Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie:-) Jak można założyć dziecku spodenki, koszulke i czapke? Ale może dzięki temu wypoci ten tłusty ryj. Mimi1987 twoje dziecko ma większą łeb niż jego ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyński GOŚĆ !!! Przykro mi że jest ktoś taki pusty wśród nas !! I to jedna z nas skoro zostały pokasowane wszystkie zdjęcia super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przekonana że to michellinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że taki szczur tu jest. Ciekawe kogo będzie gnębił jak grupa sie rozpadnie. Szkoda mi tylko Twojego dziecko O ILE JESTEŚ MATKĄ. Na kogo Ty je wychowasz ?? Na następnego Hitlera chyba . Możesz być z siebie dumna. Szkoda że moja przygoda z wami trwała tak krótko. Ale jakaś SZMATA nie będzie się wyżywać na mnie i na moim dziecko bo najwyraźniej żal jej d**ę ściska że inne dzieci są o wiele lepsze i dlatego obraża !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel osiągnięty :-) mam ochotę się ujawnić, wtedy dopiero byście się zdziwiły. Chciałam wam tylko pokazać że jesteście głupie i naiwne. W internecie każdy może być każdym, a wy ufacie nickom, bo przecież ludzi nie znacie osobiście. Zdjęcia mam i może je wykorzystam. Za głupotę trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo że nie jestem mamą z października 2013 to bardzo chętnie czytałam ten wątek> gościu ujawnij się bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zajrzeć tu przed snem bo się stresuję przed jutrzejszym chrztem a tu taki numer! Jestem w szoku. Byłam pewna że to nikt z nas a jeśli nawet to nie będzie się ujawniać żeby forum i konto działało. Kolejny raz nie doceniłam pokładów zawiści u ludzi. Gość- to na prawdę sprawia Ci przyjemność czy po poprostu nie umiesz znaleźć sobie lepszego zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel osiągnięty ?? żeby co ? rozwalić forum ?? o to Ci chodziło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To brawo możesz być z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
gosc dobrze wiesz ze to nie ja. nie buntuj ludzi przeciwko mnie . zreszta .. niewazne..ja nie chce żadnej nowej poczty ani nowego hasła.. im bardziej grupa na poczcie sie wykruszy to bedzie wiadomo która to pisała szkoda że forum się rozlatuje przez jakąś .... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie te forum już nie istnieje. chcę tylko napisać że życzę wam fajnych udanych wakacji zdrowia dla dzieci i oby się dobrze chowały. a ty gościu jak myślisz że się zdziwię jak się ujawnisz to się grubo mylisz bo mi to zwisa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Przez duchotę nie umiem spać. Przeczytałam wszystkie posty gościa już jakąś godzinę temu i szczerze nie wiem co napisać. Jestem w szoku. Na pocztę nie idzie się nawet zalogować, w sumie nie dziwi mnie to. Nie będę komentować jego wypowiedzi, bo nie ma sensu. Przejrzałam tylko listę osób, które dostały hasło, Milka wysyłałaś każdej z nas i przykre jest to, że mimo iż jest nas niewiele to wśród nas znalazła się osoba pokroju gościa, pełna kompleksów i zawiści o szczęśliwe życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kur&*$wa !!! Przepraszam ale wrocilam z wesela czytam sobie posty i nie moge uwierzyc !!! Jestem w totalnym szoku - osoba ktora to zrobila jest zerem i szmata bo inaczej osoby ktora obraza dzieci nie mozna nazwac. Mam w dupie co myslisz o mnie i o moim dziecku - ono jest chowane w systemie innych wartosci niz Twoje i nie dorastasz mu nawet do piet ! Tyle w tym temacie - nie bede jakiejs zasranej zakompleksionej idiotce udowadniac ze moje dziecko jest piekne i madre. Mam gleboko gdzies co o tym myslisz. I wiesz co owszem udalo Ci sie rozbic grupe tylko powiedz mi co Tt z tego masz wartosciowego? Z jakiego powodu sie tak zachowujesz? Dziewczyny ja mam dosyc i powiem szczerze ze stracilam zaufanie do tego forum, a przysiegam jezeli zdjecia mojego dziecka beda gdziekolwiek wykorzystane to porusze niebo i ziemie zeby gnide "goscia" zniszczyc. Fajnie sie pisalo ale na sama mysl ze ktos byl na tyle perfidny i falszywy zeby wbic sie w grupe zeby pozniej ja tylko rozbic napawa mnie obrzydzeniem. Dziewczyny "prawdziwe" mamusie z forum zycze Wam aby dzieciaczki sie zdrowo chowaly :) A Tobie drogi gosciu zycze zeby zycie skopalo.Ci dupe i zeby potraktowalo Ciebie tak perfidnie jak ty sie zachowujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michellinka dziwne że zawsze pojawiasz się jak gość coś pisze. Najpierw gdy jedna dziewczyna napisała że ma swoje typy to odrazu się pojawiłaś i pisałaś" mam nadzieję, że nie podejrzewacie że to ja". I co mnie wtedy najbardziej uderzyło to fakt że wtedy stwierdziłaś, że TERAZ nie masz czasu żeby obrażać inne dzieci. Zawsze wtedy kiedy jest gość jesteś ty, choć na co dzień aż tak bardzo się nie udzielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauważyłam , niektóre dziewczyny nie piszą, a jak pojawi się gość co obraża to nagle wszystkie się odzywają, tłumacząc się że czasu nie miały bo budują domy, mają szkoły, mają przeprowadzki, wesela etc.. i co..bach nagle znajdują czas, akurat w tym czasie co zaczyna się obrażanie dzieci....dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie powinnyście robić domysłów która to zrobiła to nie ma sensu. Gość jak masz"jaja" żeby obrażać dzieci i krytykować innych to miej "jaja" i przyznaj się kim jesteś . WIĘC JAK ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wejśc na pocztę a tu zonk...wchodzę na forum i mi oczy wyszły z orbit. Ale jedna z was musi byc idiotką...boże-żal tylko twojego dziecka. I macie racje ja ide właśnie zaraz na studia bo mam zajęcia-wczoraj też miałam. Jak zdjęcia moje i mojego dziecka gdzieś się dostaną to ktoś dostanie. Mam rade dla normalnych dziewczyn. Zostańmy tu ale nie róbmy żadnej poczty-mi się fajnie pisało i chce żeby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
gość z godziny 5 . powiedz mi kiedy ja napisałam że jak nie mam czasu na obrażanie dzieci?? dla mnie jesteś debilką która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. przewiń strony w tył i poczytaj ze 100 razy może zrozumiesz za 101 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Dziewczyny najgorsze to snuć domysły kto jest gościem, przez takie pisanie można zrobić przykrość niewinnej osobie. To, że ktoś udziela się po prymitywnych wypowiedziach o niczym nie świadczy. Większość z nas mimo, że nie pisze za często to na bieżąco czyta posty, więc to naturalne, że reaguje. Przyszłamama mi również bardzo fajnie się pisało i dziwnie jakoś ze świadomością, że to wszystko ma się skończyć. Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wolę czytać niż pisać. jak wiele innych jestem bardziej podczytująca. nie muszę codziennie pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie, nie dajcie się sprowokować tępakowi, jak odczuwa ulgę obrażając kogoś to widocznie mózg się dobrze takiej osobie nie wykształcił i teraz są wyniki. Tak jak pisałam kiedyś... nie wysyłajcie zdjęć dzieci na pocztę(starą, nową, nowszą..na żadną), po prostu wymieniajmy się poglądami na temat rozwoju naszych dzieci bez upubliczniania ich tożsamości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jasne jest jedno.gość jeśli piszesz że to ja logiczne że szukasz niby winnych bo chcesz od siebie uwagę odwrócić,żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co wdajecie się dziewczyny w dyskusję z tym "gosciem"? juz wielokrotnie pisałysmy zeby nie reagowac i sam/sama przestanie pisać... i tak było. Przez dłuzszy czas była cisza. A tu znowu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Ja piernicze co za typ człowieka jestem w szoku jak kobieta/matka może być tak tępą zakompleksioną osobą. Chyba ktoś powinien się cofnąć do gimnazjum. Wiem miałam ignorować no ale na taką głupotę nie umiem siedzieć cicho. Gościu masz to co chciałeś pozdrawiam serdecznie. Dziewczyny jak zostaniecie to chętnie będę Was czytać z kafe raczej już znikne bo tu są tak zawistni ludzie że szok:( może przeniesmy się na FCB tam sobie można założyć swoją grupę /wydarzenie i będziemy tylko my pisać . Wątpię wtedy czy jakaś osoba która będzie widoczna będzie pisała takie rzeczy. Przemyslcie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz tylko zkomentuje.. każda matka tu ma roboty po pachy..mało czasu dla siebie. Naprawde nie chce mi czytać wpisow gościa i je omijam. Jakby spam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ejj masz morde żeby obrażać to napisz z jakiego nicka cwaniaro kur%ewska. a może ty masz psychiczną chorobę dwubiegunową? lecz się dziewczyno!! i co teraz będziesz pisać ze swojego nicka jakby nic się nie stało ? jak dzieci zdjęcia będą wykorzystane to na pewno za to zapłacisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn sorka skasowałam pocztę, wieczorem chciałam dodać kilka fotek z wycieczki ale jak zobaczyłam co się dzieje to działałam pod wpływem impulsu... myślę teraz że poczta i tak by nie miała sensu jak jest tu zdrajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
ja myślę że i fb nic nie da jak będzie chciała to i tak nas obsmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakby nie była skasowana i tak już nikt by nie wysłał zdjęć. a wycieczka się udała? my dzisiaj planujemy jechać nad wodę ok 16 . wczoraj też byliśmy od 16 i było super o 20 wracaliśmy do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×