Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość LeoTeo
Dzięki dziewczyny:) nie wiem jak to jest u nas w szpitalu czy mają ciuszki czy nie. a jaki duży się urodzi to nikttego nie wie. Chyba będę musiałą się zaopatrzyć w 2 rozmiary 56 i 60 CtrAltDelet-a pod tym kombinezonikiem co ubrałaś? a czapeczki też ubieraliście. Przepraszam za te może głupie pytania ale to będzie moje pierwsze dziecko i nie mam zielonego pojęcia co jak z czymi w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctr Alt Delete
LeoTeo- to był cały komplet z h&m. Body z długim rękawem, na to kombinezon polarkowy i czapa też z kompletu. Coś podobnego do tego, ale z motywem krówki http://sprzedajemy.pl/zestaw-tygrysek-hm-rozm-62,11276982 :-) Październik był piękny i ciepły, nie lało i nie wiało :-) Migra- to takie ćwiczenia które robi się w domu, trwają około godziny. Jest cały schemat jak należy ćwiczyć. A same ćwiczenia są połączeniem areobiku z zumbą z boksem. Ale ja oczywiście w końcu nie ćwiczyłam wczoraj, bo mi wyskoczył jakiś błąd sieci przy ściąganiu treningu. Grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctr Alt Delete
Undo- w tym bodziaku wygląda jak prawdziwy facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo.My jak wychodziliśmy to było bardzo ciepło.Ubrane miał body z długim rękawem,spodnie bawełniane,skarpetki i czapkę,przykryty kocykiem a w samochodzie odkryłam go.Była super pogoda.A w szpitalu mieliśmy swoje ciuszki rozm.56 kilka par bodów śpiochy oczywiście,czapeczki,łapki ochronne na rączki,dwie pary spodni luźnych bawełnianych,po porodzie dostał ciuszki szpitalne,później przebrałam w swoje.Ale ten rozm.56 zależy z jakiej firmy,Alan urodził się 57cm.więc niektóre za małe były,ale większe też miałam :D Pogoda dziś taka w kratę,niby nie pada,coś tam słoneczko świeci ale za to wieje.Alan spał dziś do 10 rano!Ja nie wiem co on od wczoraj tak śpi długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy wasze dzieci miały potówki?Alanowi coś pod kolanem wyskoczyło,i właśnie nie mam pojęcia co to.Z daleka wygląda jak zadrapanie a z bliska to takie malutkie bardzo krostki jedna przy drugiej,dość czerwone a jedna to taka większa i jak by strupek biały miała na sobie.Hmm nie wiem czy dobrze opisałam,ale nie wiem co to!A i nie wiem też jak potówki wyglądają bo nie miał nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowamama, ale się uśmiałam odnośnie pomocy twojego męża przy kąpieli, he he ma twój m poczucie humoru, nie ma co :) Laptop właśnie w pepco widziałam, był też w tesco, ale ten z pepco zdecydowanie ładniejszy, no ale nie kupiłam, jako prezent od Babci wybrałam ciuszki. W Tesco chyba do 2 czerwca wszystkie dla maluchów są o 30 proc taniej, niektóre bardzo ładne, szczególnie rampersy mi się podobały. Radmon przez długi okres czasu byłam pewna, że Kuba ma potówki z tylu główki, dokładnie tak jak opisujesz, takie czerwone kropeczki jedna przy drugiej. Smarowałam to czym tylko się dało, aż pokazałam pediatrze, który uświadomił mnie, że to nie potówki tylko naczyniak. Moim zdaniem wygląda podobnie do potówek właśnie. Kuba dostał już dzisiaj basenik od chrzestnej i zastanawiam się czy mu nie nadmuchać w mieszkaniu żeby miał zabawę. Jutro idziemy na obiad, moja mama nas zaprasza jakby nie było z okazji również naszego święta, potem o ile będzie ładna pogoda mamy zamiar wszyscy iść do parku, ma być dużo atrakcji dla najmłodszych:)Dzisiaj też wszędzie jakieś festyny, ale nie chce mi się wychodzić. Mąż umówił się z kolegami na mecz, a przed jeszcze gdzieś usiąść, a ja mam dzień dla siebie:). Ctr Alt Delete możesz przesłać link do tych ćwiczeń, muszę się też w koncu wziąć za siebie, dzisiaj mi siostra powiedziała, że mam same fałdy na brzuchu he he :). Taki mały komplement na początek dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoteo wklejam info odnośnie ubioru malucha ze szpitala. Ubranka dla dziecka na wyjście ze szpitala Na odbiór dziecka ze szpitala najlepiej ubrać go tak, jak będziesz ubrany sam, dodając jedną warstwę odzieży. Jeśli będziecie opuszczać szpital przy pięknej pogodzie, wystarczy mu założyć pajacyk i body, na główkę bawełnianą czapeczkę, i przykryć lekkim kocykiem. W ciepły, ale nie upalny dzień można założyć mu dodatkowo lekki sweterek. Gdy zaś dzień będzie chłodniejszy, przyda się body z długim rękawem, śpioszki ze stópkami (jeśli nie mają stópek, zabierz dodatkowo skarpetki), sweterek. Jeśli temperatura spadnie poniżej 10°C, spakuj kombinezon z polaru i ciepłą czapeczkę. Niezależnie od pogody zabierz kocyk do okrycia maluszka. Nie pakuj rajstop, dżinsów, bluzy zakładanej przez głowę, nawet jeśli twoje dziecko ma je w swojej garderobie – choć maluszek bardzo ładnie w nich wygląda, zdecydowanie nie są to ubrania wygodne dla noworodka. Buty również nie będą mu potrzebne – stópki w śpioszkach wystarczy okryć kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeoTeo
Dzięki dziewczyny, dzięki wam już wszystko wiem w tej kwestii :) Pozdrawiam was i wasze maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus,jak uda mi się zrobić foto tego co ma mój Alan to wyśle na pocztę,jeśli mozesz zerknij czy to coś podobnego.Wyślę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo i ja też chyba zabiorę się za ćwiczenia!Jakieś 4kg.muszę zgubić gdzieś :D I brzuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko.Znajomi biorą ślub końcem czerwca.Mieli robić małe wesele,ale że parę tygodni temu zmarła mama Pana młodego to rezygnują z imprezki i robią tylko obiad dla rodziny.Znajomych nie zapraszają już.Mimo tego że jednak nie idziemy to chciała bym kupić im prezent ślubny,żeby mieli pamiątkę?Może coś pomożecie?Myślałam o albumie na zdjęcia,ale że nie będą mieli sesji itp.to raczej go nie zapełnią zdjęciami ślubnymi..Na myśl przyszło mi aby kupić im Anioła-figurę stojącą,ale nie wiem czy takie coś może być.No nie wiem co jeszcze można?Chcę coś na pamiątkę taką ze jak popatrzą to będzie im się kojarzyć z tym cudownym dniem i nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctr Alt Delete
Nie mam linka z tymi ćwiczeniami. Trzeba je ściągnąć. Np. z Chomika :-) Na pocztę wyślę harmonogram pierwszych tygodni Turbo Fire, później ściągniecie sobie poszczególne części. Ale cały program trwa 5 miesięcy, 6 dni w tygodniu po godzinie. Dla szybszych efektów bardziej polecam Jillian Michaels i jej "30 day shred"- mnie mega pomógł zgubić właśnie brzuszek i trwa tylko 30 dni i 30 minut dziennie, żeby zobaczyć pierwsze efekty. Polecam, bo dzięki tym ćwiczeniom rozkręciłam się na fitness :-) .o. Radmon- na pocztę wyślę Ci pomysł na prezent ślubny, który już raz wykorzystałam i na pewno wykorzystam w tym roku jeszcze dwa razy. Może Tobie też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon mało widać na zdjęciu. Te plamki są czerwone?, bo wyglądają na takie bardziej blade. Nie wiem czy to potówki, może niech dziewczyny zerkną, coś więcej pomogą. Postaram się zrobić Kubie zdjęcie, ale pewnie dopiero w poniedziałek i wyślę, o ile mi się uda uchwycić, bo przez te jego włosy tego w ogóle nie widać, dopiero jak się odgarnie, po kąpieli i jak się spoci to wtedy to jest takie mocno czerwone, ale tak jak mówię, mamy powiedziane, że to naczyniak. My na prezent dostaliśmy ręczniki z haftem: mąż, żona, wszystko super zapakowane w koszu. Najczęściej używam właśnie tych, bo przynajmniej mam pewność, ze nie pomyli nam się z mężem który jest kogo. Jeśli chodzi o Anioła, to ja nie za bardzo lubię takie prezenty, no ale ja to z tych praktycznych. Moja siostra np często robi tak, że kupuje jakieś dobre wino, zrywa etykiete, drukuje zdjęcie w tym wypadku państwa młodych, życzenia i nakleje co tam tylko chce. Zawsze jej koleżanki bardzo zadowolone, bo zrobiła to sama. Album też fajny pomysł, ja uwielbiam zdjęcia, więc byłabym zadowolona. Jak nie będą mieć sesji to może sama wklej i poopisuj zdjęcia np od momentu kiedy się poznali itp, zależy jak bliscy są to znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctr Alt Delete pomysł na prezent ślubny zarąbisty. Szkoda, że w najbliższym czasie nie mamy żadnego wesele bo na pewno bym skorzystała:). Radmon myślę, że masz już odpowiedź na swoje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctr Alt,super pomysł,dziękuje!Jest świetny!!No i już po kłopocie :D dzięki jeszcze raz,kochana jesteś!!!!A tylko powiedz gdzie kupię takie pudełeczko,aby miało przegrody,może w pepco,tam mają trochę takich rzeczy. Milakulus,te krostki są ciemne,tylko na foto takie wyszły.No ok jak mozesz wyślij zdjęcie jak to u was wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon - wg mnie to odparzenie. Mojej koleżanki synek ma takie same coś na szyi i w pachwinach. Zaczęła kapac go codziennie i smarowac bepanthenem i jest duża poprawa. Dodam tylko ze wczesniej kąpała go co 2-3 dni i jest grubiutki więc wiadomo że w tych pachwinach, zgięciach zbiera się łatwo brud, pot itp i przy takim grubasku trzeba po prostu bardziej dbac o higienę tych miejsc. Teraz jest dużo cieplej więc może to jest przyczyna tych odparzen, ubrałas jednego dnia za cieplo i wystarczyło... kąp teraz codziennie, nie przegrzewaj i zobacz czy bedzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na prezent ślubny ekstra!!!! :) Knw - co tam u ciebie kochana? coś się nie odzywasz ostatnio.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,ja kąpałam go co drugi dzień,może i racja.Teraz jak były upały to codziennie i chyba tak zostanie,bo teraz coraz bardziej będzie się pocił,a ciałka u niego nie brakuje :) Jeśli będzie się powiększać to pojedziemy do lekarza. Też jestem ciekawe co z Knw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj po pracy mąż mnie poinformował , że ma imprezę integracyjną. Nie pytają mnie o zdanie wyszedł o 20 i wiecie co wrócił dzisiaj o 09.15 .... w nocy napisał tylko sms , że nas kocha , że się zmieni i mam mu wybaczyć jakim jest ojcem i mężem. Dzisiaj wrócił i powiedziałam mu kilka słów. Chyba potrzebuję przerwy od tego wszystkiego długo wytrzymałam teraz jestem w takim dołku , że sobie nie radzę. Mam dość takiego życia. Będę mieć przerwę na kafe odezwie się jak powoli sobie życie poukładam. Czytać będę na bieżąco. Pozdrawiam , Knw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw długo jesteście małżeństwem? Często spotyka się takie sytuacje, że młody tata nie umie poradzić sobie z nową rolą, z tym że dziecko zmienia wszystko. Niektórzy potrzebują więcej czasu,żeby wejść w zupełnie nowy rytm życia.U mnie też na początku była masakra, kilka razy się pakowałam.Miałam wrażenie , że tylko ja wychowuję nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw a on kogoś nie ma? Wiesz takie częste wychodzenie, późne powroty...a jeszcze teraz taka akcja? Wraca o 9 nad ranem? Bym chyba wykopała mojego męża z domu jakby mi takie coś wywinął. Naprawdę bym się zastanowiła czy nie ma kochanki...te siłownie, imprezy..brak inicjatywy. Jak czytam was od kilku miesiecy to ciągle ten twój mąż coś kręci. Podczytujaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAli
Hej dziewczyny- u nas wszystko dobrze, mała grzeczna w dzień , jak zwykle ale nocki słabe. Kurde za 2 tygodnie bedzie miec juz 8m a nadal sie budzi po kilka razy w nocy ;-/ Któraś z mam karmiących piersią pisała ze daje na noc kasze manne na mleku mm- proszę o info jakie proporcje i jakiej firmy mleko. Bede wdzeczna - chce sprobowac czy u nas bedzie po mm poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw-masakra!Ja to bym mojego pogoniła od razu!Sorry ale to jest nie w porządku,bo nie dość że ty ciągle na pełnych obrotach przy dziecku,to jeszcze mąż robi sobie takie wyskoki i wraca o 9 rano!Wszystko wszystkim,wiadomo każdy potrzebuje uciec od codzienności..ale jeśli ma się dziecko,rodzinę to chyba trzeba się ogarnąć.No nie wiem nawet co ci napisać,jestem w szoku.Jeśli jest mu ciężko,jest zmęczony,no ok ma prawo,ale z każdym dniem powinno być łatwiej.Odezwij się czasami.I trzymaj się!! My niedawno do domu wróciliśmy,byliśmy dziś na zakupach,Alan dostał od nas huśtawkę z okazji dnia dziecka i piłkę,taką miękką bo zobaczył w sklepie i strasznie się rwał do niej to wzięliśmy :)Później byliśmy u męża rodziny,przyjechało jego rodzeństwo a jest ich siedmioro,każdy już z rodziną,więc spora ekipa była :) Dużo dzieci,grillowaliśmy i ogólnie miło dzień spędziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon mój Franek ma identyczne krostki w zgięciach łokciowych i na szyjce. To są chyba odparzenia, chociaż kąpiemy Franka codziennie, ale niestety są.Ja smaruje sudocremem i jakiejś wielkiej poprawy nie widzę. Muszę spróbować z talkiem. Dziewczyny mój Franek po raz pierwszy przespał całą noc, normalnie szok, aż żałowałam,że do 1;30 siedzieliśmy ze znajomymi bo bym odespała ostatnie siedem miesięcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu będzie 2 lata jak jesteśmy po ślubie. Kochanka odpada. To , że chodzi na siłownię spotyka się z kumplami w weekend to jestem pewna na 100 % bo mamy wspólnych przyjaciół znajomych i spędza z nimi czas wolny. Za szybko by się wydało jak by mi wałka wywinął. To , że pracuje dłużej to tez jestem pewna. Myślę , że go to wszystko przerasta. Mała potrzebuje więcej uwagi , nocki mamy kiepskie i sobie nie radzi. Dzisiaj spędził z nami cały dzień obiecał , że taka sytuacja się nie powtórzy. On zdaje sobie sprawę , że jest leniwym ojcem bo mi to powiedział i obiecał , że się zmieni. Zobaczymy .... pewnie przez kilka dni będzie jak w bajce a potem znowu będzie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw,oby się wszystko dobrze ułożyło,tego Ci życzę i trzymam mocnooo kciuki za Was!!! Migra,dziś Alanowi z tych krostek zrobiła się taka jedna wielka czerwona plamka,możliwe że to odparzenia,bo świeci się skórka w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw trzymaj sie! Będzie napewno lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Cześć dziewczyny jeju jaka zmiana na kafe no nie mogłam tego ogarnąć; ) Alan na dzień dziecka dostał basen, kule taką co się kręci itp, kolejne klucze grające z gryzakiem;) i ubranka. Knw życzę Ci żeby się wszystko ułożyło. Wiesz facecinto takie duże dzieci i teraz jak masz córeczkę to czuję się odrzucony może trochę zazdrosny niestety oni głową to rzadko myślą; ) Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) Knw też trzymam kciuki żeby Wam się ułożyło. Dzisiaj mieliśmy chrzest :) Mój synek o dziwo grzeczny, trochę pośpiewał z księdzem :D, ogólnie pod koniec mszy już był śpiący ale wytrzymał :). Cieszę się że już po, mimo że było fajnie, Mały u wszystkich na rękach, także jak w kościele go trzymałam na rękach tak dopiero po 4 godzinach mi go oddali do ululania :) Teraz możemy jechać poszaleć z prezentami na Dzień dziecka :D Jestem padnięta, cały dzień na nogach, przyjęcie było u nas więc latałam z talerzami i ogólny chaos ogarniałam, oczywiście z pomocą mamy i siostry ale stres i poranne wstawania dały swoje :) Lece spać, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×