Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexka

Tesciowa i alkohol psuja moj zwiazek! pomocy! co robic?

Polecane posty

Gość alexka

Witam, pisze tu poniewaz nie mam kogo sie poradzic i czuje, ze niebawem moj zwiazek sie rozpadnie. Otoz mamy 2letnia coreczke, zaszlam w ciaze na studiach z milosci. Rzucilam studia i przewartosciowalam wszystko w imie milosci. Teraz place za swoja naiwnosc slyszac od tesciowej, ze milosc nie jest najwazniejsza.. Zamieszkalismy u jego rodzicow i zaczal sie dla mnie emocjonalny koszmar. Tesciowa jest na emeryturze, wiec cale dnie z nia przebywalam, krytykowala mnie jako matke i ogolnie jako czlowieka. Nazywala swinia, mowila, ze jej syn sie mna znudzi ( mowola mi tak jak juz urodzilam) ze jestem wychudzona, ze swoja matura moge sobie podetrzec tyle..k. Nie bede opisywala wszystkiego, ale nastawila przeciwko mnie moje przyszle szwagierki i swoich synow. Planujemy slub, ale z jednej pensji jest nam ciezko cokolwiek odlozyc. Ja zajmuje sie dzieckiem, tesciowa odmowila pomocy, nie zgodzila sie na zatrudnienie nianki, wiec nie pracuje. Wypomina mi ze tu mieszkam, nazywa intruZem. Mowi, ze mam wracac do rodzicow, gdy jej powiedzialam, ze ja i jej syn jestesmy rodzina i ze zepsuje nasz zwiazek swym zachowaniem to stwierdzila, ze nie jestesmy rodzina bo nie mamy slubu. Czuje sie jak ta druga..ona rzadzi a ja gdy cos powiem to mbie lekcewazy. Poprawia po mnie nawet, gdy zrobie sniadanie do pracy mojemu facetowi. Nie mam juz sil. Nabawie sie nerwicy. Moj facet lubi wypic piwko.. Zbyt duzo. Codziennie. Kiedys robilam mu o to awanture, myslalam, ze jego matka stanie po mojej stronie, ale nie.. Stwierdzila, ze pije przeze mnie, bo gdyby mu bylo ze mna dobrze to by nie pil. Dodam, ze jest ode mnie mlodszy, po zawodowce, kocham go bardzo miloscia bezwarunkowa.. Ale nikt z jego rodziny tego nie docenia.. Nie wiem co dalej.. Nie wiem juz czy wierzyc, ze on sie zmieni.. Wciaz kumple i piwo.. A mamuska mu wyprasuje, ulozy skarpetki w szufladzie.. Gdy mam focha na niego to ona mu pokazuje, ze jest kochany ze ona mu pomoze ze zawsze ugotuje itd.. Juz nie mam sil, poradzcie mi cos.. Miala z.was podobne doswiade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
nie chce mi się tego czytać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jak sobie posłałaś tak
się wysypiasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexka
Nie chce ci sie tego czytasz bo wolisz czytac posty o cipach i fiutach.. To spoko, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexka
Gdyby jednak byl tu ktos z podobnymi doswiadczeniami prosze o porade (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ty matura mozesz sobie tylek podetrzec a jej synalek po zawodowce lepszy? Na twoim miejscu bym poprostu odeszla. On pije, ona nie da ci zyc, patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Jak daleko mieszkają Twoi rodzice ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss
Igor - moi rodzice mieszkaja 30 km od nas. Mieszkaja w malej miejscowosci, a my w miescie. Moi rodzice mieszkaja tez z moja babcia, ktora jest powaznie chora. Dlatego nie chce tam mieszkac i fundowac mojej corci tych widokow.. Odwiedzam rodIcow czesto, czasami u nich nocuje i wtedy bardzo tesknie za moim facetem.. On nie chce sie wyprowadzac od swoich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss
Tink - wg. Niej on po zawodowce przynajmniej ma prace i ubezpieczenie.. I zarabia wiecej od niejednego studencika. Przukre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerzy nie sa w stanie zaatakować cwaniaka! Frajerzy o cwaniaku prawdy nie wiedzą! Cwaniak dla frajerów informacje lewą tworzy! Frajernia przy cwaniaku chce przebywać, lecz cwaniak frajerów opuszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Czyli mamy typowy przykład toksycznego związku. Kobieta na ślepo kochająca swojego partnera oraz partner mający ją w dalekim poważaniu. Ile razy Twój partner stanął w Twojej obronie kiedy teściowa Ciebie znieważała???? Odpowiedz mi na to pytanie!!! "...Moi rodzice mieszkaja tez z moja babcia, ktora jest powaznie chora. Dlatego nie chce tam mieszkac i fundowac mojej corci tych widokow.." A jakie widoki fundujesz swojemu dziecku mieszkając u teściowej, która traktuje ciebie jak ''szmatę"???!!!! W oczach dziecka tracisz autorytet!!!! Osobiście wolałbym mieszkać w małym zakamarku gdzie ludzie darzą mnie miłością, niż w mieszkaniu gdzie teściowa mnie notorycznie wyzywa, a partnera obchodzę tyle co śnieg zeszłoroczny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale na zatrudnienie opiekunki i twoje pojscie do pracy sie nie zgodzila. Wogole co ona ma do gadania w sprawie zatrudniania opiekunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss
Blotniak - kiedys bylam cwaniakiem, dopoki sie nie zakochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Dopóki będziesz pozwalać traktować się jak "szmatę", dopóty tak będziesz traktowana!!!! Zapamiętaj to. Miej swoją wartość i szanuj się!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexka
jem kupę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss
Igor - czuje sie oszukana, bo to on nalegal ma dziecko i mamil mi oczy milosxia. Nadal twierdzi, ze bardzo mnie kocha. Jednak jest zdania, ze powinnam szanowac jego matke, bo daje nam dach nad glowa. On nie rozumie co ja tu przezywam, bo on ma z matka bardzo dobrze. Akurat moja corka jest bardzo za mna, ona jedyna.. Mecze sie dla jej dobra zeby miala.ojca blisko, bo my sie kochamy.. I tylko to mnie trzyma, ze go nadal kocham.. A podobno kiedys moglam miec kazdego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Ile razy stanął w Twojej obronie przed swoją parszywą matką???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziebas1
a mężuś szanowny to j..a ma niech mamusie ustawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss
Tink - na opiekunke sie nie zgodzila, bo to jej mieszkanie i ona sobie 'nie zyczy by obca osoba chodzila po jej domu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexka
kąpię się z teściową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poszukaj taka, ktora sie zajmie dzieckiem u siebie w domu. Albo oddaj dziecko do zlobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
tink - żłobek kosztuje 1000zł miesięcznie. A zarabia tylko mąż, ona nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
. Igor, ale ja sie szanuje i dlatego obrywam! Za to obrywam, ze nie siedze cicho, ze umialam odgadac, obrywam bo mam trudny charakter, nie zapominam nigdy przykrych slow i zdarzen. Dostalam nawet w twarz za wyrazenie swojego zdania na temat tesciowej od jej najstarszego syna. Nie obrazilam jej zadnym eputetem tylko bronilam sie na ich atak. Na moja celna riposte dostalam w twarz. Nawet mnie nie przeprosili.. A jego matka bronila go jeszcze przed moim facetem mowiac - zrozum go, on mnie bronil.. Ciekawe przed czym bronil. Przed prawda chyba.. Bo siedzialam na lozku z dzieckiem na kolanach to co jej moglam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziebas1
mała za pół roku to już chyba do przedszkola by mogła pójść Wytrzymałaś tyle to zamiast się kopać z koniem poczekaj jeszcze chwilę a potem do pracy i na swoje mężuś jak mądry to pójdzie za tobą a jak głupi to zostaw idiotę niech mu mamusia nadal skarpetki składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Rozmawiał z matką nt. jej traktowania Ciebie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Zlobek losztuje 300 zl, ale jest tylko do.godz. 16stej. A ja nie mam szans na prace do godz. 16stej. Kilka razy znalazlam prace, ale nie utrzymalam sie w niej dlugo, bo albo dziecko mi zachorowalo i musialam z nim byc w domu, a po co komu taki pracownik.. Albo pracowalam na basenie to moglam isc do pracy tylko wtedy, gdy.moj favet mial akurat wolne. Masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Nie rozmawial nigdy, nie liczac tego jak ona mu na mnie gadala, ze zatruwam jej.zycie to mnie tlumaczyl.. Ale nigdy jej nie powiedzial, ze wina jest tez jej. Tak mala pojdzie do przedszkola jesli sie dostanie.. Wniosek zlozylam ale wolne terminy od wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×