Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

fajnie ze jest lista:) duzo dopisałam do swojej. A co do wozka nie ma co inwestowac na zime i tylko na poł roku. Wiec uzywany gondolka z fotelikiem. A pozniej w uk kupie fajna spacerowke, urzekła mnie bugaboo cameleon juz miałam kupic ale .... jest ona raczej małym dzieciom. Nadal czekam na kopniecie niewiem wczoraj juz miałam wrazenie ze czułam cos i dzis troszke ale obawiam sie ze moze mi sie wydawac. chyba za wczesnie 17tc 3d. A propo wyprawki do szpitala to lepiej wziac dla siebie takie małe probki kosmetykow typu szampon,krem, zel do mycia.rada pewnej dziewczyny. Jakos cicho na forum. znalazłam na allegro łozeczko z materacem i gratisy czyli 18elementow w zestawie. Ale ciagle sie zastanawiam nad wieloma rzeczami co kupic i mysle ze musze zrobic przerwe od myslenia tak tego duzo.pozdrawiam was dziewczynki ! ja chce słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja z doświadczenia wiem że nie nalezy kupować wszystkiego bo może sie okazać że wogole tego nie użyjecie a kase wydacie ja np nigdy NIE użyłam: - laktatora bo dziecko wszystko sciągalo i karmiłam tylko5 mc - podgrzewacza bo połozna uczyla mnie by dawać temp pokojową dzięki temu nibydziecko nie choruje na gardło - pieluch z flaneli bo wystarczyły mi tetrowe itd chodzi mi oto że kazda musi zdecydować co jej jest potrzebne bo kazda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o materace to polecam kokos gryka on jest taki twardy bo te piankowe to z czasem sie uginają pod ciężarem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale sie pozmienialo. Moje male kopie juz od dluzszego czasu. Ale tak wyraznie to od tygodnia. We wtorek bylam na usg 3d. Super trafilam bo chca kupic nowy sprzet do przychodni i narazie testuja. Mnie sie udalo zalapac na testowanie. Wszystko dobrze. Polowkowe bedzie 10.06. Dzidzia nie chce sie pokazac wiec plci narazie nie poznalam. Cala wyprawke mam po corci nawet jak bedzie chlopak na poczatek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doszły moje posty, ale nie wszystkie :o Nie doszedł najważniejszy!!! Coś mi się wydaje, że ktoś te posty moderuje i dopuszcza, albo nie do publikacji. Jest 20.55 a ja dopiero teraz zobaczyłam posty z godziny 14!!!! Piszę jeszcze raz UWAGA! ;) Z racji tego, że kafe szwankuje, założyłam dla nas inne forum. Bardziej prywatne, gdzie każda będzie miała hasło i nikt obcy na nie nie wejdzie bo to ja (jako założycielka) akceptuję Waszą rejestrację. Podaję adres: www.pazdziernik2013.forumowisko.net ZGADZACIE SIĘ? Mam tylko prośbę, żebyście nie rezygnowały tylko dlatego, że to coś nowego, bo do wszystkiego da się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja dziś po wizycie. Na pewno będzie córka :) Co strasznie mnie cieszy :) Z małą wszystko w najlepszym porządku. Serduszko pięknie bije, aż mi łezki poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka: mi nie chce dzialac link :( czy to mozliwe dlatego ze uzywam tableta? niestety nie mam komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka: juz wiem dlaczego :( niestety na tabletach appla forum nie bedzie mi dzialalo, ale am jeszcze telefon. A i wyslalam rejestracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś jesteś już aktywna :) Sprawdź czy jest ok, czy możesz się zalogować i pisać przede wszystkim. xxxxxxxxxx Nie wiem co tam może nie działać. Dokładnie na identycznym forum działam od 2007 roku z grudniówkami i bardzo często korzystać ze zwykłego telefonu dotykowego o wszystko hula :) No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka: a jakie haslo do dzialu, podaj na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka: a jakie haslo do dzialu, podaj na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wysłałam formularz do naszego nowego forum, oby tam działało wszystko sprawnie :) XXXXX Ja dzisiaj ciężki dzień miałam od 13 do 19stej w szkole :( + egzamin ustny do tego ale plusem jest to że jestem w ciąży i profesor zamiast 4pytań kazał wylosować mi 2, akurat trafiłam na te które umiałam :) Tak mi teraz cięzko jest się skupić na zajęciach, cały czas moje myśli są skierowane w temacie ciąży a jeszcze dzisiaj moje maleństwo tak fajnie kopało że chyba jako jedyna mialam uśmiech na twarzy na strasznie nudnych wykładach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co dziewczyny? Hula? Pierwszy raz udzielam się jako administrator hehe, dlatego piszcie mi jeśli jeszcze coś zablokowałam hasłem :P Najważniejsze, żeby każda miała swój nick i swoje hasło i najważniejsze, że nikt się nie zarejestruje dopóki ja go nie aktywuje. Czyli jak zamkniemy naszą listę to zaznaczę "brak możliwości rejestracji nowych osób" i będzie git. Będzie wiadomo, że nikt obcy nie będzie nam podglądał co My tam piszemy ;) Na kafe będziemy zaglądać dopóki na tamtym forum nie będzie nas dużo, no i podpatrzeć czy jakaś zbłądzona, dawno nieobecna dusza się nie zapodziała hehehe. PS: a jak Wam nie spasuje to wrócimy i już. Ale gwarantuję, że taka prywatność i możliwość na miejscu dodawania zdjęć jest o nieba wygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pasuje, bo znam ta forme forum. od wielu lat dzialalam na scrappassion i wyglada tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus a czemu na Apple nie dziala? Ja mam problem bo mam laptopa, tablet i tel wlasnie z tej firmy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dziewczyny te szalejące hormony mi już szkodzą...:( Ciągle ryczę i się martwię wszystkim, do tego zamęczam mojego ukochanego, że mnie nie kocha i że powinien bardziej się starać i w ogóle wszystko mu wypominam, no nie mogę się powstrzymać...Czy któraś z Was też jest taka płaczliwa i uciążliwa? Już kolejny dzień takiego doła mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane co się dzieje z kafe? Posty nie dochodzą. Albo to ja coś źle robię. Emka nie mogę wejść na stronę nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze mi ktos podac link do tego forum bo szukam i szukam i chyba cos ze mna nie tak bo nic znalezc nie moge :< nie ogarnieta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pogubiłam sie w tym kafe :/ dziwnie jakoś.. To gdzie mamy to nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pojawia sie mój post :/ Gubie sie na tym nowym kafe :/ Gdzie te nowe forum? Bo jestem nie w temacie.. Jakoś dziwnie sie posty wyświetlają. Jednych nie ma, za chwile jest 10 takich samych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zarejestrowałam się na nowym forum. Emka, aktywuj mnie :)! Ja wczoraj byłam u lekarza, wszystko dobrze tylko powiedziała, że mam nisko macicę, ale ona ma jeszcze czas... trochę się zmartwiłam, czy to źle że macica jest nisko??? Boję się, że nie podejdzie do góry i co wtedy??? Kurde, dobrze, że mam 3.06 połówkowe to zapytam. No i pani doktor powiedział, że raczej będzie dziewuszka :) Ja się cieszę strasznie, ale mam takie wrażenie że mój mąż jest lekko zawiedziony... oczywiście mówi że się cieszy ale jakoś tak słabo się ucieszył :( A może ja przesadzam?! Oby tamto forum działało dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×