Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Milka,to super że już chrzciny za wami i Jaś był spokojny :)My dziś też na szczepieniu byliśmy i znowu przełożone..ale cóż poradzić.Alan waży 9.340 i ma 72cm.jest co nosić! Ps,też wysłałam foto na pocztę.Napiszę coś więcej może jutro,dziś już padam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kaja też śpi na brzuchu, na początku też się bałam, żeby tak spała, a teraz już tak zostawiam skoro tak lubi. xxxxxx Kaja dziaj miała na sobie body z długim rękawem, spodnie, skarpetki, czapki nie miała, bo była caly czas w cieniu w wózku. Jutro ma być cieplej to założe jej sukienkę z krókim rękawem i majtki na pampersa. xxxxxx Ja nie pilnuje stałych godzin posiłków, ale rano jak głodnieje między 9-10 to dostaje kaszke, a po popoludniowej drzemce, czyli między 15 a 17 dosatje obiad. Deserków nie lubi, ale staram się jej owoce podawać jakoś międyz posiłkami, czasmi trochę zje, czasami nie ruszy wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rehabilitację nie będziemy juz jeździć, teraz był inny fizjoterapeuta i nie miał zastrzeżeń do jej rozwoju, a nawet stwierdził, że Kaja jest do przodu, co znacznie poprawiło nam humor:) mimo wszystko dalej się trzymamy zasady, że nie sadzamy i nie stawiamy na nóżki, na wszystko przyjdzie pora:) Już powoli się zaczyna sama podnosić do siadu, pełza jak szalona i nie można jej na chwilę zostawić, tak szybko się przemieszcza. Ogólnie w ostatnim czasie zrobiła bardzo duże postępy ruchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) troche mnie nie bylo, ale mielismy przeprowadzke i wszystko bylo na wariackich papierach. Wiec tak, co do kolczykow to sama nie wiem, nawet o tym nie myslalam, wiec poczekamy az podrosnie. Apropo ubioru to ja zakladam malej body na kr.rekaw, legginsy i skarpetki i to tyle. W wozku mam parasolke, wiec ona chroni glowke przed sloncem. Jesli chodzi o nowe umiejetnosci to Lilka doskonali siadanie z pozycji na brzuchu, teraz juz zadna przeszkoda jej nie straszna. No i zaczela wspinac sie a to po mnie, a to po meblach.. I nie potrafi usiedziec w miejscu, chwile pobawi sie zabawkami, ale zaraz idzie na brzuszek, do przodu i do mebli, trzeba miec oczy dookola glowy. Na szczescie lato tuz tuz, wiec wystawie jej basenik na ogrodku, maz zrobi piaskownice i moze ja to zajmie. A ja bede lezec i sie opalac hehe;) wwwwww Pozniej przejrze zdjecia na poczcie.. wwwwwww Aaaa i jeszcze musze sie pochwalic, ze dzisiaj odbieram swoj wymarzony wozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Na spacery w takie upalne dni ubieram mu krotkie body i krótkie porteczki :) jak uśnie to nakrywam bawełnianym kocykiem i siadam w cieniu :) _Do picia daję mu soki HiPP lub Bobovita, ale bardzo rozcieńczone, 30-40 ml soku, 80 ml wody lub samą wodę - chcę żeby poznawał różne smaki :) _Siedzi sam, raczkuje, jak sobie raczkuje to czasem staje na stopach, i wygląda wtedy jak mały wypięty kocurek :) Jak chcę go posadzić to on chce stawać i pręży nogi, że czasem jest to trudne do wykonania :) _Co się stało z pocztą?? Nie ma tam fotek, ani nic ;O Czy jest jakaś nowa?? Bo chciałam nowe fotosy synka wysłać :) _My nad morze wybieramy się z początkiem czerwca :) jeszcze nie wiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu ******* forum , nie dam rady wszystkie przeczytać jakos ostanio nie mam czasu na prace domowe i na kompa. My tez duzo przebywamy na świeżym powietrzu. Zawsze mała w kapelusiku letnim, dzis w leginsach, bodach na ramiaczkach i na to koszulka z krótkim rękawkiem plus skarpetki. Ja uszu przebijac nie bedę poczekamy az sama zachce, choc mi sie podobają kolczyki wkrety u małych dziewczynek. Wode tez lubi pic ze szklanki. lub w kubeczku lovi z dziubkiem w szpic kapek do nauki picia, nie raz sie cała pozalewa ale pije ze smakiem. U nas posiłki w róznych porach choc staram sie kasze dawac rano a zupke po południu. Ostatnio bardzo mało je, głownie to na cycu jest. Wszystko wypluwa po 4-5 łyzeczkach ;-/ Piore jej ubranka w zwykłym proszku i myje naczynia i sztucce w zmywarce. Siada sama w wózku z pozycji półleżącej. stoi na czworaka i podciaga jedna noge jak do siadania albo wstawania. Czasem sie przekreca na brzuch w nocy i w dzien tez ale jej nie poprawiam spi sobie jak jej wygodnie. staram sie kłasc ja bez poduszki. Mamy taka mega cienką ale mimo wszystko wole jak spi bez. Czy wasze dzieci siedzą grzecznie w wózkach? u nas czasami sie buntuje Ala i wygina w wózku w strune. Jak ja zabawić? nauczyc zeby sobie grzecznie siedziałą? tez bym chcial zeby drzemki juz były w domu a spacerki aktywne. Miłego dnia kochane udanych spacerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie kolczyków moje córki nie mają, bo się boją przebić:-) Tzn. młodsza miała przebite jak miała 2 latka, ale kiedyś jednego koczyka zgubiła i nie pozwoliła sobie założyć na nowo. Z Gabi było śmiesznie bo też z nią pojechałam na przebicie, sama chciała po czym uciekła z przebitym jednym uchem i całą drogę mi w aucie tłumaczyła ,że pani kosmetyczka strzelała jej w uc****ak leśniczy do wilka w lesie:-) Chyba z dwa lata chodziła z tym jednym kolczykiem. Powiem wam,że dobry pomysł jak jednocześnie przebijają oba uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Franek siedzi grzecznie w spacerówce, zawsze ma jakaś zabawkę to się nią zajmie. W ciągu dnia nie chce pić mleka, jedynie przed spaniem wieczorem i w nocy. Dzisiaj rano mu wciskałam na siłę to tylko płakał. Bardzo lubi kaszki, deserki, zupki najbardziej z buraczkami i z królikiem. Wczoraj dawałam z brokułem to bardzo mu nie smakowała, wręcz miał odruch wymiotny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiaAli,nasz siedzi grzecznie.Kiedyś drzemki miał tylko na spacerze,bo inaczej nie wysiedział by w wózku,a od kiedy jeździmy spacerówką to siedzi zadowolony i nieraz w domu ma drzemkę a później wychodzimy na spacer i grzecznie siedzi,ogląda wszystko.Gorzej jak staniemy w jednym miejscu,wtedy już jest źle i zaczyna się denerwować.Zawsze mamy ze sobą misia grającego,grzechotkę drewnianą i zawieszkę do wózka,średnio się tym interesuje jak spacerujemy ale czasami(bardzo rzadko)bawi się tym. My zaraz jedziemy na zakupy,muszę uzupełnić szafę syna,kupic body,spodnie i czapki,bo mamy tylko dwie a teraz pewnie więcej nam się przyda.Później jedziemy do mojej znajomej ona ma córcie 3 letnią i drugą 5 miesięcy,pogoda cudowna więc trzeba korzystać. Alan trochę marudny chwilami ale to pewnie przez tego ząbka który idzie :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus1 sprawdzałam na nowej poczcie i Milka wysłała ci login i dostęp na twojego maila, sprawdź sobie:). Stara już jakiś czas nieaktualna. Czekamy na zdjęcia Piotrusia. Obejrzałam przy okazji zdjęcia maluchów i dyplom Lilly, super pamiątka na przyszłość. Maluchy cudne Jak już wcześniej pisałam zazdroszczę wyjazdów nad morze, widać, że dzieci zadowolone:). Jestem ciekawa czy nam uda się w tym roku gdzieś pojechać. My już po spacerze, wyszłam rano żeby nie było za ciepło, teraz siedzimy w ogrodzie, Kuba powoli zasypia w cieniu, a ja odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku, ale ładna pogoda :) moja zazwyczaj siedzi grzecznie, ale czasem cos jej sie nie spodoba i tez marudzi, zawsze staram się ją czyms zając np. daje gzrechotke, wode do picia, a dziś gryzła swoje okularki :D i była mega zadowolona do końca spacerku :) za to dzisiejsza nocka tragiczna :( od 1 do 3 musiałam ją nosic, bo płakała, chyba bolał ją brzuszek, masaż nie pomagał, aj mam nadzieje że dziś pośpi :) na zakupy musze się też wybrać bo Lenka nie ma praktycznie nic na takie ciepło, kilka rzeczy już kupiłam na lato ale w rozmiarze 80 do którego jeszcze jej daleko, dlatego musze zakupić coś na 74, może jutro się wybierzemy, sma przyjemnośc :D :) zmykam gotować obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kaja nosi już wszystkie 80 lub 86. Na 74 wszystko za małe! Fajnie pełza:) ładnie siedzi na kolanach ale samej jej nie sadzam:) czekamy az sama usiądzie. Do raczkowania też sie nie chce dupki podnosic ale nie martwie sie tym. Wasze dzieciaczki jakoś szybko to wszystko robia. Moja pediatra powiedziała ze wiekszosc niemowląt raczkuje w 9 miesiącu więc spokojnie czekamy:)Za to Kaja ma baaardzo bogaty zasob swojego słownictwa:P oraz naśladuje kosi kosi łapci i stuk stuk (w pudelko np.) -jak ja dzisiaj wziełam jej chusteczkę mokrą i wycierałam puder bo mi sie rozsypał to ona akurat wysiagneła jedna z opakowania i zaczeła naśladowac jak ja wycieram:P Bardzo ladnie sama przewraca strony w książeczce oraz wyjmuje i wklada orzechy do miski po jednym:) xxxx u nas zębów nadal nie ma :) Ale ja miałam jakoś przed rokiem chwile więc moze i mojej wyjdą późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam zdjecie Lilki z terazniejszego spaceru nad morzem. Tu dzis chlodno :( wiaterek. Ale przyjemnie i tak. Dopijemy kawe i Zaraz trzeba wracac do domu. xx xx xx Zabkow tez nie widac. Nawet nie widac zeby wogole mialy jakies sie pojawic ;) wieczorem sprobuje poprzegladac zdjecia z Barcelony i zobacze co da sie podeslac na nasza poczte. A i jeszcze zabawki ! Najlepsza zabawka to kubek plastikowy po kawie. Reklamowka (trzeba bardzo uwazac) jakas kartka papieru i inne tego typu smieci. Teraz super zabawka jest kolorowe liczydło ! No I najlepsza ze wsxystkich to moj telefon :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was ale na śląsku jest upalnie. Jutro i w piątek ma być 29 stopni. Siedzimy na dworze staram się cały czas przebywać w cieniu. Moja też nie pije mleczka tylko rano , wieczorem no i w nocy się budzi to jej robię mleczko. Dużo pije soczków pół na pół w wodą , deserki i zupki. W między czasie zje chlebek , biszkopta , flipsa. No i jeszcze przed wyjściem na dwór robię jej kaszkę na gęsto , żeby zjadła łyżeczka. Jutro od rana będę na działce , robimy z rodzicami grilla. Dziewczyny smarujcie dzieci jakimś filtrem ? Może ktoś coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw ja miałam do tej pory z linomagu taki SPF30 w słoiczku. Teraz zamierzam pharmaceris/vichy/mustela. Drogie dziadostwo ale nie ma co na tym oszczędzac bo te droższe mają lepsze filtry. Ogólnie trzeba czytac skład. Jak któras ma jakiś dobry to też chętnie poczytam opinie. xxxxx Sprzedałam na allegro ciuszki po małej od 0-6m (miałam ogrom z lumpa i nawet w połowie nie chodziła, zostawiłam sobie te najwygodniejsze) Kupowałam za 50gr lub 1zł za sztuke. sprzedałam 60 sztuk za 265zł w licytacji:P Musiałam sie pochwalic :D xxxxx Mam jeszcze z 200 sztuk do sprzedania, dostałam sporo od ciotek itp i chłopięcych kilkadziesiąt! Musze zrobic jeszcze jeden handelek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też upał,strasznie grzeje.Po 16ej byliśmy na drugim spacerku to jeszcze grzało..Koło 19 leżeliśmy na kocu w ogrodzie w cieniu.Fajna pogoda! Co do kremu też chętnie skorzystam z opinii jaki.Bo koniecznie muszę kupic.Teraz smaruję nivea-na każdą pogodę.Ale potrzebny z filtrem aby chronić skórkę. Ciuszki nosi 80-86,na 74 tez małe są. Przyszła mama-no to super biznes zrobiłaś:) Dobra cena! Jak ma leżeć w kartonach to lepiej odsprzedać.Ja znowu wszystko zostawiam bo za niedługo chcemy drugie baby więc co nieco może się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam z nivea dla dzieci filtr 50 cena 40 Zl jest NaraZie dobry. Nie uczula. Nie qiem jak już olka ubierać. Już cieniej się nie da. Bo tylko spodnie cienkie body na kr rekawku. Skarpetki. Bez butów a czapkę to taka ma ala husta że bardziej na uszy idzie a tył główki jest goły. I tak nie zawsze ma ja ubrana. A i tak się spoci że cały jest mokry :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też cały dzień na dworze, dzisaj upalnie, Kaja miała na sobie lekką sukienkę i majteczki. Cały dzień była w cieniu, to czapki nie zakładałam. Cudowna pogoda, szkoda, że niedługo się ma pogorszyć. xxxxx Co do filtra to ja używam la roche 50+, 300ml za 82 zł. Drogi, ale to pierwszy, który przetestowałam i jej nie uczulił, więc nie będę eksperymentować z innymi. Kiedyś kupiłam z ziaji to odrazu ją wysypało. xxxx Jutro jedziemy na wycieczke, to nie będzie nas pół dnia:) xxxx Ja też zostawiam ubranka na następne dziecko, my większość rzeczy kupujemy nowych i to co ma jest dobrej jakości, myślę, że jeszcze dzieci mojej siostry będą nosiły te ubranka, jak się kiedyś doczekamy:P xxxxx Zmienliśmy zdanie co do prezentu na dzień dziecka po osttaniej wizycie w smyku, Spodobała nam się zabawka interaktywna kula-hula to jej kupilismy i oczywiście już jej daliśmy, bo nie mogliśmy wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kule v-tech (chyba ta sama) moja na początku sie jej bała! Teraz troche sie bawi ale woli stoliczek edukacyjny smaily play:) U nas pobudka o 7. Noc masakryczna ale zwzgl na mężusia którego pierwszy raz od ponad roku wygonilam do 2 kolegow z pracu (do kierownika budowy i kierownika robót) Tak o posiedziec... Tak sie upił że zarzygał mi korytarz o północy:O poprostu masakra, ale nie wrzeszczalam :P każdemu sie może zdarzyc:P do pracy nie poszedł, leży i zdycha. Mysle ze ma nauczke ze pije sie z glową i nie je sie do tego kiełbasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) co do filtra to ja mam z hippa z filtrem 50. wwww Przyszla Mama- niezle sie Twoj maz zalatwil;) nie ma nic gorszego niz kac.. wwww My wczoraj caly dzien spedzilismy poza domem, a wieczorem pojechalismy do tesciowej i troche tam zabalowalismy. Przyszli znahomi nasi i mojego szwagra i oblewalismy jego debiut w tv;) wwwww Wczoraj odebralam wozek i jestem w nim zakochana:P wwwww i jeszcze apropo ubioru to wczoraj moja mala miala na sobie body na krotki, legginsy do kolan i balerinki na gole stopy. wwwww No to milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pogoda dzis cudowna.Rano od 8 byłysmy na spacerze. Teraz robie tak jak niektóre z was- ze na spacer idziemy najpierw a na drzemki wracamy do domu i jest tak o niebo lepiej. Az sie dziwie ze sama na to nie wpadłam wczesniej. Dzieki dziewczyny :* Mam wiecej czasu na gotowanie sprzatanie i dla siebie. Mała spi 2 razy po ok. 1,5 -2 godziny wychodzi ok. 3-4h dziennie. Dzis nocka super obudziała sie o 2 na jedzenie i o 4 podalam smoka i zasneła. Moze to zasługa ze na kolacje dostała kleik kukurydziany robiony na mleku modyfikownym- 1 miarka. Nadal kiepsko je zupki miesne- chyba jakas trauma po cielęcinie. Żółtko też jej nie za bardzo smakowało zjadła 1/4. My mamy balsam z filterm 50 firmy Nivea dobry jest ostatnio promocja na niego była w rossmanie chyba. dzis Ala była w kapelusiku, body krótki rękaw i spodenki za kolanko. nózki gołe. Gdzie kupic okularki przeciwsłoneczne? bo nigdzie nie widziałam takich malutkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia Ali zobacz w pepco pełno ich tam a co myślicie o baseniku dla dzieci ? nie są za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od 11 siedzimy na dzialce grilujemy :) wiki ma tylko body krotki rekaw skarpetki i przykryta pielucha bo wlasnie spi. Jest upalnie ale wieje przyjemny wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knw macie dobrze:) ja mieszkam w bloku i niestety musimy teraz siedzieć w domu :( za ciepło jest a u mnie na osiedlu nie ma nawet gdzie iść żeby był cień :( ..... niewiem jakoś mam obawy przed wyjazdem nad morze :( jedziemy od 9 do 17 sierpnia i modle się żeby nie było takich upałów :( pomyślicie że dziwna jestem ale jakoś tego nie widze bo z dzieckiem na plaży długo nie będę a co robić cały dzień jak taki żar będzie? szkoda siedzieć w domu :( ale też i nie wyjde na miasto w najgorszym upale wogóle jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona na ten wyjazd Olek jest dla mnie za mały:( boję się o to że udaru dostanie nawet:( czapkę jakąś albo hustę musi mieć no ale znowu tak się spoci jak zawieje chory będzie :( jak dla mnie taki pierwszy wyjazd to koszmar może zmienie zdanie po powrocie ale poki co dla mnie myślę że będzie więcej problemów zero jakiegokolwiek odpoczynku, gorzej niż w domu .... a właśnie kupujecie dzieciom jakieś małe baseniki jak będą siedzieć tak już pewnie to w upalne dni na chwile będzieje je tam sadzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka ja nienawidze upałów. Wole jak jest 20 stopni max. Już ciesze się że za tydzień ochłodzenie i kilkanascie stopni.Nie cierpie tej duchoty, słońca i wogole wole chodzic ubrana niz rozebrana mimo ze cialo mam jak najbardziej ok. Poprostu wolę chłód i tyle. Lepiej sie spi, funkcjonuje i mysli. Ja zastanawiałam sie nad basenikiem ale mamy balkon na slońcu i nie wiem czy wogóle oplaca się małą wystawiac tam na tez żar. Nawet jak by pod parasolem siedziała to by bylo jej goraco. A z resztą wieje na balkonie. W gondoli jak spi to inaczej. Jak sie przeprowadzimy do domu juz to na podwórku pod zadaszeniem basenik postawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mama - ja również nienawidzę upałów i wolę w domu teraz siedzieć niż na dworze i wyjść o 17 na 3 godziny niż teraz siebie męczyć i Olka on się niemiłosiernie poci :( nawet niewiem po kim bo my aż tak we dwoje się nie pocimy jak on :O jak jeździliśmy nad morze to też 2 max 3 godz byliśmy na plaży i pod wieczór przychodziliśmy(współczuję ludziom co cały dzień potrafią plackiem leżeć na plaży) w dzień to łaziliśmy wszędzie i zwiedzaliśmy jeździliśmy na wycieczki też do innych miast a teraz jak jest Olek po prostu boję się być z nim cały dzień na dworze jak jest taka pogoda jak dzisiaj jest upał i nie ma czym oddychać :( dlatego napisałam że modle się o inną pogodę :O w sumie o pogodę nie tylko o temperaturę a 20st jak napisałaś uważam za najrozsądniejszą temperaturę .. wiadomo czas pokarze a na pogodę nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mieszkamy w bloku na poddaszu wyobrazacie sobie jak mam w domu masakra. Dzialke mamy dosc blisko 15 min spacerkiem :) ja lubie cieplo ale max 24 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie macie teraz przy takiej temp w domu problemów z usypianiem dzieci? U mnie jest tak: 1 piętro , niby od wschodu, z rana sypialnia sie nagrzeje od słońca i do wieczora koło 24 stopni tam jest:( nie ma jak wywietrzyc bo to okno od ulicy i klatek-jak kłade małą o 20 to stoją żule i drą się. Więc dopiero jak ona przyśnie mocniej kolo 21.30 to otwieram okna i jako tako da się spac. Wcześniej też musze zamknąc drzwi bo by sie budziła. Mieszkamy z mamą, a to brat przyjedzie a to babcia przyjdzie i tak wkółko. Nawet pies jak wode pije obok w kuchni to by trupa podniósł! Nienawidze tego bloku i mam nadzieje że sie wyprowadzimy w przyszłym roku. Wszystko na to wskazuje że bede miała spokój święty tylko w swoim domku. Klimatyzacje bysmy założyli ale jak za rok sie wyprowadzamy....tylko męcz sie czlowieku cale wakacje. Najgorsze jest to że pod blokiem jest sklep i bar(20metrów obok!-szok że dali pozwolenie!!). Co chwile ktoś łazi, w wakacje chleją wóde do 2 w nocy śpiewając pijackie piosenki a baba z baru puszcza bardzo głośno muzyke bez zezwolenia na dyskoteki-policja kursuje tam kilka razy w miesiącu. Zgłupiec można. Kocham zime bo wtedy żuliska siedzą w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety musimy jechać w sierpniu :O mąż tak musiał urlop wziąć... . ... na szczęście narazie nie mamy kłopotów z zasypianiem . Olek zawsze śpi u siebie w łóżeczku u niego mam rolety zaciemniające i cały dzień nie otwieram ich więc jest 24h ciemno ,jest wietrzone więc jest chłodno u niego .gorzej u nas bo jednak cały dzień spędza u nas w pokoju albo na chwile idziemy do kuchni no niestety nie da się w całym mieszkaniu ciemnicy zrobić :D co do wieczorów też niestety mamy żulernie pod klatką a okna właśnie też mamy od strony klatki i my sypialnie i olek :O wietrzymy mu jak go nie ma jeszcze w pokoju przed snem i to wszystko . my u siebie otwieramy okno na noc więc u niego też to powietrze wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×