Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Jestem, jestem! :) Przepraszam ze dopiero dzis ale poszlismy do znajomych i o 22 bylam w domu, padlam z tych wrazen i juz nie wstalam :P U mnie 7 tydz. Serduszko bije...:) termin mam na 24 pazdziernik ale mowi ze na nast sie dopiero okaze dokladnie bo moze sie jeszcze przesunac na troche wczesniej:) za 3 tyg kolejna wizyta. Ja tez chodze prywatnie, ale mam tyle dobrze, ze moj lekarz pracuje tez w szpitalu i bedzie mi badania przez szpital na ubezpieczenie robił. Powiedzialam mu ze jestem przerazona kosztami za te badania prywatnie i czy dalo by rade cos pomyslec:) Bo nie chce rezygnowac z jego wizyt...to nie bylo problemu, tyle ze ja ide je robic na skierowanie a potem on w moim imieniu je odbiera i na wizycie konsultujemy:) Taki zyciowy :) Gratuluje dziewczyny serduszek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_ya witaj tak . :) ja już wróciłam z giełdy jem śniadanko i spadam do pracy . u mnie słoneczny dzień i zapowiadają 13 stopni . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj listopad to taki smutny miesiąc, no ale tyle walczyłam o dzidzie że nawet ten listopad moze byc :) malawronka i kasiulka250 milego dnia, u mnie tez słonce az zyc sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_ya: witaj :-) malawronka: a co na śniadanko jadłaś? ja rano standardowo płatki a teraz w pracy zrobiłam sobie bułkę z serkiem ziołowym i mnie odruch wymiotny złapał - nici z jedzenia a czuję, że mnie mdli coraz gorzej ... jejku co tu zjeść :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja jestem mamą z października 2012 ;), jeszcze nie tak dawno ja tak przeżywałam swoją ciążę, a tu mój maluch ma już prawie 5 miesięcy :). Życzę spokojnej ciąży i dużo siły :). Jak byście miały jakieś ewentualnie pytania o ciążę, to jestem na topiku: mamy dzieci z października 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ya....witaj... X A ja dzis wcisnelam banana i troche serka wiejskiego ale ledwo...taka dzis piekna pogoda myslalam ze pojde na spacer ale tak mnie mdli ze nie moge sie podniesc z lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratulacje, super, że kciukasy pomagają :) Cieszę się, że same dobre wieści, widać trafiłyśmy na dobrą porę roku, to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyvillage
Dziewczyny na mdłości i wymioty zimna coca-cola dziala cuda :) niby jest zabroniona w ciąży ale stajac przed wyborem: ciagle wymioty a wypicie coli moim zdaniem cola to mniejsze zło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny sloneczny dzien :) Witam rowniez nowe mamusie i gratuluje dziewczynom udanych wizyt :) Mnie od wczoraj tez męczą zaparcia :/ niedawno jeszcze mi jablka pomagaly a teraz juz nie..chyba sprobuje suszonych śliwek,ale nie wiem czy je dam rade zjesc bo nie lubie suszonych owoców :/ brzuch mam jak balon. Ja dzisiaj zaczelam 11 tc ,ale ten czas leci :) za 9 dni juz nastepna wizyta :) A co tam u was?jak sie dzisiaj czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byłam u koleżanki w biurze na drugim śniadanku, zaprosiła mnie na bułeczkę z masełkiem i swojskim miodkiem - wszamałam całą - oj jak mi lepiej :-) a teraz wcinam kisiel ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
dzien dobry dziewczynki. U mnie jak zwykle codzienne mulenie z rana. juz ne wiem co robic ;( wczoraj rano to samo. Az mi sie plakac chcialo. Kolezanka do mnei mowi wiesz ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety - ja za to jej wypalilam ze zloscia chyba nie 2 i 3 miesiac, bo ja ledwo zyje. Dobrze ze nie musze do pracy chodzic, bo chyba bym padła. Czasami sam widok lodowki powoduje u mnie torsje, nie mowiac o jej zawartosci. Mąż juz mowi gotuj co ty zjesz, mnie juz jest wszystko jedno, a mnie nawet moja ulubiona pomidorowka odrzuca. pociesze Was jedno dziewuszki. Wyczytałam gdzies ,że im wiecej mdlosci tym dzieciaczek inteligentniejszy - to dla wymiotujących, za to tym dobrze się czującym mówie nie wierzcie w te głupoty ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
gratuluje nowym kolezankom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona - mi najbardziej zupy smakuja ,za to mięso mogloby nie istniec :P tez moja ulubiona zupka jest pomidorówka i moge ja jesc litrami :D no i rosołek mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka....a probowalas siemie lniane?mysle ze to lepsze do przelkniecia... X Zaniepokojona....mi tez sie juz czasem wyc chce tak mnie mecza te mdlosci nic mi nie smakuje...jem na sile bo inaczej mam jeszcze gorsze mdlosci...to ze ciaza to piekny okres to mowia dziewczyny ktorym obce sa calodzienne mdlosci...wtedy owszem...ja slyszalam ze im sie gorzej kobieta tym mniejsze prawdopodobienstwo poronienia...ale nie wiem czy to prawda... Moje kumpele codziennie mi mowia ze to minie ale w tym momencie mi to nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja jestem od dzisiaj na zwolnieniu, jednak mnie rozłożyło i lekarz kazał leżeć. Przepisał mi też antybiotyk na wypadek gdyby mi się pogorszyło lub wykluła mi się z tego angina :( Na razie mam się wygrzewać pić herbatę z miodem i cytryną, smarować nos majerankową maścią i tyle. Czuję się fatalnie. W temacie badań prenatalnych, wejdźcie sobie na stronkę http://sodowski.pl/ ja zamierzam tam robić. Na stronce jest kalkulator który wylicza indywidualnie każdemu kiedy poszczególne badania prenatalne robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
hej.....dziewczyny a myslałyscie juz moze o maciezynskim na tych nowych zasazdach?? jak sie zdecydujecie na pol czy cały rok?? bo ja wlasnie sama nie wiem?? odwieczny problem "strach o prace" czy bedzie gdzie wracac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
zyniepokojona mam to samo z lodowka , a tu nadszedla czas na ocyszczenie jej z niepotrzebnych rzeczy , nie wiem jak moj zoladek przezyje to bitwe z zapachami :p wszystko znow odczuwam ze zdwojona sila . zupy rowniez mnie odrzucaja jak i mieso . czasem nie mam koncepcji na to co by zjesc cieplego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
radą jaką mogę dać co do lodówki to jest poustawianie na talerzykach lub w kieliszku sody oczyszczonej. Wsiakają w nią wszystkie zapachy, wiec kochana jeśłi dasz radę poustawiaj i zamknij lodówkę. Po jakimś czasie woń jest neutralna. Nie ma zadnych zapachów, mnie na sam widok jedzenia mdli. Jestem wyczerpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowe dziewczyny!! Witajcie w tym slonecznym dniu :) ja od rana w pracy a za oknem piekne slonce az mnie skrecaby wybiec na dwor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenka
Cześć dziewczyny! Ja mam termin na koniec października, dzisiaj kończę 6 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewenka witaj . No name mialam ochote na barszc czerwony wczoraj na wieczor gotowalam. To na kolacje jadlam go i na sniadanie tez. :-). Zrobilam zamowienie w pracy. I teraz mam chwilke da was. Kurcze u mnie jest tak ladnie na dworze ze do sklepu mam drzwi otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenka - witaj i gratuluje :) jak sie czujesz? :) Mnie na szczescie zadne zapachy nie odrzucaja,oprocz dymu papierosowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka jestem badziej wyczulona na zamachy ale mam tak jak ty raczej one mi nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewenka: witaj nowa mamo a co do macierzyńskiego urlopu ja korzystam na maksa i później wychowawczy dopóki dziecko nie pójdzie do przedszkola ..... chyba, że znajdę fajną opiekunkę to wrócę po tym długim macierzyńskim ..... czas pokarze ...... ale na pewno zamierzam macierzyński bo płatny wykorzystać w całości ..... o ile wszystko będzie dobrze i dotrwam ..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka : barszcz czerwony ....... chyba poproszę mężusia by nam ugotował ..... ja nawet nie myślę stać przy garach :-/ w ogóle nic bym nie zjadła :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×