Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiantkaa

Dieta 10 dniowa! Od 7 - 12 kg mniej :)

Polecane posty

1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody! Podobno efekty nieziemskie, bo od 7- do 12 kg na minusie. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej powątpiewam w taki efekt w 10dni ;)) Bo sama tak jadłam ;)) I jakoś niestety nie zaobserwowałam takiego spadku (mimo iż bardzo bym chciała ;q)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno wlos
Podoba mi sie:) od jutra zaczynam!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno wlos
Ja zaczynam z wagi 56 kg a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja mam troszkę* większą wagę i zaczęłam od dziś, bo moja dieta jogurtowa ciągnięta przez 10 dni nie przyniosła żadnych efektów.. no może + 3 cm w obwodzie brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno wlos
Mnie zadowili 6 kg jestem niska, ale uwierz mi z mniejszej wagi jest trudniej zrzucic kilogramy:( do tego mam okropna i tragiczna figure gruszki:( w tali 62cm a w udzue 55 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno wlos
Hmm pisze i bie ma moich postow :/ pisalam, ze trudniej chyba jest schudnac z mniejszej wagi chociaz juz sama nie wiem... chcialabym te 6 kg zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno wlos
Eeee.. widze nic tu sie nie dzieje.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem.. czym niższa tym trudniej ;) Zrobiłam już 50 brzuszków, 20 skrętów.. jeszcze czeka mnie to samo x2 dziś + 12 km rowerkiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
Zaczynam ta dietke od dzisiaj. Moja startowa waga 68,8 zobaczymy co pokaze waga za 10 dni. Moze ktos sie dolaczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
Niestety wczoraj nie dalam rady, wiec zaczynam od dzisiaj, troszke zmienilam dietke 1 dzien : -herbata z mlekiem -jogurt activia 0 % -kawa z mlekiem -kefir, kefir, kefir -kawa z mlekiem -kefir... -no i pomiedzy woda Moze jednak ktos sie dolaczy.....,jak nikt sie nie skusi to bede pisala sobie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca84
Ja ostatnio byłam na tej diecie i chudłam tylko na kefirach i serku a potem waga stała w miejscu do końca diety. Schudłam 3,80 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Robilam ta diete w ubieglym roku.Pod koniec bardzo slabo sie czulam ale schudlam 5 kg.Waga wrocila po 8 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
No wiadomo, że wróciła .. gołym okiem widać, że to typowa dieta z efektem jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
2 dzien - jadlospis identyczny jak w dniu 1 Stosowalam juz rozne diety i podczas kazdej z nich wazylam sie codziennie, teraz po raz pierwszy zwaze sie dopiero po skonczeniu diety, ciekawa jestem ile spadnie tym razem.... :) Odchudzam sie od lutego z duzymi przerwami, udalo mi sie juz zrzucic 11 kg. Czesto nie koncze diet poniewaz waga sie w pewnym miejscu zatrzymuje(normalne) ale ja mimo wszystko nie potrafie tego przetrwac no i czesto przegrywam :( Dlatego teraz sie nie waze codziennie i moze w koncu doprowadze diete do konca. Zawsze malo chudne wiec i teraz nie spodziewam sie niczego wielkiego ale licze chociaz na 3 kg w dol. Malymi kroczkami ale do przodu..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
3 dzien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - serek wiejski ze szczypiorkiem - serek wiejski naturalny - mala kawa z mlekiem - activia do picia mala butelka - woda woda woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
4 dzien diety - herbata z mlekiem - activia - kawa z mlekiem - serek typu "wiejski" z kawalkami ananasa - kawa z mlekiem - serwk wiejski ze szczypiorkiem - maly kawalek serka mocarella - woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
5 dzien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - 6 jajek na twardo z keczupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
6 dzien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - 6 jajek na twardo z keczupem - kawa z mlekiem - woda Jutro mieso w koncu,dosyc mam tych jajek ale w sumie z keczupem byly zjadliwe, samych nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś zaczyna? Ja chce spróbować od dziś.Schudłam już prawie 8 kilogramów i teraz waga stoi a zależy mi żeby jeszcze schudnąć- za dwa tygodnie mam wesele i chce lepiej wyglądać, więc chetnie spróbuję. Dziś dzień z maślanką 9 bo kefiru nie lubię). Amerykanko wazyłaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też waga stanęła i zastanawiam się nad tą dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
7 dien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - piers z kurczaka grilowana z przyprawami - 2 palki z kurczaka bez skory ( pieczone, nie gotowane niestety) - kawa z mlekiem - woda Nie, nie wazylam sie jeszcze, tak jak powiedzialam zwaze sie po 10 dniach, juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
8 dzien diety (pisze dzien pozniej bo wczoraj nie mialam kiedy) - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - 3 palki z kurczaka pieczone - 2 palki z kurczaka gotowane - 1 jajko na twardo (ups... ponad plan) - woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
9 dzien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - talerz brokulow - gotowane warzywa - kawa z mlekiem - woda Jutro ostatni dzien diety i pojutrze wazenie....ale cos czuje ze nie duzo spadlo moze ze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
10 i zarazem ostatni dzien diety - herbata z mlekiem - jogurt activia - kawa z mlekiem - starta marchew + seler - pomodorki koktajlowe - kawa z mlekiem - activia do picia sliwkowa - woda No.... to tyle - jutro rano sie zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow gratuluje samozaparcia, a po ciuchach cos czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanka100
Zwazylam sie dzisiaj rano no i tak jak myslalam rewelacji nie ma. Bylo 68,8 a jest 65,7 czyli 3,1 kg mniej. No ale dobre i to. Dzisiaj jadlam normalnie, akurat byly urodziny mojej corki, wiec i torcika sprobowalam ale od jutra znowu walka, Teraz bede jadla to wszystko co w diecie 10 dniowej ale bede mieszala, to prawie same bialka oprocz warzyw wiec mam nadzieje że znowu cos tam spadnie. Tak jak mowilam, malymi kroczkami ale do przodu, tym sposobem mam juz 14 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×