Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Kochane to białe to ja też ze 3 tyg temu miałam- i tak leciało leciało- dużo, a potem odszedł czop- taka galareta. Tak moja położna magiczne umiejętnosci posiada- ale juz to biorę na luz- tak mało mi zostało:P dzisiaj w nocy pierwszy raz doswiadczyułam tego o czym piszecie tzn= skurcz w łydce... 4 rano jak mnie szczapiło to zaczęłam wręcz krzyczeć- trzymał mnie 1raz 5 minut z zegarkiem w ręku, a drugi 3,,, aż mokrą piżamę miałam a mój powiedział, że mi aż mięsień wykręciło bo mnie za nogę chwycił. Wiem co to skurcze bo trenowałam wyczynowo- ale czegoś takiego nigdy nie przeżyłam. Miaąbym siekierę, to bym ją sobie odrąbała- nogę. A teraz nie dość ze mam sińca na łydce to stapnąć nie mogę tak boli... w panice zeżarłam dzisiaj pół kg pomidorów, sok z babanów:P moze mnie te mandarynki w powalajacych ilosciach i kiwi wypłukały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2873--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie :-) Mała waży 2873 gram!:) Szyjka macicy jest już dosyć miękka, w związku z tym mam się bardzo oszczędzać i duuuużo leżeć, to jeszcze nie czas, żeby dzidzia wychodziła :) Następna wizyta 2 kwietnia tuż po Świętach :D Biorę sobie do serca słowa lekarza i naprawdę trochę zwolnię. Dłuższe spacerki czy wielkie porządki w domu na pewno nie wyjdą mi na dobre. A już niedługo zabraknie mi czasu na swobodne polegiwanie w łożu, więc zaczynam leżakowanie na najbliższe conajmniej 3 tygodnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------33--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------34-- ------CH-----1745--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------34-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------35------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------35---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------36--- -----DZ-----2873--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------36---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------36-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------37------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------37---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------38-----------DZ-----3350----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........29....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........26..---... DZ......426.....16.06 mini93 malutka ladnie rosnie :) a Ty oszczedzaj sie duzo i odpoczywaj jak zalecil lekarz. Ja mam jakos zly humor dzisiaj, nie wiem czemu ale wszystko mnie wkurza. Rzadko tak mam ale dzis nawet sama na siebie jestem wsciekla nie mowiac juz o innych... Zamowilismy reszte rzeczy dla dziecka na allegro, powinny dojsc po weekendzie, jakos nawet mnie to nie cieszy dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziewczyny dzis mam jakos masakre rano zle sie czułam a później to raz mam dobry humor a raz mnie tak przytłacza ze mam juz dosc wszystkiego ( jest mi tak smutno bo chciałabym juz miec mała przy sobie ;( ) xx Ja myslcie kiedy sie wysypie?? chciałabym juz najlepiej teraz zaraz natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia masz tak samo jak ja !!! Jest juz ciezko i w ogole i dlatego juz marzysz o porodzie i ta chęć zobaczenia dziecka ;-) ale kochana juz tuż tuż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem budze sie rano ide do toalety a tam normalnie plama krwi pomyslałam ze to czop ale przeciez czop jest biały tylko zabarwiony krwia noi weszłam na neta poczytac i tu pisza ze 24 godziny przed porodem moze wystapic lekkie krwawienie ...Wiec sama nie wiem co jest grane mam nadzieje ze bedzie OK ide zaraz odsniezyc bo sniegu nawaliło to moze cos sie ruszy i do jutra bedzie po wszystkim. ;) xx odzywajcie sie czesciej bo ja od 2 dni nie moge spac, rano strasznie szybko sie budze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ;) PaOlcia.94 moze zadzwon do swojego gina i nie odsniezaj czasem, bo wiesz moja kolezanka jak tak krwawila to lozysko jej sie odklejalo, niechce Cie straszyc, ale napewno nie powinnac odsniezac. xxxx ja tez wczoraj mialam zly dzien, wszystko mnie irytowalo... ide na nalesniki z malinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowałam z tym odsnieżaniem =] xx poczekam jeszcze troche jak nic sie nie bedzie działo to czekm na mamusie i jak przyjedzie w pracy to z nia pojade i sie dowiem co gdzie i jak chociaz od wczoraj wieczora mam skurcze lekkie bo lekkie praktycznie nie czuje ich cos jak na okres brzuch coraz bardziej twardy wiec mam nadzieje ze pójdzie gładko i jak pojade to juz nie bede musiała sie wracac i za 3 dni przywiaze mała do domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dobrze ze zartowalas ;D. napewno na dniach urodzisz, a moze zadzwon do swojego lekarza,bo moja siostre 3 razy ze szpitala wyganiali bo za wczesnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie czekam jak sie podnosze albo zginam to strasznie boli mnie dół brzucha ale to chyba nic takiego narazie skurcze ustały wiec chyba jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia mi lekarz powiedzial ze jak krew by poleciala to trzeba czekac czy cos takiego ale ja na twoim miejscu byla bym juz w szpitalu wrazie wu najwyżej Cie wypisza !!! Jedz prosze Cie bo teraz ja bede sie Tu martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak sie zastanawiam czy nie pojechac ale to tak koło 14 pojade z mama (chyba) lepiej zobaczyc czy jest wszystko Ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie urodz w domu ;D hihi. normalnie sama sie nie moge doczekac az zacznie sie u Ciebie akcja. narazie odpoczywaj i pozniej jedz do tego szpitala najwyzej Cie pogonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal zastanawiam sie czy jechac bo co czytam na necie to to jest objaw zblizajacego sie porodu i zacznie sie on w ciagu 24 godzin wiec moze poczekac..?? ja mysliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia czekamy na info od Ciebie! :) Myślę, że już baaardzo bardzo wkrótce będziesz mieć dziecko przy sobie. Trzymamy kciuki!! Ja dziś byłam na ostatniej morfologii, i zapomniałam Wam napisać - wczoraj miałam też pobierany ten wymaz w kierunku paciorkowca, dziś zaniosłam go razem z moczem do laboratorium. Musiałam płacić za ten posiew ale tylko 30zł. Byłam też z moim chłopakiem na małych zakupach, postanowiłam nie czekać dłużej i kupiłam ostatnie drobiazgi, których mi brakowało w torbie do szpitala. Od teraz aż do świąt wyleguję się jak najwięcej w łóżku! Żeby Malutka jeszcze trochę posiedziała sobie w środku :) a po świętach niech się dzieje, co ma się dziać.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wiem co mam robic niby skurcze sa ale bardzo niereguralne i mało bolesne.. noi zauwazyłam ze dalej mam upływy (duze) ale zabarwione krwia niewielka ilosc ale jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu pojechalabym do szpitala, dla wlasnego spokoju nawet. Jesli to jeszcze nie czas, po prostu Cie odesla. A roznie bywa, moze pomału coś się zaczyna? Odstawilas leki, wiec w Twoim przypadku kochana poród to już kwestia dni a kto wie, moze nawet godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie upławy to też nic ot tak normalnego.. ja bym na Twoim miejscu nie czekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
dziewczyny jestem zalamana:( w 4 tyg ciazy robilam toksoplazmoze wynik rzekomo dobry w osmym zmienilam lekarza i chodze do teraz poprosil o odpis wyniku i okazalo sie ze w czwartym tyg bylam zarazona:(((( niewiem co robic :( wazne jest czy do zarazenia doszlo przed czy na poczatku ciazy a teraz za pozno zeby to sprawdzic:( moja gin uspakaja ze usg pokazalo by ewentualne wady obdzwonilam lekarzy chorob zakaznych tez uspokajaja ja jednak cala sie trzese:( tak bardzo boje sie o synusia :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia Rodzisz na bank! Nie czekaj az wody Ci odejda bo bedzie Ci gorzej jedz do szpitala co Ci zalezy jedz jedz jedz! Najwyżej Cie odesla do domu na bank eodzisz moge założyć sie ze w nocy urodzisz :-) Mi przed wczoraj i wczoraj polecialy brudne uplawy takie ciemne co to moze byc? Angelak Boże Święty i nokt tego sie nie do patrzyl ? Szok ale trzymam kciuki kochana ze bedzie dobrze i moze gin ma racje ze jak by cos bylo nie tak to by wyszlo na genetycznych badaniach bedzie dobrze wierze w to ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej odpoczywam i licze te ala skurcze bo malo bolesne tak co 10 , 8 minut ile jak wstane to przechodza trwaja tak z 30 sekund... nie wiem czy takie skurcze moga byc takie mało bolesne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wziąć prysznic poczytałam ze te skurcze to 1 faza porodu utajona i jak narazie nie opłaca sie jechac do szpitala dopiero jak sie nasila i beda czestsze bo ta faza trwa od 8 do 18 godzin wiec dłgo co prawda mnie boli od wczoraj i faktycznie skurcze zaczynaja robic sie bardziej uciazliwe i częstsze ale narazie czekamy... Bede pisac pózniej chyba ze cos faktycznie sie zadzieje to napisze do Judys to Wam opowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia pisz o każdej porze! Ja i tak cale noce nie spie a pewnie w nocy pojedziesz do szpitala :-) masakra to juzzz !!!! Hahaha kochana trzymam kciuki! !!! I jestesmy z Toba :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz jade juz jestem prawie pozbierana. mam nadzieje ze juz niedługo bede miała mała ;) trzymajcie za mnie kciuki papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×