Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Aasiula uważam, że tamta matka powinna Was przeprosić a swojemu dziecku zwrócić uwagę i kazać przeprosić Waszego synka. Ja też nie jestem za przemocą ale cóż...jednak uczyłabym dziecko, że ma prawo się bronić np. słownie a nawet oddać jeśli ktoś go zaczepia bo nie upilnujesz go np. w szkole, czy przedszkolu jak Ciebie nie będzie w pobliżu a dziecko musi się bronić bo będzie miało ciężko w szkole a tak to mu nikt "nie podskoczy"...tak myślę teraz ale nie wiem porozmawiaj z mężem...co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula uważam, że tamta matka powinna Was przeprosić a swojemu dziecku zwrócić uwagę i kazać przeprosić Waszego synka. Ja też nie jestem za przemocą ale cóż...jednak uczyłabym dziecko, że ma prawo się bronić np. słownie a nawet oddać jeśli ktoś go zaczepia bo nie upilnujesz go np. w szkole, czy przedszkolu jak Ciebie nie będzie w pobliżu a dziecko musi się bronić bo będzie miało ciężko w szkole a tak to mu nikt "nie podskoczy"...tak myślę teraz ale nie wiem porozmawiaj z mężem...co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula uważam, że tamta matka powinna Was przeprosić a swojemu dziecku zwrócić uwagę i kazać przeprosić Waszego synka. Ja też nie jestem za przemocą ale cóż...jednak uczyłabym dziecko, że ma prawo się bronić np. słownie a nawet oddać jeśli ktoś go zaczepia bo nie upilnujesz go np. w szkole, czy przedszkolu jak Ciebie nie będzie w pobliżu a dziecko musi się bronić bo będzie miało ciężko w szkole a tak to mu nikt "nie podskoczy"...tak myślę teraz ale nie wiem porozmawiaj z mężem...co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula28: powiem Ci, że jeśli planujesz posłać Młodego do przedszkola to lepiej naucz go się bronić ;) Nie popieram bicia się, ale nie mogę tez patrzeć na ciamajdy co się nie umieją zawalczyć o swoje. Mój synek jest mega wrażliwcem. Każdego mu szkoda, zawsze próbuje dojść do kompromisu. Jak był malutki to szkliły m się oczka przy każdej okazji jak jakieś dziecko go zaczepiało bo on nie rozumiał dlaczego tak robi i jak może być takie niedobre, kiedy on mu nic nie zrobił. Od tamtej pory jest uczony przez nas, że ma oddać za każdym razem jak ktoś bezpodstawnie go uderzy a argumenty słowne nie trafiają (póki co, nauki dotyczą tylko chłopców, bo dziewczynek się nie bije ;) ). A w opisanej przez Ciebie sytuacji oprócz zwrócenia uwagi tamtemu chłopcu, kazałabym mojemu Konradowi przestać się mazać i przede wszystkim nie dać się bić, no i po prostu właśnie oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula uważam, że tamta matka powinna Was przeprosić a swojemu dziecku zwrócić uwagę i kazać przeprosić Waszego synka. Ja też nie jestem za przemocą ale cóż...jednak uczyłabym dziecko, że ma prawo się bronić np. słownie a nawet oddać jeśli ktoś go zaczepia bo nie upilnujesz go np. w szkole, czy przedszkolu jak Ciebie nie będzie w pobliżu a dziecko musi się bronić bo będzie miało ciężko w szkole a tak to mu nikt "nie podskoczy"...tak myślę teraz ale nie wiem porozmawiaj z mężem...co myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek tlumaczyl ze mowil temu dzieciakowi ze tak nie wolno i ze ma go przepuscic, tylko ze tamten go nie rozumial bo maly do niego po polsku:) A jak zobaczyl ze moj sie rozplakal to jeszcze ubaw mial z niego... Ale te dzieci sa okropne... Ogolnie nie wiedzialam co to znaczy portoryk poki tu nie przyjechalam... Dzieci chamskie, nie wychowane, bezczelne, bija kazdego... a rodzice... coz jeszcze gorsi! Niestety ale taka prawda, nigdy nie bylam rasistka ale oni sa okropni! Tego nie da sie opisac... Na mnie w sklepie wlazl taki dzieciak, moze ze 3 lata, i gapi sie na mnie a ja do niego ze chyba trzeba przeprosic a on mi srodkowy pacec! A ojciec stoi z boku i sie smieje!!! No i z synkiem juz postanowione ze pojdzie do prywatnego przedszkola, gdzie sa same biale dzieci:) No i oddawac jak trzeba tata go nauczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie juz ulubione wózki. Bo mi uszami wychodzi. i poddaje sie ;) nie mam pomysła ktory wybrac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ja mysle ze kazda mama ma swoj typ jesli chodzi o wozek, no i wogole rzeczy dla baby. Ja mam ulubione, sprawdzone firmy, czasami siegam po nowosci, jesli cos mi sie wyjatkowo spodoba:) Temat wozkow juz byla kilkanascie stron wczesniej... Wedlug mnie dobry wozek powinien miec zwrotne kola, musi dac sie prowadzic jedna reka. Dodatkowo jakis pojemnik, kosz na zakupy pod spodem, uchwyt na picie, kawe, itp. Spacerowka fajnie jak ma taka poleczke z przody, jesli wiesz o czym mowie... Dla strszego dziecka spacerowka powinna byc lekka, latwo sie skladac:) Ja mialam wozek Peg Perego Skate, jestem bardzo zadowolona, pozniej kupilam spacerowke parasolke Maclaren, wykorzystam wszystko dla coreczki, bo mam w kolorze czerwony z szarym:) Jak ja kupowalam po raz pierwszy to bardzo mi opinie rodzicow w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana...ja mam upatrzony mutsy...ogladalam w sklepie i swietnie sie prowadzi...poza tym moja przyjaciolka miala i byla zadowolona. Xxx Kurde pierwszy raz w zyciu mam zaparcia zaczely sie...ktoras mowila ze dobre sa suszone sliwki....a ile trzeba tego zjesc? Xxxx No i ladna pogoda sie skonczyla a ja wlasnie mam urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Oglądam różne wózki ale jakos zawsze wracam do Tako Laret Imitacja Lnu. Grace gratuluje syna :) Co do zaparć polecam activie. Ja kupuje tą do picia i zawsze na sniadanie wypijam. Nie mam problemu zeby isc 2 razy do kibelka. A jak mialam wzdęcia to mama parzyła mi ziółka (kminek i koper zalać wrzątkiem i popijac w ciągu dnia) Żadne epsumisany ani różne takie na mnie nie działają. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ja sie zastanawiam nad Tako lub tym od Adamexu, Widziałam na zywo jeden i drugii funkcjonalnosc drugiego mnie bardziej przekonuje. Juz nie patrze na wage bo stelaz bedzie w moim samochodzie.Co o tym sadzicie???wersja oczywiscie 3 w 1:) NITRO DELUXE Wielofunkcyjny system podróżny dla Twojego dziecka, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, wygodnej obsłudze i wszechstronnym zastosowaniu. Zestaw posiada spacerówkę, gondolę i dodatkowo dostępny fotelik samochodowy, które można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Nowoczesne elementy wzornictwa takie jak lekka, plastikowa gondola, eko skórzana rączka, kompaktowa bryła ramy i cichy system regulacji budki zwiększają komfort i radość użytkowania. Wózek NITRO DELUXE wyposażony jest dodatkowo w: pompowane koła łożyskowe na sportowej feldze, 12' tył, 10' cali przód; tylną oś 59 cm; osobny pokrowiec do wersji spacerowej i do gondoli; pokrowiec przeciwdeszczowy i moskitierę; pełną regulację oparcia w wersji spacerowej jak i w gondoli; nowoczesny i prosty system wpinania gondoli, wersji spacerowej i fotelika; eko skórzaną lub plastikową rączkę z regulację wysokości; demontowalną ocieplinkę gondoli i materac; zdejmowaną barierkę przednią; praktyczną torbę i koszyk na zakupy; moskitierę w dolnym segmencie budki gondoli. Wózek rozłożony: dł/szer/wys 94/59/124 cm Wózek złożony: dł/szer/wys 98/59/30 cm Siedzisko: dł/szer 89/33 cm Gondola: dł/szer/głęb 89/33/22 cm Waga: Siedzisko 5,8 Kg Gondola 5,4 Kg Rama 6,3 Kg Koła 3,4 Kg Fotelik sprzedawany osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
oj kurcze najpierw problem z wyslaniem a teraz trzy linki ;( sorki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
bardzo fajny ten wózek również jednak ja zwracam dużą uwagę nad większą budką bo u mnie są często sztormy i wiatrzysko niemiłosierne, ale to u mnie. Funkcje widze podobne i również mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajny też ten espiro i cena niezła. Za dużo tych wózków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
bardzo fajny ten wózek również jednak ja zwracam dużą uwagę nad większą budką bo u mnie są często sztormy i wiatrzysko niemiłosierne, ale to u mnie. Funkcje widze podobne i również mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . wczoraj ślicznie u mnie a dzisiaj znowu pada . :( obiad już ugotowałam jadę z synkiem dzisiaj do meża kuzynki dawno u niej nie byłam . mam wolne to korzystam z tego . wczoraj troszke wystawiłam skórę do słoneczka . rano stawiał mi sie brzuch dwa razy tak mocnej ze plecy mnie przy tym bolały ale juz jest dobrze . maluszek daje znać o sobie i stuka do mnie . w czwartek do lekarza . wy szukacie wózka a ja mam zakup ten z głowy bo po synku mam dobry . dzisiaj oglądałam łóżeczka na allegro . po synku mam ale one jest bardzo duże nie standardowe i nie chcemy go znowu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas tez pogoda sie popsula, ale ja sie lepiej czuje bo jestem alergiczka i w upalne dni bardzo mnie meczy a jak popada czuje sie o niebo lepiej. Dziewczyny, ten ESPIRO to fajny wozek i sama chcialam go kupic dla corki ale dobrze go sobie obejrzyjcie w sklepie zamin lupicie. Jego spacerowka jest dosc ciasna. Latem moze i sie nada, ale jesienia i zima gdy dzieci beda mialy rok i poubieracie je w kompinezony, to juz miejsca nie bedzie. Siedzisko jest waskie. To dobry zakup na rok a potem bedziecie musialy kupic zwykla spacerowke. xxxxxxxxxx malawronka-mnie tez sie mocno stawia brzuch, staram sie wiecej odpoczywac i wtedy jest troche lepiej; tez we wtorek mam usg a w piatek wizyte u swojej ginki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A ja do wozkow wogole nie mam glowy. Ostatnio uswiadomilam sobie ze tak naprawde nie mam pojecia od czego zaczac kompletowanie wyprawki ;-) Dzis wizyte na 14:20 i usg polowkowe powiem o tym cisnieniu moze cos zaradzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi tylko mi zawsze sie stawiał ze zmęczenia a dzisiaj obudził mnie ten ból i stawianie sie brzucha . kurcze troszke sie martwię . od soboty zaczynam brać leki nie wiem dlaczego ale ten lek powinno sie zacząć brać najszybciej od 18 tygodnia pełnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. tydzień mnie nie był, ale nadrobiłam posty poprzednie. byłam w szpitalu na obserwacji ciązy. bolał mnie brzuszek, miałam zapalenie dróg moczowych, hiperprolaktylemie i do tego grzybicę. z hiperprolaktylemia nic sie nie robi, podobno... reszta ustąpiła, tylko brzuszek pobolewa, ale może od tego,,że macica rośnie? choć podobno mam małą.... no i niestety przypałętał mi sie kolejny problem- zaparcia, mało tego krew miałam na papierze, wiec pewnie hemoroidy czy coś, jejku, ten szpital mnie tak "zatkał". takie jedzenie dają marne, ale już będąc w domku będę jeść zdrowo. Gratuluje wszystkim Mamom które poznały już płeć, ja jeszcze nie wiem. trzymam kciuki za te Mamy co sie denerwują i życzę spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. tydzień mnie nie był, ale nadrobiłam posty poprzednie. byłam w szpitalu na obserwacji ciązy. bolał mnie brzuszek, miałam zapalenie dróg moczowych, hiperprolaktylemie i do tego grzybicę. z hiperprolaktylemia nic sie nie robi, podobno... reszta ustąpiła, tylko brzuszek pobolewa, ale może od tego,,że macica rośnie? choć podobno mam małą.... no i niestety przypałętał mi sie kolejny problem- zaparcia, mało tego krew miałam na papierze, wiec pewnie hemoroidy czy coś, jejku, ten szpital mnie tak "zatkał". takie jedzenie dają marne, ale już będąc w domku będę jeść zdrowo. Gratuluje wszystkim Mamom które poznały już płeć, ja jeszcze nie wiem. trzymam kciuki za te Mamy co sie denerwują i życzę spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! Jestem tutaj nowa, więc przede wszystkim chcę Wam pogratulować!!! Ja też jestem przeszczęśliwą październikówką - 9/10. Sama urodzilam się 19/10. Mam kilka obaw przed moim połówkowym badaniem USG (w 21 tyg.). po pierwsze w 13 tc, musialam brac antybiotyki - Amoxicilinę na grypę i boję się, czy mały(a) jest zdrowa. Po drugie, moja dieta odbiega znacznie od ideału. Nie jem mięsa, obrzydza mnie. Nie bardzo piję mleko. Mam straszne zachcianki na chipsy i Mcdonalda. eh.... Do tego przytyłam tylko 2,5 kg, choć musze przyznać, ze ciągle pracuję (łatwa praca, choć praktycznie ciągle stojąca). Cóż jeszcze? Czuję się bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów z ciążą, poza grypą w 13tc. Proszę napiszcie mi o Waszych doświadczeniach. Dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×