Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

nuś: ja też w większości siedzę w domu bo mam nadal bóle głowy. Wychodzę tylko do sklepu, coś załatwić albo z synkiem na trening (choć w większości chodzi mąż). xxxxxx Dziś czytałam sobie o 19 tygodniu (bo dziś właśnie mam ostatni dzień-tego!!!... kiedy to zleciało) i jest napisane, że ze względu na zwiększającą się ilość krwi można mieć bóle i zawroty głowy). To samo z bólami brzucha. Podobno teraz się nasilają takie bóle "całobrzuszne" bo mocno rośnie teraz macica. Od teraz dziecko musi zwiększyć swoją wagę około dwudziestokrotnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
no name pochodze z okolic rakowa ale mieszkam od kilku lat w Wiedniu . Mnie od ilu dni tak pobolewa momentami brzuch na dole i zaczynam sie martwic ale poza tym nic wiecej niepokojacego nie ma . W srode kolejna wizyta u lekarza i mam nadzieje ze wtedy dowiem sie co sie tam kryje w moim brzuszku . Mialam tez gilgoti po lewej stronie ale od wczoraj jakby przestalo :c Martwic sie czy to raczej normalne ?Oj jak ja bym chciala zeby moje malenstwo dawalo mi znac o sobie . Co do aktywnosci czujac sie taa ospala raczej siedzialam w domu, ale staram sie ja najczesciej wychodzic na spacery a one poprawiaja mi smaopoczucie , mam wtedy od razu lepszy apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name: maz jedzie ze mna, bo on nie odpusci zadnej wizyty. Ale mimo wszystko podroze sa straszne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka moj mąż generalnie od początku ciąży zachowywał się wspaniałe i naprawdę o mnie dbał aż zartowalam że chce już całe życie być w ciąży. Dlatego jak się na mnie wtedy wydarl to byłam w szoku i poryczalam się jak dziecko a on wtedy jeszcze bardziej się wydzieral. Ech ci faceci Co do różnych bóli brzucha i podbrzusza ja miałam przeróżne i to bardzo intensywne i też się martwilam ale na wizytach wszystko było ok,. Teraz mam np. Jak długo stoję to takie jakby naciaganie podbrzusza więc prasować muszę na siedząco bo to naciaganie jest nieprzyjemne podobny ból miałam zawsze po owu. Bóle jak na okres też czasem mam ale delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery-trzymam kciuki :( bedzie dobrze xxxxxxxxxxxxx Witam wszystkie nowe mamuski a Tym,ktore poznaly plec gratuluje (chyba wiekszosc dziewczynek-mam nadzieje,ze dolacze do tej grupy) xxxxxxxxxxxxxx Jesli chodzi o sport,to caly czas, bieznia,rowerek,orbitrek, wszystkiego po 20 minut plus 30 minut plywania, 2 do 3 razy w tygodniu i taniec 2 razy w tygodniu. Zadnych bolow krzyza,zadnych infekcji po basenie. W moim przypadku. Jezdzic mozna w drugim trymestrze jesli sie to robilo przed ciaza i na stacjonarnym rowerze. xxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09...........nieznana ewka83.........30.............Gdynia.............02.10... ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.........dziewczynka gosieńka82........31........łódzkie...............0 8.10........dziewczynka Larrwa...........24........Silesia...... ....08.10.2013........dziewczynka xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10.13 r....nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana karola2812........32......kuj.pomorskie.....13.10.2013... .dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk AnilorakAksweisz....22.......Lubuskie.............14.10.2 013.....chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie..........16.10.2013..... nieznana. EmZoom...........32..........śląskie............16.10.2 013....dziewczynka No name..........27......pomorskie............17.10.2013....... .. chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10...........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. .........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana synestezja..........30...Bielsko-Białą..............23/ 10......... nieznana mamusiaRAZYdwa.....24...kujawsko-pomorskie...26.10....... nieznana RubiDragon.............24..........Gdansk............28.10........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........Wwa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..31. 10..........nieznan Tulipanna..........35.............UK...................09 .10......nieznana Gosia...............31...........łodzkie..............16 .10........nieznana better.............29...........mazury.............12.10. ..........nieznana Malawronka.......29..........Wrocław.............26.10.. ........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Czesc dziewczyny. zrobilam test ciazowy... ... i odlozylam go na bok... podzlam do kuchni (minelo 5 max 7 min)... test czulosci 25... dzisiaj jest 27 dzien cylku i 2 kreski (druga troche slabsza ale dobrze widoczna). sadzicie, ze wynik jest pewny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz wlasnie tez obchodzil sie ze mna jak z jajkiem az tu wczoraj cos mu odbilo;/ Chodzilo o to ze pewna osoba cos mi powiedziala, a ja zachowalam to dla siebie bo mnie o to prosila, a wczoraj powiedziala tez mojemu mezowi i tez to ze ja wiem juz 2 m-ce... No i wielkie halo, ze nie lojalna wobec tego jestem, mam tajemnice, i ciekawe co jeszcze ukrywam! Jakies kuku dostal normalnie... Mysle ze to jest zwiazane wlasnie z ta sprawa bo chodzilo o to ze kolezanka mezatka jest w ciazy ale nie ze swoim mezem:/ No ic chyba to go tak bardzo ruszylo, bo on z tym zazdrosnych...:/ Co do boli brzucha to tez mam... Nawet wieczorem dosc mocno napina mi sie brzuch, jest to dosc bolesne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullipanna: podziwiam... choć nie zazdroszczę bo sama bym tak nie robiła :P Podziwiam odwagę :) Orbitrek? rowerek? W drugim trymestrze? Odważna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28.........USA.....................25. 09.......dziewczynka ewka83.........30.............Gdynia.............02.10... ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.........dziewczynka gosieńka82........31........łódzkie...............0 8.10........dziewczynka Larrwa...........24........Silesia...... ....08.10.2013........dziewczynka xsylwia............21.........Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10.13 r....nieznana Emka___...........29........śląskie..................12 .10...........nieznana karola2812........32......kuj.pomorskie.....13.10.2013... .dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie...........13/1 9.10.....chłopczyk AnilorakAksweisz....22.......Lubuskie.............14.10.2 013.....chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie..........16.10.2013..... nieznana. EmZoom...........32..........śląskie............16.10.2 013....dziewczynka No name..........27......pomorskie............17.10.2013....... .. chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10...........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10...........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. .........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 ...........nieznana synestezja..........30...Bielsko-Białą..............23/ 10......... nieznana mamusiaRAZYdwa.....24...kujawsko-pomorskie...26.10....... nieznana RubiDragon.............24..........Gdansk............28.1 0........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........Wwa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..31. 10..........nieznan Tulipanna..........35.............UK...................09 .10......nieznana Gosia...............31...........łodzkie..............16 .10........nieznana better.............29...........mazury.............12.10. ..........nieznana Malawronka.......29..........Wrocław.............26.10.. ........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam plec u siebie, mam nadzieje ze nic nie przestawilam w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
forum chyba znowu zacina sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka chyba troche malo doinformowana jestes na temat cwiczen w ciazy :) nie wiem czemu kladziesz akcent na "drugi trymestr" przeciez najlepszy jest wlasnie drugi trymestr na cwiczenia. Pierwszy zagraza poronieniom a trzeci wczesnemu porodowi. Zostaje wiec drugi. Orbitek jeden z lepszych :) lekko sie kolyszesz, stawy nie sa obciazone. To wspaniale wplywa na dzidzie. Rowerek specjalny z oparciem tak ze pracuja tylko nogi ! zero zagrozenia. Spacer po biezni tez doskonaly. Wszystko pod okiem trenera. Polecam poczytac o korzysciach cwiczen wplywajacych na ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana tak mozesz byc w ciazy, testy raczej nie myla sie w ta strone. Najbardziej wiarygodne sa kilka dni po terminie spodziewanej miesiaczki. Wiele jest ciaz, ktore roni sie naturalnie dlatego nie zaleca sie wykonywania testu za szybko... CO DO SPORTOW W CIAZY: owszem jezeli kobieta przed ciaza regularnie jezdzila na rowerze, cwiczyla na silowni czy biegała moze to kontynuowac bedac w ciazy w granicach rozsadku, ale jesli tego nie robila i zacznie w ciazy to moze sie zle skonczyc- to wyczytalam w ost. nr m jak mama ;-) chociaz moj gin nie jest za jazda na rowerze w ciazy. Ja grywalam w siatke, kosza ale w ciazy musialam zrezygnowac. Z corka nie wiedzialam ze jestem w ciazy a gralam w rozgrywkach ale na szczescie nic sie nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam majacych juz dzieci: moja pociecha dzis uskarza sie na bol nozki w stawie skokowym, nawet płakała :-( wykapalam ja w cieplej wodzie i nic. W koncu dalam nurofen i po 10min.przestala plakac. Myslicie ze to skok w rosnieciu? Obrzeku brak wiec nie skręcila nozki... A moze jakis wirus... Dzis znow rano miala luzna smierdzaca qpkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyMamma
Hejka, to znowu ja :) Jeśli chodzi o bóle nbrzucha to czasem tez mnie u dołu pobolewa, ale moja gina mówiże to rozciągająca się macica. Co do sportu: zapisałam się na jogę dla kobiet w ciąży i jest jak na razie fajnie. Przed ciążą chodziłam regularnie na jogę i basen, czasem rower. Teraz troche boję się basenu bo jest ryzyko infekcji a tego bym nie chciała... no ale mój mąż dojrzał kilka babeczke w ciąży na basenie i mnie teraz męczy... Co do mężów to ... hmmmmm.... zapytałam dzisiaj mojego w którym jestem tygodniu a on na to " tak coś koło 20-go kotku???" Myślałam, że go walnę, ale za bardzo boli mnie krzyż. Dziewczyny, czy ktoraś z was tez miewa przyspieszone tętno? Mi od kilku dni tak szybko bije serce i do tego nam tzw. kłucie w sercu... zaczęłam magnez B6 wcinać, może pomoże?! A może to na tle nerwowym??? Miała któraś z was takie coś??? Moja dzidzia coś dzisiaj niemrawa, nie bulgocze mi tam i czuję z tego powodu lekki niepokój, ale pewnie w 17tc te ruchy nie są jeszcze takie regularne, zwłaszcza, że to moja pierwsza ciąża... jak myślicie? Miłego wieczora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez miewam od czasu do czasu pobolewania brzucha, czasem podbrzusze jak na miesiaczke, czasem czuje jak mi sie skora na brzuchu naciaga :) srednie uczucie. Moj maz o dziwo dzisiaj zabral sie za sprzatanie "przeciez w ciazy nie bedziesz z mopem latac" w szoku bylam, bo odkad mieszkamy 5 lat razem, to nawet nie wiedzial gdzie wiadro jest ;) CrazyMamma, moja dzidzi tez tak ma, czasem czuje ja caly dzien, a czasem raz albo dwa i to dopiero kiedy naprawde wslucham sie w brzuch. Napewno wszystko jest w porzadku. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17tc i 2 dz a to moja druga ciaza a ruchow nie za bardzo czuje... Wiec Ty jako pierworodka tym bardziej mozesz nie czuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pazdziernik 2013
ja przed ciaza duzo jezdzilam na rowerze, cwiczylam ale teraz sobie darowalam. bo po pierwsze troche sie boje a po drugie ja nie umiem umiarkowanie cwiczyc tylko tak porządnie :) Waga sie nie przejmuje - spadnie jak i po pierwszej ciazy, 6 tygodni po porodzie mialam -1kg a potem spadly jeszcze 3 wiec ciaze/ karmienie zakonczylam z wynikiem -4kg :) dziewczyny nie przejmujcie sie tak waga - jak przed ciaza bylyscie z niej zadowolone to po porodzie do niej wrocicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pazdziernik 2013
Tullipanna moge sie zapytac ile wazysz i ile masz wzrostu, cos przytylas przy takiej aktywnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name 123 Jestem z okolic Wrocławia, mam 25 lat i oczekuję pierwszego dzidziusia;) Na zaparcia polecam mieszankę studencką suszonych owoców, moja częsta przekąska;) zmniejsza znaczaco problemy w toalecie a ponadto jest zdrowa dla naszych maleństw:) grace 88 forum zaczęłam sledzić w pracy w wolnych chwilach i jakoś tak zleciało że przeczytałam sporą część, teraz pomyslałam że fajnie byłoby dzielić sie trudami i blaskami tego szczególnego okresu z kimś kto jest w tej samej sytuacji;) karola 2812 też chciałabym juz wiedziec co mi tam pod sercem siedzi a tu na razie cichosza:) jakos tak podświadomie czuje że chłopak i chyba juz sie troche przyzwyczaiłam do tej mysli, chyba trochę za bardzo nawet... a z luteiną to się nie martw największe zagrożenie minęło to co miała zdziałać to zdziałała a teraz juz twoja córeczka jest na tyle duża i silna że sobie poradzi! Emka Z wszystkich aktywności fizycznych basen polecam chyba najbardziej, rozluźnia mięśnie i na maleństwo też podobno dobrze wpływa ( opinia mojej ginekolog), warto jednak wybrać taki wktórym woda jest ozonowana a nie chlorowana - to zmniejszy ryzyko infekcji. mam pytanie, moge sie dopisać do Waszej tabelki czy robi to zwyczajowo moderator? co do smaków to cały czas mam ochotę na słodkie i nie są to niestety tylko słodkie owoce, ponadto bardzo smakują mi fast foody (kebab) o zgrozo! a za to nie mogę zjeść ogórków kiszonych ani konserwowych ani kapusty kiszonej nic z tych rzeczy, nawet jeden plasterek ogólrka kiszonego od razu wywołuje atak wymiotów;( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09.......dziewczynka ewka83............30........Gdynia..............02.10.........dziewczynka gosiula137.........28........Łódź................. 04.10.......dziewczynka gosieńka82........31........łódzkie...............08.10.......dziewczynka Larrwa.............24........Silesia................08.10.......dziewczynka xsylwia.............21......Gdynia/Szwecja......11.10.. ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10............nieznana Emka___...........29........śląskie................12 .10...........nieznana karola2812........32......kuj.pomorskie.........13.10......dziewczynka Mniamniek........26.........Dolnośląskie.........13.10..........chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie..............14.10............chłopak CrazyMamma ... 28........dolnośląskie...........16.10.......... nieznana EmZoom...........32..........śląskie..............16.10........dziewczynka No name..........27......pomorskie...............17.10.............chłopak asiulka87..........26.........śląskie.................1 8.10.........nieznana nuś27,.............28.........UK......................18 .10..........nieznana Dorr123...........26.........Wawa..................20.10. ........nieznana grace88...........25.........Gdańsk.................20.1 0.........nieznana Agnieszka_1990..23........łódzkie.................23.10 .........nieznana synestezja.......30......Bielsko-Białą..............23.10......... nieznana mamusiaRAZYdwa..24....kujawsko-pomorskie....26.10........ nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk...............28.1 0..........nieznana ebudka............33.........W-wa...................29.10 ..........chłopiec kamlon............29.........W-wa...................29.10 ..........nieznana diana33...........34..........Białystok..............31.10..........nieznana Tulipanna..........35.............UK...................09.10.........nieznana Gosia...............31...........łodzkie...............16.10.........nieznana better.............29...........mazury................12.10........nieznana Malawronka......29..........Wrocław..............26.10..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK SOBIE PATRZE NA TABELKĘ I WIDZĘ ŻE NA POCZĄTKU MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA SAME DZIEWCZYNKI BĘDĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrownalam tabelke :) xxxxxxx Tez pazdziernik---ja odlozylam cwiczenia na pierwszy trymestr poniewaz mialam zagrozenie poronienia. Wiec nic nie robilam tylko lezalam i jadlam :) wiec troche juz nabralam. A wiesz jak to jest przy takiej aktywnosci nagle przestac zupelnie. Teraz musialam prawie ze wszystkiego zrezygnowac czyli wszystkie cwiczenia silowe i ograniczyc taniec do minimum. Zamiast biegac na biezni powoli spaceruje. Wiem co masz na mysli mowiac ze nie potrafisz zwolnic :) ale ja wole zwolnic niz calkiem przestac bo jak przestane to moze sie stac to co w mojej pierwszej ciazy. 30 kg wiecej. Z 55 kg panienki uroslam do 85 kilowej baby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialabym dolaczyc do tabelki ale caly czas wyskokuje mi komunikat ze moja wiadomosc jest spamem :( Moglaby ktoras z Was mnie dopisac? Szatsa wiek 29, Uk, termin porodu 12.10, plec nieznana Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pazdziernik 2013
oj to konkretnie waga Ci wzrosla - w samej ciąży tak czy pozniej? Ja w poprzedniej przytylam 14 kg ale szybko wrocilam do swoich 56 a potem i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mogłabym może jak skończę brac luteine brac duphaston? Wiem że to głupie ale chyba czuje się bezpieczniej a mój gin jest już na urlopie,a dupka mam sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mogłabym może jak skończę brac luteine brac duphaston? Wiem że to głupie ale chyba czuje się bezpieczniej a mój gin jest już na urlopie,a dupka mam sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola powinnas
miec zapas luteiny,przeciez wiedzialas ze twoj lekarz idzie na urlop to powinnas o tym wczesniej pomyslec. Kurde jakie to wkurzajace z kazda pierdola na forum lecieci i sie pytac. TU NIKT LEKARZEM NIE JEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie. Dostalam leki na kolejny miesiac i jak nudnosci nie mina pewnie bede je bala do konca ciazy, bo jak to lekarz stwierdzil wymioty moga teraz byc niebezpieczne. dodatkowo mam zaprzyjaznic sie z nospa, bo mam skurcze i twardnienia brzucha. Plec nadal nieznana. Nie bralam zwolnienia, bo juz mam dosc siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×