Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexka

Tesciowa i alkohol psuja moj zwiazek! pomocy! co robic?

Polecane posty

Gość ziebas1
To już coś szukaj w tym czasie czegoś dla siebie , a może coś w domu np. jakiś biznes internetowy ja mam sklepik internetowy jestem w domu z dziećmi i jeszcze pare zł wpadnie nie będziesz musiala prosić "MAMUSI" żeby ci z dzieckiem siedziala jak mala zachoruje i możesz zacząć wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Jesli odejde to bedzie znaczylo, ze ona wygrala a ja poleglam.. I nie wyobrazam sobie wrocic do rodzicow i im przyznac sie do porazki. Oni o niczym nie.wiedza.. Mama ma tetniaka mozgu, nie chce jej martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
"Nie rozmawial nigdy, nie liczac tego jak ona mu na mnie gadala, ...." Czyli sama potwierdzasz, że nigdy sie nie zainteresował tym jak jestem pomiatana i obrażana przez teściową. Czyli tak będzie do końca życia. Żona kochajaca chorą miłością męża, którego ni grzeje ni ziębi, jak żona jest traktowana. Pamiętaj jedno do końca życia będzie za mamusią, nigdy nie stanie po Twojej stronie przed nią, a ona o tym wiedząc będzie Cie coraz gorzej traktować. Kurwa mać, weź córkę idź do rodziców. Może będziesz mieszkać w małym pokoiku, ale bedziesz miała pomoc, miłość i szacunek dla siebie i córki. Kurwa jak Ci to wytłumaczyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Poza tym, ze pije to ma tez konflikt z prawem za narkotyki i stracil praqo jazdy Za jazde pos wplywem. Ojcem jest dobrym. Wstawal nawet w nocy na moje prosby eby robic butelke, co oczywiscie nie podobalo sie tesciowej, ze jej synus sie nie qysypia.. I to uczuciw, gdy wpadaja jej synowe na kawke.. Im robi a mi nie.. One mnie ignoruja i maja za idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziebas1
a teraz nie wygrywa jest u siebie w domu robi z tobą co chce i ma poparcie twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Igor - wszystko co piszesz jest prawda. Ale wtedy moje dziecko nie bedzie mialo ojca obok.siebie, a dla mnie dobro dziecka jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
"...ze ona wygrala a ja poleglam..." Wygrasz wtedy jak sie wyprowadzisz, a on pójdzie za Tobą!!!!!!!!!!!!!!!! To jest wygrana dla kobiety z honorem. Masz honor, czy już go straciłaś??/??!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziebas1
a zgnębiona mama to faktycznie dobro dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
Jeśli pójdzie za Tobą i dzieckiem mąż będzie to znaczyć, że zależy mu na dziecku. Jeśli nie zrobi tego znaczy, że ważniejsza jest dla niego matka a nie córka. Takiego ojca to ja mam w dalekim poważaniu !!!!!!!!!!!!!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor...
"...I nie wyobrazam sobie wrocic do rodzicow i im przyznac sie do porazki. Oni o niczym nie.wiedza.. " Rodzice, gdyby wiedzieli, pomogli by Ci, a nie "dobili". Bez urazy, ale powoli zaczynam uważać Ciebie nie za ofiarę, ale za skończona idiotkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyboss vel alex ka
Tak jestem idiotka, bo nie chce sie przyznac do porazki nawet przed sama soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta,.,
Igor dobrze Ci radzi I wszystko wytlumaczyl, ale Ty dalej chcesz zyc w iluzji ,a moze moj mezus sie zmieni ?musze zostac dla dobra corki ..= obudzisz sie za 20 lat ze zwichrowana psychika I smierdzacym alkoholikiem przy boku ,bo corka odwroci sie od matki ,ktora wychowala ja w patologii. Wtedy bedzie juz za pozno !!! Obudz sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×