Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

hej kochane. wieki mnie nie było stron narobiłyście, zaległości mam wielkie postaram się chociaż w czytaniu nadrobić. byłam w szpitalu i niestety moje wizyty na forum jakoś się rozjechały :( z dzidzią wszystko dobrze i na 90 procent będzie drugi synek :D termin mam na 29 październik widzę dużo nowych październikówek :) fajnie :) w kupie siła :) a jest któraś może z Warszawy? pokazujecie brzuszki u mnie widoczna mała piłeczka w obwodzie mam 85 cm. odezwę się później do Gosi to zrobię zdjęcie Jankowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i zobaczyłam super macie brzuszki jak maż wróci to wam prześle swój . xxxxxxxxxxx tulipannka co za kolanka :) xxxxxxxxxxxx a dla jednej brawo za odwagę super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki super brzuszki.... Xxxx Montgomery ty masz malutki brzuszek jeszcze.... Xxxx Sprobuje jeszcze dzis strzelic fotke i wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka haahahah to nie jestem sama z małym bębenkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka ha ha teraz jak sie zmierzyłam to mam 91cm mam bardzo dużą różnice miedzy rano a wieczorem . śmieszne . w poprzedniej ciazy w 20tygodniu miałam 90cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogromny brzuch jak na ten tydzien choc w pierwszej ciazy byl wiekszy i szybciej widoczny a teraz to spadlo nagle. Z dnia na dzien wywalilo i zostal... Wysle pozniej zdj robione 5 dni temu i zobaczycie roznice ;-) Emka przystojniacha z Twojego brzdaca. Fajny pomysl ze zdjeciami dzieciaczkow ;-) Sama tez podesle jak odpale lapka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka jaki przystojniak Ci wyrosl :) Ja chcialam wrzucic usg ostatnie, jak macie w 3d to wrzuccie :) ja potem dodam, teraz probuje opanowac wymioty..chyba jest mi co raz gorzej, no 16 tydzien, w sumie prawie 17 a ja rano wymiotowalam, potem walczylam jeszcze z 5 razy, dzisiejszy dzien byl najgorszy przyznam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wronka ja mierzyłam teraz więc i tak masz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula28
Emka super synus:) Ja tez swojego zaraz dodam:) Dziewczyny na prawde swietny pomysl z tym mailem, wszystkie brzuszki fajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name no to teraz już pamiętam dokładnie nasze rozmowy:) czy ja też mogę prosić o login i hasło? Mój mail ooola3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super te brzuchy :) i dzieciaczki tez fajne. Pomysl ze zdjeciami z USG tez fajny wiec ja wrzuce pierwsza :) xxxxxxxx Montgomery wspolczuje Ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie czy ktoras z Was juz myslala o jakiejs fajnej sesji ciazowej. Ja przegladalam troche i niektore na prawde piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal czekam na maila i haslo. Dzis zwymiotowalam po jogurcie, wiec chyba narazie odpuszcze sobie nabial w takiej postaci. a i moj maluch na ostatnim usg mial 12 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna ja nie bede robila ciazowej sesji... W pierwszej ciazy nie robilam bo kolezanki mi polecily zebym poczekalam do 9 miesiaca, zeby brzusio byl duzy... no ale w 9 strasznie spuchlam i nie zdecydowalam sie... wiec teraz tez nie pojde zeby bylo sprawiedliwie:) Jak baby sie urodzi to zrobimy jakas fajna rodzinna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajne wasze brzuszki, ja zrobie fotke dopiero w weekend i umieszcze. ebudka ja jestem z warszawy i tez mam jeden z terminow na 29 pazdziernika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula ten Twój syn to też niezły przystojniacha ;) Widać po nim, że będzie taki facet z krwi i kości. O moim Konradzie bardzo długo mówili, że on taki bardziej "śliczny" niż facetowski (że tak to określę), ale wyrobił się hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×