Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

czarna:D probuje heheheh tylko piasek za ciezki hahahaha nie udzwigne buteleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Złamałam sie. Lori- jak pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra dziekuje ooo dobra czekolada ciepla to jest to ,a jeszcze mam w kominku napalone czuje sie jak w niebie, odglos trzaskanego palacego drzewa ten zapach goraca czekolada az sie rozmarzylam heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mi sie wydaje czy na forum zaczyna smierdziec uplawami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra to ty nawet smakowo sie kapiesz no no buryzulazyja hue hue hue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobote, nie piąteczek. Lori, jesteś żałosna i pogrążasz się coraz bardziej. Dziewczynki, czy którejś się chce robić printscreeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba ja mam zakaz dopoki mam ta szyne, po sciagnieciu mam rezonans magnetyczny robiony , jak sie kosci nie zrosly to bede musiala miec sruby wkrecane2. a mamnadzieje ze nie stanie sie to bo w lewym kolanie juz mam 2 sruby i druta hehehehe ale biegac , jezdzic rowerem moge jakwszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam no wkoncu bo juz mnie w domu nosu jakcholera , dobrze ze chodziaz o tych krykach moge sie poruszac , a nie tylko lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero odczytałam maila, Little me Ale może przyda się na przyszłość Lori, informujesz nas o zakładaniu tematu... czy to zaproszenie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Izabella przyda sie przyda na przyszlosc, wiadomo ze cos moze sie stac i beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze piniakolade jak ktoras chce :) poczteksami wysle bo na odwyku byly i juz sie uspokoily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Wierze-przymusowy urlop jest fajny ale tydzien,dwa-potem to już sie jebie pod kopuła jak lori. Ona mnie przeraża jak laleczka czaki,jak ja teraz czytam,te jej groźby,i to jak zniknela i nagle zmartychwstaje i sie pojawila taka 'krzyczaca' i chamska. Bo ja pamietam za bajtla jak rodzice ogladali schowałam sie i ogladalam z nimi. I taka wizje mam,że lori jak ta lalka jest mila i spokojna (jak prosi o wybaczeni) a nagle atakuje od tyłu jak laleczka... Niebezpieczna. Taki mam koszmar z dzieciństwa oprócz beboka (do tej pory nie wiem kto to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×