Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Ja dzisiaj wzięłam nospe bo tak bolalo... oj dziewczynki jeszcze troszke i nas czeka dopiero bol :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim i wszystkiego dobrego :) U mnie tez snieg lezy, koszmar a tak juz wiosennie bylo... :( Dziewczyny czy u Was w szpitalach tez obowiazuje zakaz odwiedzin i porodow rodzinnych? U mnie w miescie w kazdym szpitalu i niestety na ta chwile nie przewiduja zeby to sie mialo szybko zmienic :( Bo niby grypa panuje, chyba od stycznia tak powtarzaja a grypy przeciez dawno nie ma. Ja mam tylko nadzieje ze nie urodze w marcu a po swietach odpuszcza ten zakaz i bede mogla rodzic z mezem. Ubranka prane wczoraj jeszcze nie powysychaly wiec nie musze dzis prasowac :) Tyle dobego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie narazie nic nie boli, wczoraj tylko mnie krocze tak zabolalo, a moj sie ze mnie smial jak mu powiedzialam ze czuje jak by mi noge wyciagal tamtędy :D u mnie w szpitalu nie ma zakazu, ale w szpitalu gdzie rodzila siostra byl niby zakaz odwiedzin ale i tak ludzie siedzieli no i porod rodzinny tez miala normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzisiaj mam jakiś zły dzień mam dół taki jakiś... Byłam na zakupach kupiłam dla mojego skrzata małego śpioszki pół śpioszki i body jakoś myślałam że to mi humor poprawi ale niestety na chwilkę tylko pojechałam kupiłam sobie 2 staniki do karmienia bo tylko tego nie miałam i dalej jestem smutna nie wiem co jest robie bigosik może jak mi wyjdzie to będę zadowolona... A jak wsi Mężczyźni dzisiaj się sprawują ? mój rano złożył mi życzenia i wyszedł z domku... pytał się tylko czy jestem smutna bo nic nie dostałam, powiedziałam że nie ale chyba chciała bym dostać jakieś kwiatki ładne albo coś no nie wiem, zobaczymy dzień się nie skończył ... ale jak na razie to płakać mi się chcę... ja nie wiem czy to nie jest depresja jakaś ja codziennie płaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja teraz jestem w 28 tygodniu ciąży, bo termin mam dopiero na maj..U mnie tez pogoda nie za ładna niby nie pada ale tak ponuro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie dziewczynka Marcelinka:) ale powiem Wam dziewczyny ze daje nieraz popalić mamie, ćwiczy trenuje szczególnie rano i wieczorkiem.. No nieraz jak do niej mowie to tez kopie, natomiast jak tak daje czadu to zawsze mowie mężowi żeby sobie zobaczył to wtedy Marcysia przestaje kopać. A u Was jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Wiesz że u mnie też tak jest jak tylko mały wariuje to mój kładzie rękę na brzuszek i od razu idzie spać hehe Więc coś naszych maluszków łączy:) 28 tc jeszcze troszkę przed tobą ;p powiem Ci że ja najgorzej czuję się od jakiś 2 tygodni jest strasznie ciężko mi nie wiem czemu tak jest ;p pewnie dla tego że mały jest duży i ciężki ;p A ile masz lat jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ja tez czasem mam takie smutne dni. Hormony szaleja. Oj nie mow mi o bigosie bo zaraz tam wpadne do Ciebie i Ci caly gar zjem :D xx A mojego mężczyzny jeszcze w domu nie ma, ale ja nic od niego niechce tylko zeby mi troszke czasu poswiecil :) xx ptyska87 WItam! :) ładne imie wybralas! Moj maluch robi dokladnie tak samo, gdy tylko moj narzeczony przyklada reke odrazu jest cisza :) Mowi ze juz sie ojca slucha hehe :D nieraz jak sie wypnie czy kopnie w zebra to az bol sprawia ale to taki kochany bol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 lat :) Powiem Ci ze niby jest jeszcze trochę przede mną ale tez nie które rzeczy zaczyna mi być ciężko robić.. Najgorsze jest trzecie piętro :) a co dopiero będzie później :) ale myślę ze jakoś przetrwamy do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta widocznie maluchy czuja jakiś respekt do tatusiów ze tak od razu się uspakajają . Mam ino problem ze spaniem nie mogę coś spać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu ze spaniem raczej ze snami, sa strasznie pokrecone i raczej nie mile :/. No i oczywiscie wstaje w nocy do lazienki po 5 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sny tez mam trochę pokręcone no ale jak już wstanę do WC to już coś się uśpić nie mogę nieraz to lezę z godzinę bo uśpić się nie dam rade, no a ze mi potem brakuje snu to odsypiam w dzień bo jestem nie śpiąca wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoras z was starsze dziecko?Ja mam 5 letnia corke i jestem w 35 tyg ciazy,termin mam na 16 kwietnia.Ona raz sie cieszy ze rodzenstwo bedzie miala,a raz mowi "Nie chce zebys dzieciaka rodzila"...zastanawiam si co to bedzie...mysle ze bedzie zazdrosna,bo dotychczas ona byla najmlodsza i najkochansza w calej rodzinie:-)Ja jestem jedynaczka,moj maz ma 3 rodzenstwa( w tym 10 letnia siostre).Jak wasze dzieci ustosunkowaly sie do nowego czlonka rodziny ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolin87 ja mam 5-letniego syna a jestem w 33tyg :) Moj Kacper bardzo sie cieszy i nie moze sie doczekac, powiedzial nawet ze bedzie dzidziusiowi wycieral pupe ;) Glaszcze i caluje brzuszek, rozumie ze nie moge z nim szalec i poki co nie sprawia klopotow, nie dopomina sie nowych zabawek bo wie ze trzeba kupic wozek i lozeczko dla dziecka. Jedynie to martwi sie porodem bo wie ze bede w szpitalu i to go najbardziej niepokoi. Ale nigdy do konca nie wiadomo jak sie dziecko zachowa jak juz urodzi sie maluch. U mojej kolezanki starsza dziewczynka bardzo dobrze przyjela mlodszego braciszka, a z kolei u jej brata starsze dziecko powiedzialo ze wyprowadza sie do babci bo nie chce mieszkac z braciszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys kochana też tak czasem mam, choć od paru miesięcy już na szczescie rzadko, ale się zdarza.. czasem potrafię popłakać się bez powodu.. będzie dobrze :* ptyska87 - witam :) śliczne imię wybrałaś, takie wdzięczne :) u mnie Mała kopie prawie nieustannie haha czasem w nocy nawet mnie budzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę po kolei Zapraszam na kapustkę ! :) starczy dla każdej z was :) Hmm... co do nocy ja też budzę się po nocach i jest mi potem ciężko zasnąć teraz na szczęście już nie mam pokręconych snów ale też jakoś od 28 tc do 32 tc miałam jakieś chore sny... Hmm teraz budzę się po nocach na siusiu i też dla tego bo nie wygodnie z boku na bok a jak już się ułożę wygodnie to dostaję zgagi... budzę się przed 8 rano i tak w kółko... najgorsze jest to że mnie cały czas brzuch boli... :( i kroczę... jestem ciekawa kiedy mnie złapie cały czas czuję jak by miała mi coś polecieć między nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzis ledwo wyrabiam... Tak okropnie boli mnie w pachwinach ze niewiem :/ Jest to bol ciagly a nasilim sie popoludniu podczas zakupow z mama tak ze ledwo szlam :/ Niedawno doszedl bol krzyza i jeszcze klocie (jakby szpilkami) w pochwie ktore trwa kilka sekund i mija :/ Ledwo chodze a o lezeniu i wstawaniu juz nawet nie wspominam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wam musze pochwalic dostalam kwiatka od przyszlego tescia i szwagra i od wujka :) no i od mojego ukochanego kosmetyki :) wiec swieto nalezy do udanych hihi :) xxx allegrowiczka mnie tez czasem boli w pachwinach. a teraz ide spac dobranoc laski :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święto jak najbardziej udane bo moja kobietka dała mi dzisiaj luz- dawno tak fajnie/dobrze się nie czułam:P Kochany też sie spisał:P Uwaga- udało mi się dorwać tutaj majtki poporodowe:D jeeeee- 1 paczkę 1 par ale jest radocha:) I krem do sutków wpakowałam do torby:) Dokupiłam sobie dzisiaj husteczek mokrych - bo sobie zachciałam od tak, i wyczaiłam takie ręczniki po porodowe- w aptece- to sobie kupiłam o:P nie wiem w sumie po co ale mam:P Dopiero wlazłam do domku jestem zmęczona i uszczęśliwiona. Judys z bigosem jakoś przeżyje:P niedawno jadłam:) ale jutro wstawiam grochówkę:) POzdrawiam! Witam Was nowe Panie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dnia kobiet, to ja takiego pięknego jeszcze w życiu nie miałam jak dziś.. :) jestem szczęśliwa. a to kłucie, ciągnięcie w kroczu widzę łapie nas wszystkie, ja chodzę od paru godzin jakby mnie autobus potrącił dosłownie! jak prasowałam to myślałam że zaraz wyjdę z siebie tak wszystko boli. zawsze w takich sytuacjach mysle sobie, to co dopiero POROD.. jak to boli. schizuje sie coraz bardziej, choc staram sie nie myslec za czesto o tym, aby nie zwariowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez boli w pachwinach,zwlaszcza jak poleze i mam wstac,albo jak napinam miesnie brzucha:-/ tak mam od 27 tyg,teraz jestem w 35.Przy pierwszej ciazy 5 lat temu jakos lepiej sie czulam,o tej porze smigalam jeszcze i nic mnie nie bolalo,ale fakt ze bylam szczuplejsza o jakies 15 kg :P W nocy najbardzieuj mnie bola pachwiny i spojenie lonowe ,zwlaszcza jak mam sie z boku na bok przekrecic.Najbardziej lubie z mezem spac odwrocona brzuchem do jego plecow ,bo moge jedna noga zarzucic na jego udo i wtedy mi najlzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! U mnie dzień kobiet fantastyczny dostałam bluze stanik i perfumke od narzeczonego ...;) xx co do bólu to czasem mam w pachwinach ale bardzo rzadko najgorzej jest z zebrami xx o bólu podbrzusza t nie wspominam bo zdazyłam sie juz do tego przyzwyczaic;) ( całe szczescie) xx Witam nowe dziewczyny !! xx zakupy bardzo udane cały dzien dzisiaj na nogach a noi łóżeczko mi wkoncu doszło odrazu posciel poszła do prania łóżeczko stoi jutro jak wszystko poprasuje i poubieram zrobie zdjecia i Wam wysle jest sliczne ;) xx juz mam wszystko dla siebie i dla małej nic tylko czekac na ten wielki dzien xx Ale sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolin- ja też tak śpię z narzuconą nogą na gadzinę z boku:P im bliżej terminu- tym większa ekscytacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Wczorajszy dzień był wyjątkowy:P mężuś spisał się ładnie :) Dziś próbowałam się położyć później, bo myślałam ze jak później sie położę to prześpię cala noc no ale oczywiście ze to tak nie jest..No ale może to minie.. Pisałyście o tych bólach w pachwinie to nieraz mnie tez coś tam zaboli..:) Pozdrawiam Was Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie ,ze ciaza to nie choroba :-P To czemu do cholery jasnej tak wszystko boli :-D Dzisiaj mezus ma lozeczko ze strychu zniesc,poki mam sile odswieze je i niech sie wywietrzy ,5 tyg powinno wystarczyc:-)Juz najchetniej bym poscielke ubrala ale za wczesnie chyba,bo by sie tylko kurzyla przez miecha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym miesiącu z mężem jedziemy pokupować wszystko bo lepiej teraz niż jak będę w ostatnim miesiącu:)a mamy trochę do kupienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie Dzień Kobiet minął do dupy :-( nawt lodygi nie dostalam... tylko czerstwe życzenia... bo dla mojego to glupie swieta. Ehh ja juz mam wszystko gotowe i juz mam wszystko z glowy boze siedze w szkole i taka baba nudzi ze szok!! Ja zaczęłam brac no spe bo mnie coraz bardzie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Nasze święto i nie jest głupie.Mam nadzieje ze te zakupy nam pójdą szybko. To Ty już prawie końcówkę ciąży masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×