Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej, długo mnie nie było, ale zdążyłam nadrobić ;) Nus, przykro mi, że musiesz się tak stresować, ale na pewno wszystko będzie ok, to jakies nieporozumienie, zresztą zobaczcie same dziewczyny. Mi na tym pierwszym 3D lekaż powiedział, że wszystko ok, prawdo[odobieństwo małe itd. ale powiedział tez że to badanie nie daje 100% pewności a jedynie 80 % i mowił że mogę, ale nie muszę robić test paapa, czy coś w tym stylu. Ja nie zrobiłam tego bo to daje kolejne 10% czyli razem 90%, zawsze pozostawiają te 10% asekuracyjnie... Nie ma się co przejmować trzeba być dobrej myśli, zawsze! Dziewczyny, poszłam dzisiaj rano do koleżanki która ma dwoje dzieci, 3 latka i 7m-cy. Okazało się, że starszy dostała jakiś plamek i pojechała z nim do lekarza z podejrzeniem ospy, a jej mama została z młodszym i ja tego małego pocałowałam w policzek. Wiem, że to może głupie ale czy myślicie, że mogłam się zarazić ospą??? Zaraz potem uciekłam stamtąd i tak się zastanawiam teraz. Miałam coprawda ospę w dzieciństwie, ale mimo to się boję... :( No ale w sumie mały nie miał żadnych objawów, ale teoretycznie mógł być już zarażony jeśli starszy ma ospę... :( Help... bo wariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mi się uda to postaram się zaraz dopisać Montgomery do tabelki i dziewczynkę asiulki87 :) xxxxxxx CrazyMama jeśli miałaś ospę to absolutnie nie masz się czym martwić. Nie słyszałam o takim przypadku, żeby ktoś dwa razy chorował :) xxxxxxx Nus: dołączam się z kciukasami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.........dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04.10.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10..........nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.10.........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10..........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10.........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.........dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica ..........11.10.........nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10.........nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.........dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10.........chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.........chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16.10.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.10.........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18.10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18.10.........nieznana Dorr123............26.........Wawa...............20.10.........nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10..........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10..........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10.........nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.10........ nieznana Montgomery.......26.....Wrocław/Berlin.......25.10.........dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10.........nieznana Malawronka.........26........Wrocław............26.10.........nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.........nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10.........nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10..........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.10..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10.........dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04.10.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10..........nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.10.........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10..........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10.........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10.........dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10..........nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10.........nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10.........dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10.........chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10.........chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16.10.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.10.........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........chłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18.10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18.10.........nieznana Dorr123............26.........Wawa...............20.10.........nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10..........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10..........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10.........nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.10........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10..........dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10.........nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10..........nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10.........nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10.........nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10..........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.10..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałżeństwo uprawia stosunek po czym żona do męża: -Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co? Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu: - Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to: -Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy: -WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazymama....nie masz sie co przejmowac...drugi raz na pewno nie zachorujesz nie denerwuj sie.... Ja nie chorowalam i sie boje strasznie zeby nie zlapac....na rozyczke sie szczepilam a na ospe nie... Xxxxx Bylam w aptece i pani mi dala tabletki do ssania propolki ale mowi ze to bardzo lagodne i raczej za duzo nie zdziala...ale kupie jeszcze ten syrop prenalen....i plukanie gardla rumiankiem moze jakos sie wywine i skonczy sie tylko katarem...ze tez musialo mnie cos dopasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś trzymam kciuki bardzo mocno. U mnie tez piekna pogoda a ja w pracy:(Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka dobry kawal:) Maz mi go ostatnio opowiadal:) U mnie dzis ma byc goraco:) Wzielam ostatni antybiotyk ale czuje ze jeszcze mi nie przeszlo do konca... Ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Emka :) super kawal hihihi :) mnie dzisiaj wzielo na gotowanie i pieczenie, co za piekny dzien! Mi na gardlo pomaga plukanie woda z sola choc tego nie znosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u nus.. xxxxxx mi na ból gardla pomagaja tabletki isla ale propolki tez dobre xxxxxxxx dziewczyny, jeśli macie ochotę na piwo to polecam piwo BAVARIA ono jest całkowicie bezalkoholowe:) to jedyne takie piwo na polskim rynku. Jest zwykle i smakowe, ale ja wole zwykle chlodne i do tego sok imbirowy:) pychota:) można je kupic w almie i piotrze i pawle xxxxxxx kupilam sobie dzisiaj super stanik w h&m, bo moje nawet najwieksze juz nie pasuja; na tę chwilę mam rozmiar 75 d, a mialam 70 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero pol godziny temu wrocilam ze szpitala. Jestem juz amnio i teraz odpoczywam w lozku. Nie bylam przekonana do badania, bo i tak ciazy nie usuniemy, ale mezowi bardzo zalezalo. Przed amnio lekarka robila jeszcze 40 minut szczegolowe Usg i po tym usg moglismy zdecydowac czy chcemy poddac sie badaniu czy nie. Sam zabieg nie bolal, ale uczucie dziwne. Dzidzius byl bardzo daleko od igly (bylo monitorowane usg) wiec nic mu nie zrobili. Teraz 3 tyg czekania na wyniki. W glebi serca czuje ze dziecko jest zdrowe zwlaszcza ze scan nic niepokojacego nie pokazal, choc lakarka mowila ze duzy jest. A i na 99% bedzie chlopak. maz sie rozplakal jak mu powiedzieli ze bedzie chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero pol godziny temu wrocilam ze szpitala. Jestem juz amnio i teraz odpoczywam w lozku. Nie bylam przekonana do badania, bo i tak ciazy nie usuniemy, ale mezowi bardzo zalezalo. Przed amnio lekarka robila jeszcze 40 minut szczegolowe Usg i po tym usg moglismy zdecydowac czy chcemy poddac sie badaniu czy nie. Sam zabieg nie bolal, ale uczucie dziwne. Dzidzius byl bardzo daleko od igly (bylo monitorowane usg) wiec nic mu nie zrobili. Teraz 3 tyg czekania na wyniki. W glebi serca czuje ze dziecko jest zdrowe zwlaszcza ze scan nic niepokojacego nie pokazal, choc lakarka mowila ze duzy jest. A i na 99% bedzie chlopak. maz sie rozplakal jak mu powiedzieli ze bedzie chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus....oby bylo wszystko dobrze....i pewnie tak bedzie i skonczy sie tylko na strachu... No i gratuluje synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..........MIEJSCE............TERMIN... ... ...PŁEĆ Aasiula28..........28..........USA.................25. 09........dziewczynka ewka83............30........Gdynia...............02.10... ......dziewczynka gosiula137.........28........Łódź.................04.1 0.........dziewczynka Jotka87............26........Lubelskie...........07.10... .......nieznana gosieńka82........31........łódzkie..............08.10 .........dziewczynka Larrwa.............24........Silesia...............08.10. .........dziewczynka Tulipanna..........35.............UK...............09.10. ........nieznana xsylwia.............21.....Gdynia/Szwecja......11.10..... ....dziewczynka zaniepokojona....32........zagranica...........11.10..... .....nieznana Emka___...........29........śląskie...............12 .10.........nieznana better.............29.........mazury..............12.10.. .......nieznana ajka848............29........Nowy Sącz..........13.10.........dziewczynka karola2812........32......kuj.pomorskie........13.10..... ....dziewczynka Mniamniek.........26........Dolnośląskie........13.10.. .......chłopczyk AnilorakAksweisz..22.......Lubuskie............14.10..... ....chłopczyk CrazyMamma .....28.......dolnośląskie.........16.10..........nieznana Gosia...............31...........łodzkie............16.1 0.........nieznana EmZoom............32..........śląskie.............16.10 .........dziewczynka No name............27.........pomorskie.........17.10.........c hłopczyk asiulka87...........26.........śląskie..............18. 10.........dziewczynka nuś27,..............28...........UK.................18.1 0.........chłopczyk Dorr123............26.........Wawa...............20.10... ......nieznana grace88............25.........Gdańsk.............20.10.. ........nieznana sophie8.............25..........Wrocław..........21.10.. ........nieznana Agnieszka_1990...23........łódzkie..............23.10.. .......nieznana synestezja.........30......Bielsko-Białą..........23.10 ........ nieznana Montgomery.......26....Wrocław/Berlin.......25.10....... ...dziewczynka mamusiaRAZYdwa..24....kuj.-pomorskie........26.10........ .nieznana Malawronka........29........Wrocław............26.10.... ......nieznana RubiDragon.......24..........Gdansk..............28.10... ......nieznana iwka.a ............27..........lubelskie.............28.10......... nieznana ebudka............33.........W-wa.................29.10.. ........chłopczyk kamlon............29.........W-wa..................29.10 .........nieznana diana33...........34..........Białystok............31.10 ..........nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia: dziekuje, a co do wynikow wierze ze beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus, wszystkiego dobrego, trzymam kciuki żeby Twój synek był zdrowy. Mój też płakał wczoraj jak się dowiedział o córci :) Gabi, jaki kupiłaś? Ten miękki czy taki co sutki zakrywa? Bo ja ten drugi i myślałam że będzie cudowny ale ten pionowy szew pod pachą tak mi się wbija w skórę, że zwariować można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus będzie dobrze! xxxxxxxx Co do staników to ja już 2 tygodnie temu kupiłam takie coś http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.bielizna-anna.pl/images/products/big/BIUSTONOSZ-SPORTOWY-TRIUMPH-ENERGY-N.2625.jpg&imgrefurl=http://www.bielizna-anna.pl/product/BIUSTONOSZ-SPORTOWY-TRIUMPH-ENERGY-N/?id%3D844&h=600&w=800&sz=73&tbnid=qMqT2_m4HVne8M:&tbnh=91&tbnw=121&zoom=1&usg=__zUsprQJGkoyUec8r-vdXc_sHy7c=&docid=meN2NxqpmrxuwM&hl=pl&sa=X&ei=NuSUUbuIGcbbsgaw3YDADQ&sqi=2&ved=0CE4Q9QEwBA&dur=379 czarne i białe i w tej chwili nie zamieniłabym na żadne koronki, fiszbinki i inne dupinki :P Mega wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś na pewno wszystko będzie dobrze, wierzę w to mocno. Ja byłam wczoraj na usg 3d z echo serca, miałam iść za tydzień, ale przełożyli mi wizytę, bo nie ma lekarza. Z dzidzią wszystko ok, no i będzie dziewczynka. Mąż się cieszy, bo zawsze marzył o córeczce. Ale najważniejsze, że nic niepokojącego nie wyszło. Wierzę, że i Ty za trzy tygodnie będziesz cieszyć się z dobrych wiadomości. Pozdrowionka dla wszystkich oczekujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus gratuluje chlopaka. I trzymam kciuki za wyniki. Troche dlugo czekania .... Ale ja wierze ze wszystko jest ok :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery, chcialam taki, ale zielony pastelowy ale ostatecznie kupilam ten i właśnie różowy; świetnie leży nie mogę nosić miękkich materiałowych staników bo mam sutki jak anteny i wszystko widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie moge wstawić linków, co jest grane?? wyswietla mi ze to spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka gratulacje córeczki . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nus 3 tygodnie będą dla was nerwowe ale starajcie sie nie myśleć o tym . bedzie dobrze. gratulacje synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś, ja również życzę Ci aby wszystko było dobrze. Najgorsze jest jednak to czekanie. Ciekawe dlaczego na wyniki czeka się aż 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nus teraz tylko cierpliwie czekac na wyniki. Wierze ze wszystko jest ok :-* Dziewczyny pisalyscie kiedys o programie chcialam zajrzec a nie moge znalezc tytulu. Rzuccie jak mozna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuś bądź dobrej myśli napewno będzie dobrze :) GABI_82 ja dziś kupiłam biustonosz i się przeraziłam!! Sprzedawczyni bardzo fajnie mi dobrala biustonosz ale jak mi powiedziała że mam rozmiar 65G! To byłam w szoku! Zawsze nosiłam 75C. No i sie okazało że nosiłam źle dobrany stanik a ten lezy jak ulał i nawet nie wyglądam jak w namiocie ;) (a mam 158cm wzrostu) Mam nadzieję ze juz nie urosną! A kawał naprawde dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to niesprawiedliwe :-P tym kobieta co maja czym oddychac w ciazy cycki rosna do kolosow, a ja cala ciaze nosilam te swoje 70a i tylko ładnie napuchły. Teraz tez nie zapowiada sie inaczej :-( a chcialabym takie ładne c a na stale by juz pozostalo duze b. A to sie tak nie da buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×