Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Melisa poprawia laktacje a lepiej teraz nie pic herbaty z koprem tak mowi polozna bo tylko brzuch bedzie dzidzie bolal od za duzej ilosci kopru! Sama nie wierzylam ale to prawda idstawilam ta herbatke na laktacje z koprem maly od razu inny moj spi o tej porze ale za to w nocy daje i ta 5 rano mnie przeraza!!!!!! :-( bujam malego i placze ze zmeczenia normalnie zawrity glowy mam czasem! Ale jakos daje rade od dzisiaj vede pic melise niby troszke uspokaja dzidzie sprawdze :-) duzo sie naczytalam no i mi tez przyda się cos na uspokojenie :-) bo czasem mam ochote wyjsc z siebie i stanac obok!:-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj podalam pierwsza dawke leju na kolke i bede stosowac do 3 mc tak robila moja bratowa od 3tc do 3mc i kolek nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku chwale narooodu moja d 23.30-4.00 spała....i teraaa od 4.45 chyba spi....zobaczyymy jak długo;/;/;/ ten mój już na seks mnie namawia hahaha 3 tyg blizna boli a ten podcody;/ któraś już teges??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blackeyed
A moja mala to po Infacol miała jeszcze większe kolki. Jak to działa na Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allllleluja moj malybobudzil sie o 2 - 5 -y i teraz usypia ale czy usnie tego nikt nie wie ale jestem szczesliwa ze o tej 5 zjadl i poszedl dalej spac bo juz godzina 6 nie jest mi straszna. Ja musze sienprzyznac ze my juz teges :-) Moj mnie tak namawial bo nie mogl juz i my dwa razy a ostatni raz dzisiaj w nocy. Tylko ze mnie nie a nic nie boli:-) a zreszta sama bylam tak spragniona ze krew (mala ilosc w ten dzien byla) mi nie przeszkadzala ani mojemu tylko swiatelko zgasilismy bo ja sie krepowalam :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie przekoam, jak INFACOL działa na moją Gwiazdeczkę.... ale noc dzisiaj z 1pobudką więc ok:) Judys podziwiam:) mój ze swoi sprzętem o kokretnym rozmiarze musi poczekać..... niemam zamiaru zakażeniajakiegoś sobie zafundować, a co ięcej bólu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis mija 3 tyg. od porodu, ale o seksie nie ma mowy, jeszcze krwawie.. na szczescie baardzo mało, juz na brązowo, wiec mam nadzieje ze jeszcze z tydzien max. sie pomęczę. :) Nasza Mała ślicznie przesypia nocki, dzis spala od 20 do 9, z przerwami o 24, 3 i 6 na jedzonko :) przewine ją, zje i idzie dalej spac, czasami musze z pol godzinki ją usypiać ale i tak chodze wyspana :) za to w ciagu dnia czasami potrafi 2-3 godz. "czuwać", ale wtedy sie z nia bawimy i pozniej je i zasypia :D niestety, wydaje mi sie, ze ma problem ze zrobieniem kupki.. jest na MM, wiec podobno to sie czesto zdarza. Daje jej do picia jeszcze wode, ale niechetnie ja pije. Szkoda mi jej jak widze jak sie meczy czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ... długo mnie nie bylo bo od wtorku bylismy u tesciowej ;) xx w zeszły wtorek mala miała byc szczepiona ale lekarka powiedziała ze jeszcze ma nie zagojana szczepionke przeciw gruzlicy i musimy poczekac tydzien i we wtorek znowu idziemy ( zdecydowałam sie na zwykłe bezpłatne szczepionki - a Wy myslałyscie juz na ten temat??) mała wazy juz 4600g 56cm i bardzo dobrze sie rozwija... jest tylko i wyłacznie na MM powoli przechodze z nestle nan pro na gerbera.. (jest tansze) xx Allegrowiczka - maja mała jak miała tle zjadała nawet po 40ml ( moim zdaniem to zalezy od dziecka ile chce jesc nie nalezy narzucac) duzo zalezy od tego co ile je... teraz ma 7tyg jutro dokładnie i je 100ml co 3 godziny czasem nawet zjada 60ml i wiecej nie chce...nigdy nie wciskam na hama xx moja Niunia tez pije herbatke koperkowa i lepiej sie po niej wyproznia ( jak karmicie piersia nie trzeba dopajac) xx powiem Wam ze Wasze dzieciaczki w porownianiu do mojej strasznie Wam spac nie daja bo Nikola jak sie wykapie to juz wie ze ma isc spac zjada i zaraz spi to jest tak godzina 19-20 pozniej wstaje o 22 je i budzi sie dopiero o 4 jak dobrze idzie to nawet o 5 xx Mini jak nie chce wody sprobuj minimalnie posodzic ja lub dodac sodzika odrazu wypije ;) xx jak tam u Was jeszcze opowidajcie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia noc to był dramat- nigdy więcej infacolu.... 5 ponad godzin krzyku i płaczu.... serce mało mi na pół nie pękło.... nie mam pomysłu- mamy tu święto ale jeśli dzisiaj bedzie to samo i jutro to we wtorek po świętach ide do lekarza z niunią... mam skazę białkową może moje mleko jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackeyed... - moze poprostu jesz cos takiego co jej nie siada i temu ja boli musisz zmienic cos w jedzeniu... a skaza białkowa od tego ze Ty jesz za duzo białka -ogranicz... Duzo sie o tym naczytałam i nasłuchałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj restrykcyjna dieta, o godz 15 melisa, a wieczorem herbatki koperkowej hipp 25ml wypiła- karmienia o stałych porach i jak ANIOŁ... jedna jaskółka wiosny nie czyni ale uszczęśliwiło mnie spokojne uśpienie mojej córki. Paolcia- jajem już tylko tosty z masłem szyneczke z indyka i zupki bez przypraw mocnychzmiesiem gotowanym... kawy nieee herbaty nieeeeee albo rozwodnione a popatrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackeyed - to faktycznie cos nie tak... a jestes pewna ze sie najada do syta...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna w 100% zobaczymy co będzie dzisiaj-powtórzymy schemat dnia wczorajszego. Umarło nam to forum hahaha dzieciątka dają czadu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed - umaro umarło ale jeszcze z 2 tygodnie dziewczyny rozpracuja maluszki i wróca bo nudy beda hehe. moją mała nauczyli na rekach troszke uciazliwe ale chyba wyczuwa ze jak zostaje ze mna sama to lezy spokojnie a wystarczy ze ktos przyjdzie to kwiczy (tak sie zali ) hehe ;) xx my jutro na szczepienie mała ma juz skonczone 7 tygodni he ale to leci taki pucus mały sie z niej robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini93 - moja Amelka tez ma problemy z kupka po MM :/ Trasznie sie napina i steka po jedzeniu az jest cala purpurowa a potem krzyk bo niemoze zrobic kupki. Dwa razy juz jej pomagalam termometrem i jej ulzylo... Dawalam jej herbatke z Hippa rumianowa po pierwszym tygodniu zycia ale to chyba jeszcze pogarszalo sprawe bo wczoraj po herbatce byl wrzask na calego :) Aaa na noc robilam jej MM z woda mineralna uwierz pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak tam dzieciaczki ? Bo moj to maly histeryk niestety ale mam nadzieje ze wktotce sie zacznie troszke uspokajac. Juz wiem co zle robilamz kapiela ze maly tak wyl, bo placz to nie byl. Wczesniej kapalam go na takiej gabce a teraz normalnie tylko klade pieluche i maly wniebowziety macha sobie nozkami :). Widze ze wiekszosc z nas karmi mm. Powiedzcie mi jakim? Ja karmie bebilonem ale chyba przejde na bebilon comfort bo Piotrus od 2 dni ma mega wzdecia strasznie sie napina az bordowy sie robi ale kupki robi normalnie dzis kupie comfort i zobaczymy. Xxx Bylismy wczoraj u naszej neonatolog, Piotrus w 2 tyg przybral 700g i wazy 3400 wiec jednak moje mleko bylo do tylka bo ost przytyl tylko 60g. Xxx Od dzis zaczynam odchudzanie, stosowne specufiki zamowione wiec biore sie za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny- kolejna noc spokojna.... jedziemy tylko na cycku- jestem wykończona ale grunt, że mała spokojna i szczęśliwa- wspomagamy się tylko herbatką hipp koperkową wieczorem. Ja zrzuciłam wszystkie kg i mam wage sprzed ciąży ale że byłam i tak ciężka- ćwiczenia niebawem zacznę, ai diete mam siłą rzeczy:) Nasze dzieci uczą nas cierpliwości drogie Panie- moja ma ponad 3 tyg a zaczyna sprawdzać, na ile sobie może pozwolić. Tacie wlazła na głowę- ja się nie daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Bylismy wczoraj u neonatologa, zoltaczki juz sie pozbylismy, maly ladnie przybiera - wazy prawie 3400 g - moje mleczko mu sluzy, jest tylko na piersi a ja sie z tego bardzo ciesze :) Nocami ladnie spi, czasem budzi sie co 2 godz, zje i spi dalej mniej wiecej od 21 do 7-8 rano. Ja chodze wyspana bo co maly jeknie w nocy to ja mu cyca i spi ;) W dzien je co 3-4 godz. Ma juz pory czuwania, rano ok 2-3 godz nie spi po nocce i ok 16-17 czuwa przez 2 godz. Jest bardzo grzeczny, co ktos przyjedzie to mowi ze jakby dziecka nie bylo - bardzo malo placze, glownie przy przebieraniu bo przeciez facet, prawda, to przebierac sie nie lubi ;) U Was juz zaczynaja sie kolki? U nas poki co bajka... co do wagi - u mnie 52 kg, jeszcze 4 do wagi sprzed ciazy ale wystarczy jak dojdzie do 50 kg. za tydzien mamy komunie, za trzy wesele trzeba jakos wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka - sprobuje z ta woda mineralna :) Moja córcia ma okropne zaparcia i juz nie wiem co robić. :( Krzyczy, pręży się, cała się poci, widzę, że sprawia jej to ogromny ból. mysle o zmiane mleka, teraz dajemy jej Nan Pro 1 ale naczytalam sie sporo negatywnych opinii.. mysle o zmiane mleka, ale o co do kazdego zawsze jest jakies "ale", o kazdym slysze i dobre i zle opinie.. Nie wiem co robic, serio. Pod koniec tyg. idziemy do pediatry, sama chyba mleka nie zmienie Małej. Ale ten codzienny płacz ją wykancza, a ja oczywiscie ryczę razem z nią. W takich chwilach mam do siebie żal, że nie udało nam się karmić piersią.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u nas jakos powoli leci Maly daje popalic czasem tez ma slonnosci do histerii i to jest tragiczne noce sa ciężkie marzy mi sie przespac chociaz 3gidziny ciagiem ale to narazie nie mozliwe :-) Ja karnie tylko cycem wygoda :-) mam duzo pokarmu az szkoda zeby sie zmarnowal no i co najlepsze dla malego:-) ja rez prowadze diete gotowane piersi na obiad z ryzem zostalo jeszcze mi 4kg ale chce i tak wiecej zrzucić ale najgorsze jest ze moj facet nie chce zebym chudla bo on uwaza ze teraz wygladam najlepiej...hmm no ale co tam ja mam sie czuć dobrze sama ze sobą. .. chodze na dlugie spacery:-) codziennie tylko na poczatku nie wiedzialam jak mam malego ubierac w te upaly ale polozna mi pomogla rozwiazac ten problem :-) hehe ogólnie musze powiedzieć ze jestem wykonczona :-) ale szczesliwa czasem mam tylko straszne neewy i rozwalila bym caly dom ale kupilam sobie meliske i pomaga :-) jem lody swiderki z automatu a wy? I co pijecie ? Jak jest upal pytanie tyczy sie mamusiek karmiacych cycem:-) i w ogole co jecie? Moj maly lubie sie kapac dwa razy zasnął mi w wanience :-) hehe Jest bardzo silny przekrecil sie sam z brzucha na plecy :-) jak bylampopółtora tyg temu to maly wazyl prawie 4700g teraz to na pewno z 5kg ale nie widac po bim naprawde :-) a tak po za tym jak tam tatusiowie sie sprawuja? :-) u mnie daje rade zadowolona jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lipe żywieniową- piję mineralną... herbate 1 dziennie bezkofeinową, soki robione w domu z marchwii i buraków. Jem: kurczaka gotowanego, ryż, czasem grillowane ziemniaczki, wołowinkę gotowaną w cienkiej zupie jabłka, banany, brzoskwinie z puszki tosty z masłem i szynką delikatną---- w sumie to koniec szaleństw ;/ kubeczek meliski po południu pije jeszcze wszystko z zalecenia lekarza... moja mała hhisteryczką nie jest... dziękuję niebiosom że te kolki się skończły bo trwaly aż 3 dni i nie chce ich więcej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina147
WITAM!| Jestem studentką AWF w Poznaniu i zbieram informacje o aktywności kobiet w ciąży. Zwłaszcza aktywności w wodzie. Proszę o uzupełnienie ankiety, którą znajduje się pod tym adresem: http://www.ebadania.pl/19ddf1d3f432b4b4 W zamian za wypełnienie ankiety mogę zaoferować przesłanie zebranych przeze mnie informacji dotyczących aktywności fizycznej w ciąży. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ mam już mało czasu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Judys
Koniecznie powiedz o tym przekręceniu Twojego syna lekarzowi bo to może być objaw wzmożonego napięcia mięśniowego. Mój syn tez na brzuch się obracał jak miał 2,5 tygodnia. Poczytaj w necie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ja karmie tylko piersia ale zadnej diety nie stosuje. Oczywiscie nie jem kapusty i produktow wzdymajacych, oprocz tego cebuli i czosnku a tak to jem wszystko. Nabial normalnie, zupy, obiady - glownie pieczonego kurczaka ale ostatnio jadlam kotleta normalnego z piersi, smazonego i malemu nic nie bylo. Jem wedline, sery, pieczywo, nawet czekolade i inne slodycze. A pije glownie wode niegaz, ale ja zawsze wode pilam, oprocz tego soki, kubusia, tymbark, kompoty. Herbate raz dziennie albo rzadziej, kawy nigdy nie pilam. Takze ja az tak sie nie ograniczam, jak bede widziala ze maly na cos zle reaguje to wtedy przejde na diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 Judys a czemu stosujecie taka diete, z zalecenia lekarza? maluchy zle reagowaly na produkty czy profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini - u mnie woda mineralna pomogla :) Mala juz wczoraj rano sama zrobila kupke bez pomocy a potem w poludnie druga. Dzis rano tez sama sobie poradzila :) Mniej placze i mniej sie prezy :) Wyprobuj moze tez u ciebie to sie nada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stosuję dietę żeby dziecko nie miało kolek itp ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×