Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

cześć :-) no to ja już w pełnej gotowości na stanowisku pracy, a strasznie mi się nie chce :-/ trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :-) na pewno będzie dobrze! a widzę, że zawsze znajdzie się jakaś "dobra dusza" i potrafi zepsuć człowiekowi humor .... Moniqell nie przejmuj się głupimi uwagami. Ale mnie ssie :-( coś bym zjadła ale na wszystko mam odruch wymiotny :-( rano pomemlałam płatki z mlekiem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jest tak ze takie uwagi pisze ktos z grupy... ciekawe kto ale nei mam czasu na domyslanie sie i zawracanie sobie tym glowy Teraz proboje uspac Marine a pozniej spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqell nie zwracaj uwagi... Cudem jest to ze ludzka glupota nie zna granic i takie cwaniaczki chodza po Ziemi co to udzielaja sie nie proszeni. Niewiem jak u Was ale u mnie slonko piekne takze pieknego dnia Wam zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie odpisujcie na pomarańczowe wpisy (o to im właśnie chodzi) i nie karmcie trolli bo rozwalą nam topik. U nas też ładnie, ale głowa, a właściwie szyja z prawej str tuz przy głowie boli mnie od wczoraj, Chyba jakiś mięsień nadciągniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
hej dziewczynki - no to trzymamy po poludniu kciuki ;) u mnie mdłości znów wróciły. kurzce poczatkowo pomagaly mi zwykle herbatniki - teraz juz nie. Ide szukac w sklepie zwykłych biszkoptów, choć nie wiem czy nie bede musiala sie pofatygowac do polskiego sklepu. Widzialam kiedys tu takie ale polewane lukrem wiec odpada. 11 Moniqell nie odpisuj na zaczepki jakiegos trola, widocznie ma na pozniejsza godzine do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Laura moze cie zawiało??? sprobuj ogrzac to miejsce i masowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki mam nadzieje ze bedzie ok ale stresuje sie strasznie.Jutro zaczynam 9 tydz ale wczesniej z usg wychodzila mlodsza ciaza obym dzisiaj zobaczyla serduszko.Maz tez sie denerwuje ale niby twardy chce buc ale widze po nim jak przezywa.U nas tez sloneczko jade troche wczesniej moze skoczymy na jakies zakupki to sie troche odstresuje przed wizyta hehehehe.Napisze wieczorkiem jak wroce:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro chętnie nie będę odpisywać na pomarańczowe ale wytłumaczcie kto ma na imię Marina? Jakoś nie doczytałam :(.A imię bardzo mi się podoba :). Moniqell nie przejmuj się takimi wpisami. Ta ciąża to cud więc musi być wszystko dobrze. Gosia... trzymam kciuki już teraz :) Wiecie jak w pracy u mojego męża mówili na kobiet w ciąży? Inkubatory :). I jak czytam ciężarówki to mój umysł od razu sobie to zmienia na inkubatory :). Nie wiem czemu ale w pierwszej ciąży mnie to złościło a teraz nie. I cieszę się że takim inkubatorem jestem :). Małego dziś do przedszkola nie zaprowadziłam. Siedzi i gra na telefonie. Cały dzień tak potrafi. Muszę go na jakiś spacerek wyciągnąć. Mdłości u mnie brak. Oprócz braku @ żadnych oznak ciąży u mnie nie ma. Trochę mi szkoda, że mdłości poranyych ( choćby delikatnych) nie mam. Boję się panicznie przytycia :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojaona.... to z tym zawianiem to bardzo prawdopodobne, bo wczoraj byłam z małym 2 godz na dworze. Kurczę, a dziś też chciałam z nim na spacer iść... chyba wyjdę ale już nie jak na plac zabaw (wczoraj) tylkko na pół godz... Znacie jakieś domowe sposoby, łagodne maście? Mozna smarować altacetem? (nie mam voltarenu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
zamiast smarowac takimi masciami wez to sprobuj rozgrzac termoforem z dobrze ciepla woda, przyloz go okryj sie kocem. albo moze masz takie kwlady co to mozna je do mikrofali wrzucic by sie rozgrzaly i polozyc na bolace miejsce. Dobrze by bylo jakby ktos za chwile po tym okladzie porzadnie ci to miejsce rozsmarowal. Wiadomo ze bedzie cie boalo ale takie cieple oklady sa najlepsze. i obejdzie sie bez masci... 11 MOniqell czy ktos od ciebie z domu nie dobral sie do komputera??? ja nie przypominam sobie zebys wspominala o imieniu swojej coreczki... no ale moze sie mylę...jesli tak to przepraszam, bo w stopce nie masz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
hej dziewczyny , jak pewnie sie domyslicie jestem tutaj nowa :) raz czy dwa razy prosilam was o rady i pomoglo :) zawsze zbieram sie zeby cos napisac ale jak juz zaczynam sama nie wiem o czym pisze i dlaczego wypisuje te glupoty . czasem na prawde sa to zdania bez sensu. wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym ze nie mam z kim porozmawiac , jestem z dala od rodziny i przyjaciol a jednak rozmowa w cztery oczy daje wiecej niz pisanie przez portale spolecznosciowe itp . poza tym nie wiele moich znajomych sa juz mamai wiec tez nie mam skad czerpac wiedzy czy podpwiedzi :) jeszcze 2 tygodnie temu bylam w stanie przyjrzec caly internet ale doszlam do wniosku ze robi mi sie tylko sieczka w glowie i nadal nie wiem nic , tylko barduiej sie zamartwiam , co w naszym stanie jest niewskazane:) jesli wszytskie to wszystkie :p u mnie rowniez piekna pogoda, ale pbecnie jestem w stanie 'depresyjnym' , wiec nie wiem czy uda mi sie zwlec z lozka , mam nadzieje ze moj mezczyzna mnie wyniesie - o ila de rade oczywiscie :p pozdrawiam wszystkie mamuski :):) mam nadzieje , ze w jakis sposob uda mi sie wejsc w ten swiat :) pozdrawiam jeszcez raz ! milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
witajcie :) trzymamy kciuki i to obowiązkowo za dziewczyny :) Moniqell - nie przejmuj się- może zwyczajnie ktoś zazdrości- bynajmniej jedno jest pewne - raczej równo pod sufitem nie ma... Mam takie pytanie do was- szczególnie do mam, które mają dzieciaczki i są po ciąży- ale nie koniecznie- czy jadacie np smażone rzeczy, czy wszystko gotowane na parze. lub duszone? i jak jest z mlekiem- bo ja nie cierpię przegotowanego mleka, no i wczoraj miałam ochotę na płatki i zjadłam, ale boli mnie żołądek :( nie chcę brać nic, żeby czasami maleństwu nie zaszkodzi. Posiadacie jakieś domowe sposoby na ból żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona posmarowałam altacetem (wyczytałam, że można) i zawinęłam szalem, troszkę lepiej. Niestety muszę wyjsć do sklepu jeszcze bo mleko mi się kończy :( jak wróce to właśnie termofor przyłożę jak radziłaś, dzięki ;) Moniquel tu na tej stronie w swojej wypowiedzi napisała, że jej córeczka ma na imię Marina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
witaj mami 2013 :) podobnie jak Ty jestem nowa, a dziewczyny i mamy z forum są kapitalne :) jestem tutaj od wczoraj, ale czuję się z nimi pewnie :) zawsze w taki czy inny sposób któraś pomoże:) takie bratnie duszyczki :) Po części wiem co czujesz, bo jesteś sama- moi znajomi nie mają dzieci :( przeprowadziłam się, a właściwie zostałam po studiach w dużym mieście- i też sama jak palec. Dopóki jeszcze pracowałam było fajnie- a teraz siedzę na L4 to siedzę w 4 ścianach. Mąż z pracy wraca przed 17- i codziennie schemat się powtarza. Szkoda, że rodzinę mam daleko, no ale teraz dom jest gdzie praca. U mnie też piękne słońce od godz 7 świeci, i aż chciałoby się wyjść na spacer a tu pustka- nie lubię sama włóczyć się :) Pozdrawiam cieplutko i słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama półroczniaka
Do moniquel: Jeśli byś mogła, to napisz jakie problemy miałaś z zajściem w pierwszą ciąże? Ja urodziłam pół roku temu, o ciąże staraliśmy się ok 5 lat, teraz nie zabezpieczamy się, a w 2 ciążę zajść nie mogę. Mo i tobie gratuluję, będzie ciężko ale dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce. Dopiero co weszlam do pracy . Zlatwialam sprawy w ZUS i OC na auto. Mdlosci troszke mam i cycki mnie bola. Ale ogolnie dobrze sie czuje. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami 2013
anastasia25ck dziekuje :) mam nadzieje , ze jakos przebrne przez ciaze bez wiekszych stresow ( chodzi o brak kogogs bliskiego itd.:p) , wierze w to ze bedzie dobrze. a Co do mezczyzny moj na chwile obecna jest w domu , troszke mi sie rozchorowal ale po zwolnieniu znow leci do pracy i wyjezdza w delegacje :( wiec od tygodnia do 3 nie ma go w domu . jakos sobie postaram zajac sobie ten czas , ale wiadomo na spacer duzszy nie wyjde sama bo nie daj Bog zrobi mi sie slabo , nikt mi nie pomoze ( mieszkamy na obrzezach miasteczka\miasta) no i wtedy moze byc nie ciekawie . . kurde na prawde jestem starsznie depresyjna , az sama siebie nie poznaje :( ale to chyba przejsciowe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami ja ostatnio tez mam chyba stany depresyjne. Sama nie wiem dlaczego moze ma to zwiazek z moja dzialalnoscia. Raz jest lpiej raz gorzej a ZUS trzeba placic i wynajem . A teraz jeszcze bardzo sie boje o mojego maluszka w brzuchu czy wszystko jest dobrze. To jest juz moja 5 ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
coś w tych stanach depresyjnych jest, ale może to zbyt długa zima? może zbyt długo nie było słońca? ja tak mam, na szczęście od wczoraj mam też piękne słońce:) myślę, że każda z nas poczuje się lepiej gdy to słońce i wiosna na dobre zagości :) malawronka oszczędzaj się :) i wierz, że wszystko będzie dobrze :* bo ja wierzę :) nie wiem jaką działalność prowadzisz, ale za pewne jest CI trudno. Najważniejsze powinno być teraz maleństwo :* wiem, że każdy ma swoje problemy i nie chcę się mądrzyć, ale przez ostatnie 3 lata przeszłam niezłą szkołę w pracy i gdyby nie moja wiara to ani chwili dłużej bym się nie utrzymała. Uwierzyłam, że mogę a było strasznie...Jeśli chcesz mogę wziąć w duchową adopcję Twojego maluszka. Pewnie pomyślisz, że jestem jakąś nawiedzoną czy fanatyczką religii- nic z tych rzeczy, ale wiem że cuda się zdarzają,bo sama go doświadczyłam i wiem, że każde nowo poczęte życie można wymodlić:) Dzielna bądź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie też piękne słoneczko:) Właśnie wróciłam ze spaceru z kolezanką:) Dzisiaj wizyta..wszystko się okaże i w konczu wpisze się do tabelki :) Mnie zgaga i mdlosci dalej mecza:( Prawie nic nie jem...zazdroszcze tym co przeszly mdłosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
teraz znalazlam ;) przepraszam zatem za powyzsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) U mnie tez piekna pogoda, az odrazu czlowiek energii dostaje. Zdazylam posprzatac, pojsc na zakupy, obiad sie robi:) mdlosci mi nie dokuczaja, sa bo sa, ale takie delikatne, ze moge normalnie funkcjonowac. Jedyny problem to spanie, wieczorem nie umiem zasnac, a jak juz zasne to za chwile sie budze i tak w kolko, ehh. Trzymam kciuki za te ktore dzisiaj maja wizyty, moja dopiero za dwa tygodnie i im blizej, tym coraz bardziej zaczynam sie denerwowac. Wiecie wolalabym jakos drastyczniej przechodzic ta ciaze, wtedy chyba bylabym spokojniejsza, a tak.. Co za ironia losu jedne narzekaja na fatalne samopoczucie, a ja narzekam bo swietnie sie czuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84 heh rozumiem CIe, ja byłam spokojna a teraz juz na pare h przed zaczynam panikować czego się dowiem... Pociesza mnie ta pogoda, że to znak, musi być wszystko ok juz :) Wiecej przykrości nie przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastasia odnośnie Twojego pytania... ja jem wszystko, na co mam ochotę, dlaczego miałoby być inaczej? Tylko,ze od mięsa na razie mnie odrzuca. Mleko mi smakuje w ciąży, pomaga mi tez na zgagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia25ck
dziewczyny powiedzcie mi: chodzicie do lekarza prywatnie czy na nfz tj np przychodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie kawe zrobic slaba . wczoraj caly dzien bez kawy . Ale dzisiaj juz nie dam rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×