Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

A czy wiecie- jak się ma z prawdą teoria, że lampka czerwonego wytrawnego wina tuz po karmieniu na noc- pobudza laktację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam pisac ze to przybornik :P Ja tez mam w komplecie z lozeczkiem i cala reszta ale lozeczko bede rozkladac jak mala bedzie miala 4 lub 5 miesiecy jak zacznie wyrastac z kolyski ;) Ja wlasnie wstepnie spakowalam torbe : -2 reczniki (duży i mały) -2 koszule do karmienia -1 koszula do porodu -szlafrok -kapcie -3 paczki podpasek :D -5szt. majtek poporodowych -herbate na laktacje w razie czego -masc na brodawki -wkladki laktacyjne -czesc wynikow badan -2 biustonosze do karmienia -skarpetki, majcioszki :P -kosmetyczka (zel pod prysznic, szampon, maszynka do golenia, pasta do zebow, szczoteczka) Musze kupic jakis krem np. Nivea , balsam ochronny do ust i kulke pod pachy :) Aaaa na koniec dorzucic do torby ze dwie buteleczki mineralki 0,5. I u mnie chyba tyle... A moze o czyms zapomnialam? 8| Jutro bede robic pranie i wrzuce sobie torbe do wyprania a jak wyschnie to tam bede pakowac rzeczy dla malej tylko ze mam dylemat bo niewiem gdzie moge rodzic :/ Chcialam w pewnym szpitalu i tam trzeba miec wszystko swoje dla dziecka lacznie z rozkiem itp. ale na 90% bede rodzila gdzie indziej ze wzgledu na cukrzyce ciazowa a tam dla dziecka nie trzeba miec nic wiec niewiem jak sie spakowac... Ale chyba spakuje wszystko bo to nie zginie w torbie a moze sie przydac na wyjscie w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bolow... Ja coprawda 33tc, ale nie ukrywam boli dol brzucha jak diabli :/ Maz mi mowi "Tak ma byc, Amelka rosnie" no ale od kiedy w ciazy bol brzucha to cos dobrego? :) Najgorzej jest tak jak Wy mowiecie - przy wstawaniu :/ I przy pierwszych krokach po wstaniu bo chodze jak kaczka hehe ;) Dzis zauwazylam ze troszke brzuch mi sie obnizyl... Nie jest tak wysoko jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozbierałam pare rzeczy do torby dla małej z kosmetyków dla niej nic nie biore najwyzej z domu dowiaza jak bedzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wrzuce chyba tylko jakies pampersy w razie czego bo , chusteczki nawilzajace i jakas pieluszke tetrowa jakby sie malej ulewalo czy cos... Noi pewnie jakas czapusie i niedrapki i ze dwa komplety ubranek - jesli sie nie przydadza w szpitalu to beda na wyjscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 - ja slyszalam, ze od spirytusu juz sie odchodzi. :) sa nowe, lepsze sposoby dbania o pępuszek. :) aco do tych bóli mam tak samo, teraz nawet wrocilam z miasta i jest masaaakra :( tak ciągnie u dołu, ze szok. a w nocy wstac to jest wyczyn, czuje sie jak mega stara babcia! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mini - ja musialam sobie fotel przysunac do lozka sypialnianego bo bym nie wstala, no chyba ze na czworaka na podloge a potem z podlogi na kolanach haha :D A tak to lapie sie za fotel i jakos daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka a ja od zeszłego weekendu mam inny patent hahah :D bo koło 'mojej' strony lozka lezy juz lozeczko i jak wstaje to sie o niego podpieram :D inaczej byloby ciezko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha taaaa styl densowania ubawny:P A te nowe lepsze sposoby to jakie??:D Polecam Wam do Wpakowania stanik do karmienia:P Opaskę/klamrę/spinkę do włosów- aby na twarz nie wpadały i patent- Worek monet na parking:P bo facet świruyje, w portfelu nie raz nie ma drobnych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha patenty na wstawanie- to jednak nie jestem sama- ja mam taki ozdobny zagłówek i- pierw turlam się na bok- pełznę do skraju łóżka, wystawiam nóżki na zewnątrz- łapię sie za zdobienia- i ciąąąąąągne ku góre- jak usiądę- to odpycham sie i wstaję:P a jak mój nie śpi to mnie "wypycha: albo wyciąga:P łahahaha ja jestem ciekawa jak Wy zakłądacie jakieś zabudowane zimowe buty:D?? JA mam taką pogodę, ze nn stop chodzę w jakiś wsuwanych, wlbo adidaski mam tak związane że wciskam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam poki co nic nie boli, jedynie przy podnoszeniu sie jest mi strasznie ciezko - nieraz musze sie czegos zlapac ;) Kurde, Wy juz wszystkie spakowane a ja w zasadzie wiekszosc mam kupione do szpitala ale jakos za pakowanie nie moge sie zabrac... Dokupie w przyszlym tygodniu jeszcze jedna koszule do karmienia i biustonosz bo tez mam tylko jeden, popiore i dopiero sie spakuje :) PaOlcia.94 moj syn urodzil sie w 37 tyg i mial w ksiazeczce wpisane ze wczesniak 37 tydz i na karcie szpitalnej tez. Byc moze to tez zalezy od wagi - on mial tylko 2560 g ale dostal 10 pkt wiec wszystko niby w porzadku procz wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musze nic dla malucha brac :-) tylko ubrania na wyjście hmm ale i tak spakoawalam paczke mala pampersow i chusteczek pieluchy dwie ubranka masc do pupki próbki oczywiscie bo dostalam od poloznej i balsamik do kąpieli :-) itp dla siebie dwie piżamy reczniki a i dla maluszka tez recznik :-) i takir tam dla siebie do mycia cos kosmetyczke itp. Ale kosmetyczke to nie fluid i takie tam tylko pasta do zebow szczoteczka i takie :-) szlafrok kapcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 - wolalam zakladac zimowe buty do kolan jak teraz botki czy adidasy !!! :D kozaki zalozylam na noge bez problemu a z boku mialam zamek wiec nie mialam z nimi problemu ale zaczely mi przemakac wiec je wyrzucilam i teraz zakladam albo takie sportowe za kostke choc odprawiam przy tym przerozne rytualy i figury prawie jak w kamasutrze lub ostatnio probowalam zalozyc adidasy i trwalo to bez mala 10 minut i powiedzialam sobie "NIGDY WIECEJ!" bo potem dyszalam jak staruszka a ile sie oskuczalam przy zakladaniu adidasow to szkoda gadac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mi ostatnio jak na kafelki spadła kartka papieru--- nikogo nie miałam, żeby powołać- szpagata nie zrobie- a wpadło w takie miejsce---- zdjęłam kapcia, nadepnęłam stopą- przesunęłam przez pół kuchni do gołej kafelkowej ściany- i nogą po ścianie tą kartkę podsunęłam ku górze hahahaha:) Wyjście z wanny jakoś jakoś- ale malowanie paznokci u stóp hahaha zagrać to tylko:P:P:P a i moi rodzice mają takie auto- co przy asfalcie jedzie ale te nie dość że fotele mają leżące- to auto jak bolid- ostatnio tata mnie wyciągał bo nie mogłam wysiąść był spłakany ze śmiechu. W sumie pisze tata tata- a to mój ojczym- tata zmarł jak mała byłam. Ojciec w końcu- więc mam 2 tatów o:P Ciekawy temat do dyskusji- poważnie- ja podziwiam mężczyzn- zwłaszcza takich na nasz wiek- któzy potrafią zaopiekować się samotną ciężarną,. albo z małym dzieckiem i kochać jak swoje. Miałam ostatnio rozmowę z moim- i on mi mówi, że przeprasza mnie ale jako facet jakoś inaczej przechodzi ten proces ciąży. JAk tak mówimy o tym to mu serce nie wali. On dopiero poczuł taką miłość bezgraniczna do dziecka jak go okopała przez brzuch- ale bał się przyznać... bo facet to musi naocznie/ namacalnie- powiedział I że my kobiety, jak zobaczymy te 2 kreski to juz jest miłość- prawdę chyba mówi:P Ja mam przykład koleżanki- facet w ciąży ją zostawił- inny pookochał małą jak swoją- teraz gdy mała ma 8 lat- oni się rozstali- a ten- mimo, że nie uojcowił jej bo laska nie chciała- i nie ma jego nazwiska- przywozi pieniądze, zabiera do siebie, do dziadkó- mała wie, że to nie jest jej biologiczny tata- ale kochaja się jak nikt. W sumie nie raz myślę, że to z nim powinna sie chować, a nie z nią- bo laska ma bagno w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze sie zdziwiłam bo ja nie mam problemówze zgnaniem sie czy wiazaniem butów czy wstawaniu z łózka normalnie wstaje i wszystko robie jak przed no moze lekko nie dostaje palcami do podłogi jak sie zchylam a tak to jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zależy to od wagi dziecka bo mi lekarz powiedzial ciaza doniszona a dziecko ma parametry 40 tygodniowego niemowlaka :-) Ja problemow az takich z butami nie mam gorzej napewno jest mi wiązać sznurówki ale tak sobie zawiazalam ze tylko noge wkladam ogladalam prognoze pogody od jutra snieg przez caly tydzien wiec wkozaki sspowrotem wskoczymy. Co do ojca ojczyma ja mam podobna sytuacje moj biologiczny tata ma mnie w dupie od zawsze mieszka z 200km ode mnie ma dwie córki mama moja bardzo go kochala ale musiala go rzucić bo byl katem! :-( jak mialam nie cale dwa latka to poznala mojego tatusia ktorego kocham nad ZYCIE! i jest dla mnie najlepszy na swiecie nie chcial wiecej dzieci bo mowil ze ma mnie a ja jestem jego oczkiem wglowie :-) sa z moja mam juz z 17lat i sa Szczęśliwi a z tamtym nie mam kontaktu i nie chce ale mam kontakt bardzo alez to bardzo dobry z dziadkiem i babcia oni tez z nim nawet nie gadaj bo ich olewa wiec mam 3 babcie i niestety jednego dziadka a najlepsze jest yo ze moja babcia z dziadkiem np odwiedzaja normalnie moje ojczyma i mame trzymaja sie bardzo dobrze hehe :-) A jezeli chodzi o miłość do dziecka do mojego doszło jak poszedl ze mna na USG od tego czasu zawsze jest ze mna u gin mowi ze nas kocha ze w brzuchu mam jego skarb itp i jak go pierwszy raz kopnął to cieszył się jak dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed - wlasciwie 3/4 mam ktore znam mówi mi, że używaja Octenisept na pępek :) czytałam też już o nim w kilkunastu gazetach i mam zamiar go kupić. Hehe mi też ciężko nawet buty wiązać, musze usiasc. brakuje tej sprawnosci sprzed ciazy baardzo.. ale juz niedlugo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem od czego zalezy czy jest wczesniak czy nie ale chciałabym zeby mała urodziła sie jako w terminie ... nie jako wczesniak noi bardzo chciałabym zeby dostała najwyzsze punkty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam sobie ten preparat na pępek :) położna oglądała moje kosmetyki i mówiła że wszystko dobrze kupiłam :) ja chcę urodzić przed świętami tak bym chciała ale chcieć to ja sobie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie !!! Jak tam samopoczucie ?? U mnie bardzo dobre chociaz połowa nocy nieprzespana przez ból żołądka (KOSZMAR) Dzisiaj zakupy ale sie cieszę ;) Odezwe sie po... BaY...;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) PaOlcia- sił i powodzenia życzę. Noc jak każda inne- z siusiu w roli głównej. Ja zabieram dzisiaj manatki, w tym kompa- bo mnie nauka czeka;/ i zmywam się do mamy:P cóż za rozryyywka fiu fiu:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha Angelek HAhahaha :D WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS KOCHANE :):* Ja przespałam jakoś tą noc jak zwykle z 5 razy wstałam ale to norma ale brzuch mnie boli i pochwa i z dnia na dzień coraz bardziej... nie wiem o co chodzi ale mówią że to normalne to się nie przejmuje... :) Ja też dzisiaj wyskoczę sobie na miasto ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! ;) u mnie snieg zaraz sie chyba zalamie :/ a ja sobie na sniadanie zrobilam nalesniki z dzemem malinowym! mniam :p angelak hahaha dobre to co napisalas! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłaś mnie angelak :) wszystkiego naj kobitki! :* Ja noc miałam też z mnóstwem pobudek, a przekręcić się na drugi bok to jakaś masakra.. od 23 tak mnie boli krocze, jak jeszcze nigdy wcześniej. Prawie płakałam z bólu jak miałam wstać. Fatalne rozpoczęcie dnia, ale bedzie lepiej. :) po poludniu wychodze z najlepsza przyjaciolka a wieczor z facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj na sniadanko mialam nalesniki tylko ze z dzemem truskawkowym pycha :-) smacznego :-) u mnie tez pogoda sie popsula...:-( i tak ma byc caly tydzień... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×