Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Grace obowiazkowo powinni zrobic tobie podstawowe badania krew- mocz ! Coz to za szpital??! Mozesz miec anemie albo niedobor czegos, mi jak jest slabo to sie klade bo przed ciaza zdarzylo mi sie zemdlec i maz mnie znalaz na podlodze od razu wyslali mnie na badania podstawowe . Ja tak mam ze zmeczenia glownie, a w dodatku mam niskue cisnienie i jak mi bardziej skoczy to mi slabo. Idz na badania krwi chociasz kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace najwazniejesze ze z malenstwem wszystko dobrze! Przeswietlenia chyba w ciazy nie moga Ci zrobic... Ja pare razy mialam taka sytuacje ze o maly wlos i tez bym zemdlala, ale zawsze udalo mi sie usiasc albo wyjsc... Teraz boje sie sama chodzic do sklepow, a miesne to juz omijam szerokim lukiem... Uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydgoszczankaaa88
malawronka- nie szkodzi:)a wasz mały już wie? RubyDragon- spokojnie, nawet jak przytyjesz, to potem zrzucisz... wiadomo,ze ciężko itd,ale damy radę :D Grace- do lekarza, na co czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
RubyDragon- najwyżej założymy wątek o odchudzaniu :D xxxxx malawronka, a synek jak zareagował? Czy jeszcze nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze ma ktoras z Was alergie i bierze jakies leki, albo moze wiecie co w Polsce mozna na to brac? Znalazlam jakies forum i pisze np ze Claritin i Zyrtec absolutnie nie, a ja wlasnie to biore po konsultacji z lekarzem... Kategoria lekow B czyli bezpieczne w ciazy... No ale chyba czegos nie rozumiem, w Stanach bezpieczne a w Pl nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowe parametry które mi mierzyli ci z karetki miałam ok czyli ciśnienie i cukier. Ginekolog na IP powiedział że to najprawdopodobniej skok hormonów a to mozliwe ponieważ choruje na tarczycy. W poniedziałek smigam do ogólnego niech mi da skierowanie na krew choć anemii bym nie podejrzewała bo poza tym jednym omdleniem nigdy nie czułam się słabo a ostatnie wyniki krwii książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do malawronka :) skasowałam stopke bo nie kazdy jest za. Ale dzieki za wsparcie i nie martw sie u mnie termin wypada na 28.10 blisko 26.10 niewiem bo mam wpisane 31.10 a kiedy bedzie chciala dzidzia wyjsc to ona sama zdecyduje hiihihi. Macie imiona dla chłopca bo dziewczynce juz dawno mam. mysle i mysle ale nic mi sie nie podoba z imion hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, teraz niestety przez praktyki w szkole i studia w weekendy mam mało czasu żeby się udzielać na bieżąco ale czytam oczywiście wszystkie karty :) XXXXX Grace88 mi nie zdarzyło się zemdleć ale już kilka razy było o mały włos, dlatego staram się do sklepów chodzić z kimś bo trochę się obawiam sama. Najgorsze są kolejki w sklepach przy kasie, wtedy zostawiam komuś i muszę wyjść bo wiem że nie wytrzymam XXXX Ja jestem teraz na etapie codziennego budzenia się w nocy (siusiu) a dzisiaj to w boczkach tak mnie bolało, zapewne się rozciągam :D Brzuszek już jest widoczny, jest taki fajny w dotyku :) . Martwi mnie tylko moja waga bo nic nie tyje :( ciągle ważę 48kg. XXXXX Taka była w ciągu dnia piękna pogoda a teraz deszcz pada i tak zapowiadają u nas aż do weekendu majowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiarazydwa idziemy tak samo, ja tez w czwartek zaczelamw 15 tydzien :) Dzisiaj z 3 razy bylo mi slabo jak wstalam ale na szczescie nie zemdlalam, grace88 wspolczuje takiego nieprzyjemnego zajscia :( Aasiula ja nie mam alergii ale wiem, ze co kraj to obyczaj, w Polsce kazdy gin mowi o braniu Nospy a w Niemczech jest zakazana dla ciezarnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie... Witam nowe mamuski... Ja dzis w domu siedze bo pogoda sie zepsula pada deszcz i zimno a wczoraj jeszcze w krotkim rekawie chodzilam... Xxx U mnie juz tez widac troche brzuszek...kupilam sobie wreszcie dzinsy...to byla tragedia przymierzylam chyba wszystkie fasony...zawsze nosilam 26...a teraz musialam wziac 29 mimo ze nic nie przytylam...tylko ten brzuszek odstaje... Jakos tez mnie dzis troche mdli...mam nadzieje ze w koncu zupelnie minie... Xxx Kamlon....ja kiedys robilam takie zastrzyki...z tego co pamietam to je trzeba robic pod skore wiec dlatego najlepszy jest brzuch...mysle.ze gdyby nie bylo mozna lekarz by powiwedzial...nie dziwie sie ze na nogach masz siniaki...to nie miejsce na robienie zastrzykow...poza tym to chyba boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czytam wszystko na bieżąco, ale jakoś nie mam siły pisać. xxxxx Głowa boli mnie nieustająco. Leżę cały dzień bo w pionie mam zawroty, ale znów też nie mogę tak leżeć bo mimo wszystko boli. I kółko się zamyka. Wiecie, to jest taki ból jakby za oczami. xxxxx Coś mi się wydaje, że ja Wam muszę ten mój brzuch pokazać, bo skoro każda jedna mówi, że ledwo jej widać, to założę się, że nie wyobrażacie sobie (albo mi nie wierzycie) że można już mieć taki duży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po powrocie ze szpitala leżałam wciąż na kanapie i na przemian było mi gorąco-zimno. Nie wiedziałam co jest grane, aż mi z nerwów wymiotować się chciało ciągle. O 19:00 zmierzyłam temperaturę i zdębiałam - 37,5. Jeszcze na dodatek potwornie zaczęło bolec mnie udo, nie jestem w stanie leżeć na prawym boku, pewnie sobie stłukłam przy upadku a ból wyszedł parę godzin po. No więc mąż władował mnie do auta i pojechaliśmy do przychodni całodobowej ale duzo się tam nie dowiedziałam. Rozwija sie jakaś infekcja a to omdlenie to wg lekarki jednorazowy incydent. I znów nie dostałam skierowania na krew a z tego wszystkiego zapomnialam ją o to poprosić. Mam nakaz leżenia 3 dni i dostałam L4 - to będzie moje pierwsze w ciąży. Mam nadzieję, że infekcja sie bardziej nie rozwinie bo leków mi żadnych nie zapisała oprócz apapu na gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiowa76
Witam Was, Jestem w 15 tc. Ostatnio co raz częściej boli mnie brzuch. Lekarz wiec przepisał mi nospe, duphaston i magnez B6. Czy Was również pobolewa brzuch ? Ja tez mam alergie na pyłki :-( Szczególnie dokucza mi swędzenie oczu. Jutro kupie sobie wapno do picia i sol fizjologiczna do przemywania oczu. Bardzo przezywam ta moja ciaze i chciałabym Was zapytać, czy Wy również macie takie schizy, ze boicie się niemalże codziennie, ze poronilyscie, nosicie w sobie ciąże obumarła ? :-( Tyle się czyta o tych nieszczęściach dookoła, eeh Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiowa...mysle ze kazda z nas sie martwi...zawsze sa jakies obawy to normalne ale nie mozna przesadzac bo tak naprawde nie mamy na to wplywu...poza tym takoe niepotrzebne zamartwianie moze zepsuc cala radosc z ciazy...mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jem śniadanko . synek ogląda bajki maż jeszcze spi . u nas pada a mieliśmy iść z synkiem na wesołe miasteczko . xxxxxxxxxxxxx mamusiarazydwa synek jeszcze nie wie . ale rozmawiamy dużo z nim o dziecku pytamy sie czy by chciał itp. a nie wie dlatego bo to jest moja kolejna ciąża po stratach ( a było ich 3 ) i jeszcze nie chce mówić . xxxxxxxxxxxxxxx grace dużo odpoczywaj i jak masz możliwość zrób sobie badania krew i mocz. xxxxxxxxxxxxxxx Asiulka ja ci nie pomogę jeśli chodzi o alergie bo ja jej nie mam . xxxxxxxxxxxxxxxx diana ja mam imiona dla chłopaków a dla dziewczynki nie za bardzo . podobają mi sie Igor, Robert , Michał , Maciek a dla dziewczynki od wczoraj troszke Agatka . xxxxxxxxxxxxxxx Agnieszka oj jeśli chodzi o kilogramy to na pewno jeszcze zyskasz to nieuniknione . :) a jeśli chodzi o Pogodę to u mnie to samo co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja z synkiem rowniez na nogach gotujemy obiadek dla taty ;-) Tata oczywiscie dosypia to jedyny dzien kiedy moze sobie na to pozwolic wiec korzysta ;-) Malawronka my tez myslelismy o Agatce ale bedzie chlopiec wiec odpada ;-) A co do wesolego miasteczka u nas tez stoi i jak pogoda sie nie popsuje to chyba sie wybierzemy po obiadku. Musze sie Wam pochwalic. Opuchlizna ze mnie zeszla i ledwo widac ze jestem w ciazy ;-) Wczoraj bylismy na grillu i znajomi znajomych jak uslyszeli ze ja w ciazy to uwierzyc nie mogli :-P Dzieki temu czuje tez coraz "mocniej" kopniaki maluszka ;-) Zycze wszystkim cudownej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Michasiowa, ja mam dokładnie to samo co Ty. Miałam prawie 2 tygodnie spokoju i dzisiaj rano zaczęły mi się schizy:( Już się naryczałam:( Ja już czułam ruchy dość wyraźnie, a od rana jeszcze nic, więc wymyślam najgorsze:(Już nawet batony zjadłam i nic:( Martwię się, bo wczoraj sięgałam po przyprawy i chyba za bardzo się naciągnęłam, bo zabolał mnie brzuch. I do dziś pobolewa mnie w tym miejscu:( Więc nie mogę się opamiętać i uspokoić:( Jak dzidzia da znać,to mi ulży, ale póki co cisza:(:(:( Mam strasznego doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek ja mam to samo dzis... Z tym ze od 3 dni biore leki na alergie i zaczynam panikowac, bo dzidzia mniej sie rusza... Mnie troche te leki usypiaja wiec moze baby rowniez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze sporo was już czuje ruchy maluszków. Ja to liczę że gdzieś może w 17 coś mnie tam puknie w brzuszku :) to jeszcze ze 3 tygodnie. To tylko ja nie czuje ?? XXX Ja też się martwię o dzidzie no ale nic nie możemy zrobić tylko czekać na szczęśliwe rozwiązanie... mówie oby do tego czasu aż marny zacznie mi się ruszać zawsze to człowiek spokojniejszy jak się dzidziol ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, staram się uspokoić, bo zwariuję:( Przecież nie pojadę na IP, bo stwierdzą, że to niemożliwe, że w 16 tyg. czułam już wyraźne ruchy:/ We wtorek mam wizytę, więc zobaczymy. Czytałam, że dzidzia może sobie robić kilkudniowe nawet przerwy na tym etapie, albo obrócić się tak, że jej nie czuć. A może podpowiedzą nam coś już doświadczone mamy? Asiula, mam nadzięję, ze będzie u nas jednak wszystko dobrze:) Jak już coś poczujesz, to daj znać:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek ja dopiero w 18 poczułam taki wyraźny kopniak później rzeczywiście były przerwy ale góra jeden dwa dni. A od 20 to już dzień dnia kopał i nie było już przerw żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mogę jeszcze dodać to na przełomie 22 tygodnia byłam dość mocno chora na nerki 39 gorączka, dreszcze że wszystkie mięśnie mnie bolały, leżałam wtedy tydzień w szpitalu to wtedy w ogóle mi się nie ruszał dopiero jak doszłam do siebie. Dobrze że mi robili usg w szpitalu bo bym zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zazdroszczę tych przeżyć. Czasem żałuję, że nie mam zaprzyjaźnionego ginekologa z usg pod ręką;)Mam nadzieję, że wytrwam do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, a jakie leki na alergię bierzesz? Mnie też to czeka niestety:( Mam takie 2 tygodnie, że mam opuchniętą śluzówkę gardła i nosa i zadrapałabym się gdybym mogła. Ale ja tak reaguję chyba albo na lipę albo na klon. A co do ruchów, to piszesz, ze dzidzia mniej się rusza. To znaczy, ze ją mimo to czujesz? Jeśli tak, to bym się nie martwiła:) W którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro zaczynam 19 tydz, zawsze malenstwo rano sie wiercilo, a dzis tak jakos malo... moze lekko poczulam ale nie mam pewnosci... Moj lekarz mowi ze do 23-24tyg te ruchy moga byc nieregularne i nie ma co pankowac, ale latwo powiedziec jak nie jest sie w takiej sytuacji... Na alergie biore Claritin i Zyrtec, niby ciaza powinna lagodzic objawy, a u mnie chyba zaostrzyla... Rano nie moge otworzyc oczu, takie mam spuchniete:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek na takim etapie ciąży dziecko można czuć przez pare dnia późnej pare dni nie czuć przekręci sie przesunie sie i po prostu jest bardziej od strony pleców np. xxxxxxxxxxxxxxx Julka ja coś czuje ale wydaje mi sie że na dziecko to jest jeszcze za szybko . dlatego tak bardzo nie zwracam na to uwagi . xxxxxxxxxxxxxxxx ja w poprzedniej ciąży kupiłam sobie takie urządzenie do słuchania tętna płodu . świetna sprawa . teraz tego nie mam bo sprzedałam wtedy . i teraz chyba nie planuje kupować . wiem że jest dobrze i wiem że musi być dobrze . a nie wolno myśleć negatywnie bo to dziecko czuje . mam takie chwilę ze myślę boję sie ale staram sie jak najszybciej przestać tak myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×