Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Mnie dzisiaj i wczoraj mały strasznie kopał, aż czasem zacinałam się jak coś mówiłam i sie ze mnie smieli wszyscy :). A tak ogolnie chyba jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to troszkę polatał dzisiaj ;p hehe a tak to wszystko oki ja mam lekarza dopiero 25 ehh jeszcze 13 dni zobaczymy czy mały poczeka na wizytę czy nie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro biorę się za domek :) będę sobie sprzątać :) prasować itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys Ty chyba chcesz na dniach urodzic, cos? ;p oszczedzaj sie troche Kochana Maluszek ma jeszcze troche czasu do terminu a lepiej zeby urodzil sie wtedy kiedy uzna za odpowiednie :D ja juz tak codziennie nie sprzatam a jak sprzatam to wszystko na spokojnie, czesto odpoczywam.. trzeba uwazac na siebie :P Ide zrobic porzadek w komodzie Liwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała urodzic na dniach chociaz od terminu zostały jeszcze równe 3 tygodnie to juz bym chciała miec mała i byc po wszystkim... coraz czesciej sie zastanawiam czy pójdzie szybko czy beda jakies komplikacje oby wszystko przebiegło sprawnie a Wy zastanawiacie sie czy Wasze dzidzi bedzie zdrowiutkie i bedzie wszystko dobrze?? xx Moja znajoma urodziła w połowie lutego miesiac przed terminem i do teraz jest w szpitalu z małym bo cos tam dostał żółtaczki i cos tam jeszcze. modle sie zeby nam sie to nie przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja dzisiaj realizuję zachcianki- mandarynki i pomidory na przemian:P I Spędziłam miło czas na kawce u koleżanki:) Od 2 dni czuję się b.dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini mój lekarz powiedział że mam ciążę donoszoną :) i tak na prawdę najlepiej będzie jak urodzę jak najszybciej ze względu na to że dziecko jest duże i lepiej tak będzie bo nie będzie się ani on ani ja męczyć za bardzo ;p :) a tak po za tym to pierwszy termin mam na 23 marca ;p to jak bym urodziła np 20 to by było pięknie ;p a jak nie 23 to 10 kwiecień modlę się tylko żeby nie przenosić. A tak na prawdę też mam dosyć ja noce nie przesypiam bo mam taką paskudną zgagę bóle straszne !! I jeszcze te kłucia w pochwie i podbrzuszu straszne!!! boli mocno czasami naprawdę mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys to sobie musisz pomóc w tym ;) dzis Ci powiem ile moja mała juz waży. xx ja to bym chiała urodzic 21 hehe w moje urodziny było by super ;) szczerze mówiac to ja nawet nie przyjmuje do waidomosci ze mogłabym urodzic po swietach he... na swieta chce zeby juz mała z nami bya i tego bede sie trzymac ;) jak sie uda sie w przyszłym tyg do potem poszalejemy i zaraz bedzie ;) xx do piatku leki później niech siedzieje co chce =] xx Dzis jade na kontrole do gin opowiem Wam jak przyjade tylko jeszcze musze zahaczyć o miasto i wracam ;) xx Do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTuryta- domek lśnił, kolacyjka zrobiona, dostałam kawitek, a wstrętna gadzina skruszył się i przeprosił, że mam rację i wie o co mi chodzi:D:D:D Dzieeeeeń dobry- pobiłam rekord siusiania w nocystraciłam rachubę ile razy byłam hahaha:D Judys- to po schodach raz raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj całą noc przespalam :). Za chwilę zacznę torbę pakować. Dzisiaj wózek zamawiam :). W sobotę pokój malujemy i chyba już będzie wszystko gotowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj całą noc przespalam :). Za chwilę zacznę torbę pakować. Dzisiaj wózek zamawiam :). W sobotę pokój malujemy i chyba już będzie wszystko gotowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 narobilas mi ochote na mandarynki! :) haha widze ze Twoja metoda zadzialala, ja jak bym tak zrobila, to owszem przyjechalby po mnie ale syf by byl dalej, tak go mamusia wychowala. xxxx Judys002 a ile juzTwoj maluch wazy? xx Torba spakowana! jestem gotowa hehe, wszyscy sie pytaja czy sie nie boje, no i co z tego ze bede sie bac.. i tak jakos musze wydobyc swojego synka :P wiec mam w nosie bol i czekam na akcje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judysko
kiedy miałas ostatnia miesiączkę? bo pamietam jakos że termin miałas na 11 kwietnia. ja tez mam na 11-tego (mam inne z usg , ale lekarze uważają że one sa nieważne i mam sie trzymać tego z miesiączki). i byłam u lekarza i mój mi powiedział że donoszona ciążę będę miała za 2 tygodnie i mam sie wstrzymać do tego czasu z porodem. a u mnie szyjka juz prawie gotowa i sie martwię że dzidziuś jeszcze nie gotowy. dlaczego Tobie lekarz powiedział że masz donoszaoną ciążę. no chyba że ja cos poplatałam i ostatnia miesiączkę miałaś kiedy indzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHeHe:P Turysta a widzisz- polecam polecma:D dzisiaj też zaczełam dzień od kanapki 2 szt kiwi i 4 mandarynek...:D:D:D Dzisiaj brzucho u dołu boli- i uwaga--mam wizytę u położnej!!! woooow- pewnie niczego ciekawego sie nie dowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, bardzo Wam wspolczuje tych przeroznych boli, moze za malo sie oszczedzacie - sprzatanie, latanie po miescie - to na pewno ma jakis wplyw. PaOlcia.94 koniecznie daj znac jak po wizycie :) i ile malenka wazy. Ty bardzo chcesz urodzic przed swietami, ja bym sie bala ze jak urodze przed to mnie nie puszcza do domu i swieta spedze w szpitalu, wiec juz moze lepiej po... Na spokojnie ;) Ja sie bardzo boje ze cos bedzie nie tak i zamiast 3 dni, znow beda nas dlugo trzymali - jak przy pierwszym dziecku :( Ja wczoraj kupilam pieluszki w Rossmanie, ma ktoras takie? Mialam zamawiac Happy ale te mi sie nawinely, przetestujemy je i jak beda dobre to nie bedziemy zmieniac. W przyszlym tygodniu zamowimy reszte rzeczy na allegro bo przyszedl w koncu dlugo wyczekiwany zwrot podatku :) Zostanie tylko wozek i lozeczko, ale to jakos w kwietniu, po Swietach - w sklepie czeka sie tydzien wiec mysle ok 10 kwietnia to by akurat doszlo ;) Dla mnie zostala do kupienia jedynie koszula rozpinana i tyle, bede za tydzien na badaniach to zajde sobie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys no chyba, ze tak.. :) ciekawe kiedy bedziesz miala synka przy sobie :) sisia ja kupuje BabyDream z Rossmanna, na razie w piatek kupie 2 paczki (bedzie promocja). Pracowalam w rossmannie przed ciaza i powiem Wam, ze schodza te pampersy, ogolnie są w miare tanie i sporo mamusiek sobie chwali. A ja kochane mam wizyte jutro i jestem ciekawa ile Mała waży.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak: Mała waży juz 3350 (dużo) ;) szyjka jest gotowa do porodu czyli prawie jej nie ma ;) na KTG minimalne skurcze ( gin powiedziała ze przy takich skurczach sie nie rodzi;)) w piatek odstawiam całkowice leki JUPII!! od piatku wszystko moze sie zdazyc ginka powiedziała mi tak " OBYŚMY SIĘ ZOBACZYŁY W PRZYSZŁYM TYGODNIU";) xx Pampersy to tak do szpitala kupiłam własne te BabyDream1 w rossmanie takim przypływem enegrii jak byłam na zakupach ;) a normalnie bede używac DaDa z biedronki juz mam jedna paczke do domu kupiona. xx A noi te bóle brzucha to ginka mi powiedziała ze to normalne bo szyjka skraca sie do porodu ;) xx Ja chce miec mała w przyszły czwartek w moje urodziny hehe ale byłoby cudownie ;) noi wszystkim by to pasowało u mnie w domu hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia obyś urodziła w przyszlym tyg! bedziemy trzymac kciuki :) co do pampersow ja tak samo chce na razie te z babydreama a potem kupywac Dade. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kochane jest tak z miesiączki mam termin na 10 kwietnia :) a z tego powodu że dziecko jest duże ważył na ostatniej wizycie 3100g a lekarz mówi że normalnie dziecko w tym tygodniu a to był 35 tc to dzidzia waży 2500g ;p mój prawie kg przytył w niecały miesiąc ;p dla tego lekarz mówi że ciąża jest już donoszona może Twój maluszek (chodzi mi o tą mamusie co mam termin na ten sam dzień) po prostu normalnie się rozwija i np będzie kg lżejszy od mojego ;p hehe PaOlcia cieszę się razem z Tobą kochana ja mam wizytę 25 tego kurczę też chciała bym mieć szybciej tą wizytę no ale co tam muszę tyle czekać ! :( ehh dobrze wiedzieć że te koszmarne bóle to skracająca się szyjka hmm ale wiesz co Ci opadł już brzuszek a mi jeszcze nie.. hmm maluszek ładnie waży ciekawe który będzie cięższy mój czy twój ;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie modle zebym w przyszłym tyg urodziłą ;) z tego co czytałam to najlepsze sa DaDa albo BabyDreams bo zwykłe Pampersy czesto uczulaja bo maja te substancje zapachowe a u mnie jest duze prawdopodobienstwo ze mała bedzie miała uczulenia z byle czego bo ja tez tak miałam a to podobno rodzinne ;p xx Jeszcze musze oliwke kupic hehe tak teraz mysle jedna mam ale z Jonsona a chce miec wszystko z bambino.' xxx Niech juz beda świeta i zebym juz była w domu z mała.. jak odstawie leki to zaraz schody pójda w ruch haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys mi ginka powiedziała ze niektorym kobitkom brzuszki opadaja 2 tyg przed porodem a niktorym pare godzin albo i juz w czasie wiec to tylko zalezy od organizmu ;) wiec u Ciebie tez moze szybko pójść ;) xx Moja mała przybiera około 200g na tydzien nawet wiecej ;) jakbym miła rodzic w terminie z miesiaczki to by było z 4200 hehe Takie babsko by było ;) Powiedziano mi ze teraz jest nalepsza waga do rodzenia bo ani ja ani dzidzia meczyc sie nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie tak ze dzis wieczorem wezme ostatnie leki i to na tyle normalnie sie doczekac juz nie moge hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Kochane mojej kolezance brzuszek opadl w poniedzialek a wczoraj urodzila;-) rodzila nie cale dwie godzinki porod lajcik tez bym tak chciala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez tych leków to bym juz pewnie dawno urodziła ale leki rozluznajace macice noi trzeba czekac... xx szybko poszło rano czytałam artykuł jak 17-latka rodziła 20 dni maskra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 widze ze pierwsza jestes do rozpakowania :D. Fajnie opowiesz nam :D. Jak to dziewczyna rodzila 20 dni?! masakra... xxx w moim najblizszym szpitalu znowu zadyma :/ taka ginekolog (do ktorej sama kiedys chodzilam i przez nia stracilam malucha) meczyla jedna dziewczyne kilkanascie godzin niechcac zrobic jej cesarki i kiedy wkoncu urodzila to okazalo sie ze przez to ze ta lekarka ja tak meczyla dziecko jest sparalizowane :/ a babce zamkneli prywatny gabinet i wyrzucili ze szpitala. Masakra, i wez idz do tego szpitala. Czlowiek glupi bo moglam sobie kase zbierac i rodzic w prywatnej klinice, teraz strasznie zaluje, ze dopiero teraz o tym pomyslalam. xxx Ja narazie kupilam pampersy happy1. Zobaczymy bo ceny ma porownywalne z Pampers a z tego co czytalam to te smierdza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 ja kupilam jedna paczke 30 szt za 11.99 zl nazywaly sie chyba fun&fit czy cos w tym stylu newborn. Wychodzi ok 40 gr za pieluche, wiadomo dziecko zuzywa ogromne ilosci pieluch to w sumie po co przeplacac i kupowac firmowki jak to i tak pieniadze wyrzucone do kosza - razem z brudna pielucha ;) Oby tylko nie uczulaly. Ja mysle potem moze przerzucic sie na Dada bo tam rozm 2 wychodzi nawet mniej niz 40 gr ale zobaczymy. Ja kupilam tez balsam dla malego z BabyDream, byla akurat promocja i za 3,99 mam nadzieje bedzie ok. PaOlcia.94 to niunia juz spora, faktycznie pod wzgledem wagi to im mniejsze dziecko tym lepiej rodzic ;) A wszelkie alergie sa przewaznie dziedziczne niestety. Moj syn przez praktycznie pol roku byl na diecie bo mial uczulenie - suche czerwone plamy na szyjce i brzuszku i pediatra mowil ze to alergia pokarmowa (maly mial pol roku), jadl tylko biale miesko, marchewke, ziemniaki i brokuly - zadnych serkow, mleko specjalne. I przed pierwszym roczkiem okazalo sie ze to alergia na nikiel i chrom. Zawsze zakladalam mu do spania pajaca zapinanego na napy, jak troszke podrosl kupilam pizamke i plamy zniknely - sama sie domyslilam ze to przez metal, testy tylko potwierdzily. Dziecko pol roku meczylo sie bo nic nowego nie moglo zjesc, lekarz nawet kota kazal wyrzucic z domu bo twierdzil ze to uczulenie na futro - kot oczywiscie zostal, bo mu nie uwierzylam. A zadne z nas, ani maz ani ja nie mamy alergii na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta przerazajace to co napisalas :( Ale powiem Ci ze praktycznie w kazdym szpitalu moze zdarzyc sie taka sytuacja, niestety prywatny szpital to nic pewnego - oczywiscie placisz i wymagasz ale niestety nigdzie nie daja gwarancji ze nie bedzie komplikacji. A Ty bedziesz rodzic w tym szpitalu? Po takiej aferze to teraz na pewno lekarze beda tam bardziej uwazac, a ta doktorka na szczescie nie przyjmie juz zadnego porodu - dlatego nie martw sie, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 20 dni rodziła nie wiem gdzie to było bo nie doczytałam ;) xx Moja znajoma używała najpierw pampers-uczulały potem happy- uczulaly potem jakiej jeszcze inne drozsze i dopiero Dada były najlepsze ;) xx a ja tam w prywatnej klinice to nie wiem czy bym chciała u nas jest taka co po 1 dobie wychodzisz z dzidzia do domu dla mnie to głupie bo zwsze jakas pomoc w pierwszych dniach sie przydaje a za to trzeba zapłacic tyle kasiury ze za głowe sie mozna chwycic... moim zdaniem jak cos takiego sie stało w Twoim szpitalu to teraz beda dmuchac na zimne... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejki zeżarłam właśnie 600g mandarynek- czyli ponad kilo w 12 h jak mnie nie wysypie to będzie cud. i do tego te kiwi.... oszaleję az mnie trzęsie!! chcę więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×