Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN.........PŁEĆ gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20. 10.2013........nieznana jeszcze xsylwia..........21..............Gdynia/Szwecja.....11.10 .2013.................dziewczynka Mniamniek.......26..............Dolnośląskie.........13 /19.10.2013....chłopczyk asiulka87.........26.............śląskie.............18.10....... .niewiadomo diana33..........34...............Białystok...........31 .10........................nieznana ebudka.............33................W-wa...............2 9.10.............chłopiec nuś27 ............ 28 .................. UK ............. 18/10 ................ nieznana Emka___........29..............Śląsk............12.10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... ...... .dziewczynka grace88...........25..............Gdańsk...............2 0. 10.2013..........nieznana jeszcze xsylwia.............21..........Gdynia/Szwecja......11.10 .2013..........dziewczynka Mniamniek.......26........Dolnośląskie.........13 /19.10.2013.........chłopczyk asiulka87...........26........śląskie.................. .18.10................... .niewiadomo diana33.............34..........Białystok..............3 1 .10........................nieznana ebudka.............33.............W-wa.................2 9.10.......................chłopiec nuś27 ............ 28 .................. UK ............. 18/10 ...................... nieznana Aasiula28.........28..................Usa...............2 5.09......................nieznana Agnieszka_199023...........łódzkie...........23.10..... .......................nieznana Tullippanna..............35...............UK.............09.10.......nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20. 10.2013........nieznana jeszcze xsylwia..........21..............Gdynia/Szwecja.....11.10 .2013.................dziewczynka Mniamniek.......26..............Dolnośląskie.........13 /19.10.2013....chłopczyk asiulka87.........26.............śląskie.............18 .10....... .niewiadomo diana33..........34...............Białystok...........31 .10........................nieznana ebudka.............33................W-wa...............2 9.10.............chłopiec nuś27 ............ 28 .................. UK ............. 18/10 ................ nieznana Emka___........29..............Śląsk............12.10.. .........nieznana Tullippanna..............35................UK..............09.10........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82........31........łódzkie..................08.10........dziewczynka grace88...........25.........Gdańsk.................20.10.........nieznana xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.........dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/19.10.....chłopczyk asiulka87..........26.........śląskie.................18.10..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31.10..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10..........chłopiec nuś27,.............28.........UK......................18.10...........nieznana Aasiula28..........28.........USA.....................25.09...........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10...........nieznana Emka___...........29........śląskie..................12.10...........nieznana xxxxxxxxx Poprawiłam bo skopiowałam nie tą tabelę co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie było, a tu 3 strony do nadrobienia :) xxxxxx Też zazdroszczę tym chudzielcom, że tak łatwo wracają do formy, choć nie zazdroszczę braku krągłości ;) :P xxxxxx Nie mówcie mi, że każde następne dziecko jest większe bo ja zaczęłam od synka co miał 4 kilo i 59cm! xxxxxx Ja ruchów obecnie też czuję mniej (mimo, że czułam wcześniej, a mam już przecież 18 tydzień i do tego ciążę nr 2), ale zrzucam to na karb tego, że dziecko siedzi mi na kręgosłupie. Trzymam się tego, że wczoraj lekarz powiedział, że jest wszystko ok :) xxxxxx Objadłam się właśnie kabanosów pepperoni :P Pychota! xxxxxx Mój synek jest chory. Od rana boli go brzuszek, teraz doszła gorączka. Śpi sobie bidulka. Byliśmy u lekarza. Gardło czyste więc to nie angina. Dostał do zrobienia mocz i morfologię oraz usg jamy brzusznej. A pewna jestem, że nie udaje bo to do niego niepodobne, że nie chciał iść do przedszkola tylko do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82........31........łódzkie..................0 8.10........dziewczynka grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. .......dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82........31........łódzkie..................0 8.10........dziewczynka grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. .......dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82........31........łódzkie..................0 8.10........dziewczynka grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. .......dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka moja corka tez ostatnio co jakis czas mowila ze pobolewa ja brzuszek, miala kilka dziwnych luznych kup, mysle ze jakis wirus zoladkowej grypy panuje :-( w dodatku chyba ida jej kolejne zeby bo ma dziwna mowe, jakby miala katar a go jak na razie brak na szczescie, slaby ma apetyt i duzo pije. Zdrowka Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN...... ...PŁEĆ gosieńka82........31........łódzkie..................0 8.10........dziewczynka grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. .......dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31. 10..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana mamusiaRAZYdwa.....24...kujawsko-pomorskie...26.10.......nieznana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no to gratuluje :-) a jak pozowala do usg? Ruchliwie czy spokojna? Moje dziecie juz wykapane i spi grzecznie w swoim lozku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name u nas jest taki problem, że ani kupek, ani wymiotów brak i stąd bardziej niż przy normalnym bólu brzucha się martwię. Ale mam nadzieję, że badania i usg wyjaśnią wszystko... oczywiście, że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name u nas jest taki problem, że ani kupek, ani wymiotów brak i stąd bardziej niż przy normalnym bólu brzucha się martwię. Ale mam nadzieję, że badania i usg wyjaśnią wszystko... oczywiście, że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name cyc wtedy mialam moze i spory przez karmienie piersia 14 miesiecy a 70a w porywach b to raczej orzeszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name -kiepsko pozowala:(nie dała sobie zrobić zdjęcia 3d.ledwo gin ja pobudzil żeby zmieniła pozycję żeby można było zobaczyć płeć i takim cudem-córeczka.Moja starsza gwiazda była ze mna i widziała młodsza siostrę!aż miala łzy w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja madra chcialam sie dzieckiem pobawic i rzucalam z nim.pilka z trawnika na taras i wracajac do domu poslizgnelam sie i upadlam a tak samo wywolalam porod z synkiem :-/ tylko wtedy zjechala mi noga z kraweznika ale efekt byl taki sam :-/ teraz sie martwie bo brzuch boli :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antilo to może pędz do szpitala upewnić się, ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20. 10.2013........nieznana jeszcze xsylwia..........21..............Gdynia/Szwecja.....11.10 .2013.................dziewczynka Mniamniek.......26..............Dolnośląskie.........13 /19.10.2013....chłopczyk asiulka87.......26........śląskie..........18.10....... .niewiadomo diana33..........34...............Białystok...........31 .10........................nieznana ebudka.............33................W-wa...............2 9.10.............chłopiec nuś27 ............ 28 .................. UK ............. 18/10 ................ nieznana ewka83.........30.............Gdynia.............02.10............dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężarówki :) brzuszki super swoje fotki tez juz wysłalam :0 kurcze nie mam juz siły czas w tym tygodniu leci jak oszalaly mam koniec 19 tygodnia a takie konkretne usg za dwa tygodnie. XXXXXXXXXXX Na zwolnieniu do ZUS jest rubryka czy chory musi leżeć czy chodzić więc trzeba sprawdzić co zaznaczyl lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak jak mi mówił lekarz to jeżeli jest tylko plamienie ale bez koloru zywej krwi to polożyć się i odpoczywać a jeżeli pojawi się krew to niezwłocznie jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zaszalałam, coś mnie rano drgnęło do koszenia trawy, połowe skosiłam bo musiałam poźniej jechać na egzamin 60km od domku w jedną stronę. Jak wrociłam to byłam taka padnięta ze szok ale jeszcze wzielam się za umycie podłóg a teraz to nie wiem jak mam się położyć bo w każdej pozycji coś mnie pobolewa. Jutro robie sobie dzień lenia czyli cały dzień w łóżku :) XXXXXX Udało mi się przejrzeć wasze wszystkie brzuszki, piękne są :) Jedne większe drugie mniejsze ale każdy brzuszek ma w środku cudne cudeńko :* Udanej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniloeak ja tez zaliczylam chodnik ale polecialam na szczescie na kolano a wizyte mam dipiero 20 stego, podobno upadku sa niebezpieczne w wysokiej ciazy , wiec spokojnie dopoki nie ma komplikacji to jest ok ;) Cxx Emja mojej kolaznki corcia chorowala 3 tyg i robili jej wszystkue badania i nie doszli co jej bylo mala miala bole brxusia i wysoka goraczke, w koncu chyba dali jej jakis ogolny antybiotyk i pomoglo moze jakis wirus panuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wrzucę zdjęcia przez weekend, jak narazie marzę o 36 godzinnej dobie. Straszne zamieszania w pracy. Sciskam i życzę miłego dnia. gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20. 10.2013........nieznana jeszcze xsylwia..........21..............Gdynia/Szwecja.....11.10 .2013.................dziewczynka Mniamniek.......26..............Dolnośląskie.........13 /19.10.2013....chłopczyk asiulka87.......26........śląskie..........18.10....... .niewiadomo diana33..........34...............Białystok...........31 .10........................nieznana ebudka.............33................W-wa...............2 9.10.............chłopiec nuś27 ............ 28 .................. UK ............. 18/10 ................ nieznana ewka83.........30.............Gdynia.............02.10... .........dziewczynka synestezja.......30...Bielsko-Białą.......23/10........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle ta tabelka idzie. Nie wiem czy jeszcze ktoś, ale zostałam pominięta :P a się dopisywałam. Zawsze ostatnią na forum trzeba skopiować, no ale trzeba też popatrzeć czy się ktoś nie pomylił :) Nie chce mi się teraz poprawiać - a tyle się narobiłam żeby była prościutka no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×