachołki ustawione przy drodze? 7.A zmielonego psa też byłby pan w stanie zjeść? 8.Czy chodząc do szkoły byłby pan na tyle odważny żeby narysować przy innych dzieciach na tablicy trójkąt-symbol mężczyzny? 9.W telewizji leci mecz, pan kocha się z kobietą, pan już doszedł a ona szepce panu do ucha-też chciałabym mieć orgazm. Co pan odpowiada? 10. Czy przeszkadza panu obecny premier? 11.Czy nurkując użyłby pan maski tlenowej? 12.Ile razy dziennie jest pan w stanie zrobić szpagat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrka31
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodziłam akurat...
tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ale się ubawiłam
ha ha ha ale ktoś ma poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytania przychodza mi do głowy... 1) Kochanie, upiekłem Twoje ulubione ciasto, masz ochote na kawałek? 2) Kupiłem tą torebke, która tak Ci sie podobała na wystawie, czy przyjmiesz ja ode mnie w prezencie? 3) Skarbie, kupiłem prawdziwego szampana, masz ochotę sie napic? 4) Zrobiłem jajecznicę z truflami, dasz sie skusić? 5) Kochanie, czy jestes zmęczona? Masz ochote na masaż? 6) Pomyslałem, że zarezerwuję nam weekend w któryms z luksusowych choteli SPA nad morzem, pojechałabyś? 7) Chciałem Ci kupic kotka, żebyś nie była samotna kiedy wychodze do pracy, ale ten szczeniak mnie uwiódł, podoba Ci się? 8) Te Twoje koleżanki z pracy tak Cie stresują, że wysłałbym je w trójkąt bermudzki, gdybys tylko chciała. 9) Przeglądałem dziś CV gospoś domowych dla Ciebie, żebys nie niszczyła swoich delikatnych dłoni wkładaniem prania do pralki, wybrałem kilka ofert i chciałbym Ci je pokazac po meczu, zgadzasz się? 10) Nie bedzie Ci przeszkadzac, jesli umyje okna na przyjazd Twojej mamy? 11) Chciałbym Ci kupic tego nowego mercedesa ale nie wiem, czy jego moc nie odbierze Ci tchu 12) Marze o tym, żeby często masować Ci stopy, chciałabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Chciałbym Cię czymś zaskoczyć - widziałaś kiedykolwiek większego penisa niż mój? 2. Mam ochotę zabrać Cię na przepiękną, romantyczną wycieczkę. Pojedziemy tylko we dwoje. Chyba, że swoją mamusie ze sobą weźmiesz? 3. Kochanie, ale ten olej, który wczoraj kupiłem, to olej silnikowy. To Ty usmażyłaś na nim kotlety? 4. Skarbie, Azor nie zjadł tych wczorajszych kości z obiadu, ale coś trzeba z nimi zrobić? 5. Maleńka, czy bardzo Cię będzie irytować, jeżeli znów się będziesz dzisiaj ze mną kochać? 6. Kochanie, czy wyobrażasz sobie, żeby inni mężczyźni mogli dotykać Twoich piersi? 7. Najdroższa, dlaczego nie chcesz mieć ze mną dziecka? 8. Mamo, chcę mieć w końcu swój własny kącik, choćby ze świniami... 9. Skarbie, czy możemy wreszcie przestać się kłócić? 10. Kochanie, czy nie przeszkadza Ci ten nagi mężczyzna leżący obok Ciebie? 11. Przepraszam, że przeszkadzam Skarbie, ale czy te wielogodzinne pocałunki z sąsiadem nie pozbawiają Cię tchu? 12. Ile razy będę musiał patrzeć na Twój seks z innymi mężczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×