Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Dziewczynki a ja nie wiem co bym zjadła nie chce mi się dzisiaj gotować hmm chyba sobie po prostu zamówię rybkę :) hmm wielką mam ochotę na DORSZA a wyobraźcie sobie że przed ciążą nie tykałam ryb ;p hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj najprościej pomidorowa i jest dobrze ;) xx własnie skonczyłąm generalne sprzatanie jednej z łazienek hehe normalnie nie wysiedze na dupie;) zaraz przyjedzie narzeczony z pracy to moze wtedy usiade na chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiad spaghetti ;D. mniam xxx tak bede rodzic w tym szpitalu, chodze tu prywatnie do ordynatora wiec opieka bedzie inna, doswiadczylam juz tego jak raz lezalam to jak ktos chodzi do niego to ma luks opieke. no mam nadzieje ze sie troche wystraszyli i wszystko bedzie po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia tez jestem zdania, ze na takich rzeczach jak pampersy nie ma co przeplacac. Jesli nasze maluchy przyzwczaja sie do tych tanszych, to tylko sie cieszyc! :) no a jesli nie, bedziemy probowac innych. Niektorzy popadaja w paranoje wydajac kilakanascie tysiecy na wyprawke dla niemowlaka. Ja jestem zdania, ze dziecko NIE MUSI miec TYLKO I WYLACZNIE nowych ciuszkow czy NAJDROZSZYCH pampersow. Nie oszczedza sie na pewno na zdrowiu czy na lekach, ale nie wyobrazam sobie, zeby kupowac totalnie wszystko nowe dla dziecka. :) Co WY uważacie? No chyba że kogoś rzeczywiście stać na wszystko, ale sam koszt łóżeczko, wózek, fotelik do samochodu to już są ogromne kwoty. A jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini podzielam Twoją opinię- nie ma takiej potrzeby. Dodatkowo znam dziewczynę obrzydliwie na ten czas bogatą- jej facet prowadzi tu firme- ona nie musi pracować, pieniędzy jak lodu. Biega ze mna po lumpeksach- też w ciąży tylko ze 5 iesiąc. Wózek kupiła używany, wychodzi z założenia, że na 2 wystąpienia dziecka- to jest wyrzucony pieniądz, a zresztą po co napedzać ten chory marketing:P- jest niesamowita- pościele do łóżeczka ma jak z żurnala- kupiła na ebayu, wanienkę też połapała:) Pieniądze zainwestowali już z facetem w elektronikę- ale to jak każdy papuga termometr itp, no i w wyjazd do kraju, aby dziecko pokazać rodzinie- na tym nie szczędzą:) Cieszy mnie że ona nie jest taka oderwana od rzeczywistości:) Przyznaję- na początku ciąży musiałam zwracać uwagę na koszty- na szczęście jakoś tak się potoczyło, że się poukładało o:P Pampersy oryginały mam na najmniejszy rozmiar, pap z 2 paczki 2 huggies, i jedną jakiś firmówek tutejszych- też będę testować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko tak szybko ze wszystkiego wyrasta ze to sie nie opłaca ja mam dosłownie kilka nowych ubranek reszta wszystko od rodziny... po wydawac stówki na jakies pierdołki i drożyznę... Najczęsciej dla dzidzi jest lepsze tańsze... Ja chocbym miła pieniedzy p uszy to i tak bym nie wydawała tyle forsy na nowe ubranka czy jakies takie rzeczy bo po co ;) Wiadomo ze zdrowie jest najwazniejsze i nie tylko na dziecku nie wolno oszczedzac jesli o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez zaopatrzylam sie w pampersy BabyDream :P Kupilam paczke newborn Fun&Fit i druga wieksza zwykla na probe, ale te Fun&Fit sa tansze od zwyklych a w sumie w grubosci niema roznocy :| Do szpitala kupilam normalne Pampersy :) xx Bylam dzis zrobic badanie moczu czy oby czasem nie pokazuje mi sie bialko bo strasznie puchna mi nogi :/ Dzis weszlam w adidasy o dwa rozmiary wieksze :/ Wole dmuchac na zimne i to sprawdzic, czy oby czasem to nie zatrucie ciazowe... Jutro pojde po wyniki :) xx Wiecie co - dzis sie przerazilam :| Wracam z zakupow ide do wc , patrze a tam na wkladce takie budyniowate biale cos! :| Bylo tego na moje oko z pol lyzeczki od herbaty :? Normalnie doznalam szoku! Wyciaglam papierek lakmusowy zeby sprawdzic czy mam normalne PH noi wyszlo OK wiec polecialam do kompa poczytac o czopie sluzowym i wyczytalam ze taki czop moze byc poprostu bialy jesli wypada po kawaleczku i moze on tak sobie wypadac nawet trzy tygodnie przed porodem lub poprostu zabarwiony krwia wtedy nastepuje to szybciej... No dobra, ide przed chwila do wc i mysle sobie "A co tam, sprawdze to PH" , patrze a papierek ktory mial byc miodowy w niektorych miejscach zabarwil sie na wrzosowy! :| Co jest grane? :/ Robie nastepny test, wlozylam papierek glebiej i wyszedl normalnie a na palcu zostala mi taka malenka grudna znowu tego czegos bialego wiec kolejnym papierkiem dotknelam tej grudni a ta znowu sie zabarwia na taki wrzosowy kolor :| Zglupialam calkowiecie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 masz calkowita racje, dziecko i tak nie wie czy ma firmowki czy nie - jemu to obojetne ;) Aby bylo wygodnie i czysto. Ja przy pierwszym dziecku kupilam wszystkie ubranka nowe, co prawda w hurtowni wiec taniej niz w sklepie. Jak mialam cos kupic w normalnym sklepie to ceny mnie przerazaly a to bylo 5 lat temu - teraz jest jeszcze drozej. Dla drugiego dziecka zostawilam czesc rzeczy po pierwszym, te ladniejsze i niezniszczone ubranka, kocyki, posciel, zostaly grzechotki, zabawki (te drozszych firm bo te tanie zwyczajnie sie popsuly), mamy mate, lezaczek, wanienke. Lozeczko mielismy pozyczane wiec teraz musimy kupic, wozek sie troche zniszczyl ale od biedy jest w razie braku funduszy. Wyprawke robilam stopniowo, od grudnia chodzilam po ciuchlandach i nakupilam duzo slicznych ubranek po kilka zl, nowa kupilam tylko czapeczke. Od rodziny zazycze sobie w prezencie komplet poscieli i recznik, ewentualnie karuzekle nad lozeczko bo tego nie mam, a zawsze sie pytaja czego potrzeba. Lepiej zostawic pieniazki na inne wydatki a nie kupowac dziecku od malego najdrozsze rzeczy, wszystko zalezy od podejscia rodzicow. Allegrowiczka1987 moze to faktycznie ten czop zaczyna odchodzic? Widze ze mamy ten sam termin, oby to jeszcze nie oznaczalo porodu - troszke za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka mialam przedwczoraj cos podobnego tylko ze ja wstalam z toalety pokrecilam sie troche i czuje ze cos ze mnie polecialo patrze na wkladke a tam tak jak mowisz cos jak budyn troszke wodnisty. W sumie nie bardzo sie tym przejmowalam l, zobaczymy co lekarz powie w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe... Ja mam wizyte dopiero w kwietniu wiec nic sie nie dowiem a nie bede z tym leciala do gina poki nic sie nie dzieje :) U mnie "to cos" bylo bardziej w formie galarety - nie wodniste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta pol pokoju ma zawalone workami i wieszakami na kolkach i wszystkie ubrania NOWE Z METKAMI !!! Pokazala mi obie sukieneczki ktore mi sie podobaly i wzielam jedna :| Akurat ta wieksza na 68cm bo jest taka tiulowa prawie na czerwiec jak bedziemy chrzcic i do tego sukienka ma bolerko , kapelusik z kokardka z tylu i malutką torebeczke na smoczek i za całosc dalam 50zł :| GRATIS dolozyla mi buciki do sukienki do chrztu :|" Allegrowiczka - mogłabyś wrzucić link lub jakiś namiar? Też jestem z Krakowa ale po Twoim opisie nie byłam w stanie zidentyfikować tej Pani na gumtree. Kojarzę Cię z forum na BabyBoom. Też będę rodzić na Kopernika tyle,że sn i termin mam na 20. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka nie masz sie czym martwic pewnie to nic takiego... xx Ja zdecydowałam ze dzis juz nie biore leków miałąm przestac w piatek ale bo by głupio wypadlo na weekend wiec wole dzisiaj moze cos sie ruszy do weekendu (bardzo bym chciała) byłby lzejszy poród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie za bardzo pamietam ale chyba ktoras z Was brała tez leki na podtrzymanie chodzi mi o FENOTEROL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka dzis jest straaaasznie leniwa! Mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku :) Zawsze miedzy 5 a 6 rano urzadza sobie impreze w brzuszku a dzis chyba nie miala na to ochoty :/ W ciagu dnia tez byla dosc leniwa bo dopiero ok.12 zaczela sie przeciagac po czym dostala czkawki i tyle na dzis :| Troszke sie martwie dlatego mimo tej calej cukrzycy wcisnelam w siebie 2 slodkie ciastka i teraz chrupie krakersy i pomasowalam brzuch balsamem zeby ja troche pobudzic - oby zadzialalo ;) xx Mam tak strasznie obolaly dol brzucha a szczegolnie cala lewa strone ze ledwo staje na nogi :/ A do tego jeszcze brzuchol boli po lewej stronie jakos 5cm pod zebrem do samego dolu (szczegolnie jak wstaje) :/ xx Brzuch faktycznie mi opadl bo zalozylam dzis swoje ulubione ciazowe spodnie i co? Pas na brzuch ciagle sie zwija w rulonik i jest pod brzuchem! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzono mi brzucha miarką- zważono mnie, zbadano tętno i mi powiedziano, ze mała ma 3kg- skad ta wiedza- nie mam pojęcia--- po spotkaniu z położną już nic mnie nie dziwi:P Dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 az takie wodniste nie bylo tylko taki rzadki budyn. Nie ma czym sie w sumie przejmowac. Mi jeszcze brzuch nie opadl, przynajmniej tak mi sie wydaje. Moj maluch strasznie aktywny uwielbia sobie jezdzic raczka po moich zebrach :D. xxxx Dzis rano strasznie mnie brzuch 3 razy za kuł, bol jak cholera wczesniej takiego bolu nie mialam, masakra... xxxx blackeyed8888 Twoja polozna czyta z Twojego brzucha jak z krysztalowej kuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie dzisiaj strasznie czuje od rana spac nie moge kreci mi sie w głowie i tak jakos dziwnie mi jest ;/ moze temu ze te tabletki odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale mam masakre w głowie normalnie jeszcze sie tak nie czułam... Noi strasznie brzuchol mi twardnieje od samej góry i kłuje raz na dole raz z boku, ból jak na @ moze cos sie zaczyna dziać (Oby)...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja kupilam wszystko nowe dostalam tylko pare ciuszkow od bratowej mojego, ale ja zaczęła kupować wszystkobod 3 miesiąca wiec tak nie odczowalam dopiero odczulam wózek meble i posciel bo to od jednego Faceta zamówiłam i dla tego tam wyszla sumka co do ciuszkow ja kupilam bielizne nowa a moja mama kupowala Ciuszki w Niemczech bo t pracuje i mowi ze nie mogla sie powstrzymać i np my kupowalismy tak nie ze wszystko na raz tylko szlam na zakupy kupilam spiochy za tydzien szlam kupilam pajacyk i tak w kolko :-) ale kupowalam z lepszych firm np kocyki posciel karuzele itp bo zostawię na nastepne dzieciatko a kupowalam uniwersalne wiec mam nadzieje ze druga trafi się córeczka. :-) a tak to z Ciuchami nie szalalam fakt faktem ze kupilam kombinezonik z porządnej firmy to i więcej zaplacilam ale jest bialy wiec na nastepne Tez bedzie dobre.:-) A ja chodzilam po lumpeksach i nic ladnego nie widzialam udalo mi sie tylko kupic buciki w komisie... bo tu w Pile w lumpeksach wszystko rozciagniete albo sfilcowane a jak cos ladnego to taka sama cena jak w sklepie bo teraz szmateksy sie bardzo licza :-) 70zl za kg . Masakra jakas ! Kiedys za kg było 10zl max 20 zl A to biale co mowiecie mo lecialao juz z jakies 3 tyg temu identycznejak u was jak mowicie i lekarz powiedział ze to uplawy i tak bedzie i bedzie coraz wiecej mi czasem tak leci ze az majtki mokre... albi włożyłam pod paske bo wkladki mi sie skonczyly to mi przecieklo na leginsy wiec sa obfite:-) hehe Net mi nie dziala w domu a co gorsze jak pisze na tel to nie moge wyslac bo w kolko ze bledne haslo :-/ zal... Musialam nowe konto założyć bo jednak cos sie z tamtym stało nie wiem co mam nadzieje ze na kompie bede mogla normalnie pisać bo narazie neta nie mam bo moja sasiadka wolala sie nalic niz isc i zaplacic rachunek a skladamy sie na tv i neta po 50zl... Ja mama takie bole jal wy piszecie od tamtej srody dla tego sie tez martwilam takie klucia bole ze az lzy w oczach staja!!!!! Boli bardzo.... Mam nadzieje ze w końcu się wysle moj wpis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeaaaaaaaa w koncu!!! Od wczoraj probowalam do was napisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zaktualizujcie nasz tabelke :-) hihi bo ja nie moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2245--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06 xx Dopiszcie wage jak wiecie cos nowego albo jak sie pomyliłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia to pewnie odstawienie tych leków tak na Ciebie podziałało. Już bliżej niż dalej kochana, obstawiam, ze jako pierwsza z nas urodzisz.. :) Ja za 2 godz mykam na wizytę, jestem ciekawa baaardzo wagi Małej i tego jak ogólnie sytuacja wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×