Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Anilorak :) przyjdzie czas, że i tatuś poczuje ruchy maleństwa. No name - też miałam obiekcje, że po tardyferonie będę mieć zatwardzenie albo podobne historie, ale wręcz przeciwnie. Zaparcia mi minęły. Czuję się też lepiej. Wcześniej chodziłam jak anemiczka. Jedyny minus jest taki, że po tym kupa jest bardzo czarna, oj bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak :) przyjdzie czas, że i tatuś poczuje ruchy maleństwa. No name - też miałam obiekcje, że po tardyferonie będę mieć zatwardzenie albo podobne historie, ale wręcz przeciwnie. Zaparcia mi minęły. Czuję się też lepiej. Wcześniej chodziłam jak anemiczka. Jedyny minus jest taki, że po tym kupa jest bardzo czarna, oj bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę 23 maja będę w 19tyg.5dniu ale mój lekarz nic mi nie mowił że będę miała połówkowe...ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 20.05. będzie to 18 tydzień 1 dzień ale raczej to nie połówkowe bo mi mówił że płeć powie po 20 tygodniu więc pewnie i po 20 będzie połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej długo mnie nie było i ciężko nadrobić kilka stron...Co do mężów, mój przyszły mąż (dzisiaj zrobiliśmy termin na ślub, tak się pochwalę...:) ) jest kochany, bardzo dobrze wychowany przez swoją mamę, bardzo mi pomaga, troszczy się o mnie i co najbardziej mnie urzeka to nie ma problemów z przepraszaniem (w przeciwieństwie do mnie...) Nie znam drugiej takiej osoby. Wiadomo czasem się sprzeczamy czy dyskutujemy ale zazwyczaj są to rozmowy, które prowadzą do kompromisu, rozwiązania sytuacji czy jakiś nowych wniosków. Ktoś pisał chyba dorr o ciałach ketonowych, ja też się martwiłam, że to może cukrzyca ale moja ginekolog stwierdziła, że skoro glukoza jest w normie to nie ma się co martwić. Dzisiaj robiłam TSH FT3 FT4 anty TPO i TG (116zł) i TSH nadal podwyższone 4,58 ale to już lepiej niż ponad 10..Jutro idę do endokrynologa, jeszcze usg mi zrobi i zobaczymy co powie..W środę mam wizytę u mojej gin i mam nadzieje, że już będzie widać płeć :) To już 17 tydzień :) Moje dzieciątko też się nie odzywa...wieczorem leżę i czekam na jakiś ruch a tu cisza, być może muszę poczekać trochę dłużej tak jak niektóre z Was..:) Wózki na dzień dzisiejszy mi nie w głowie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa zapomniałam moja ginekolog zawsze bada mnie przez pochwę i przez brzuch. Mierzy długość szyjki, za każdym razem, sprawdza czy nie ma krwiaków, czy jajniki są w porządku. A przez brzuch no to wiadomo..dzidzie, serduszko, przepływy pępowinowe. Ale się denerwuję jakoś przed wizytą, ostatnio byłam 19 kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Wam powiedzieć, że dziś moje Małe buszowało w brzuchu od momentu kiedy zaczęłam puszczać lekkie, takie jakby romantyczne piosenki! Siedziałam w fotelu przed kompem i słuchając fajnej muzyki cieszyłam się gilgotkami w brzuchu :) xxxxxxx grace: z jednej strony rozumiem to, że masz urodziny i chciałabyś, żeby mąż był przy Tobie, ale prawda jest taka, że gdyby chodziło o któregoś z moich rodziców to też wybrałabym mamę czy tatę, a nie urodziny męża... A prawda jest taka, że jeśli dobrze żyjesz z teściami to zawsze możesz iść z nim do jego ojca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jeszcze nie czuje ruchow ale tez mam lozysko na przedniej scianie... Xxxx Mnie lekarz tez bada na kazdej wizycie podaje dlugosc szyjki oglada jajniki...potem robi usg przez brzuch daje posluchac serduszka... Xxxx A mnie dzis nie boli glowa pierwszy dzien chyba od tyg...ale mierze sobie cisnienie i zauwazylam ze mam wysoki puls...95 jak siedze....czasem slysze w uchu puls...moze przez to te bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam tu nikt wogole w pipki nie zaglada.Wogole. Tu znaczy w UK. xxxxxx Badanie polowkowe za tydzien. Oby bylo widac plec. xxxxxx A jesli chodzi o facetow to pamietajcie dziewczyny- to nie jest ich "pomaganie nam" ! Oni maja robic swoje---prac, zmywac,sprzatac,gotowac i zajmowac sie dziecmi. Kto powiedzial ze to nasza rola ? Czasy sluzacych juz minely !! Nie dajcie sie.. Zacznijcie "pomagac im" :) :) :) Zwlaszcza kobiety pracujace a wiem ze teraz juz wiekszosc pracuje. Czasem ciezej i dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka i diana dlatego właśnie chciałam poznać opinię innych żeby wiedzieć czy to ja już przesadzam czy co. Tylko wiecie, urodziny są raz w roku, a ojca on odwiedza 2 razy w tygodniu. A jechać z nim nie mogę ponieważ mam jutro gości (jak widać niektórzy o mnie myślą) i tak jak pisałam że względu na kategorie l4 muszę przebywać w domu.. Ale koniec zrzedzenia - mąż oznajmił że oo pracy wraca do mnie:) może po tych okropnych dniach będzie między nami dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki właśnie wróciłam od lekarza :) Na 99% będzie dziewczynka :) Na imię będzie miala Maja:) Pani doktor sprawdzała nawet w jakimś kalendarzu chinskim płeć (wg mojej daty urodzenia i miesiąca w którym zaszłam w ciążę) i też wyszło że dziewczynka. A powiedziała że jeszcze sie nie pomyliła :) Bardzo sie ciesze :) Nie moge sie doczekać kupowania sukieneczek :D A co do tego badania połówkowego to moja lekarka powiedziała ze robi się je między 20-24 tyg ciąży. To jest po prostu bardzo dokładne usg bo wtedy dziecko jest już na tyle duże że wszystko widać a kości nie sa na tyle "skostniałe" że przepuszczają ultradźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wysle Wam sliczne zdjecie "ciazowe" urzeklo mnie ;-) Asiula z tego co w necie pisza i mowi moj lekarz polowkowe najlepiej miedzy 18 a 22 tyg zrobic ale u kazdego inaczej ;-) Gratuluje corci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace urodziny są raz w roku, ale zwykle nie wyprawia się ich w środku tygodnia ;) A teraz wyobraź sobie, że ojcu się coś stanie (przewróci, złamie nogę, obleje wrzątkiem itp.)... ja bym sobie nie wybaczyła. Ale to jak to zwykle ja, podaje ekstremalne przypadki ;) xxxxxx Dziewczyny zapiera mi dech jak leżę na plecach... normalnie raz na jakieś pół minuty muszę zaczerpnąć taki mocny oddech bo mam wrażenie, że brakuje mi tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka87: my z mezem ustalilismy ze jak bedzie dziewczynka to nazwiemy ja wlasnie Maja bo nam sie to imie bardzo podoba. xxxxx Ja badanie tzw dowcipne mialam jak narazie tylk dwa razy i to u prywatnego ginekologa, bo w UK tak nie badaja. xxxx 30 maja mam usg polowkowe, moze juz wtedy nasz maluch pokaze co ma miedzy nogami xxxx dzis bylam w pracy i taka jestem wypompowana jakbym po gorach lazila, a ja tylko siedze przed komputerem. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,od wczoraj zauważyłam że z piersi wylatuje jakiś płyn.Nie jest tego dużo, małe kropelki.Czy myślicie że to już siara w 19 tc? ???nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka87 gratuluje coreczki:) Karola ja tez tak mam, nie pamietam jak bylo w pierwszej ciazy, ale to sprawka hormonow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - gratulacje! Jeżeli chodzi o imię - to nie mam pomysłu ani dla dziewczynki, ani dla chłopczyka. Jeżeli chodzi o wózki, to mam dwa, i nie zamierzam kupować trzeciego. Jeden to jest taki gondola-spacerówka-fotelik, a drugi spacerówka. Dla tych co jeszcze nie mają - to szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobiła jakbym kupowała teraz. Czasem mam przebłyski, że nie brałabym tej spacerówki z kompletu gondola-spacerówka-fotelik, ale ona też mi się przydawała zimą, lub jak dziecko zostawiałam u mamy, to jedna była u mnie, a druga tam :) Za chwilę muszę szykować się do pracy. Poprzednią ciążę miałam zagrożoną od momentu jak wyszedł test ciążowy i całą siedziałam w domu. Naprawdę fajnie jest pracować w ciąży :) Człowiek się nie naczyta w internecie, bo nie ma czasu, nie stresuje się, nie myśli na zapas :D Same plusy. Jest tylko jeden minus. Na koniec dnia czuję jak wszystko mnie ciągnie i nie oszukujmy się - jestem zmęczona ;) Miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta i brzuszki :-) Slub-gratuluje, ja juz nie pamietam swojego :-D Maja-mi tez podoba sie to imie, a corka jak powiedzielismy jej o ciazy powiedziala ze to będzie Majcia :-P a tu chłopak ma byc. LASKI! Wczoraj rzygalam jak kot nie wiem co to bylo ;-( pierw z calego dnia zarcie wyszlo, potem jakies płyny i źolc, nie mialam juź czym wymiotowac to w koncu usnelam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w wc udalo sie zrobic, ale myslalam ze nie dojde taka slaba jestem :-( a musze isc do pracy wyjatkowo dzis :-( ech leze i pije gorzka herbate. Nie jestem glodna ale musze cos zjesc tylko co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie czy z dzidzia dobrze tak wymiotowalam dzis bola mnie jakby miesnie brzucha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name - proponuję samą bułkę na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
witam podczytuje Was jak jem rano śniadanie przed pracą ;) potem dalszy ciąg tego remontu, którego mam juz serdecznie dosyć. Niestety rozciąga się w czasie, bo mąż sam robi wszystko, a też pracuje więc pozostają tylko wieczory. Pomagam mu na ile mogę, ale wiadomo, że nie jestem w stanie robić wszystkiego. Przynajmniej mam juz dostęp do kuchni by coś ugotoować, bo na gotowcach jechalismy przez kilka dni. No ale pociesza mnie fakt, że jak skonczy to bedzie suuuperowo :D zostanie jeszcze okna pomalować ale to już na ten czas ewakuuje się z domu by siebie i maleństwa nie zatruć, bo to bedzie olejna farba. Za tydzien mam uSG połówkowe z czego się bardzo cieszę. Może moje maleństwo się ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wlasnie tez jem sniadanko i podczytuje i gratuluje asiula moja 2,5 letnia corcia ma na imie MAJA -gra\tuluje pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....gratulacje...maja ladne imie... Xxxx Gigi...my z m zdecydowalismy ze nie chcemy takiego wielofunkcyjnego wozka wlasnie ze wzgledu na ta ciezka spacerowke....kupujemy tylko gleboki...a potem.od razu do maclarena i spokoj bo ja mam niestety 4 pietro bez windy...i tak mi z glebokim bedzie ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona...mnie tez czeka maly remont...malowanie wymiana mebli...tylko jak pomysle o tym balaganie...odkad jestem w ciazy mam mega lenia...nie wiem co sie ze mna dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . xxxxxxxxxxxxxxxx Asiulka gratulacje córeczki , Maja ładnie ale jak dla mnie juz za dużo Majek jest naokoło . xxxxxxxxxxxxxxxx Karolka w ciąży ma sie wysoki poziom prolaktyny i moze dlatego masz taki mały problem z cyckami . tak mi sie wydaje . koleżanka moja nie będąc w ciazy dostała pokarm i okazało sie ze to z winy właśnie prolaktyny . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gigi drugi dzień jestem w domu i nie pracuje i mam już dosyć che do pracy . z synkiem od 4 tygodnia byłam na L4 bo musiałam a teraz nie muszę i jest mi ciężko siedzieć w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja również mogę dostać dostęp do konta iwka.a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×