Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Hej dziewczyny !! dawno mnie nie byo mam duzo do nadrobienia (byłam u dziadka na 3 dni ) dzisiaj sie powaznie wziełam za odchudanie bo jak stanełam na wage to zdebiałam nie zgubiłam ani kilograma tylko to co po porodzie MASAKRA!!!! mam do zrzucenia minimum 25kg mam nadzieje ze schudne bo juz nie wytrzymuje normalnie powoli popadam w depreche z tym cielskiem ... ( moze pomyslice ze jestem jakas nienormalna ale od 2 dni mam normalnie cały czas łzy w oczach i nie umiem sobie z tym poradzic) xx moja mała bardzo dobrze za 2 tyg idziemy na szczepienie... a 9 maja na bioderka spi bardzo dobrze ( nie zapeszajac) przedtem dawałam jej jesc kiedy miała ochote ale to dosc uciazliwe teraz ucze ja jesc co 3 godziny z czasem bede wydłuzac do 4 godzin... Powoli odchodze od cyca bo mam juz dosc nawet herbatki czerwonej na lepsza przemiane materii nie moge sie napic bo jej zaszkodzi przechodze na zwykłe mm NAN PRO 1 ( a Wy jakie dajecie??) xx była ktoraś juz na spacerku z bobaskiem ? moja to na polku tylko by spała... chce z nia po parenascie kilometrow dziennie i nic ani deko w dół ... jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Moja Sami też ma swoje nawyki żywieniowe:) Wstaje- od razu zmiana pieluchy bo ma pełną... potem 1 cycek do dna jedzie- przysypia- odbijam ją więc się budzi i chce 2 cycka... jedzie jedzie z koksem- biorę ją na odbicie a czuję- pielucha pełna siusiów... no to znowu zmiana:D- trochę wytrzęsę ją więc upomina sie nieiedy o 3 turę z cyckiem- po odbeknieciu idzie spac do siebie- tzn do kosza mojżesza w nocy:P tak sie zachowuje w nocy W dzień wstaje- przebieranko nowa pielucha, karmionko- i mata edukacyjna, zabaweczki- a oczy jak spodki przez godzinę- czasem 2 h po czym znów karmkienie juz do oporu- zmmiana pieluchy bek i nyny:) Śpi w ciągu od 4-5,5 h:) malo płacze ale ja jak ona piszczy to się za nią zabieram aby jej nie nauczyć darcia sie na starcie:P Myślę czy by jej w nocy nie dawać flaszeczki.... wykańczają mnie te jej 2godznne turnusy nocne:P Idzie ją zeżrec w całości- nie wiem ile schudłam ale wczoraj miałam gości i byli w szoku- msze kupić baterie do wagi:P Moja gadzina nie lubi się kąpac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolcia kurcze ciekawe dlaczego ta waga tak u Ciebie stoi... Ja mam w środę domową konsultację w sprawie antykoncepcji- zdecydowaliśmy sie na implant na 3 lata od razu umówią mi wizytę u lekarza na wszycie. Zauważyłam że kaa inka z mlekiem pobudza laktację- dzisiaj tak mi się z cycka lało ze spac na ręcznikach musiałam bo wkładki nie wyrabiały;/ upoarzajace przed facetem- ale ten mówi mi że go to nie rusza:) Ja sie oczysciłam chyba bo leci malutko od 2 dni. Judys- a kolek mały nie ma bo ja zwlekam z flaszką bo o kolki sie boję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej małej tez sie łuszczyła skóra na raczkach i stopkach ale po tygodniu smarowania oliwka bambino zeszło ... a co do wagi to przesaje karmic i zaczynam od dzisaj pic yerva mate noi jezdze z mała od rana do wieczora do domu tylko na karmienie przyjezdzam. jak mój przyjdzie z pracy bierze mała a ja jade na rower wieczorem brzuszki ostro cwicze a waga ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w końcu chwilka dla mnie hehe Mały poszedł spać ja się wyszorowałam również :) u mojego Dawidka nic się nie łuszczy jedynie przez jeden dzien troszeczkę jak by skóra mu z brzuszka schodziła ale posmarowałam balsamem i już jest oki :) Ale u nas pewnie dlatego tak jest że mój mały jest duży ;p jak by nie patrzeć od urodzenia o kg więcej miał niż wasze dzieciaczki :) Ja nie wiem jak u mnie z wagą bo jej nie mam i nie mogę się doprosić o jej kupno ;/ mój mały w końcu załapał rytm i je co 2-3 h w sumie 3h to rzadko przesypia hehe ;p prędzej od 1,5h do 2,5 h ale bym sobie coś dobrego zjadła hehe ale nie mogę bo maluszek na tym ucierpi... i dlatego żywię się samym nie dobrym gotowanym jedzeniem ;/ ehh położna powiedziała że w środę dopiero na spacerek mam się udać wiec robiłam drugie werandowanie dla małego lubi leżeć przy okienku od razu usypia hmm a tak to dzisiaj do południa Aniołek a od południa dał mi popalić :) zakopałam się troszkę w pranie bo wykopałam z szafy moje ciuch z przed ciąży i je poprałam i poprasowałam ale tyle tego że chyba z dwie godziny prasowałam ale w końcu się udało :) hehe brakuje mi jeszcze z jaieś 5 cm żeby dopiąć się w spodniach z przed ciąży ale dopiero 11 dni po porodzie jestem więc myślę że zleci jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gwiazdeczka ma przerwy na spanie 4-5 godzinne wiec jest super, ale w nocy daje czadu mimo że budzi się raz to na 2 h- nie wiem czy ją męczą moje cycki... wczoraj kupiliśmy mleko SMA GOLD z zalecenia położnej ale jeszcze wczoraj się przemęczyłam te 2 h- coś jej nie pasiło... dzisiaj chyba ustawie budzik i ją na śpioch naszprycuję;P Wasze dzieci też już takie kumate?? jak sie naje to leży i lecimy- mata edukacyjna, ćwiczenia, masażyk, muzyczka- i po ok 1-2h aktywności Samcia idzie spać... co do diety- wszystko gotoane, lub grilowane- soki robie sama..... ogólnie bleeee ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 u nas dzis to samo w nocy - maly poszedl spac o 21, po 24 pobudka na karmienie. Zjadl, ja go do lozeczka, gasze swiatlo a on skrzeczy. Zapalam, gapi sie, oczy jak 5 zlotych ;) poglaskalam, ululalam i gasze a ten znowu skrzeczy. Zapalam, gapi sie. I tak do 3, potem znow karmienie i wreszcie usnal. Ale za to spal do 7.30 laskawca ;) U nas to byla taka pierwsza noc ze nie spal, mam nadzieje ze nie wyrobi sobie takiego nawyku... teraz w dzien odsypia :) Wywietrzylam go przy oknie, jutro moze wyjdziemy na podworko - bedzie mial rowniutko 2 tyg :) Z ta sucha skorka to ja chyba tez kupie oliwke bo ten balsam z rossmanna nic nie daje, nasmarowalam i za chwile to samo. Polozna mowila zeby kupic Oilatum ale sprobuje najpierw oliwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah sisia-zgadali się:D Ja sie śmiałam że ja kosz mojżesza w wdupkę parzy :D Patrzały jak 5 zeta i tyle w temacie- dzisiaj też ją w oknie tarasowałam, a jutro dyliżans i w drogę o ile pogoda pozwoli- była polozna i mi ją popołudniu przebudziła...;/ teraz śpi i marudzi pod nosem hahaha trzeba sie nauczyć to ignorować- bo na głowę można dostać:D Mała waży już 4120:D ma 12 dni i przybrała 270gram:) Moja babuszka dostała płyn do kąpania na to od położnej- od jutra jedziemy z koksem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliatum do kapieli jest bardzo dobre ja uzywałam przez pierwszy miesiac a teraz przeszlam na mydełko bambino... a smarujecie maluszki całe po kapieli ...?? moja mała spi bardzo dobrze w dzien mało co za to w nocy potrafi przespac 7 , 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruję ją oliwką bambiną całą:D codziennie:) do kapieli nie używam nic bo tu nie pozwalają- od jutra ten płyn co na recepte zapisała:D też miałyście/macie taki spadek formy?? Ja dzisiaj jestem wypruta...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj zaczełam robic brzuszki zrobiłam 20 i padłam tak kiedys robiłam po 250 dziennie tak teraz nie da rady nawet 50 ;/ a o papkach juz nie wspomne nawet sie nie podniose raz a kiedys to 100 na raz jechałam MASAKRA musze jak najszybciej wrocic do formy bo przeciez w depresje popadne... xx Blackeyed powiem Ci ze mi tez w szpitalu powiedzieli ze tylko z wodzie mam kapac a ja od pierwszego dnia uzywałam oliatum i mała bardzo dobrze miała skórkę nawilzona ( no tylko te stópki i raczki) noi oliwka kazdy dzien musi byc... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wiecie co ja chyba przyzwyczailam malego na rekach nosic mimo ze duzo go nie nosilam ale Dawidek w kolko placze jak biore na rece cisza odkladam afera i je strasznie duzo je ulewa sie i dalej chce jesc juz nie wyrabiam masakra. Dzisiaj kupilam wage iiiii -12kg zostalo mi jeszcze 5kg do z rzucenia ale dopiero 12 dni jestem po porodzie hmm :-) co myslicie dobrze schodza kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mała wstała o 22.10- jadła i urzędowała do 00.00, wstała o 4.30 i teraz zasnęła- 3 rundy z cycem, z pieluchy- teraz gawiazda śpi a ja oczy wielkie i ból głowy.... do tej 10 pośpi... Ja trochę się poruszałam wieczorem z Play Station Move- kardio- taie delikatne na ręce i tak ze mnie krwią teraz chlusta, ze jeśli do południa minie przejdzie- ide do lekarza... Dzisiaj pirwszy raz jade z mała do moich rodziców na 3-4 godzinki:D zobaczymy co to bedzie:) MIŁEGO DNIA DROGIE PANIE! NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) co do wagi to mi spadlo 11kg zaraz po porodzie, a teraz w tygodniu tylko 0,5kg:( mam zalamke. bo zostalo mi jeszcze z 15 zeby wrocic do moich 45kg:(. xxxx Judys Piotr robi tak samo, ryk biore na rece cisza odkladam znowu placz. Mowie ze to maly Terrorysta:) xxx Ja malego kapie w Hippie i dolewam kropelke oliwki i po kapieli smaruje calego oliwka tez z hippa jak narazie jest ok. :) xxx PIotrus ma chyba uczulenie na wlasne lozko :D bo tylko go tam kladae i jest bek :) Spi tylko w naszym lozku i w fotelku samochodowym :P. Najlepsze jest to ze jak go ubieram na dwor to tylko zaloze mu kombinezon a on juz spi:P. xxx My juz calkiem przeszlismy na mleko z butelki, mojego mleko jest juz coraz mniej, w sumie jakos nie zaluje ze nie karmie juz piersia. Od poczatku jakos nie zbyt entuzjastycznie do tego podchodzilam. Ktoras z was tez moze karmi tylko MM? xxx My bylismy wczoraj u okulisty, bo Piotrkowi oczko ropieje nadal, powiem wam MASAKRA, nigdy wiecej najpiew chyba ze sto razy mu oko zakrapiala a pozniej polozyla go na takim przewijaku i mowi do mnie ze mam go trzymac za raczki i glowe :/ baba malego znieczulila i wsadzila mu do oka takie cos co rozchylilo mu powieki, myslalam ze mu oko wypadnie!!! Strasznie plakal a ja razem z nim, masakra Za 5tyg znowu mam isc ale ja nie pojde niech idzie moj P. bo caly dzien przezywalam. xxx Odkad przeszlismy na mm to maly bardzo spokojny, w nocy wstaje tylko ok 2 a pozniej ok 5. wiec w miare mozna sie wyspac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 53 kg czyli 1 kg w 1 tydzien :) mysle ze w porzadku bo chce dojsc do 50 kg i wystarczy. W czym bierzecie swoje maluchy na dwor? Ja dzis ubralam malego w zimowy kombinezon, okropnie wialo a musielismy odebrac starszego syna z przedszkola. W samochodzie goraco, na dworze wiatr az strach wychodzic... hinskiturysta ja karmie wylacznie piersia i mam nadzieje ze jeszcze dlugo bede ;) Straszne co piszesz o okuliscie, sadysta jakis :( ale co Twoj Piotrus ma z oczkami, dlaczego ropieja? Ja tez poprosze o haslo: artur3525xxx@wp.pl Moj maly dzis zwymiotowal - normalnie jakis czas po karmieniu chlusnelo mu z buzki i noska, sporo tego bylo. To juz drugi raz w ciagu dwoch dni, Wam tez sie zdarzylo cos podobnego? Bartusiowi rzadko sie ulewa, czasem tylko jak nie odbije ale nie w takich ilosciach. Nie wiem moze to byc spowodowane tym ze zjadlam cos co mu zaszkodzilo? Czy po prostu zjadl za duzo albo za szybko? Nie wiem co o tym myslec... Jutro pierwsza proba pobrania moczu do badania - musimy sprawdzic poziom bilirubiny choc mi sie wydaje ze juz tylko buzke ma zolta. A jak u Was z zoltaczka, mialy maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta - ja karmilam przez pierwszy tydzien Małą troche z piersi, troche modyfikowane, z przewaga piersi. Ale ssała przez kapturek, którego juz nie uzywam, bo przez niego zachlysnela sie tysiace razy, za szybko mleko z niego wypływa, jak z kranu.. :( a z samej piersi od poczatku toczylismy walki ale nie chciala i wciaz nie chce ssac.. Jeszcze probuje, ale jest ciezko. Przyzwyczaila sie do butli, jest to dla niej wygodniejsze po prostu. Obecnie tez mam wrazenie, ze mam coraz mniej pokarmu, jeszcze sciagam i jej podaje przez butelke ale to tak z 3-4 razy dziennie, a reszta karmimy MM no i w nocy też mieszanka.. Zaluje, ze nie udalo sie karmic piersia, ale nie chce, zeby dziecko mi sie meczylo i przy kazdym karmieniu krztusilo moim pokarmem. sisia25 - Moja Mała wczoraj tez tak '"zwymiotowala". Pisze w cudzyslowiu bo sami nie wiemy dokladnie co to bylo. Nie bylo to ulanie mleczka, taka dziwna konsystencja to byla.. Dwa razy w ciagu kilkudziesieciu minut nam sie to przytrafilo, ale pozniej przyszla polozna i powiedziala, ze to moze byc od tego ze łapczywie jadła. :) A rzeczywiscie, zjadła dużo mleczka i szybko. Póki co, nie zapeszając mamy z tym spokoj. :) Moja Liwka spi super w nocy, karmimy ja ok. 23, pozniej 2-3, 5-6 no i pozniej juz rano. Jest naprawde grzeczniutka. :) Nie mamy z nia wiekszych problemow. Ja waze 58 kg, czyli schudłam 12 od porodu. Przed ciaza wazylam 61.. Chcialabym schudnac do 55kg i ani grama wiecej. Brzuszek juz prawie plaski, jestem w szoku, ze 11 dni po cesarce tak szybko doszlam do siebie. :) Kregoslup jeszcze czasem boli jak za dlugo pochodze, ale tak to wszystko ok. :) Krawie malutko, do przezycia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj pierwszy spacerek za sobą było super :) Mały od razu usnął :) jak wróciliśmy to pospał jeszcze 2h i potem nie spał kolejne 2/3 h :) i teraz zasną :) mój kochany synuś o której kąpiecie maluchy bo ja około 20-21h Ja zastanawiam się na ćwiczeniami ponieważ czuję się bardzo dobrze po tej CC chcę tylko z ud schudnąć i troszkę brzuszek bo już w sumie mam płaski ;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz całkowicie przeszłam na MM narazie licze ile mi schodzi mleka tygodniowo zeby mniej wiecej obliczyc ile bedziemy kasiurki wydawac ;) xx My chodzimy całymi dniami na spacerki juz nawet na polku jej daje jesc jak chce i idziemy dalej tyle kilometrów dziennie robimy ze ho ho a tu kilogramy ani deko he masakra jakas ja z siostra za niedługo bierzemy sie ze wielka diete he;) xx w przyszłym tyg jade z mała na pierwsze szczepienia ;) noi ja do kontroli ... xx Nikola je z nocy tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi malutko leci dzisiaj zaliczyłam kąpiel w pianie :) hih super było !!! Ja chcę troszkę brzuch umięśnić i z ud schudnąć :) ale tak to mój Facet jest bardzo zadowolony z wyglądu tak mówi ;p ale już bym chciała się poprzytulać z nim ;p hihihihi ale pierw trzeba zaliczyć wizytę u gin :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Moja gwiazda poszła spać o 5.50 i spała do 10.50:) nastepnie się najadła zabawiła, przebrała i pojechała z nami do dziadków- a samochodzie o 12.40 zasneła i spała do 20. z jedną przerwą 30-minutową na jedzenie i pieluchę.... przyjazd do domu kpiel i teraz zbój daje czadu Mam kryzys- tak mnie sutki bolą a Sami sie rzuca przy cycku jak poparzona- nie idzie jej na spokojnie dostawić- szarpie sutek, drapie mnie po piersiach, a ochraniacze na łapki nie wchodzą w grę bo ją parzą wręcz- jestem sfrustrowana!!!!!!! do poniedziałku nie chce jej dawać MM bo dostanie ostatnią dozę witK i spokój a tak jak chociaż raz jej podam MM- to będę musiała gibać 3 razy do przychodni jeszcze.... na wadze mam 11 kg mniej :) ale rozstępy mnie załamują;/ krwawienie iałam lekkie pare ostatnich dni aż do dziś- dzisiaj to strasznie leci ze mnie aż mi słabo;/ Ten okulista- sadysta jak nic;/ serducho pęka:( Jutro gnamy na długi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ważyłam się na czczo i po karmieniu czyli wydojona- -13kg w nocy mała marudowała do 23.30 wstała o 4.10:D o 4.50 poszła w kimę i do 8.20 i teraz urzęduje na macie edukacyjnej:) Wczoraj zrealizowałam receptę- patrzę--- a tam Oliatum hahaha- zobaczymy:D Miłego Dnia drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa922222
Kurcze, nie mogę ostatnio nic napisać, bo jakieś błędy w wpisywaniu hasła itd. :/ ja niestety dalej czekam. Jest dzisiaj 25 a termin miałam na 18. Tak więc coraz bardziej się boję porodu, bo skoro już po terminie to może coś nie tak, mam nadzieje jednak że może źle obliczyli mi datę porodu. We wtorek idę po skierowanie na badania do szpitala, zobaczymy. Wy już maleństwa swoje macie przy sobie.. a ja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałąm na maila nowe fotki- wy też cos dajcie!! mała ma tam 10 dni:D Jak Wam mija dzień ? My godzinka na spacerze:) Kurczę tak dbam o pupę malej a ma krostki wokół odbytu- odstawiłam juz husteczki nasączone- watą i wodą ma myte, sudocream- nie pomaga, bepanten- nie pomaga, dostałam maść na recepte- na razie nic, kartoflanka i zasuszanie- na razie nic.... serducho mi pęka. Wczoraj 1 raz w oilatumie wykąpana- oczko jej dziś rano ropiało- myślę, ze od tej wody z płynem;/ bo buźkę też kazała przecierać nią położna- więc jej pewnie naleciało... mała łuszczy sie coraz mniej. oczywiście w dzien śpi jak mały suseł... Czy wam też w nocy tak z cyców leci ze macie mokrą pidżamę, pościele?? ja śpię w staniku z wkładkami- a i tak jest dramat- na recznikach spię;/ teraz śpi juz 4h i 40 minut i ani drgnie... czekam aż jaśnie Panna wstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja jestem dzisiaj wykończona mój Dawidek dzisiaj miał jakiś gorszy dzień cały czas płakał jadł ulewało się i tak w kółko chciał tylko na rączki i do cyca jak nie wzięłam to tak ryczał jak bym go ze skóry obdzierała nie wiem co jest hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzilam i chyba w końcu coś się zaczęło :-) czop odszedł koło 22 a teraz skurcze co jakieś 15 minut. mojego faceta narazie nie budze bo będzie się stresował. mam nadzieję że to już dzisiaj będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzilam i chyba w końcu coś się zaczęło :-) czop odszedł koło 22 a teraz skurcze co jakieś 15 minut. mojego faceta narazie nie budze bo będzie się stresował. mam nadzieję że to już dzisiaj będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×