Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość piękna burza
Naprawdę głupie i dziecinne jesteście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Lori, to Chytra babo, muszę szczerze powiedzieć, że ona na tym zdj ęciu wygląda najlepiej. nie powinna robić żadnych makijaży, bo to dziecinne bazgranki, a dziewczyna ma naturalną urodę, tylko nie wie jak o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
hehe, a powiedziala, ze nie bedzie sie na gumowym gownie uczyc, bo gumowe gowno nie krzyknie jak skorke zajedzie --------- a tu skóra zajechana, zakrwawiona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze makijaz nie jest super, ale jak na lorke to ok:D Dlatego napisalam, ze moze byc. Chytra dziekujemy za fotki makijazy, pewnie zdobylas je w cwany sposob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się w ogóle wydaje, że kiedyś wyglądała lepiej. Nie jest brzydka. Z jej twarzą można dużo zrobić. A zerknęłam na jej FB i ujrzałam niemłodą kurę domową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Ten różowy makijaż tragedia. OK nie lubi fluidów czy podkładów, ale nic nie dawać? Myśli, że popaćka powieki i wielki mi makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori, makijaz to nie tylko dobranie jednego koloru cienia, to tez cieniowanie, mieszanie barw, przechodzenie etc. a na takich zdjeciach tego po prostu nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Padalec- ale ona twierdzi ze jest super zadbana, ze nie musi maskowac pryszczy, bo jest naturalna -----------> i nie mow, Ciebie jako faceta pociagalaby taka kobieta. Makijaz nie musi byc super widoczny, ale co mozna, trzeba kamuflowac ----> wez rowniez pod uwage to, ze ona jest kosmetyczka, ma ambicje pracowac z ludzmi i jej wyglad to jej najwieksza reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studio.... a i to, tuszowanie niedoskonalosci, konturowanie etc, to podstawy, a nie samo nalozenie jednego cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
róż do pomarańczy ?? cóz to za odważny dobór kolorów. Nie podniecaj sie - powiedzialam tylko, ze ladnie wlosy uczesane - aaaaaa makijaz jest paskudny - na pewno nie na kosmetyczke. I zapuść brwi - nie sa już modne takie cieniutkie wyskubane kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam i tutaj jest wlasnie ten problem, ze my wiemy ze to jej wyglad jest wizytowka jej umiejetnosci, ona tego jakby nie dostrzegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, nie tylko Ty, kazda dziewczyna ktora na co dzien sie maluje, no prawie kazda, ma wieksze umiejetnosci i bez szkol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna burza
Jeden przyglup powodem euforii niezdrowej fascynacji całego tego topa:o niech to chooy upali..... Te paznokcie strasznie zaniedbane jak u wsiury która hektar pola nimi zorała albo asfalt darła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
dokladnie - pierwsze co to cera!!! ja tam niekoniecznie sie musze malowac jak ide po ziemniaki, ale jednak - henna na rzesach i troche kremu typu BB (wiem, wiem ze te tanie mazidla nawet obok BB niestaly - ale dla mnie sa ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
Megane Fox to ona przypominac nie bedzie, ale moglaby wygladac lepiej ... niestety ... zadna z nas nie ma dyplomu wiec zadna sie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam te tanie mazidla sa gorsze niz oryginalne bb, ale te oryginalne tez nie maja jakichs super skladow, mnie uczulaja te ktorych probowalam. na ebay mozna kupic je duzo taniej niz np w asian store czy pink melon. nie oplaca sie kupowac u polskich dystrybutorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
[zgłoś do usunięcia] Chytra Baba z Psychiatryka! Dajcie jej pisac, dziewczyna sie uczy i nikomu krzywdy nie robi. A w kazdym poscie podkresla ze sie uczy i skoro kobiety sie decyduja powierzyc jej paznokcie to na wlasna odpowiedzialnosc wiec jedna z druga nie gadajcie ze cos tam zniszczy bo jakos zadna sie nie zalila jeszcze ze Lori zniszczyla pazokcie. Poza tym usuga jest darmowa, Lori proponuje herbate, masaz twarzy, maseczke i parafine na dlonie! Wiec jak jedna z druga macie ja szykanowac to wypad z tego tematu! Dawniej Little Me xxxx xxx xxx xxx wzruszylam sie twoja dobrocia Chytra :D tyle ze o parafinie to ona nie wspominala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×